Resultaten

Thys Nanou
  • Periode

Uitslagen Tornooien

5037 T.C. DE ALK - 03/08/2020 - 16/08/2020

Circuit:
Week: 33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Voet Floor 75 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/4

5009 KTC RAPID WATERSCHEI - 27/07/2020 - 09/08/2020

Circuit:
Week: 32
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kremers Dafne 70 ptn Finale Hoofdtabel V 0/6 - 7/5 - 6/4
Franssen Elise 85 ptn 1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (5) - 6/0
Aneca Ilouna 50 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. - 27/07/2020 - 09/08/2020

Circuit:
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Schellekens Lise 75 ptn Finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/1
Vandeputte Bente 85 ptn 1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/0
Cools Evelien 70 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 7/6 (1)

5096 T.C. HAM - 20/07/2020 - 02/08/2020

Circuit:
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Plessers Kiara 75 ptn Finale Hoofdtabel W 3/6 - 6/2 - 6/3
Huybrighs Nathalie 65 ptn 1/2 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/3
Jolling Elien 70 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 4/6 - 6/2

0084 MOLENBOS NIJLEN - 24/07/2020 - 02/08/2020

Circuit:
Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bruin Esmee 75 ptn 1/2 finale Hoofdtabel V 3/6 - 7/5 - 7/5
Goyvaerts Noor 85 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 6/2
Demeersman Sophie 65 ptn 1/4 finale Kwalificatie W 6/1 - 6/0
Willems Lien 70 ptn 1/8 finale Kwalificatie W 6/0 - 6/3

0084 MOLENBOS NIJLEN - 24/07/2020 - 02/08/2020

Week: 31
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kerckhofs Bieke 95 ptn nr. 227 1/16 finale Kwalificatie V 6/3 - 4/6 - 6/1

0050 T.C. DE RAKKET - 26/06/2020 - 05/07/2020

Circuit:
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Bex Eline 85 ptn Finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/0
Peters Marie 75 ptn 1/2 finale Hoofdtabel W 7/5 - 6/4
Verstappen Maxine 80 ptn 1/4 finale Hoofdtabel W 6/2 - 2/6 - 6/4

0017 HERENTALSE - 26/06/2020 - 05/07/2020

Circuit:
Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vertriest Amber 80 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V 6/4 - 1/6 - 6/4

0017 HERENTALSE - 26/06/2020 - 05/07/2020

Week: 27
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Chantraine Elisabeth 95 ptn nr. 204 1/8 finale Prekwalificatie V 6/0 - 6/0
De Grave Emmie 80 ptn 1/16 finale Prekwalificatie W 6/3 - 6/1

5003 K.T.C. DIEST - 07/03/2020 - 22/03/2020

Week: 12
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dhelft Aypril 90 ptn 1/32 finale Prekwalificatie W 6/3 - 6/0

7044 T.C. LOVANIUM - 22/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Nabiyeva Elisabeth 60 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

5035 T.C. TENKIE HASSELT - 22/02/2020 - 01/03/2020

Week: 9
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Hout Nel 65 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V Walk-Over (gewettigd)

5065 T.C. TENNISDEL GENK - 21/12/2019 - 05/01/2020

Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Berckmans Zita 85 ptn 1/4 finale Hoofdtabel V 6/7 (3) - 6/2 - 6/3

5065 T.C. TENNISDEL GENK - 21/12/2019 - 05/01/2020

Circuit:
Week: 1
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Heyrman Dilara 80 ptn 1/8 finale Hoofdtabel V 6/4 - 4/6 - 6/3

5065 T.C. TENNISDEL GENK - 21/12/2019 - 29/12/2019

Week: 52
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Dupont Charlotte 90 ptn 1/16 finale Kwalificatie V 7/5 - 6/0

1010 WATERLOO TENNIS - 07/12/2019 - 15/12/2019

Week: 50
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Malaba Tshienda Ruby 95 ptn nr. 169 1/8 finale Kwalificatie V 6/2 - 4/6 - 6/1
Calinescu Cosima Trinity 105 ptn nr. 89 BIS 1/16 finale Kwalificatie W Forfait (niet gewettigd)

Uitslagen Interclub

JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 - 26/07/2020

Reeks: MEISJES U13 1 (2 - 230)
Ontmoeting: K.T.C. DIEST / T.K. DE BERKEN
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Abeele Janne 13.3 (15 ptn) 1/2 finale W 7/5 - 1/6 - 6/4

JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 - 19/07/2020

Reeks: MEISJES U13 1 (2 - 230)
Ontmoeting: T.C. HEUSDEN / K.T.C. DIEST
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Lemmens Jenthe 13.3 (15 ptn) poule - 3 W 6/0 - 6/0

JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 - 12/07/2020

Reeks: MEISJES U13 1 (2 - 230)
Ontmoeting: K.T.C. DIEST / T.C. LUMMEN
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Kodalci Rania 13.1 (25 ptn) poule - 2 W 4/6 - 6/4 - 6/4

JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1 - 05/07/2020

Reeks: MEISJES U13 1 (2 - 230)
Ontmoeting: T.C. BASVELD / K.T.C. DIEST
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Geypens Amber 50 ptn poule - 1 W 6/3 - 6/1
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

KlassementspiramideWeerhouden punten
MinimumMaximum
13.1 (25 ptn) 91,59133,41
13.2 (20 ptn) 53,589,63
13.3 (15 ptn) 31,952,8
13.4 (10 ptn) 20,8131,88
13.5 (5 ptn) 13,8820,79
13.6 (3 ptn) 7,5813,83
13.7 (2 ptn) 2,677,56
13.8 (1 ptn) 0,472,67
 

Klassement

SpelerEnkel vorige periodeNieuw enkelWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van som
THYS NANOU 40 85 (*8)383,125383,125179,429337,532
SpelerWeerhouden PtnTornooienInterclub60% van somDubbel vorige periodeNieuw dubbel
THYS NANOU 383,125383,125179,429337,532 40 85
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar