Resultaten

Vanhaecke Axelle
  • Lidnummer: 2181573
  • Klassementen:
    Tennis volwassenen enkel 3 ptn
    Tennis volwassenen dubbel 3 ptn
    Padel P200
  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

Uitslagen Interclub

  • Periode

Uitslagen Tornooien

2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Herreman Alain
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Rycker Charlotte
Woutters Christophe
P100
P200
1/4 finale Hoofdtabel W Walk-Over (gewettigd)
Heugeu Cedric
De Jonghe Kaat
P200
P200
Finale Hoofdtabel V 6/1 - 6/1
Storme Manon
Vanderghote Thomas
P100
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

8076 T.C. 'T LOBBEKE - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: T'Kindt Isabel
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Hoffelinck Lieve
Rampelberg Helke
P200
P100
poule B - 3 W Walk-Over (gewettigd)
Van Deynse Zoë
De Decker Babette
P200
P200
poule B - 2 V 9/7
Van Houtte Carine
Van Hecke Anouk
P200
P200
poule B - 1 V 9/6

2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX - 13/09/2021 - 19/09/2021

Partner: Herreman Alain
Week: 2021-37
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Duysburgh Claudia
Van Den Branden Sean
P200
P200
poule A - 3 W 9/7
De Clerck Mathieu
Casteleyn Bieke
P100
P200
poule A - 2 W 9/5
Molenaers Koen
Rosseel Juanita
P200
P200
poule A - 1 W 9/2

2024 K.T.C. AZALEA - 06/09/2021 - 12/09/2021

Partner: Vandeputte Nancy
Week: 2021-36
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Den Broucke Caroline
Lanckriet Marina
P200
P200
poule A - 1 V Walk-Over (gewettigd)
De Craemer Katrien
Van Acker Patty
P200
P200
poule A - 2 V Walk-Over (gewettigd)
Lehouck Alissa
Duysburgh Claudia
P200
P200
poule A - 3 V Walk-Over (gewettigd)

2194 ARENAL BRUGGE - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Vandeputte Nancy
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
De Lille Lore
Van Acker Patty
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel V 6/3 - 6/3

2194 ARENAL BRUGGE - 30/08/2021 - 05/09/2021

Partner: Vandeputte Nancy
Week: 2021-35
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vermeersch Paya
Gheysen Nathalie
P200
P200
poule B - 3 V 9/8
Tourlamain Katrien
Storme Stephanie
P200
P200
poule B - 2 W 9/4
De Decker Babette
Verstraete Marie
P200
P200
poule B - 1 V 9/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Vandeputte Nancy
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Casteleyn Bieke
Denolf Mieke
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 7/5 - 7/5

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 16/08/2021 - 22/08/2021

Partner: Vandeputte Nancy
Week: 2021-33
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Neyrinck Larissa
Dequae Paulien
P200
P200
poule C - 3 V 9/5
Piers Sofie
Ghyselen Alixe
P100
P200
poule C - 2 W 9/2
T'Kindt Isabel
Kesteloot Leen
P200
P50
poule C - 1 W 9/1

8022 T.C. EEKLO - 26/07/2021 - 01/08/2021

Partner: Calleeuw Yanis
Week: 2021-30
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Staelens Brecht
Wauters Lie
P200
P200
poule B - 3 W 9/7
Mbuyu Cedric
Belis Axelle
P200
P100
poule B - 2 V 9/2
Lasters Stephanie
Heirman Cedric
P100
P200
poule B - 1 V 9/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Beuselinck June
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Vanden Berghe Megan
Gilis Tine
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel V 6/2 - 6/3

2013 OSTEND TENNIS CLUB - 19/07/2021 - 25/07/2021

Partner: Beuselinck June
Week: 2021-29
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Ghyselen Maxine
Ghyselen Alixe
P100
P200
poule C - 3 W 9/5
De Vrieze Jana
Masco Ophelie
P100
P200
poule C - 2 W 9/6
Seurynck Estelle
Storme Claudia
P200
P200
poule C - 1 V 9/4

2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX - 21/06/2021 - 27/06/2021

Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Boeraeve Andy
Deputter Melissa
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 6/3 - 6/2
Vandesype Jana
Jacquemijns Jonas
P100
P200
Finale Hoofdtabel V 7/5 - 6/4
T'Kindt Katrien
De Winter Lode
P200
P100
1/2 finale Hoofdtabel W 6/4 - 6/2

2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX - 21/06/2021 - 27/06/2021

Week: 2021-25
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Beneden Wout
Ragozina Svetlana
P200
P100
poule B - 3 W 9/5
Van Den Bossche Daphne
Callant Jeroen
P100
P200
poule B - 2 W 9/2
Van Looy Hans
Aspeslagh Vanessa
P200
P100
poule B - 1 W 9/2

2197 PADEL ON THE BEACH VZW - 14/06/2021 - 20/06/2021

Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Van Houtryve Jean
Storme Claudia
P200
P200
Finale Hoofdtabel W 6/2 - 4/6 - 12/10
Bogaert Lara
Belaen Jelle
P200
P200
1/2 finale Hoofdtabel W 7/6 (3) - 2/6 - 10/7
Lehouck Alissa
Herreman Alain
P200
P200
1/4 finale Hoofdtabel W 7/6 (4) - 7/5

2197 PADEL ON THE BEACH VZW - 14/06/2021 - 20/06/2021

Week: 2021-24
Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Mouton Els
Desaeger Alain
P200
P200
poule D - 3 W 9/1
Van Houtryve Jean
Storme Claudia
P200
P200
poule D - 2 W 9/8
Vermeulen Stephanie
Houwen Pim
P200
P200
poule D - 1 V 9/6

Uitslagen Interclub

Schweppes Padel Najaar 2021 - 21/11/2021

Reeks: PADEL DAMES 200
Ontmoeting: TENNISCENTRUM ALKEN A / OSTEND TENNIS CLUB B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Storme Claudia Billen Stephanie
Ory Catherine
P200
P100
1/8 finale V 9/5
Serruys Stephanie Put Sindy
Billen Stephanie
P100
P200
1/8 finale W 9/4
Seurynck Estelle Maes Eva
Billen Stephanie
P200
P200
1/8 finale V 9/5

Schweppes Padel Najaar 2021 - 14/11/2021

Reeks: PADEL DAMES 200
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB B / T.C. DUINBERGEN A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Borny Ann- Sophie Van Den Broucke Caroline
De Groote Vicky
P200
P100
1/16 finale W 9/6
Brysse Rebekka De Groote Vicky
Willemyns An
P100
P200
1/16 finale W 9/0

Schweppes Padel Najaar 2021 - 24/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 200
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB B / PADEL ON THE BEACH VZW A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Serruys Stephanie Deputter Melissa
Berteloot Hanne
P200
P200
poule - 5 W 9/5
Seurynck Estelle De Jonghe Kaat
T'Kindt Isabel
P200
P200
poule - 5 W 9/6
Storme Claudia Deputter Melissa
De Jonghe Kaat
P200
P200
poule - 5 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 - 17/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 200
Ontmoeting: PADEL BRUGHIA A / OSTEND TENNIS CLUB B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Serruys Stephanie Carpentier Stefanie
Vandromme Jeline
P200
P200
poule - 4 V 9/6
Brysse Vanessa De Ketelaere Renee
Carpentier Stefanie
P200
P200
poule - 4 V 9/2
Brysse Rebekka De Ketelaere Renee
Vandromme Jeline
P200
P200
poule - 4 W 9/4

Schweppes Padel Najaar 2021 - 10/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 200
Ontmoeting: OSTEND TENNIS CLUB B / PADEL CLUB VISION 21 A
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Serruys Stephanie Declercq Line
Malfait Isabel
P200
P200
poule - 3 W 9/5
Brysse Rebekka Vermeersch Paya
Malfait Isabel
P200
P200
poule - 3 W 9/5
Storme Claudia Malfait Isabel
Gheysen Nathalie
P200
P200
poule - 3 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 - 03/10/2021

Reeks: PADEL DAMES 200
Ontmoeting: K.T.C. AZALEA A / OSTEND TENNIS CLUB B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Storme Claudia Vanden Berghe Megan
Gilis Tine
P200
P200
poule - 2 V 9/3
Seurynck Estelle Last Valerie
Gilis Tine
P200
P200
poule - 2 W 9/4
Borny Ann- Sophie Gilis Tine
De Bondt Anne
P200
P200
poule - 2 W 9/6

Schweppes Padel Najaar 2021 - 26/09/2021

Reeks: PADEL DAMES 200
Ontmoeting: T.C. OLYMPOS A / OSTEND TENNIS CLUB B
Partner Tegenstander Klassement Ronde W/V Uitslag
Serruys Stephanie Verbanck Liesbeth
Vandermersch Celine
P100
P200
poule - 1 W 9/0
Brysse Rebekka Warlop Laurence
Vandermersch Celine
P100
P200
poule - 1 W 9/2
Melnitchenko Anna Decoene Lieve
Vandermersch Celine
P100
P200
poule - 1 W 9/3
  • Periode:

Er is enkel een klassementsberekening beschikbaar indien je minstens 2 wedstrijden gespeeld hebt.
SeizoenEnkelklassement# wedstrijden enkelDubbelklassement# wedstrijden dubbel
Geen historiek gevonden.

Aantal wedstrijden per jaar