Interclub 2019: 31 Antwerpse titels

Interclub 2019: 31 Antwerpse titels

Het voorbije weekend werden de allerlaatste finales in de nationale en intergewestelijke interclub afgewerkt. In de enkelcompetitie veroverde Antwerpen 10 nationale en 21 intergewestelijke titels.  TC Rua uit Brasschaat was intergewestelijk drie keer aan het feest.

De kampioenen:

Nationaal:

  • Dames 35/1: Gym in poule (Nancy Feber, Gabriella Somers, Stephanie Devillé, Annabel Rognon, Vanessa Mullis en Evelyne Robbrechts).
  • Heren 35/4: finale De Lusthoven – Smash Neeroeteren 4-2 (Chris Verheyen, Chris Bisschops, Ward Van Roy, Kris Bruyninckx, Tom Neefs en Tom Van Hoof).
  • Heren 45/2: finale Key Point – Indiana 4-2 (Mark Schuurmans, Henri Vangool, Axel Lambregts, Jean-Luc Hambersin en Eddy Cle).
  • Heren 45/3: finale Cheminots – David Lloyd 2-4 (Steve Cornelissen, Rudy Vergauwen, Nicolas Van der Voordt en Chris Vergauwen).
  • Heren 45/4: finale Ter Rivieren – Tongerse 4-0 (Sam Van de Velde, Jan Bevernage, Steven Quayhackx en Marc De Nil).
  • Heren 55/3: Herentalse in poule (Paul Driessens, Philip Van Haelst, Luc Leirs, Gunter Van Eyck en Edwin Van Tilborgh).
  • Heren 55/5: Stabroek in poule (Rudi Janssens, Frank Mooens, Benny Willekens, Martin Van Herck, Paul Cuypers, Andre Simons, Frank De Koning en Yan Cornelis).
  • Heren 65/1: Brandt in poule (Pieter Vaarties, Jan Willemse, Emile Jacques en Herman Lauwers).
  • Heren 65/3: Brabo in poule (Luc De Bondt, John Binnemans, Jos Jochems, Ronny Unterman, Herman Symons en Frank Muts).
  • Heren 70/2: Amicale Cepa in poule (Roger Van Meel, Hans Navest, Pal Balazs, Guy Pauwels en Alfons Warmoeskerken).

Intergewestelijk:

  • Dames 5: finale Hof Ter Burst - Kalmthoutse 3-3 (6-7) (Emily Pinck, Annik Van Looveren, Eline Jacobs en Annelore Van Hoof).
  • Dames 6: finales Trois Fontaines – Den Otter 2-4 (Anke Geudens, Sophie De Vleeschauwer, Sigrid Van den Broeck, Lisa Deckers, Ines Meermans en Isabelle Guilmin).
  • Dames 25/2: finale Stabroek – Kortemark 3-3 (6-6) (56-50) (Katrien Gabriels, Peggy Dierckx, Wendy Meeus, Nele Geudens, Ilse D'Haemer, Irmgard Broerders en Annick Van Bouwelen).
  • Dames 25/5: finale Amicale Cepa – Waregem Gaver 4-2 (Muriel Claessens, Gerlinde De Moor, Julie Janssens, Cynthia Janssens, Kyra Vinck en Patsy Delbaere).
  • Dames 35/3: finale Yper – Witte Duivels 3-3 (6-6) (50-53) (Sandrine Daenen, Marta Campo, Patricia Aerts, Sofie Vansant en Ingeborg Van Humskerken).
  • Dames 45/2: finale Rua – Machelen-Diegem 4-2 (Anouk Segers, Patricia Verberght, Inge Ibens, Anki Carpentier, Dominique Meulemans en Katelijne Ceulemans).
  • Dames 45/3: finale La Reserve du Roseau – Essense 3-3 (7-8) (Gerd Milbou, Anja Dirven, Hilde Loos, Brigitte Antonissen en Elly Stes).
  • Heren 2: finale Snauwaert – Keerpunt 1-5 (Thomas Reheul, Vick Dresen, Thomas Nauwelaerts, Nick Vermeulen, Lukas Crols en Pieter Moerman.)
  • Heren 6: finale Azua – Het Zeen 7-2 (Frederic Mainzer, Filip Saelens, Wim Van Delm, Johan Bal, Tom Lambrecht, Christoph Mainzer, Steven Verwerft en Tom Dockx).
  • Heren 7: finale Rua – Wezemaal 6-2 (Christophe Yekeler, Anton Roland, Benjamin Thys, Bert Van Tricht, Anthony Dierckx, Tom De Kort, Frank Van Weddingen en Hans De Schepper).
  • Heren 8: finale Resschebeke – Molenbos 1-5 (Thomas Van den Velde, Philip De Winter, Roel Lenaerts, Kevin Ennekens, Jonas Sluyts en Merijn Driesen).
  • Heren 4 (4 spelers): finale Heusden – Rua 2-4 (Victor Debecker, Lucas Hacha, Stan Koerber, Thibault Cox en Yvan Van Bogaert).
  • Heren 25/5: finale Kastelse – TC 78 4-2 (Mathias Campforts, Jeroen Bruyninckx, Gert Bosch, Maarten Urkens, Ulrik Capiot en Frederick Campforts).
  • Heren 25/7: finale Merksemse – Brusselse 6-0 (Steven Provo, Kenny De Wilde, Levi Holsters, Tom De Jong, Arno Bosman, Dirk Bertels, Kenneth Ceulemans en Patrick Van Hende).
  • Heren 35/1: finale Primerose – Brandt 1-5 (Pim Van Mele, Nicolas Delbeke, Johan Van Herck, Dieter Borghijs, Wim Neefs, Philippe Albertyn en Jelle Wellens).
  • Heren 35/4: finale Le Chalet – Voortkapel 2-4 (Tom Geyskens, Bart Deelkens, Jimmy Heylen, Tom Peeters en Sven Eyckmans).
  • Heren 35/6: finale De Polderblomme – Witte Duivels 2-4 (Pascal Kets, Paul De Decker, Philippe Stroobant, Frederic Yekeler, Geert De Bie en Olivier Schepers).
  • Heren 45/4: finale SOC Maria-ter-Heide – Heusden 5-1 (Luc De Clercq, Paul Beyers, Rudi De Vocht, Yves Van Tricht, Paul Van der Stappen en Marcel Kenis).
  • Heren 55/1: finale La Hulpe – Nova 1-5 (Luc Van de Vloet, Luc Beke, Peter Vercammen, Maxence Le Grelle en Patrick Van Elsacker).
  • Heren 55/2: finale Ter Breme – Ath 4-2 (Marc Van Bogaert, Dirk Kesselaers, Patrick De Hertogh, Rudy Janssen en Marc Moens).
  • Heren 65/2: finale Diest - Heistse 3-3 (7-7) (75-75) (Michel Dons, Eddy Geerts, Roger Laenen, Jan Volckaerts, Francois Theunis en Eddy Juste).

Foto: heren 4 (4 spelers) Rua.