De nationale en intergewestelijke kampioenen

De nationale en intergewestelijke kampioenen

Voor Antwerpen werden het deze keer 28 titels (acht nationale en twintig intergewestelijke) in de nationale interclubcompetitie. Vier van de nationale titels werden in juni na de poulefase reeds behaald:
  • Dames 35/1 Gym met Nancy Feber, Gabriella Somers, Annabel Rognon, Evelyne Robberechts en Vanessa Mullis.
  • Heren 55/3 Duvels met Fred Van Wijk, Patrick Jottier, Rudiger Goossens, Hendrik Boey, Jean-Pierre Meert, Jan Dedecker, Yves Deconinck, Patrick Verlinden en Jo Van Damme.
  • Heren 60/4 Stabroek met John Raets, Paul Cuypers, Benny Willekens, Jan De Roover, Andre Simons en Yan Cornelis.
  • Heren 65/3 Brabo met John Binnemans, Jos Jochems, Eddy Callier, Rony Unterman en Herman Symons.

De overige titels werden behaald na een nationale of intergewestelijke eindronde. Hierbij de Antwerpse kampioenen met de spelers die tijdens de finale in actie kwamen.

Nationale kampioenen
  • Heren 45/3: Nova – Hove 3-3 (8-6). Nova met Steven White, Alain Spillemaeckers, Guy De Smet en Frank Palinckx.
  • Heren 45/4: Peerdsbos – Herentalse 3-3 (6-7). Herentalse met Christian Dolfyn, Marc Bogaerts, Bert Vercammen en Joep Van der Wee.
  • Heren 55/2: Herentalse – Wolu 3-3 (8-7). Herentalse met Paul Driessens, Philip Van Haelst, Luc Leirs en Gunter Van Eyck.
  • Heren 65/2: Cepa – Intero 5-1. Cepa met Hans Navest, Martin Van den Heuvel, Charles De Scheemaeker, Pal Balasz en Roger Van Meel.

Intergewestelijke kampioenen

  • Dames 1: Club Justine – Zevenbergen 2-4. Zevenbergen met Bieke Kerckhofs, Dorien Lambrechts, Naomi Van Hoeydonck en Amber Rottiers.
  • Dames 6: Kortemark – De Rakket 2-4. De Rakket met Hanne Van Roosbroeck, Lisa Heylen, Inge Bruynseels, Ann Joris en Christel von Arx.
  • Dames 7: De Krijte – De Merel 3-3 (7-7) (63-73). De Merel met Kim Vanderhaeghe, Morgane Wybou, Stefanie Wijnen, Laura Haamel en Anouk Vandenven.
  • Dames 25/5: Topspin – Molenbos 2-4. Molenbos met Jinka Rodyns, Felice Laguilliere, Anoek Huysmans, Sara Vandenberghe, Fee Dehairs en Karen Ceulemans.
  • Dames 35/3: Paal – Rua 2-4. Rua met Caroline Lauwers, Suzanne Boshuizen, Veronique Guilmin, Carla Merckx, Kathleen Cassiers, Isabelle Dieltiens en Isabelle Biltjes.
  • Dames 55/2: Sportiva – Club Justine 3-3 (8-6). Sportiva met Carine Baelus, Lisette Bosmans, Elly Van Dyck, Marleen De Haes, Ria Ooms en Christel Lemmens.
  • Heren 3: Club Justine – Rua 4-5. Rua met Paul Van Ussel, Filip Bogaerts, Arthur Debecker, Nicolas Bogaerts, Bjorn Warlop, Lucas Hacha, Vincent Vanmechelen, Tom Holvoet en Victor Debecker.
  • Heren 5: Heistse – Ter Straeten 5-4. Heistse met Bjorn Vervoort, David Israel, Robin Ooms, Jelle Wijns, Jan Van Hoogten, Steven Vetters, Louis Van Hool, Bart Van Loock en Tomas Geudens.
  • Heren 7: Wimbledon – Rozenhof 4-5. Rozenhof met Maarten Vermeiren, Jesse Littel, Maxim Meukens, Frederik Vermeiren, Patrick Konings, Wout Van den Bergh en Jorg Konings.
  • Heren 3 – 4 spelers: Charles Quint – Koningshof 0-4. Koningshof met Sam Vanderplancke, Keith Storr, Sam Van In en Wim Van Achteren.
  • Heren 5 – 4 spelers: TC80 – Duinbergen 4-2. TC80 met Sam Milde, Luc Fissers, Victor Braem, Pieter Francq en Tom Dielis.
  • Heren 6 – 4 spelers: Olen – Wezemaal 3-3 (7-6). Jordy De Cnodder, Kristof Boel, Tom Ooms en Bart Van Hoof.
  • Heren 25/6: De Valk – Scheldedreef 5-1. De Valk met Steven Maes, Dierik Schrijvers, Tom Van den Broeck, Bram Faes, Philip Knaepkens en Bart Vanopstal.
  • Heren 35/1: Vilvoorde – 't Sas 3-3 (6-7). 't Sas met Wim Janssens, Nick De Caluwe, Tom Altmann, Jimmy Rouneau, Peter Van Parys en Michel Leenders.
  • Heren 35/4: Witte Duivels – Orscamp 3-3 (8-7). Witte Duivels met Wim Van Loocke, Anthony Kustermans, Gert Van den Putte, Marc Pittoors en Kurt De Weirdt.
  • Heren 35/5: Olen – Orscamp 4-2. Olen met Tom Ooms, Joeri Haelen, Franky Matheussen, Tom Boeckx en Raf Vanbosch.
  • Heren 55/1: Nova – Des Lorrains 4-0. Nova met Luc Van de Vloet, Peter Vercammen, Luc Beke en Paul Laduron.
  • Heren 55/2: La Hulpe – De Merel 3-3 (7-8). De Merel met Luc Sels, Jan Vanderhaeghe, Rudy Schuurmans, Erik Symons, Danny Van den Kieboom en Ronny Wijnen.
  • Heren 55/3: Sport Village – Heiveld 1-5. Heiveld met Dirk Crabbe, Jan Van Reeth, Rob Barbe, Luc Callewaert, Hugo Luyckx, Paul Verhoeven en Wim De Ruysscher.
  • Heren 65/2: De Vloer – BTK 3-3 (6-8). BTK met Emmanuel Himschoot, Frans Verachtert, Ronnie Peeters, Jean De Buyser, Herman Gyssels en Albert Eyndels.