Aspirant Initiator

Programma

Je schrijft je in voor de cursus aspirant-initiator.

Noteer de data en uren in je agenda, er volgt geen verdere communicatie over de cursusplanning. 

Alle praktische informatie voor de cursus vind je op www.tennisvlaanderen.be/aspirant-initiator

Voorwaarden:

* 100% aanwezigheid is verplicht
* Goede attitude

Bij afwezigheid:

* Bij annulatie (tot en met 3 dagen voor de cursus) kan het cursusbedrag: teruggestort worden mits afhouding van een administratiekost van 10 euro of verplaatst worden naar een andere cursus

* Bij annulatie (binnen de 2 dagen voor de cursus) of ongewettigde afwezigheid kan het cursusbedrag noch teruggestort, noch verplaatst worden naar een andere cursuslocatie. 

Algemene info

Kostprijs:
70 EUR
Leeftijd:
15 - 99 jaar
Type:
Opleiding

Inschrijven

LocatieData en urenResterende inschrijvingenInschrijven
T.K. DE BERKEN
Patatestraat 77
1861 Wolvertem
17/12/2019 09:00 - 18:00
19/12/2019 09:00 - 18:00
4 Afgesloten
T.C. LUMMEN
Sportweg 10
3560 Lummen
27/12/2019 09:00 - 18:00
03/01/2020 09:00 - 18:00
0 Volzet
AZUA .C.C.
Edegemsesteenweg 100 bus 4
2610 Wilrijk (Antwerpen)
28/12/2019 09:00 - 18:00
29/12/2019 09:00 - 18:00
0 Volzet
T.C. BOCHOLT
Eikenlaan 2
3950 Bocholt
28/12/2019 09:00 - 18:00
04/01/2020 09:00 - 18:00
0 Volzet
OSTEND TENNIS CLUB
Koninginnelaan 83
8400 Oostende
28/12/2019 09:00 - 18:00
04/01/2020 09:00 - 18:00
0 Volzet
T.C. TOBIAS
Sportlaan 6
9880 Aalter
29/12/2019 09:00 - 18:00
05/01/2020 09:00 - 18:00
0 Volzet
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Oude Kuringerbaan 125
3500 Hasselt
22/02/2020 09:00 - 18:00
29/02/2020 09:00 - 18:00
0 Volzet
T.C. DE LUSTHOVEN
De Lusthoven 14
2370 Arendonk
26/02/2020 09:00 - 18:00
28/02/2020 09:00 - 18:00
0 Volzet
TENNISCLUB PARK RONSE
Spinstersstraat 117
9600 Ronse
26/02/2020 09:00 - 18:00
28/02/2020 09:00 - 18:00
12 Inschrijven
T.C. TOPSPIN
Lange Akker 12
9240 Zele
29/02/2020 09:00 - 18:00
01/03/2020 09:00 - 18:00
1 Inschrijven
TENNIS WEZEMAAL
Spikstraat 18 A
3111 Wezemaal
28/03/2020 09:00 - 18:00
04/04/2020 09:00 - 18:00
0 Volzet
T.C. 'T SAS
Mechelsesteenweg 380
2500 Lier
04/04/2020 09:00 - 18:00
11/04/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. WIMBLEDON
Zoutleeuwsesteenweg 120
3803 Wilderen
04/04/2020 09:00 - 18:00
11/04/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. BORGERWEERT
Dwarslaan 7
2050 Antwerpen
05/04/2020 09:00 - 18:00
12/04/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
TENNIS S.D.I. VZW
Keperenbergstraat 37 C
1701 Itterbeek
11/04/2020 09:00 - 18:00
18/04/2020 09:00 - 18:00
15 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. KOKSIJDE
Zeelaan 72
8670 Koksijde
11/04/2020 09:00 - 18:00
18/04/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. MERELBEKE
Sportstraat 7
9820 Merelbeke
13/04/2020 09:00 - 18:00
19/04/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. HEIVELD
Dreefvelden 1
2860 Sint-Katelijne-Waver
01/07/2020 09:00 - 18:00
04/07/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.C. HEUSDEN
Pastoor Van Mierlolaan 17/1
3550 Heusden-Zolder
01/07/2020 09:00 - 18:00
05/07/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
TC RUMBEKE
Wervikhovestraat 7A
8800 Rumbeke
04/07/2020 09:00 - 18:00
05/07/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.K. DE BERKEN
Patatestraat 77
1861 Wolvertem
11/07/2020 09:00 - 18:00
18/07/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.C. DE ZILVEREN KLOMP
Hogenakkerstraat 43
9170 Sint-Gillis-Waas
20/07/2020 09:00 - 18:00
24/07/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
KTC DEN BREMT
Tichelarijstraat 74
2300 Turnhout
25/07/2020 09:00 - 18:00
01/08/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN
Tennisstraat 3
3300 Tienen
08/08/2020 09:00 - 18:00
09/08/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf vr 01/05/2020 00:00
TC VELINA
Hogeweg 139
9500 Geraardsbergen
15/08/2020 09:00 - 18:00
16/08/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf vr 01/05/2020 00:00
TC MAASEIK
Sportlaan 40
3680 Maaseik
20/08/2020 09:00 - 18:00
22/08/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf vr 01/05/2020 00:00
T.C. BRUGHIA
Boogschutterslaan 37
8310 Sint-Kruis (Brugge)
06/09/2020 09:00 - 18:00
13/09/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf ma 01/06/2020 00:00
T.C. GYM OLYMPIADE
Alice Nahonlei 2
2900 Schoten
01/11/2020 09:00 - 18:00
07/11/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
K. TONGERSE T.C.
Rutterweg 71
3700 Tongeren
01/11/2020 09:00 - 18:00
07/11/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
T.C. EEKLO
Korte Moeie 16
9900 Eeklo
01/11/2020 09:00 - 18:00
07/11/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
T.C. LOVANIUM
Galgebergstraat 41
3000 Leuven
01/11/2020 09:00 - 18:00
08/11/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
Indoortennis Koddaert
Koolskampstraat 28
8820 Torhout
08/11/2020 09:00 - 18:00
15/11/2020 09:00 - 18:00
16 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00