Aspirant-Initiator herkansing PRAKTIJK

Programma

Je schrijft je in voor een herkansing praktijk examen van de cursus aspirant-initiator.

Noteer de data en uren in je agenda, er volgt geen verdere communicatie over het examen. 

Bij afwezigheid wordt het cursusbedrag niet teruggestort. Bij verwittiging op voorhand van afwezigheid kan de inschrijving kosteloos worden overgeplaatst naar een andere locatie. Hiervoor dien je te mailen naar trainers@tennisvlaanderen.be.

Veel succes!

Algemene info

Kostprijs:
15 EUR
Leeftijd:
15 - 99 jaar
Type:
Examen

Inschrijven

LocatieData en urenResterende inschrijvingenInschrijven
AZUA .C.C.
Edegemsesteenweg 100 bus 4
2610 Wilrijk (Antwerpen)
29/12/2019 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
T.C. LUMMEN
Sportweg 10
3560 Lummen
03/01/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
T.C. BOCHOLT
Eikenlaan 2
3950 Bocholt
04/01/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
OSTEND TENNIS CLUB
Koninginnelaan 83
8400 Oostende
04/01/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
T.C. TOBIAS
Sportlaan 6
9880 Aalter
05/01/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
T.C. DE LUSTHOVEN
De Lusthoven 14
2370 Arendonk
28/02/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
TENNISCLUB PARK RONSE
Spinstersstraat 117
9600 Ronse
28/02/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT
Oude Kuringerbaan 125
3500 Hasselt
29/02/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
T.C. TOPSPIN
Lange Akker 12
9240 Zele
01/03/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
TENNIS WEZEMAAL
Spikstraat 18 A
3111 Wezemaal
04/04/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven
T.C. WIMBLEDON
Zoutleeuwsesteenweg 120
3803 Wilderen
11/04/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. 'T SAS
Mechelsesteenweg 380
2500 Lier
11/04/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. BORGERWEERT
Dwarslaan 7
2050 Antwerpen
12/04/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
TENNIS S.D.I. VZW
Keperenbergstraat 37 C
1701 Itterbeek
18/04/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. KOKSIJDE
Zeelaan 72
8670 Koksijde
18/04/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. MERELBEKE
Sportstraat 7
9820 Merelbeke
19/04/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/01/2020 00:00
T.C. HEIVELD
Dreefvelden 1
2860 Sint-Katelijne-Waver
04/07/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.C. HEUSDEN
Pastoor Van Mierlolaan 17/1
3550 Heusden-Zolder
05/07/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
TC RUMBEKE
Wervikhovestraat 7A
8800 Rumbeke
05/07/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.K. DE BERKEN
Patatestraat 77
1861 Wolvertem
18/07/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.C. DE ZILVEREN KLOMP
Hogenakkerstraat 43
9170 Sint-Gillis-Waas
24/07/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
KTC DEN BREMT
Tichelarijstraat 74
2300 Turnhout
01/08/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf wo 01/04/2020 00:00
T.C. GRAND SLAM TIENEN
Tennisstraat 3
3300 Tienen
09/08/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf vr 01/05/2020 00:00
TC VELINA
Hogeweg 139
9500 Geraardsbergen
16/08/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf vr 01/05/2020 00:00
TC MAASEIK
Sportlaan 40
3680 Maaseik
22/08/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf vr 01/05/2020 00:00
T.C. BRUGHIA
Boogschutterslaan 37
8310 Sint-Kruis (Brugge)
13/09/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf ma 01/06/2020 00:00
T.C. GYM OLYMPIADE
Alice Nahonlei 2
2900 Schoten
07/11/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
K. TONGERSE T.C.
Rutterweg 71
3700 Tongeren
07/11/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
T.C. EEKLO
Korte Moeie 16
9900 Eeklo
07/11/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
T.C. LOVANIUM
Galgebergstraat 41
3000 Leuven
08/11/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00
Indoortennis Koddaert
Koolskampstraat 28
8820 Torhout
15/11/2020 16:00 - 17:00 10 Inschrijven vanaf za 01/08/2020 00:00