Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 300 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 10:00 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 5-1 / 5-1 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 10:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 48-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 10:00 2147 T.C. LOGAN A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 4-2 / 4-2 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 10:00 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 4-2 / 4-2 / 46-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 10:00 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 10:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2147 T.C. LOGAN A 5-1 / 5-1 / 53-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 10:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 1-5 / 1-5 / 35-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 10:00 2147 T.C. LOGAN A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 10:00 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 10:00 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 10:00 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 3-3 / 3-3 / 46-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 10:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2147 T.C. LOGAN A 5-1 / 5-1 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 10:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2-4 / 2-4 / 38-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 10:00 2147 T.C. LOGAN A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2-4 / 2-4 / 32-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 10:00 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2-4 / 2-4 / 32-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (C1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (C1)
2024 K.T.C. AZALEA B (H2) 2024 K.T.C. AZALEA B (H2)
8131 T.C. LUDOVIEK A (I1) 8131 T.C. LUDOVIEK A (I1)
2195 PADEL CLUB VISION 21 B (G1) (T) 6 6 54 2195 PADEL CLUB VISION 21 B (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8159 T.C. ELEVEN A (M2) (U) 0 0 22
8159 T.C. ELEVEN C (L1) (T) 3 3 41 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A (J2) (U) 3 3 45
8182 SHARP RECREAN A (K1) (T) 4 4 51 8182 SHARP RECREAN A (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (D2) (U) 2 2 30
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (F1) (T) 5 5 49 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2024 K.T.C. AZALEA A (E2) (U) 1 1 28
2031 T.C. ST-MICHIELS C (B1) (T) 5 5 53 2031 T.C. ST-MICHIELS C (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (A2) (U) 1 1 29
2001 T.C. BLANKENBERGE A (A1) (T) 2 2 41 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (I2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (I2) (U) 4 4 48
8022 T.C. EEKLO A (H1) (T) 5 5 51 8022 T.C. EEKLO A (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2195 PADEL CLUB VISION 21 C (C2) (U) 1 1 28
2198 ARENAL WAREGEM B (M1) (T) 5 5 50 2198 ARENAL WAREGEM B (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8076 T.C. 'T LOBBEKE B (L2) (U) 1 1 23
2013 OSTEND TENNIS CLUB H (E1) (T) 5 5 53 2013 OSTEND TENNIS CLUB H (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2038 KTC ISIS B (G2) (U) 1 1 29
2195 PADEL CLUB VISION 21 D (D1) (T) 6 6 54 2195 PADEL CLUB VISION 21 D (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
2038 KTC ISIS A (F2) (U) 0 0 20
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B2)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B2)
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (J1)
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (J1)
2198 ARENAL WAREGEM A (K2)
2198 ARENAL WAREGEM A (K2)
5047 T.C. SMASH KERMT B (AR1) 5047 T.C. SMASH KERMT B (AR1)
5052 T.C. ZELEM B (AP2) 5052 T.C. ZELEM B (AP2)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (AW1) 5008 K.T.C. MEULENBERG A (AW1)
5108 TC KATTEBERG BILZEN C (AS2) 5108 TC KATTEBERG BILZEN C (AS2)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E (AT1) (T) 4 4 44 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E (AT1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
5085 T.C. KOERSEL B (AO2) (U) 2 2 47
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (AQ1) (T) 6 6 54 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (AQ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
5096 T.C. HAM A (AM2) (U) 0 0 31
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A (AL1) (T) 3 3 39 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (AU2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (AU2) (U) 3 3 42
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C (AV1) (T) 4 4 46 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C (AV1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
5048 G.T. TESSENDERLO A (AN2) (U) 2 2 37
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (AP1) (T) 4 4 49 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (AP1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
5012 T.C. WINTERSLAG A (AW2) (U) 2 2 37
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (AO1) (T) 4 4 42 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (AO1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
5098 PADELLEBOOGSKE A (AV2) (U) 2 2 41
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (AM1) (T) 5 5 49 0220 PADEL 360 TURNHOUT A (AM1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (AR2) (U) 1 1 35
5035 TENKIE PARK A (AU1) (T) 4 4 44 5035 TENKIE PARK A (AU1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
7059 TENNIS WEZEMAAL A (AL2) (U) 2 2 34
5029 T.C. MOL C (AN1)
5029 T.C. MOL C (AN1)
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A (AT2)
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A (AT2)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (AS1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (AS1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (AQ2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (AQ2)
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C (O1) 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C (O1)
8117 T.C. PLAYERS D (X2) 8117 T.C. PLAYERS D (X2)
8194 BOTZ PADEL A (R1) 8194 BOTZ PADEL A (R1)
8117 T.C. PLAYERS B (U2) 8117 T.C. PLAYERS B (U2)
8194 BOTZ PADEL B (W1) (T) 3 3 42 8194 BOTZ PADEL B (W1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8033 DROPSHOT BERLARE A (T2) (U) 3 3 39
8200 BOEL PADEL B (Y1) (T) 1 1 25 8057 T.C. MERELBEKE D (Q2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8057 T.C. MERELBEKE D (Q2) (U) 5 5 49
8145 TS KENTA B (S1) (T) 1 1 36 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (P2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (P2) (U) 5 5 48
2198 ARENAL WAREGEM C (N1) (T) 4 4 45 2198 ARENAL WAREGEM C (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A (V2) (U) 2 2 37
8126 T.C. HOF TER BURST A (U1) (T) 5 5 52 8126 T.C. HOF TER BURST A (U1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8182 SHARP RECREAN D (O2) (U) 1 1 30
7026 TENNIS S.D.I. VZW A (X1) (T) 6 6 54 7026 TENNIS S.D.I. VZW A (X1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8183 PADEL 4U2 GENT B (R2) (U) 0 0 30
8183 PADEL 4U2 GENT A (T1) (T) 3 3 43 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (N2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (N2) (U) 3 3 47
8121 T.C. ZOTTEGEM A (P1) (T) 2 2 44 8140 T.C. BECKHAND A (W2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
8140 T.C. BECKHAND A (W2) (U) 4 4 42
7128 IN.TERNATIONAL A (V1)
7128 IN.TERNATIONAL A (V1)
0053 T.C. BORNEM A (Y2)
0053 T.C. BORNEM A (Y2)
8117 T.C. PLAYERS C (Q1)
8117 T.C. PLAYERS C (Q1)
8192 BONAIR SPORT A (S2)
8192 BONAIR SPORT A (S2)
0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B (AI1) 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B (AI1)
0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C (AB2) 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C (AB2)
0062 T.C. WESTERLO A (AJ1) 0062 T.C. WESTERLO A (AJ1)
0215 ANTWERP PADEL CLUB D (AD2) 0215 ANTWERP PADEL CLUB D (AD2)
0217 ARENAL MECHELEN B (AG1) (T) 5 5 52 0217 ARENAL MECHELEN B (AG1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
0093 T.C. KIKSHAM A (AH2) (U) 1 1 41
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B (AA1) (T) 5 5 51 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B (AA1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
7003 BRUSSELSE T.C. B (AC2) (U) 1 1 32
0077 T.C. FOREST HILLS A (AF1) (T) 3 3 38 7074 WOTEN A (AE2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
7074 WOTEN A (AE2) (U) 3 3 48
0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A (AK1) (T) 3 3 44 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A (AK1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A (Z2) (U) 3 3 41
0107 PADELCLUB TER EIKEN D (AD1) (T) 1 1 38 0130 NOORD TENNIS PADEL A (AI2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
0130 NOORD TENNIS PADEL A (AI2) (U) 5 5 51
0048 STEPP C (Z1) (T) 5 5 53 0048 STEPP C (Z1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
0163 T.C. DE CHALET A (AJ2) (U) 1 1 20
7044 T.C. LOVANIUM B (AE1) (T) 4 4 44 7044 T.C. LOVANIUM B (AE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (AF2) (U) 2 2 45
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (AB1) (T) 4 4 48 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (AB1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 21/05/2022 10:00)
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (AK2) (U) 2 2 39
7044 T.C. LOVANIUM A (AC1)
7044 T.C. LOVANIUM A (AC1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN F (AG2)
0107 PADELCLUB TER EIKEN F (AG2)
0185 T.C. HEIVELD B (AH1)
0185 T.C. HEIVELD B (AH1)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (AA2)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (AA2)