Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 200 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB K 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2182 TC DE MAENE A 2157 T.C. DE MOTE A 1-5 / 1-5 / 38-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2090 T.C. KOKSIJDE C 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 3-3 / 3-3 / 33-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2182 TC DE MAENE A 1-5 / 1-5 / 27-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB K 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 1-5 / 1-5 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2157 T.C. DE MOTE A 2090 T.C. KOKSIJDE C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2182 TC DE MAENE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB K 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2090 T.C. KOKSIJDE C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 4-2 / 4-2 / 49-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2157 T.C. DE MOTE A 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB K 2157 T.C. DE MOTE A 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2182 TC DE MAENE A 2090 T.C. KOKSIJDE C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2157 T.C. DE MOTE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 5-1 / 5-1 / 53-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2090 T.C. KOKSIJDE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB K 5-1 / 5-1 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2182 TC DE MAENE A 4-2 / 4-2 / 43-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2147 T.C. LOGAN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2-4 / 2-4 / 36-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2090 T.C. KOKSIJDE A 5-1 / 5-1 / 50-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2147 T.C. LOGAN A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 2-4 / 37-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2147 T.C. LOGAN A 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2090 T.C. KOKSIJDE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 5-1 / 5-1 / 52-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2147 T.C. LOGAN A 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-5 / 1-5 / 17-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 4-2 / 4-2 / 46-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 3-3 / 3-3 / 33-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2147 T.C. LOGAN A 3-3 / 3-3 / 39-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 4-2 / 4-2 / 39-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2090 T.C. KOKSIJDE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2194 ARENAL BRUGGE D 2-4 / 2-4 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2024 K.T.C. AZALEA B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2-4 / 2-4 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE D 2024 K.T.C. AZALEA B 3-3 / 3-3 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 4-2 / 4-2 / 44-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2194 ARENAL BRUGGE D 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 1-5 / 1-5 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 3-3 / 3-3 / 43-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2024 K.T.C. AZALEA B 1-5 / 1-5 / 27-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2-4 / 2-4 / 38-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 3-3 / 3-3 / 45-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2194 ARENAL BRUGGE D 1-5 / 1-5 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA B 2031 T.C. ST-MICHIELS B 5-1 / 5-1 / 50-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 G 2031 T.C. ST-MICHIELS C 1-5 / 1-5 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2100 T.C. ORSCAMP A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB L 5-1 / 5-1 / 51-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 G 2100 T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS C 2013 OSTEND TENNIS CLUB L 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2194 ARENAL BRUGGE C 3-3 / 3-3 / 37-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2100 T.C. ORSCAMP A 2031 T.C. ST-MICHIELS C 0-6 / 0-6 / 1-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE C 2195 PADEL CLUB VISION 21 G 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB L 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 2-4 / 31-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 G 2013 OSTEND TENNIS CLUB L 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 2-4 / 41-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2100 T.C. ORSCAMP A 2194 ARENAL BRUGGE C 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2195 PADEL CLUB VISION 21 G 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE C 2031 T.C. ST-MICHIELS C 2-4 / 2-4 / 34-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB L 2100 T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2194 ARENAL BRUGGE B 4-2 / 4-2 / 43-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 3-3 / 3-3 / 32-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2200 PADEL BRUGHIA B 6-0 / 6-0 / 54-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2194 ARENAL BRUGGE B 4-2 / 4-2 / 49-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 3-3 / 3-3 / 45-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2-4 / 2-4 / 31-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE B 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 5-1 / 5-1 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2200 PADEL BRUGHIA B 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA B 2194 ARENAL BRUGGE B 2-4 / 2-4 / 29-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2200 PADEL BRUGHIA C 4-2 / 4-2 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX H 2185 T.C. AQUILA D 5-1 / 5-1 / 52-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 5-1 / 5-1 / 49-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX H 1-5 / 1-5 / 37-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA C 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 4-2 / 4-2 / 45-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA D 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX H 2200 PADEL BRUGHIA C 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-4 / 2-4 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2185 T.C. AQUILA D 2-4 / 2-4 / 44-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 4-2 / 4-2 / 48-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA C 2185 T.C. AQUILA D 4-2 / 4-2 / 46-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX H 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-4 / 2-4 / 41-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA D 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2200 PADEL BRUGHIA C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX H 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 1-5 / 1-5 / 37-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 4-2 / 4-2 / 44-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE A 2024 K.T.C. AZALEA D 4-2 / 4-2 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER B 2200 PADEL BRUGHIA A 1-5 / 1-5 / 26-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 2024 K.T.C. AZALEA D 2-4 / 2-4 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2194 ARENAL BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 46-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 5-1 / 5-1 / 53-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE A 2027 K.G. WITTE BEER B 5-1 / 5-1 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA D 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2-4 / 2-4 / 40-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER B 2024 K.T.C. AZALEA D 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2200 PADEL BRUGHIA A 2194 ARENAL BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 49-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2027 K.G. WITTE BEER B 2-4 / 2-4 / 42-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA D 2200 PADEL BRUGHIA A 2-4 / 2-4 / 42-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA A 2027 K.G. WITTE BEER D 3-3 / 3-3 / 41-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE E 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA A 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 4-2 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 4-2 / 4-2 / 44-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2194 ARENAL BRUGGE E 4-2 / 4-2 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN A 2027 K.G. WITTE BEER D 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE E 2024 K.T.C. AZALEA A 3-3 / 3-3 / 47-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER D 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN A 2194 ARENAL BRUGGE E 3-3 / 3-3 / 35-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2024 K.T.C. AZALEA A 5-1 / 5-1 / 47-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2194 ARENAL BRUGGE E 2027 K.G. WITTE BEER D 4-2 / 4-2 / 43-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE A 2033 T.C. ROESELARE D 2-4 / 2-4 / 28-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 2190 TC DE WATERTOREN B 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2040 T.C. OLYMPOS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 3-3 / 3-3 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 5-1 / 5-1 / 51-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE D 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 4-2 / 4-2 / 50-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2190 TC DE WATERTOREN B 2040 T.C. OLYMPOS A 3-3 / 3-3 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 2033 T.C. ROESELARE D 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2040 T.C. OLYMPOS A 2050 TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 2190 TC DE WATERTOREN B 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE A 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE D 2190 TC DE WATERTOREN B 5-1 / 5-1 / 47-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 2040 T.C. OLYMPOS A 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2190 TC DE WATERTOREN B 2050 TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 32-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2040 T.C. OLYMPOS A 2033 T.C. ROESELARE D 3-3 / 3-3 / 46-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 4-2 / 4-2 / 51-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE A 2040 T.C. OLYMPOS B 1-5 / 1-5 / 24-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE B 2038 KTC ISIS A 3-3 / 3-3 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 H 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE A 2050 TC RUMBEKE B 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2040 T.C. OLYMPOS B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2038 KTC ISIS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 H 3-3 / 3-3 / 35-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE B 2040 T.C. OLYMPOS B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 H 2033 T.C. ROESELARE A 1-5 / 1-5 / 29-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2038 KTC ISIS A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 4-2 / 4-2 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2040 T.C. OLYMPOS B 2038 KTC ISIS A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE B 2195 PADEL CLUB VISION 21 H 1-5 / 1-5 / 27-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2038 KTC ISIS A 2033 T.C. ROESELARE A 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 H 2040 T.C. OLYMPOS B 5-1 / 5-1 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 37-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2024 K.T.C. AZALEA C 5-1 / 5-1 / 51-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 1-5 / 37-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 4-2 / 46-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 1-5 / 1-5 / 23-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA C 2027 K.G. WITTE BEER A 3-3 / 3-3 / 45-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 30/04/2022 14:00 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 2024 K.T.C. AZALEA C 1-5 / 1-5 / 27-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2-4 / 2-4 / 30-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER A 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 2-4 / 39-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2027 K.G. WITTE BEER A 1-5 / 1-5 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2024 K.T.C. AZALEA C 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 1-5 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN B 2001 T.C. BLANKENBERGE A 4-2 / 4-2 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2024 K.T.C. AZALEA C 1-5 / 1-5 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 2-4 / 2-4 / 42-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA C 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 1-5 / 1-5 / 31-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM E 3-3 / 3-3 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE B 2050 TC RUMBEKE D 1-5 / 1-5 / 21-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA C 2110 T.C. BOSTERHOUT C 5-1 / 5-1 / 52-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2050 TC RUMBEKE D 2-4 / 2-4 / 31-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM E 2033 T.C. ROESELARE B 2-4 / 2-4 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE B 2185 T.C. AQUILA C 0-6 / 0-6 / 38-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM E 4-2 / 4-2 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA C 2050 TC RUMBEKE D 3-3 / 3-3 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM E 5-1 / 5-1 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2033 T.C. ROESELARE B 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM E 2185 T.C. AQUILA C 2-4 / 2-4 / 34-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE B 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 1-5 / 1-5 / 21-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE D 2110 T.C. BOSTERHOUT C 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 5-1 / 5-1 / 49-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA A 2110 T.C. BOSTERHOUT F 5-1 / 5-1 / 51-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE E 2033 T.C. ROESELARE C 1-5 / 1-5 / 24-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2185 T.C. AQUILA A 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2033 T.C. ROESELARE C 2-4 / 2-4 / 36-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT F 2050 TC RUMBEKE E 4-2 / 4-2 / 40-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA A 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 1-5 / 1-5 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 1-5 / 1-5 / 19-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE C 2110 T.C. BOSTERHOUT F 5-1 / 5-1 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2033 T.C. ROESELARE C 5-1 / 5-1 / 47-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2110 T.C. BOSTERHOUT F 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA A 2050 TC RUMBEKE E 5-1 / 5-1 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT F 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE E 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2-4 / 2-4 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2033 T.C. ROESELARE C 2185 T.C. AQUILA A 4-2 / 4-2 / 40-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2-4 / 2-4 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2008 T.C. DUINBERGEN D 2-4 / 2-4 / 41-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER C 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2-4 / 2-4 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2001 T.C. BLANKENBERGE B 1-5 / 1-5 / 32-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN D 2027 K.G. WITTE BEER C 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER C 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 1-5 / 1-5 / 42-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2008 T.C. DUINBERGEN D 5-1 / 5-1 / 51-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 4-2 / 4-2 / 43-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2008 T.C. DUINBERGEN D 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2027 K.G. WITTE BEER C 1-5 / 1-5 / 28-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN D 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 1-5 / 1-5 / 27-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2027 K.G. WITTE BEER C 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2-4 / 2-4 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 6-0 / 6-0 / 54-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM C 2050 TC RUMBEKE C 5-1 / 5-1 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2190 TC DE WATERTOREN A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 1-5 / 1-5 / 32-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2016 K.T.C. ST. GEORGES A 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2-4 / 2-4 / 31-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM C 2190 TC DE WATERTOREN A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2-4 / 2-4 / 26-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2016 K.T.C. ST. GEORGES A 1-5 / 1-5 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2190 TC DE WATERTOREN A 2050 TC RUMBEKE C 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2016 K.T.C. ST. GEORGES A 2198 ARENAL WAREGEM C 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 4-2 / 4-2 / 46-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM C 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2-4 / 2-4 / 34-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2050 TC RUMBEKE C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2-4 / 2-4 / 41-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2190 TC DE WATERTOREN A 2016 K.T.C. ST. GEORGES A 1-5 / 1-5 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2198 ARENAL WAREGEM C 3-3 / 3-3 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2016 K.T.C. ST. GEORGES A 2050 TC RUMBEKE C 4-2 / 4-2 / 47-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2190 TC DE WATERTOREN A 5-1 / 5-1 / 50-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2198 ARENAL WAREGEM E 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2206 PADEL PASSE-PARTOUT A 3-3 / 3-3 / 50-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM E 2206 PADEL PASSE-PARTOUT A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-4 / 2-4 / 39-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2198 ARENAL WAREGEM E 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2206 PADEL PASSE-PARTOUT A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 4-2 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2206 PADEL PASSE-PARTOUT A 1-5 / 1-5 / 21-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM E 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 3-3 / 44-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2198 ARENAL WAREGEM E 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2206 PADEL PASSE-PARTOUT A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8131 T.C. LUDOVIEK A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN C 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 3-3 / 3-3 / 42-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8022 T.C. EEKLO B 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B 2-4 / 2-4 / 30-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8131 T.C. LUDOVIEK A 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-3 / 3-3 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8022 T.C. EEKLO B 3-3 / 3-3 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 4-2 / 48-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8022 T.C. EEKLO B 8131 T.C. LUDOVIEK A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 5-1 / 5-1 / 50-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8131 T.C. LUDOVIEK A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B 5-1 / 5-1 / 47-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 3-3 / 3-3 / 35-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2008 T.C. DUINBERGEN C 8022 T.C. EEKLO B 5-1 / 5-1 / 50-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8131 T.C. LUDOVIEK A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8022 T.C. EEKLO B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-6 / 36-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF B 2008 T.C. DUINBERGEN C 2-4 / 2-4 / 34-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 3-3 / 41-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN B 8005 KON. DEINZE T.C. D 2-4 / 2-4 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2185 T.C. AQUILA B 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM B 8159 T.C. ELEVEN B 5-1 / 5-1 / 53-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2185 T.C. AQUILA B 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. D 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 5-1 / 5-1 / 49-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 32-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2198 ARENAL WAREGEM B 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA B 8005 KON. DEINZE T.C. D 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM B 2185 T.C. AQUILA B 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8005 KON. DEINZE T.C. D 2-4 / 2-4 / 31-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 4-2 / 4-2 / 44-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. D 2198 ARENAL WAREGEM B 1-5 / 1-5 / 16-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 21-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2185 T.C. AQUILA B 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 3-3 / 36-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8005 KON. DEINZE T.C. C 4-2 / 4-2 / 47-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT E 8159 T.C. ELEVEN C 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 2198 ARENAL WAREGEM F 2-4 / 2-4 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2110 T.C. BOSTERHOUT E 2-4 / 2-4 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. C 2198 ARENAL WAREGEM F 1-5 / 1-5 / 34-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN C 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT E 8005 KON. DEINZE T.C. C 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM F 8159 T.C. ELEVEN C 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 07/05/2022 14:00 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2198 ARENAL WAREGEM F 4-2 / 4-2 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. C 8159 T.C. ELEVEN C 5-1 / 5-1 / 51-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2110 T.C. BOSTERHOUT E 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 4-2 / 4-2 / 44-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN C 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 8005 KON. DEINZE T.C. C 3-3 / 3-3 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM F 2110 T.C. BOSTERHOUT E 4-2 / 4-2 / 45-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2206 PADEL PASSE-PARTOUT B 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL C 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 3-3 / 3-3 / 38-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. B 8182 SHARP RECREAN D 3-3 / 3-3 / 45-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2206 PADEL PASSE-PARTOUT B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL C 8182 SHARP RECREAN D 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 8005 KON. DEINZE T.C. B 3-3 / 3-3 / 36-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. B 2206 PADEL PASSE-PARTOUT B 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN D 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 1-5 / 1-5 / 26-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2206 PADEL PASSE-PARTOUT B 8182 SHARP RECREAN D 4-2 / 4-2 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-4 / 2-4 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 2206 PADEL PASSE-PARTOUT B 0-6 / 0-6 / 34-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. B 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL C 5-1 / 5-1 / 53-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 4-2 / 45-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B 8182 SHARP RECREAN A 1-5 / 1-5 / 23-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-4 / 2-4 / 32-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM D 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL D 2-4 / 2-4 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B 8005 KON. DEINZE T.C. A 3-3 / 3-3 / 40-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN A 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL D 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2198 ARENAL WAREGEM D 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. A 8182 SHARP RECREAN A 2-4 / 2-4 / 40-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM D 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B 2-4 / 2-4 / 35-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL D 3-3 / 3-3 / 40-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 5-1 / 5-1 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8005 KON. DEINZE T.C. A 2198 ARENAL WAREGEM D 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM B 6-0 / 6-0 / 54-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM D 8182 SHARP RECREAN A 0-6 / 0-6 / 35-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL D 8005 KON. DEINZE T.C. A 1-5 / 1-5 / 29-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8143 T.C. FOR EVER B 8182 SHARP RECREAN C 5-1 / 5-1 / 51-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM H 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 2-4 / 2-4 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A 1-5 / 1-5 / 32-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8143 T.C. FOR EVER B 2198 ARENAL WAREGEM H 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN C 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A 2-4 / 2-4 / 45-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM H 8182 SHARP RECREAN C 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet afgewerkt
za 30/04/2022 14:00 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8143 T.C. FOR EVER B 1-5 / 1-5 / 27-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 3-3 / 3-3 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8143 T.C. FOR EVER B 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A 4-2 / 4-2 / 43-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 2-4 / 2-4 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM H 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 3-3 / 3-3 / 36-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8143 T.C. FOR EVER B 4-2 / 4-2 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8182 SHARP RECREAN C 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A 2198 ARENAL WAREGEM H 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 31-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN E 2198 ARENAL WAREGEM G 1-5 / 1-5 / 27-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT B 8159 T.C. ELEVEN G 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B 8182 SHARP RECREAN E 6-0 / 6-0 / 54-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE B 8159 T.C. ELEVEN G 4-2 / 4-2 / 50-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM G 8183 PADEL 4U2 GENT B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN E 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 37-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT B 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B 5-1 / 5-1 / 46-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN G 2198 ARENAL WAREGEM G 1-5 / 1-5 / 22-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B 8159 T.C. ELEVEN G 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE B 2198 ARENAL WAREGEM G 5-1 / 5-1 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN E 8183 PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 34-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM G 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL B 3-3 / 3-3 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT B 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 1-5 / 42-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN G 8182 SHARP RECREAN E 3-3 / 3-3 / 43-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT E 8010 GANTOISE B 3-3 / 3-3 / 37-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8172 VZW TC STERRENBOS A 8159 T.C. ELEVEN D 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE F 2198 ARENAL WAREGEM A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT E 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-3 / 3-3 / 36-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8010 GANTOISE B 2198 ARENAL WAREGEM A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN D 8057 T.C. MERELBEKE F 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8172 VZW TC STERRENBOS A 8010 GANTOISE B 3-3 / 3-3 / 42-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE F 8183 PADEL 4U2 GENT E 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM A 8159 T.C. ELEVEN D 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 07/05/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT E 2198 ARENAL WAREGEM A 4-2 / 4-2 / 45-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8010 GANTOISE B 8159 T.C. ELEVEN D 3-3 / 3-3 / 46-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8172 VZW TC STERRENBOS A 8057 T.C. MERELBEKE F 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN D 8183 PADEL 4U2 GENT E 3-3 / 3-3 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE F 8010 GANTOISE B 4-2 / 4-2 / 48-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 2198 ARENAL WAREGEM A 8172 VZW TC STERRENBOS A 2-4 / 2-4 / 38-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8197 MVP PADEL A 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN F 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 2-4 / 40-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8010 GANTOISE A 8183 PADEL 4U2 GENT C 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8197 MVP PADEL A 8159 T.C. ELEVEN F 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8022 T.C. EEKLO A 8183 PADEL 4U2 GENT C 2-4 / 2-4 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE A 8010 GANTOISE A 2-4 / 2-4 / 39-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN F 8022 T.C. EEKLO A 4-2 / 4-2 / 47-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8010 GANTOISE A 8197 MVP PADEL A 3-3 / 3-3 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT C 8057 T.C. MERELBEKE A 3-3 / 3-3 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8197 MVP PADEL A 8183 PADEL 4U2 GENT C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8022 T.C. EEKLO A 8057 T.C. MERELBEKE A 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8159 T.C. ELEVEN F 8010 GANTOISE A 5-1 / 5-1 / 52-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE A 8197 MVP PADEL A 2-4 / 2-4 / 38-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8010 GANTOISE A 8022 T.C. EEKLO A 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8183 PADEL 4U2 GENT C 8159 T.C. ELEVEN F 2-4 / 2-4 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8105 TC VELINA A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 16/04/2022 14:00 8195 LIVINUS PLANET A 8182 SHARP RECREAN F 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8105 TC VELINA A 8195 LIVINUS PLANET A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 4-2 / 4-2 / 50-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN F 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 3-3 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8195 LIVINUS PLANET A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 3-3 / 3-3 / 39-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8105 TC VELINA A 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 30/04/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 8182 SHARP RECREAN F 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8105 TC VELINA A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 0-6 / 0-6 / 0-54 Niet aangevangen
za 07/05/2022 14:00 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8182 SHARP RECREAN F 6-0 / 6-0 / 54-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8195 LIVINUS PLANET A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-4 / 2-4 / 27-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN F 8105 TC VELINA A 6-0 / 6-0 / 54-0 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 3-3 / 3-3 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 8195 LIVINUS PLANET A 2-4 / 2-4 / 33-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8023 T.C. LIERDE A 8057 T.C. MERELBEKE D 5-1 / 5-1 / 53-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT A 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 5-1 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN B 8121 T.C. ZOTTEGEM D 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8023 T.C. LIERDE A 8192 BONAIR SPORT A 2-4 / 2-4 / 31-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE D 8121 T.C. ZOTTEGEM D 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8143 T.C. FOR EVER A 8182 SHARP RECREAN B 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT A 8057 T.C. MERELBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN B 8023 T.C. LIERDE A 2-4 / 2-4 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8143 T.C. FOR EVER A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8023 T.C. LIERDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM D 1-5 / 1-5 / 24-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE D 8143 T.C. FOR EVER A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT A 8182 SHARP RECREAN B 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8143 T.C. FOR EVER A 8023 T.C. LIERDE A 4-2 / 4-2 / 44-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8182 SHARP RECREAN B 8057 T.C. MERELBEKE D 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8192 BONAIR SPORT A 5-1 / 5-1 / 49-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE C 8010 GANTOISE E 2-4 / 2-4 / 27-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8157 PTC LOCHRISTI A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-3 / 3-3 / 43-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE C 8157 PTC LOCHRISTI A 4-2 / 4-2 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8010 GANTOISE E 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 4-2 / 45-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8194 BOTZ PADEL B 5-1 / 5-1 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8157 PTC LOCHRISTI A 8010 GANTOISE E 2-4 / 2-4 / 32-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL B 8057 T.C. MERELBEKE C 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 30/04/2022 14:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE C 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 2-4 / 2-4 / 32-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8010 GANTOISE E 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 4-2 / 4-2 / 47-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8157 PTC LOCHRISTI A 8194 BOTZ PADEL B 4-2 / 4-2 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8057 T.C. MERELBEKE C 5-1 / 5-1 / 52-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL B 8010 GANTOISE E 3-3 / 3-3 / 43-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8157 PTC LOCHRISTI A 3-3 / 3-3 / 35-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT C 8082 T.C. DENDERLEEUW B 5-1 / 5-1 / 50-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL G 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8206 PADELCLUB PAQUITO C 8057 T.C. MERELBEKE E 4-2 / 4-2 / 50-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL G 5-1 / 5-1 / 52-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8057 T.C. MERELBEKE E 1-5 / 1-5 / 35-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8206 PADELCLUB PAQUITO C 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL G 8082 T.C. DENDERLEEUW B 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8206 PADELCLUB PAQUITO C 8192 BONAIR SPORT C 1-5 / 1-5 / 24-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE E 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT C 8057 T.C. MERELBEKE E 5-1 / 5-1 / 52-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL G 8206 PADELCLUB PAQUITO C 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8192 BONAIR SPORT C 4-2 / 4-2 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8206 PADELCLUB PAQUITO C 8082 T.C. DENDERLEEUW B 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8057 T.C. MERELBEKE E 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL G 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8145 TS KENTA F 3-3 / 3-3 / 43-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8186 PADEL 2020 D 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 D 8192 BONAIR SPORT D 4-2 / 4-2 / 47-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 1-5 / 1-5 / 33-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8145 TS KENTA F 8192 BONAIR SPORT D 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8186 PADEL 2020 D 8188 AALST PADEL 2.0 D 2-4 / 2-4 / 34-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8145 TS KENTA F 4-2 / 4-2 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 D 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT D 8186 PADEL 2020 D 4-2 / 4-2 / 47-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8192 BONAIR SPORT D 6-0 / 12-0 / 108-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8145 TS KENTA F 8186 PADEL 2020 D 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8188 AALST PADEL 2.0 D 5-1 / 5-1 / 51-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8186 PADEL 2020 D 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-6 / 0-6 / 34-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8145 TS KENTA F 8188 AALST PADEL 2.0 D 3-3 / 3-3 / 44-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT D 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8205 PADEL IDEGEM A 8121 T.C. ZOTTEGEM C 2-4 / 2-4 / 44-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS B 8195 LIVINUS PLANET B 4-2 / 4-2 / 45-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8145 TS KENTA A 8188 AALST PADEL 2.0 B 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8205 PADEL IDEGEM A 8117 T.C. PLAYERS B 3-3 / 3-3 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8188 AALST PADEL 2.0 B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8195 LIVINUS PLANET B 8145 TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8145 TS KENTA A 8205 PADEL IDEGEM A 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 B 8195 LIVINUS PLANET B 4-2 / 4-2 / 45-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8205 PADEL IDEGEM A 8188 AALST PADEL 2.0 B 1-5 / 1-5 / 27-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8195 LIVINUS PLANET B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS B 8145 TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8195 LIVINUS PLANET B 8205 PADEL IDEGEM A 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8145 TS KENTA A 8121 T.C. ZOTTEGEM C 3-3 / 3-3 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 B 8117 T.C. PLAYERS B 2-4 / 2-4 / 36-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST G 8199 PADEL ERPE-MERE A 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8186 PADEL 2020 C 8192 BONAIR SPORT B 2-4 / 2-4 / 34-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7128 IN.TERNATIONAL C 8033 DROPSHOT BERLARE A 4-2 / 4-2 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST G 8186 PADEL 2020 C 5-1 / 5-1 / 51-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8199 PADEL ERPE-MERE A 8033 DROPSHOT BERLARE A 2-4 / 2-4 / 29-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT B 7128 IN.TERNATIONAL C 3-3 / 3-3 / 33-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8186 PADEL 2020 C 8199 PADEL ERPE-MERE A 4-2 / 4-2 / 48-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7128 IN.TERNATIONAL C 8126 T.C. HOF TER BURST G 5-1 / 5-1 / 52-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8033 DROPSHOT BERLARE A 8192 BONAIR SPORT B 4-2 / 4-2 / 47-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST G 8033 DROPSHOT BERLARE A 3-3 / 3-3 / 37-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8199 PADEL ERPE-MERE A 8192 BONAIR SPORT B 2-4 / 2-4 / 29-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8186 PADEL 2020 C 7128 IN.TERNATIONAL C 2-4 / 2-4 / 30-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8192 BONAIR SPORT B 8126 T.C. HOF TER BURST G 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7128 IN.TERNATIONAL C 8199 PADEL ERPE-MERE A 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 8033 DROPSHOT BERLARE A 8186 PADEL 2020 C 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL H 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 4-2 / 4-2 / 47-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN B 8033 DROPSHOT BERLARE B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST E 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL H 8136 T.C. TOPSPIN B 5-1 / 5-1 / 49-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 2-4 / 2-4 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8033 DROPSHOT BERLARE B 8126 T.C. HOF TER BURST E 4-2 / 4-2 / 45-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN B 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 3-3 / 3-3 / 34-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST E 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL H 4-2 / 4-2 / 43-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8033 DROPSHOT BERLARE B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL H 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 4-2 / 4-2 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8033 DROPSHOT BERLARE B 1-5 / 1-5 / 26-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN B 8126 T.C. HOF TER BURST E 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8033 DROPSHOT BERLARE B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL H 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST E 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8136 T.C. TOPSPIN B 3-3 / 3-3 / 42-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 8206 PADELCLUB PAQUITO A 1-5 / 1-5 / 29-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL F 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 A 8145 TS KENTA C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 8126 T.C. HOF TER BURST C 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8206 PADELCLUB PAQUITO A 8145 TS KENTA C 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL F 8188 AALST PADEL 2.0 A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST C 8206 PADELCLUB PAQUITO A 4-2 / 4-2 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 5-1 / 5-1 / 50-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8145 TS KENTA C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL F 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 8145 TS KENTA C 1-5 / 1-5 / 37-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8206 PADELCLUB PAQUITO A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL F 4-2 / 4-2 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST C 8188 AALST PADEL 2.0 A 1-5 / 1-5 / 36-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL F 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 2-4 / 2-4 / 43-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 A 8206 PADELCLUB PAQUITO A 3-3 / 3-3 / 45-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8145 TS KENTA C 8126 T.C. HOF TER BURST C 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 C 8126 T.C. HOF TER BURST J 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF B 8186 PADEL 2020 A 1-5 / 1-5 / 24-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8199 PADEL ERPE-MERE B 8145 TS KENTA E 2-4 / 2-4 / 31-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 C 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF B 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST J 8145 TS KENTA E 3-3 / 3-3 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8186 PADEL 2020 A 8199 PADEL ERPE-MERE B 5-1 / 5-1 / 50-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF B 8126 T.C. HOF TER BURST J 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8199 PADEL ERPE-MERE B 8188 AALST PADEL 2.0 C 3-3 / 3-3 / 43-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8145 TS KENTA E 8186 PADEL 2020 A 1-5 / 1-5 / 26-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 C 8145 TS KENTA E 5-1 / 5-1 / 47-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST J 8186 PADEL 2020 A 4-2 / 4-2 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF B 8199 PADEL ERPE-MERE B 4-2 / 4-2 / 44-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8186 PADEL 2020 A 8188 AALST PADEL 2.0 C 4-2 / 4-2 / 42-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8199 PADEL ERPE-MERE B 8126 T.C. HOF TER BURST J 3-3 / 3-3 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8145 TS KENTA E 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF B 4-2 / 4-2 / 42-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND B 8126 T.C. HOF TER BURST I 3-3 / 3-3 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8033 DROPSHOT BERLARE C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 2-4 / 2-4 / 35-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8194 BOTZ PADEL A 4-2 / 4-2 / 45-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND B 8033 DROPSHOT BERLARE C 4-2 / 4-2 / 44-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST I 8194 BOTZ PADEL A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 4-2 / 4-2 / 43-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8033 DROPSHOT BERLARE C 8126 T.C. HOF TER BURST I 1-5 / 1-5 / 33-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND B 8194 BOTZ PADEL A 2-4 / 2-4 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST I 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8033 DROPSHOT BERLARE C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8180 PADEL WAASLAND B 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8126 T.C. HOF TER BURST I 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL A 8033 DROPSHOT BERLARE C 3-3 / 3-3 / 36-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST H 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 3-3 / 3-3 / 38-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND A 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 5-1 / 5-1 / 46-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST H 8180 PADEL WAASLAND A 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 1-5 / 1-5 / 22-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 4-2 / 4-2 / 47-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8126 T.C. HOF TER BURST H 5-1 / 5-1 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 5-1 / 5-1 / 51-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST H 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 1-5 / 1-5 / 27-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 0-6 / 0-6 / 39-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 2-4 / 2-4 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 8126 T.C. HOF TER BURST H 2-4 / 2-4 / 33-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8180 PADEL WAASLAND A 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF C 8145 TS KENTA D 4-2 / 4-2 / 48-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8186 PADEL 2020 B 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8188 AALST PADEL 2.0 E 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF C 8186 PADEL 2020 B 6-0 / 6-0 / 54-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8145 TS KENTA D 8188 AALST PADEL 2.0 E 6-0 / 6-0 / 54-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST B 8082 T.C. DENDERLEEUW A 5-1 / 5-1 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8186 PADEL 2020 B 8145 TS KENTA D 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF C 2-4 / 2-4 / 29-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 E 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-6 / 0-6 / 34-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF C 8188 AALST PADEL 2.0 E 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8145 TS KENTA D 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8186 PADEL 2020 B 8082 T.C. DENDERLEEUW A 1-5 / 1-5 / 29-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF C 3-3 / 3-3 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8145 TS KENTA D 3-3 / 3-3 / 44-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8188 AALST PADEL 2.0 E 8186 PADEL 2020 B 5-1 / 5-1 / 52-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8145 TS KENTA B 8136 T.C. TOPSPIN C 3-3 / 3-3 / 43-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL E 8126 T.C. HOF TER BURST F 1-5 / 1-5 / 24-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8145 TS KENTA B 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 4-2 / 4-2 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN C 8126 T.C. HOF TER BURST F 5-1 / 5-1 / 52-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL E 4-2 / 4-2 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 8136 T.C. TOPSPIN C 3-3 / 3-3 / 37-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL E 8145 TS KENTA B 1-5 / 1-5 / 38-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST F 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 3-3 / 3-3 / 41-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8145 TS KENTA B 8126 T.C. HOF TER BURST F 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN C 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL E 4-2 / 4-2 / 43-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 8145 TS KENTA B 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL E 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST F 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 2-4 / 2-4 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8200 BOEL PADEL A 8194 BOTZ PADEL C 5-1 / 5-1 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0079 T.C. SAVANTI A 0048 STEPP D 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN D 8180 PADEL WAASLAND D 2-4 / 2-4 / 32-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8200 BOEL PADEL A 0079 T.C. SAVANTI A 3-3 / 3-3 / 40-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL C 8180 PADEL WAASLAND D 1-5 / 1-5 / 22-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0048 STEPP D 8184 PADEL CLUB LOKEREN D 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0079 T.C. SAVANTI A 8194 BOTZ PADEL C 5-1 / 5-1 / 53-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN D 8200 BOEL PADEL A 3-3 / 3-3 / 45-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND D 0048 STEPP D 2-4 / 2-4 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8200 BOEL PADEL A 8180 PADEL WAASLAND D 2-4 / 2-4 / 32-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL C 0048 STEPP D 2-4 / 2-4 / 29-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0079 T.C. SAVANTI A 8184 PADEL CLUB LOKEREN D 5-1 / 5-1 / 52-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0048 STEPP D 8200 BOEL PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN D 8194 BOTZ PADEL C 3-3 / 3-3 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND D 0079 T.C. SAVANTI A 4-2 / 4-2 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB C 0053 T.C. BORNEM B 1-5 / 1-5 / 23-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN B 8180 PADEL WAASLAND C 4-2 / 4-2 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0048 STEPP B 8136 T.C. TOPSPIN A 3-3 / 3-3 / 37-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB C 8184 PADEL CLUB LOKEREN B 3-3 / 3-3 / 38-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0053 T.C. BORNEM B 8136 T.C. TOPSPIN A 5-1 / 5-1 / 45-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND C 0048 STEPP B 3-3 / 3-3 / 40-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN B 0053 T.C. BORNEM B 2-4 / 2-4 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0048 STEPP B 8187 HANGAR PADEL CLUB C 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN A 8180 PADEL WAASLAND C 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB C 8136 T.C. TOPSPIN A 3-3 / 3-3 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0053 T.C. BORNEM B 8180 PADEL WAASLAND C 4-2 / 4-2 / 44-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8184 PADEL CLUB LOKEREN B 0048 STEPP B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8180 PADEL WAASLAND C 8187 HANGAR PADEL CLUB C 2-4 / 2-4 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0048 STEPP B 0053 T.C. BORNEM B 1-5 / 1-5 / 25-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8136 T.C. TOPSPIN A 8184 PADEL CLUB LOKEREN B 2-4 / 2-4 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0048 STEPP E 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 5-1 / 5-1 / 47-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8208 PADEL OPDEFORTEN A 0079 T.C. SAVANTI B 2-4 / 2-4 / 36-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN C 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS C 3-3 / 3-3 / 37-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0048 STEPP E 8208 PADEL OPDEFORTEN A 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS C 2-4 / 2-4 / 34-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0079 T.C. SAVANTI B 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN C 1-5 / 1-5 / 20-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8208 PADEL OPDEFORTEN A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 1-5 / 1-5 / 34-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN C 0048 STEPP E 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS C 0079 T.C. SAVANTI B 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0048 STEPP E 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS C 3-3 / 3-3 / 42-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 0079 T.C. SAVANTI B 4-2 / 4-2 / 45-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8208 PADEL OPDEFORTEN A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN C 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0079 T.C. SAVANTI B 0048 STEPP E 1-5 / 1-5 / 17-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 4-2 / 4-2 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS C 8208 PADEL OPDEFORTEN A 4-2 / 4-2 / 47-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. B 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8117 T.C. PLAYERS D 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 7128 IN.TERNATIONAL A 2-4 / 2-4 / 35-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 4-2 / 4-2 / 49-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 7128 IN.TERNATIONAL A 4-2 / 4-2 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS D 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 3-3 / 3-3 / 40-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 7003 BRUSSELSE T.C. B 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7128 IN.TERNATIONAL A 8117 T.C. PLAYERS D 5-1 / 5-1 / 53-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. B 7128 IN.TERNATIONAL A 3-3 / 3-3 / 41-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 8117 T.C. PLAYERS D 5-1 / 5-1 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS D 7003 BRUSSELSE T.C. B 4-2 / 4-2 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 1-5 / 1-5 / 27-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7128 IN.TERNATIONAL A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7023 THERMAE MERCHTEM A 7003 BRUSSELSE T.C. A 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS A 7128 IN.TERNATIONAL B 1-5 / 1-5 / 33-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7023 THERMAE MERCHTEM A 8117 T.C. PLAYERS A 5-1 / 5-1 / 51-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 4-2 / 4-2 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7128 IN.TERNATIONAL B 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 1-5 / 1-5 / 28-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS A 7003 BRUSSELSE T.C. A 3-3 / 3-3 / 39-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7023 THERMAE MERCHTEM A 5-1 / 5-1 / 49-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7128 IN.TERNATIONAL B 3-3 / 3-3 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7023 THERMAE MERCHTEM A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 5-1 / 5-1 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. A 7128 IN.TERNATIONAL B 5-1 / 5-1 / 53-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8117 T.C. PLAYERS A 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7128 IN.TERNATIONAL B 7023 THERMAE MERCHTEM A 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7003 BRUSSELSE T.C. A 2-4 / 2-4 / 36-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 8117 T.C. PLAYERS A 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL D 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS D 2-4 / 2-4 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0048 STEPP A 8187 HANGAR PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8200 BOEL PADEL C 0053 T.C. BORNEM A 4-2 / 4-2 / 50-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL D 0048 STEPP A 4-2 / 4-2 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS D 0053 T.C. BORNEM A 3-3 / 3-3 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB A 8200 BOEL PADEL C 1-5 / 1-5 / 40-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0048 STEPP A 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS D 1-5 / 1-5 / 23-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8200 BOEL PADEL C 8194 BOTZ PADEL D 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0053 T.C. BORNEM A 8187 HANGAR PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8194 BOTZ PADEL D 0053 T.C. BORNEM A 1-5 / 1-5 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS D 8187 HANGAR PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0048 STEPP A 8200 BOEL PADEL C 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB A 8194 BOTZ PADEL D 3-3 / 3-3 / 39-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8200 BOEL PADEL C 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS D 1-5 / 1-5 / 38-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0053 T.C. BORNEM A 0048 STEPP A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8187 HANGAR PADEL CLUB B 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 16/04/2022 14:00 0205 K. SCHELLE SPORT A 0215 ANTWERP PADEL CLUB E 1-5 / 1-5 / 32-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8106 T.C. SOKS A 8200 BOEL PADEL B 2-4 / 2-4 / 27-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 0205 K. SCHELLE SPORT A 0-6 / 0-12 / 0-108 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB B 8200 BOEL PADEL B 3-3 / 3-3 / 44-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB E 8106 T.C. SOKS A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0205 K. SCHELLE SPORT A 8187 HANGAR PADEL CLUB B 2-4 / 2-4 / 41-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8106 T.C. SOKS A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 30/04/2022 14:00 8200 BOEL PADEL B 0215 ANTWERP PADEL CLUB E 2-4 / 2-4 / 41-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8200 BOEL PADEL B 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 07/05/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB B 0215 ANTWERP PADEL CLUB E 1-5 / 1-5 / 40-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0205 K. SCHELLE SPORT A 8106 T.C. SOKS A 3-3 / 3-3 / 41-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB E 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 8106 T.C. SOKS A 8187 HANGAR PADEL CLUB B 3-3 / 3-3 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8200 BOEL PADEL B 0205 K. SCHELLE SPORT A 5-1 / 5-1 / 50-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS B 8126 T.C. HOF TER BURST D 4-2 / 4-2 / 45-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7055 ANDERLECHT TENNIS A 7126 PARK 1800 C 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 0048 STEPP G 1-5 / 1-5 / 34-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS B 7055 ANDERLECHT TENNIS A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST D 0048 STEPP G 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7126 PARK 1800 C 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 1-5 / 1-5 / 24-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7055 ANDERLECHT TENNIS A 8126 T.C. HOF TER BURST D 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS B 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0048 STEPP G 7126 PARK 1800 C 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS B 0048 STEPP G 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8126 T.C. HOF TER BURST D 7126 PARK 1800 C 4-2 / 4-2 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7055 ANDERLECHT TENNIS A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7126 PARK 1800 C 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS B 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 8126 T.C. HOF TER BURST D 2-4 / 2-4 / 43-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0048 STEPP G 7055 ANDERLECHT TENNIS A 1-5 / 1-5 / 35-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB I 8106 T.C. SOKS B 2-4 / 2-4 / 35-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 0205 K. SCHELLE SPORT B 0-6 / 0-12 / 0-108 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 8140 T.C. BECKHAND A 8187 HANGAR PADEL CLUB D 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB I 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 23/04/2022 14:00 8106 T.C. SOKS B 8187 HANGAR PADEL CLUB D 2-4 / 2-4 / 35-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0205 K. SCHELLE SPORT B 8140 T.C. BECKHAND A 5-1 / 5-1 / 52-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 8106 T.C. SOKS B 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 30/04/2022 14:00 8140 T.C. BECKHAND A 0215 ANTWERP PADEL CLUB I 1-5 / 1-5 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB D 0205 K. SCHELLE SPORT B 1-5 / 1-5 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB I 8187 HANGAR PADEL CLUB D 4-2 / 4-2 / 48-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8106 T.C. SOKS B 0205 K. SCHELLE SPORT B 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 8140 T.C. BECKHAND A 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 0205 K. SCHELLE SPORT B 0215 ANTWERP PADEL CLUB I 4-2 / 4-2 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8140 T.C. BECKHAND A 8106 T.C. SOKS B 3-3 / 3-3 / 42-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB D 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 8196 PADEL KANTIEN A 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0146 DE KLINKAERT A 0048 STEPP F 3-3 / 3-3 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 0215 ANTWERP PADEL CLUB J 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 8196 PADEL KANTIEN A 0146 DE KLINKAERT A 2-4 / 2-4 / 36-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 0215 ANTWERP PADEL CLUB J 2-4 / 2-4 / 30-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0048 STEPP F 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 5-1 / 5-1 / 48-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0146 DE KLINKAERT A 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 3-3 / 3-3 / 45-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 8196 PADEL KANTIEN A 3-3 / 3-3 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB J 0048 STEPP F 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 8196 PADEL KANTIEN A 0215 ANTWERP PADEL CLUB J 2-4 / 2-4 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 0048 STEPP F 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0146 DE KLINKAERT A 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0048 STEPP F 8196 PADEL KANTIEN A 4-2 / 4-2 / 43-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 0061 S.V. AARTSELAAR T. A 4-2 / 4-2 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB J 0146 DE KLINKAERT A 1-5 / 1-5 / 43-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0048 STEPP C 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 16/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB L 0063 BORGERWEERT A 1-5 / 1-5 / 35-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN B 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS A 5-1 / 5-1 / 51-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0215 ANTWERP PADEL CLUB L 0-6 / 0-12 / 0-108 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0048 STEPP C 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS A 4-2 / 4-2 / 43-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0063 BORGERWEERT A 0217 ARENAL MECHELEN B 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB L 0048 STEPP C 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN B 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 30/04/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS A 0063 BORGERWEERT A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS A 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 07/05/2022 14:00 0048 STEPP C 0063 BORGERWEERT A 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB L 0217 ARENAL MECHELEN B 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0063 BORGERWEERT A 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN B 0048 STEPP C 5-1 / 5-1 / 52-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0140 TENNIS- EN PADELCLUB DUVELS A 0215 ANTWERP PADEL CLUB L 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7074 WOTEN B 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE D 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7126 PARK 1800 A 7044 T.C. LOVANIUM F 2-4 / 2-4 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. D 7091 T.C. PANORAMA A 2-4 / 2-4 / 36-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7074 WOTEN B 7126 PARK 1800 A 5-1 / 5-1 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE D 7091 T.C. PANORAMA A 1-5 / 1-5 / 22-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM F 7003 BRUSSELSE T.C. D 3-3 / 3-3 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7126 PARK 1800 A 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE D 3-3 / 3-3 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. D 7074 WOTEN B 1-5 / 1-5 / 19-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7091 T.C. PANORAMA A 7044 T.C. LOVANIUM F 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7074 WOTEN B 7091 T.C. PANORAMA A 5-1 / 5-1 / 51-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE D 7044 T.C. LOVANIUM F 5-1 / 5-1 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7126 PARK 1800 A 7003 BRUSSELSE T.C. D 3-3 / 3-3 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM F 7074 WOTEN B 3-3 / 3-3 / 45-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7003 BRUSSELSE T.C. D 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE D 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7091 T.C. PANORAMA A 7126 PARK 1800 A 5-1 / 5-1 / 52-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0185 T.C. HEIVELD A 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 2-4 / 2-4 / 27-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 4-2 / 4-2 / 51-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN C 0097 WINGFIELD A 1-5 / 1-5 / 38-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0185 T.C. HEIVELD A 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 1-5 / 1-5 / 29-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0097 WINGFIELD A 2-4 / 2-4 / 42-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 0217 ARENAL MECHELEN C 5-1 / 5-1 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 4-2 / 4-2 / 51-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN C 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 4-2 / 48-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0097 WINGFIELD A 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0185 T.C. HEIVELD A 0097 WINGFIELD A 2-4 / 2-4 / 26-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 5-1 / 5-1 / 48-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 0217 ARENAL MECHELEN C 4-2 / 4-2 / 45-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 4-2 / 48-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN C 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 1-5 / 1-5 / 41-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0097 WINGFIELD A 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 2-4 / 2-4 / 43-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0166 T.C. LAAGLAND A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0135 T.C. STABROEK A 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 2-4 / 2-4 / 34-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB D 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 2-4 / 2-4 / 25-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0166 T.C. LAAGLAND A 0135 T.C. STABROEK A 5-1 / 5-1 / 49-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 2-4 / 2-4 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 0215 ANTWERP PADEL CLUB D 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0135 T.C. STABROEK A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 4-2 / 4-2 / 47-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB D 0166 T.C. LAAGLAND A 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0166 T.C. LAAGLAND A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 2-4 / 2-4 / 30-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0135 T.C. STABROEK A 0215 ANTWERP PADEL CLUB D 4-2 / 4-2 / 46-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 0166 T.C. LAAGLAND A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB D 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT C 1-5 / 1-5 / 21-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0135 T.C. STABROEK A 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL C 0217 ARENAL MECHELEN A 1-5 / 1-5 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0048 STEPP H 0171 T.C. RANST B 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 4-2 / 4-2 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL C 0048 STEPP H 2-4 / 2-4 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN A 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0171 T.C. RANST B 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 4-2 / 4-2 / 46-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0048 STEPP H 0217 ARENAL MECHELEN A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 7056 T.C.DE WEHZEL C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 0171 T.C. RANST B 4-2 / 4-2 / 48-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL C 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0217 ARENAL MECHELEN A 0171 T.C. RANST B 5-1 / 5-1 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0048 STEPP H 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0171 T.C. RANST B 7056 T.C.DE WEHZEL C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 0217 ARENAL MECHELEN A 4-2 / 4-2 / 44-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 0048 STEPP H 5-1 / 5-1 / 52-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 2-4 / 2-4 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 16/04/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB E 0215 ANTWERP PADEL CLUB K 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 6-0 / 12-0 / 108-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 0215 ANTWERP PADEL CLUB K 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 8187 HANGAR PADEL CLUB E 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 30/04/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB E 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB K 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B 0215 ANTWERP PADEL CLUB K 3-3 / 3-3 / 44-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 8187 HANGAR PADEL CLUB E 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 8187 HANGAR PADEL CLUB E 0049 T.C. GYM OLYMPIADE D 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB K 0036 T.C. ZEVENBERGEN A 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0215 ANTWERP PADEL CLUB F 5-1 / 5-1 / 53-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B 0039 TC PEERDSBOS A 2-4 / 2-4 / 27-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A 2-4 / 2-4 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B 5-1 / 5-1 / 52-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB F 0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A 2-4 / 2-4 / 29-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0039 TC PEERDSBOS A 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 4-2 / 4-2 / 49-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B 0215 ANTWERP PADEL CLUB F 2-4 / 2-4 / 35-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 3-3 / 3-3 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A 0039 TC PEERDSBOS A 4-2 / 4-2 / 43-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB F 0039 TC PEERDSBOS A 1-5 / 1-5 / 20-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 4-2 / 4-2 / 44-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0039 TC PEERDSBOS A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 3-3 / 3-3 / 39-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0215 ANTWERP PADEL CLUB F 3-3 / 3-3 / 31-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0230 ANTWERP INDOOR PADEL CLUB A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT B 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0226 DE MEREL SPORT A 0215 ANTWERP PADEL CLUB H 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0039 TC PEERDSBOS B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0226 DE MEREL SPORT A 0039 TC PEERDSBOS B 4-2 / 4-2 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB H 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 3-3 / 3-3 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0039 TC PEERDSBOS B 0215 ANTWERP PADEL CLUB H 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0226 DE MEREL SPORT A 4-2 / 4-2 / 49-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0226 DE MEREL SPORT A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB H 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 1-5 / 1-5 / 36-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0039 TC PEERDSBOS B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 1-5 / 1-5 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0226 DE MEREL SPORT A 2-4 / 2-4 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0215 ANTWERP PADEL CLUB H 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0039 TC PEERDSBOS B 4-2 / 4-2 / 43-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 0215 ANTWERP PADEL CLUB M 3-3 / 3-3 / 38-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0223 OPEN PADEL A 0036 T.C. ZEVENBERGEN D 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0171 T.C. RANST A 0078 T.C. 'T SAS A 4-2 / 4-2 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 0223 OPEN PADEL A 2-4 / 2-4 / 45-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB M 0078 T.C. 'T SAS A 2-4 / 2-4 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN D 0171 T.C. RANST A 3-3 / 3-3 / 37-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0223 OPEN PADEL A 0215 ANTWERP PADEL CLUB M 3-3 / 3-3 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0171 T.C. RANST A 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 2-4 / 2-4 / 23-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0078 T.C. 'T SAS A 0036 T.C. ZEVENBERGEN D 3-3 / 3-3 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 0078 T.C. 'T SAS A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB M 0036 T.C. ZEVENBERGEN D 2-4 / 2-4 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0223 OPEN PADEL A 0171 T.C. RANST A 4-2 / 4-2 / 50-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN D 0002 ROYAL ANTWERP T.C. A 0-6 / 0-12 / 0-108 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 0171 T.C. RANST A 0215 ANTWERP PADEL CLUB M 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0078 T.C. 'T SAS A 0223 OPEN PADEL A 1-5 / 1-5 / 26-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM H 7056 T.C.DE WEHZEL A 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0097 WINGFIELD D 7074 WOTEN A 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 0128 T.C. KROMVELD B 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM H 0097 WINGFIELD D 4-2 / 4-2 / 48-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL A 0128 T.C. KROMVELD B 3-3 / 3-3 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7074 WOTEN A 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 5-1 / 5-1 / 53-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0097 WINGFIELD D 7056 T.C.DE WEHZEL A 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 7044 T.C. LOVANIUM H 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0128 T.C. KROMVELD B 7074 WOTEN A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM H 0128 T.C. KROMVELD B 4-2 / 4-2 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL A 7074 WOTEN A 1-5 / 1-5 / 19-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0097 WINGFIELD D 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 1-5 / 1-5 / 34-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7074 WOTEN A 7044 T.C. LOVANIUM H 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0013 K. MECHELSE T.H.C. A 7056 T.C.DE WEHZEL A 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0128 T.C. KROMVELD B 0097 WINGFIELD D 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0211 PACHANGA PADEL C 7044 T.C. LOVANIUM A 4-2 / 4-2 / 46-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7126 PARK 1800 B 0097 WINGFIELD B 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0093 T.C. KIKSHAM A 7056 T.C.DE WEHZEL D 3-3 / 3-3 / 38-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0211 PACHANGA PADEL C 7126 PARK 1800 B 3-3 / 3-3 / 36-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM A 7056 T.C.DE WEHZEL D 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0097 WINGFIELD B 0093 T.C. KIKSHAM A 1-5 / 1-5 / 16-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7126 PARK 1800 B 7044 T.C. LOVANIUM A 3-3 / 3-3 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0093 T.C. KIKSHAM A 0211 PACHANGA PADEL C 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL D 0097 WINGFIELD B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0211 PACHANGA PADEL C 7056 T.C.DE WEHZEL D 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM A 0097 WINGFIELD B 4-2 / 4-2 / 44-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7126 PARK 1800 B 0093 T.C. KIKSHAM A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0097 WINGFIELD B 0211 PACHANGA PADEL C 1-5 / 1-5 / 34-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0093 T.C. KIKSHAM A 7044 T.C. LOVANIUM A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL D 7126 PARK 1800 B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0078 T.C. 'T SAS C 0163 T.C. DE CHALET D 2-4 / 2-4 / 35-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 0215 ANTWERP PADEL CLUB G 5-1 / 5-1 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0078 T.C. 'T SAS C 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET D 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 3-3 / 3-3 / 43-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB G 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 3-3 / 3-3 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 0163 T.C. DE CHALET D 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0078 T.C. 'T SAS C 4-2 / 4-2 / 49-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 0215 ANTWERP PADEL CLUB G 1-5 / 1-5 / 25-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0078 T.C. 'T SAS C 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 5-1 / 5-1 / 46-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET D 0215 ANTWERP PADEL CLUB G 1-5 / 1-5 / 31-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 2-4 / 2-4 / 39-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0215 ANTWERP PADEL CLUB G 0078 T.C. 'T SAS C 3-3 / 3-3 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0163 T.C. DE CHALET D 5-1 / 5-1 / 52-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE C 2-4 / 2-4 / 21-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0097 WINGFIELD C 0211 PACHANGA PADEL A 2-4 / 2-4 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM G 7012 TENZA C 2-4 / 2-4 / 27-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0128 T.C. KROMVELD A 7056 T.C.DE WEHZEL F 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0097 WINGFIELD C 7044 T.C. LOVANIUM G 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0211 PACHANGA PADEL A 7056 T.C.DE WEHZEL F 4-2 / 4-2 / 48-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7012 TENZA C 0128 T.C. KROMVELD A 5-1 / 5-1 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM G 0211 PACHANGA PADEL A 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0128 T.C. KROMVELD A 0097 WINGFIELD C 1-5 / 1-5 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL F 7012 TENZA C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0097 WINGFIELD C 7056 T.C.DE WEHZEL F 3-3 / 3-3 / 42-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0211 PACHANGA PADEL A 7012 TENZA C 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 07/05/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM G 0128 T.C. KROMVELD A 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7012 TENZA C 0097 WINGFIELD C 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0128 T.C. KROMVELD A 0211 PACHANGA PADEL A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL F 7044 T.C. LOVANIUM G 5-1 / 5-1 / 50-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7091 T.C. PANORAMA B 7101 P&T DE VLOER B 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL E 7012 TENZA B 5-1 / 5-1 / 49-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A 7044 T.C. LOVANIUM E 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7091 T.C. PANORAMA B 7056 T.C.DE WEHZEL E 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER B 7044 T.C. LOVANIUM E 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7012 TENZA B 7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL E 7101 P&T DE VLOER B 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A 7091 T.C. PANORAMA B 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM E 7012 TENZA B 1-5 / 1-5 / 21-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7091 T.C. PANORAMA B 7044 T.C. LOVANIUM E 5-1 / 5-1 / 50-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER B 7012 TENZA B 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL E 7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7012 TENZA B 7091 T.C. PANORAMA B 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 7134 YCFIVE SPORTS COMPLEX A 7101 P&T DE VLOER B 3-3 / 3-3 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM E 7056 T.C.DE WEHZEL E 2-4 / 2-4 / 32-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM B 7059 TENNIS WEZEMAAL A 5-1 / 5-1 / 52-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7012 TENZA A 7056 T.C.DE WEHZEL B 3-3 / 3-3 / 38-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER C 0211 PACHANGA PADEL B 3-3 / 3-3 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM B 7012 TENZA A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7059 TENNIS WEZEMAAL A 0211 PACHANGA PADEL B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL B 7101 P&T DE VLOER C 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7012 TENZA A 7059 TENNIS WEZEMAAL A 2-4 / 2-4 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER C 7044 T.C. LOVANIUM B 2-4 / 2-4 / 34-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0211 PACHANGA PADEL B 7056 T.C.DE WEHZEL B 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM B 0211 PACHANGA PADEL B 5-1 / 5-1 / 52-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7059 TENNIS WEZEMAAL A 7056 T.C.DE WEHZEL B 1-5 / 1-5 / 41-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7012 TENZA A 7101 P&T DE VLOER C 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7056 T.C.DE WEHZEL B 7044 T.C. LOVANIUM B 6-0 / 12-0 / 108-0 Niet aangevangen
za 14/05/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER C 7059 TENNIS WEZEMAAL A 4-2 / 4-2 / 40-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0211 PACHANGA PADEL B 7012 TENZA A 3-3 / 3-3 / 37-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET B 0171 T.C. RANST C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0077 T.C. FOREST HILLS A 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0017 HERENTALSE B 0110 TC OASE B 3-3 / 3-3 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET B 0077 T.C. FOREST HILLS A 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0171 T.C. RANST C 0110 TC OASE B 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 0017 HERENTALSE B 4-2 / 4-2 / 44-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0077 T.C. FOREST HILLS A 0171 T.C. RANST C 4-2 / 4-2 / 45-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0017 HERENTALSE B 0163 T.C. DE CHALET B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0110 TC OASE B 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 1-5 / 1-5 / 37-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET B 0110 TC OASE B 4-2 / 4-2 / 43-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0171 T.C. RANST C 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 2-4 / 2-4 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0077 T.C. FOREST HILLS A 0017 HERENTALSE B 2-4 / 2-4 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0036 T.C. ZEVENBERGEN C 0163 T.C. DE CHALET B 3-3 / 3-3 / 48-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0017 HERENTALSE B 0171 T.C. RANST C 5-1 / 5-1 / 49-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0110 TC OASE B 0077 T.C. FOREST HILLS A 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 1-5 / 1-5 / 27-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0017 HERENTALSE C 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB C 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0110 TC OASE A 0163 T.C. DE CHALET A 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0017 HERENTALSE C 4-2 / 4-2 / 45-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 0163 T.C. DE CHALET A 5-1 / 5-1 / 50-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB C 0110 TC OASE A 3-3 / 3-3 / 46-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0017 HERENTALSE C 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 1-5 / 1-5 / 27-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0110 TC OASE A 0084 MOLENBOS NIJLEN A 1-5 / 1-5 / 34-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET A 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB C 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0163 T.C. DE CHALET A 4-2 / 4-2 / 48-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB C 5-1 / 5-1 / 48-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0017 HERENTALSE C 0110 TC OASE A 2-4 / 2-4 / 34-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB C 0084 MOLENBOS NIJLEN A 3-3 / 3-3 / 45-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0110 TC OASE A 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 2-4 / 2-4 / 40-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET A 0017 HERENTALSE C 5-1 / 5-1 / 51-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 0130 NOORD TENNIS PADEL A 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0102 T.C. BRABO A 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 1-5 / 1-5 / 24-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 0102 T.C. BRABO A 2-4 / 2-4 / 33-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0130 NOORD TENNIS PADEL A 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 3-3 / 3-3 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 4-2 / 4-2 / 46-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0102 T.C. BRABO A 0130 NOORD TENNIS PADEL A 2-4 / 2-4 / 45-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 1-5 / 1-5 / 37-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A 3-3 / 3-3 / 28-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 1-5 / 1-5 / 27-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0130 NOORD TENNIS PADEL A 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0102 T.C. BRABO A 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB A 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 0130 NOORD TENNIS PADEL A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 0102 T.C. BRABO A 1-5 / 1-5 / 22-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER D 7044 T.C. LOVANIUM D 2-4 / 2-4 / 38-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D 5052 T.C. ZELEM E 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 7059 TENNIS WEZEMAAL C 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER D 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM D 7059 TENNIS WEZEMAAL C 2-4 / 2-4 / 31-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 5052 T.C. ZELEM E 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 2-4 / 2-4 / 37-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D 7044 T.C. LOVANIUM D 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 7101 P&T DE VLOER D 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 7059 TENNIS WEZEMAAL C 5052 T.C. ZELEM E 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7101 P&T DE VLOER D 7059 TENNIS WEZEMAAL C 2-4 / 2-4 / 26-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7044 T.C. LOVANIUM D 5052 T.C. ZELEM E 4-2 / 4-2 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 5052 T.C. ZELEM E 7101 P&T DE VLOER D 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 7044 T.C. LOVANIUM D 3-3 / 3-3 / 47-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 7059 TENNIS WEZEMAAL C 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN D 2-4 / 2-4 / 31-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 0163 T.C. DE CHALET C 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB B 0017 HERENTALSE E 2-4 / 2-4 / 43-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B 5005 KGTP DEN BRUUL A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET C 5005 KGTP DEN BRUUL A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0017 HERENTALSE E 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB B 0163 T.C. DE CHALET C 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/04/2022 14:00 5005 KGTP DEN BRUUL A 0017 HERENTALSE E 4-2 / 4-2 / 46-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 5005 KGTP DEN BRUUL A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET C 0017 HERENTALSE E 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/05/2022 14:00 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB B 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0017 HERENTALSE E 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B 0163 T.C. DE CHALET C 5-1 / 5-1 / 48-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/05/2022 14:00 5005 KGTP DEN BRUUL A 0100 VOSSELAARSE TENNIS- EN PADELCLUB B 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 16/04/2022 14:00 0099 T.C. OLEN A 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 5029 T.C. MOL C 0017 HERENTALSE A 4-2 / 4-2 / 51-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/04/2022 14:00 0163 T.C. DE CHALET F 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0099 T.C. OLEN A 5029 T.C. MOL C 4-2 / 4-2 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/04/2022 14:00 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen