Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 100 ( - )

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2013 OSTEND TENNIS CLUB B (D1) 2013 OSTEND TENNIS CLUB B (D1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (B2) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (B2)
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (I1) 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (I1)
2194 ARENAL BRUGGE D (G2) 2194 ARENAL BRUGGE D (G2)
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (F1) 2013 OSTEND TENNIS CLUB D (F1)
2038 KTC ISIS B (E1) (T) 6 6 54 2038 KTC ISIS B (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
2050 TC RUMBEKE D (C2) (U) 0 0 23
8131 T.C. LUDOVIEK A (J1) (T) 4 4 50 8131 T.C. LUDOVIEK A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (A2) (U) 2 2 34
2198 ARENAL WAREGEM A (K1) (T) 6 6 54 2198 ARENAL WAREGEM A (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (H2) (U) 0 0 29
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (B1) (T) 2 2 37 2198 ARENAL WAREGEM C (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
2198 ARENAL WAREGEM C (E2) (U) 4 4 40
2110 T.C. BOSTERHOUT A (H1) (T) 1 1 36 2013 OSTEND TENNIS CLUB F (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB F (J2) (U) 5 5 48
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C (C1) (T) 4 4 44 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
2190 TC DE WATERTOREN A (I2) (U) 2 2 30
2008 T.C. DUINBERGEN A (F2)
2008 T.C. DUINBERGEN A (F2)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A (G1)
2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A (G1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (D2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (D2)
2147 T.C. LOGAN A (A1)
2147 T.C. LOGAN A (A1)
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (K2)
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (K2)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (AK1) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (AK1)
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (AH2) 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (AH2)
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (AF1) 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (AF1)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (AM2) 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (AM2)
5050 T.C. WIMBLEDON A (AG1) 5050 T.C. WIMBLEDON A (AG1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (AJ2) 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (AJ2)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (AN1) (T) 3 3 36 5085 T.C. KOERSEL A (AI2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
5085 T.C. KOERSEL A (AI2) (U) 3 3 41
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (AO1) (T) 5 5 52 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (AO1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (AL2) (U) 1 1 23
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D (AM1) (T) 2 2 38 5035 TENKIE PARK A (AN2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
5035 TENKIE PARK A (AN2) (U) 4 4 43
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E (AL1) (T) 1 1 30 5069 T.C. AS F (AO2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 14:00)
5069 T.C. AS F (AO2) (U) 5 5 50
5017 KON. METALLIC T.C. B (AH1)
5017 KON. METALLIC T.C. B (AH1)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (AG2)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B (AG2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (AJ1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (AJ1)
5069 T.C. AS C (AK2)
5069 T.C. AS C (AK2)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (AI1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (AI1)
5029 T.C. MOL C (AF2)
5029 T.C. MOL C (AF2)