Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 50 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 17/04/2022 10:00 5012 T.C. WINTERSLAG E 5047 T.C. SMASH KERMT A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/04/2022 10:00 5058 T.C. BOLDERBERG B 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5-1 / 5-1 / 48-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/04/2022 10:00 5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A 5098 PADELLEBOOGSKE C 4-2 / 4-2 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/04/2022 10:00 5012 T.C. WINTERSLAG E 5058 T.C. BOLDERBERG B 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/04/2022 10:00 5047 T.C. SMASH KERMT A 5098 PADELLEBOOGSKE C 5-1 / 5-1 / 52-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/04/2022 10:00 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A 4-2 / 4-2 / 51-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 01/05/2022 10:00 5058 T.C. BOLDERBERG B 5047 T.C. SMASH KERMT A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 01/05/2022 10:00 5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A 5012 T.C. WINTERSLAG E 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 01/05/2022 10:00 5098 PADELLEBOOGSKE C 5008 K.T.C. MEULENBERG C 2-4 / 2-4 / 24-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 08/05/2022 10:00 5012 T.C. WINTERSLAG E 5098 PADELLEBOOGSKE C 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 08/05/2022 10:00 5047 T.C. SMASH KERMT A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 1-5 / 1-5 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 08/05/2022 10:00 5058 T.C. BOLDERBERG B 5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 15/05/2022 10:00 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5012 T.C. WINTERSLAG E 0-0 / 0-0 / 0-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 15/05/2022 10:00 5111 PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER A 5047 T.C. SMASH KERMT A 4-2 / 4-2 / 44-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 15/05/2022 10:00 5098 PADELLEBOOGSKE C 5058 T.C. BOLDERBERG B 1-5 / 1-5 / 15-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8010 GANTOISE B (N1) 8010 GANTOISE B (N1)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (M2) 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (M2)
2040 T.C. OLYMPOS B (F1) (T) 2 2 44 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN A (J2) (U) 4 4 46
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (A1) (T) 3 3 46 8182 SHARP RECREAN B (K2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8182 SHARP RECREAN B (K2) (U) 3 3 47
2008 T.C. DUINBERGEN A (D1) (T) 6 6 54 2008 T.C. DUINBERGEN A (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2008 T.C. DUINBERGEN B (H2) (U) 0 0 24
8131 T.C. LUDOVIEK A (L1) (T) 5 5 49 8131 T.C. LUDOVIEK A (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2185 T.C. AQUILA A (I2) (U) 1 1 29
2147 T.C. LOGAN A (B1) (T) 3 3 48 2013 OSTEND TENNIS CLUB B (C2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB B (C2) (U) 3 3 48
2033 T.C. ROESELARE A (E1) (T) 4 4 52 2033 T.C. ROESELARE A (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2040 T.C. OLYMPOS A (G2) (U) 2 2 34
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (M1) (T) 3 3 39 8022 T.C. EEKLO A (L2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8022 T.C. EEKLO A (L2) (U) 3 3 40
2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A (K1) (T) 6 6 54 2005 TENNIS- EN PADELCLUB AVELGEM A (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (E2) (U) 0 0 23
2016 K.T.C. ST. GEORGES A (J1) (T) 5 5 52 2016 K.T.C. ST. GEORGES A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2190 TC DE WATERTOREN A (F2) (U) 1 1 30
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C (H1) (T) 0 0 23 8183 PADEL 4U2 GENT A (N2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8183 PADEL 4U2 GENT A (N2) (U) 6 6 54
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B (G1) (T) 0 0 22 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (B2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (B2) (U) 6 6 54
2024 K.T.C. AZALEA A (C1) (T) 5 5 46 2024 K.T.C. AZALEA A (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (D2) (U) 1 1 32
8131 T.C. LUDOVIEK C (I1)
8131 T.C. LUDOVIEK C (I1)
2090 T.C. KOKSIJDE A (A2)
2090 T.C. KOKSIJDE A (A2)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (AD1) 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (AD1)
7044 T.C. LOVANIUM A (AK2) 7044 T.C. LOVANIUM A (AK2)
0191 KALMTHOUTSE T.C. A (AI1) 0191 KALMTHOUTSE T.C. A (AI1)
0097 WINGFIELD B (AG2) 0097 WINGFIELD B (AG2)
5052 T.C. ZELEM A (AM1) (T) 2 2 38 0163 T.C. DE CHALET A (AL2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0163 T.C. DE CHALET A (AL2) (U) 4 4 50
8126 T.C. HOF TER BURST B (AC1) (T) 6 6 54 8126 T.C. HOF TER BURST B (AC1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0217 ARENAL MECHELEN A (AH2) (U) 0 0 28
0185 T.C. HEIVELD D (AJ1) (T) 5 5 52 0185 T.C. HEIVELD D (AJ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (AN2) (U) 1 1 24
0171 T.C. RANST B (AF1) (T) 6 6 54 0171 T.C. RANST B (AF1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0048 STEPP B (AE2) (U) 0 0 11
7056 T.C.DE WEHZEL A (AH1) (T) 5 5 52 7056 T.C.DE WEHZEL A (AH1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A (AF2) (U) 1 1 37
0171 T.C. RANST C (AE1) (T) 6 6 54 0171 T.C. RANST C (AE1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS B (AJ2) (U) 0 0 28
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (AL1) (T) 6 6 54 0220 PADEL 360 TURNHOUT A (AL1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0063 BORGERWEERT A (AD2) (U) 0 0 22
5029 T.C. MOL A (AN1) (T) 2 2 37 5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST A (AM2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5109 PADEL - EN TENNISCLUB KARTERIA DIEST A (AM2) (U) 4 4 40
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (AG1)
0215 ANTWERP PADEL CLUB A (AG1)
7126 PARK 1800 A (AC2)
7126 PARK 1800 A (AC2)
0128 T.C. KROMVELD A (AK1)
0128 T.C. KROMVELD A (AK1)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B (AI2)
0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B (AI2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN D (AQ1) 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D (AQ1)
5012 T.C. WINTERSLAG D (AV2) 5012 T.C. WINTERSLAG D (AV2)
5017 KON. METALLIC T.C. B (AW1) 5017 KON. METALLIC T.C. B (AW1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (AX2) 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (AX2)
5012 T.C. WINTERSLAG A (AS1) (T) 4 4 42 5012 T.C. WINTERSLAG A (AS1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5012 T.C. WINTERSLAG E (AU2) (U) 2 2 34
5098 PADELLEBOOGSKE A (AZ1) (T) 6 6 54 5098 PADELLEBOOGSKE A (AZ1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (AT2) (U) 0 0 21
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (AR1) (T) 2 2 39 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (AP2) Afgerond (zo 22/05/2022 10:00)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (AP2) (U) 4 4 44
5096 T.C. HAM B (AO1) (T) 2 2 42 5057 TC O - TC IRIS A (AY2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5057 TC O - TC IRIS A (AY2) (U) 4 4 49
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (AT1) (T) 5 5 52 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B (AT1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5072 T.C. DRIEHOEVEN A (AW2) (U) 1 1 26
5050 T.C. WIMBLEDON B (AP1) (T) 4 4 44 5050 T.C. WIMBLEDON B (AP1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (AZ2) (U) 2 2 48
5058 T.C. BOLDERBERG A (AV1) (T) 2 2 33 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A (AQ2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A (AQ2) (U) 4 4 46
5058 T.C. BOLDERBERG B (AU1) (T) 6 6 54 5058 T.C. BOLDERBERG B (AU1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD C (AO2) (U) 0 0 13
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (AY1)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (AY1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (AS2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C (AS2)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (AX1)
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (AX1)
5052 T.C. ZELEM B (AR2)
5052 T.C. ZELEM B (AR2)
7003 BRUSSELSE T.C. A (AB1) 7003 BRUSSELSE T.C. A (AB1)
8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A (Y2) 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A (Y2)
8192 BONAIR SPORT B (T1) (T) 5 5 50 8192 BONAIR SPORT B (T1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8121 T.C. ZOTTEGEM B (R2) (U) 1 1 33
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL A (S1) (T) 5 5 47 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL A (S1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8106 T.C. SOKS A (Z2) (U) 1 1 21
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (Q1) (T) 4 4 50 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (Q1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8184 PADEL CLUB LOKEREN A (W2) (U) 2 2 32
8194 BOTZ PADEL D (U1) (T) 4 4 41 8194 BOTZ PADEL D (U1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8195 LIVINUS PLANET B (O2) (U) 2 2 25
8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (X1) (T) 6 6 54 8074 Koninklijke Tennis-en Padelclub Beukenhof A (X1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A (P2) (U) 0 0 28
8117 T.C. PLAYERS A (AA1) (T) 3 3 39 7128 IN.TERNATIONAL A (V2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
7128 IN.TERNATIONAL A (V2) (U) 3 3 45
8121 T.C. ZOTTEGEM A (O1) (T) 2 2 37 8145 TS KENTA B (T2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8145 TS KENTA B (T2) (U) 4 4 43
8194 BOTZ PADEL B (P1) (T) 4 4 46 8194 BOTZ PADEL B (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
7003 BRUSSELSE T.C. C (X2) (U) 2 2 23
8126 T.C. HOF TER BURST F (W1) (T) 4 4 46 8126 T.C. HOF TER BURST F (W1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B (S2) (U) 2 2 40
8082 T.C. DENDERLEEUW A (R1) (T) 3 3 40 8082 T.C. DENDERLEEUW A (R1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
0048 STEPP A (AB2) (U) 3 3 32
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B (Z1) (T) 5 5 50 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS EN PADEL B (Z1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
7128 IN.TERNATIONAL C (AA2) (U) 1 1 22
8200 BOEL PADEL B (Y1) (T) 4 4 49 8200 BOEL PADEL B (Y1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 22/05/2022 10:00)
8199 PADEL ERPE-MERE B (Q2) (U) 2 2 28
8199 PADEL ERPE-MERE D (V1)
8199 PADEL ERPE-MERE D (V1)
8072 T.C. STEKENE B (U2)
8072 T.C. STEKENE B (U2)