Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: JONGENS U17
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 3-0 / 6-0 / 37-22 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5018 T.C. HAMONT B 2-1 / 4-3 / 39-38 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 1-6 / 27-44 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5029 T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT B 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 3-0 / 6-1 / 39-24 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-1 / 5-2 / 39-25 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL A 5018 T.C. HAMONT B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5029 T.C. MOL A 3-0 / 6-1 / 39-18 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 1-6 / 21-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5018 T.C. HAMONT A 2-1 / 4-2 / 28-24 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK A 2-1 / 4-4 / 37-39 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT A 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 3-4 / 30-29 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5027 TC MAASEIK A 5018 T.C. HAMONT A 2-1 / 5-2 / 42-25 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 2-5 / 26-38 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 5027 TC MAASEIK A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 1-2 / 3-5 / 33-40 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5027 TC MAASEIK A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 3-0 / 6-1 / 42-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5005 KGTP DEN BRUUL A 5085 T.C. KOERSEL A 1-2 / 3-4 / 32-38 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5005 KGTP DEN BRUUL A 2-1 / 4-2 / 30-23 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-0 / 36-19 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5005 KGTP DEN BRUUL A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 0-3 / 1-6 / 25-41 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL A 5029 T.C. MOL B 0-3 / 1-6 / 17-37 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-3 / 1-6 / 28-42 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5085 T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 3-0 / 6-1 / 42-26 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL A 5038 T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-1 / 40-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-2 / 32-19 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5039 RUNKSTER T.C. A 3-0 / 6-1 / 41-15 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5058 T.C. BOLDERBERG A 1-2 / 3-4 / 29-37 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5058 T.C. BOLDERBERG A 3-0 / 6-0 / 37-18 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5039 RUNKSTER T.C. A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 1-6 / 18-37 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5039 RUNKSTER T.C. A 2-1 / 5-3 / 41-37 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5058 T.C. BOLDERBERG A 2-1 / 4-3 / 29-31 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5039 RUNKSTER T.C. A 2-1 / 4-2 / 24-22 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5039 RUNKSTER T.C. A 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 2-6 / 36-47 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5038 T.C. LAAKDAL B 0-3 / 1-6 / 12-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5046 T.C. DE BORN A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
ma 18/04/2022 09:00 5003 K.T.C. DIEST A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-2 / 3-5 / 29-42 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5046 T.C. DE BORN A 5003 K.T.C. DIEST A 1-2 / 2-4 / 31-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-4 / 18-30 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5003 K.T.C. DIEST A 5044 T.C. ROOSENDAEL A 2-1 / 4-2 / 25-14 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5046 T.C. DE BORN A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 5-2 / 37-17 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 2-1 / 4-4 / 37-38 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5046 T.C. DE BORN A 5044 T.C. ROOSENDAEL A 1-2 / 2-5 / 31-40 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 3-5 / 31-39 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde