Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (6 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5017 KON. METALLIC T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD C 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5018 T.C. HAMONT E 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD C 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5017 KON. METALLIC T.C. B 5018 T.C. HAMONT E 3-0 / 6-1 / 40-27 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD C 5017 KON. METALLIC T.C. B 2-1 / 4-3 / 36-29 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT E 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT E 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5017 KON. METALLIC T.C. B 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 0-3 / 0-6 / 22-39 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 3-5 / 26-44 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5017 KON. METALLIC T.C. B 3-0 / 6-0 / 38-16 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT E 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD C 1-2 / 3-4 / 29-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT B 5029 T.C. MOL A 2-1 / 4-3 / 38-33 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5017 KON. METALLIC T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 30-29 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-1 / 4-2 / 34-20 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT B 5017 KON. METALLIC T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5041 NEERPELTSE T.C. A 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 2-1 / 4-3 / 33-36 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5017 KON. METALLIC T.C. A 5029 T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5018 T.C. HAMONT B 2-1 / 4-2 / 30-29 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 28-34 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL A 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-1 / 5-2 / 38-21 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5017 KON. METALLIC T.C. A 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5041 NEERPELTSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5029 T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 22-39 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5017 KON. METALLIC T.C. A 1-2 / 2-5 / 20-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5027 TC MAASEIK A 5069 T.C. AS B 1-2 / 4-4 / 39-39 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5057 TC O - TC IRIS C 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5018 T.C. HAMONT A 3-0 / 6-2 / 46-19 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5027 TC MAASEIK A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 1-2 / 2-4 / 16-29 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5069 T.C. AS B 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS C 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5027 TC MAASEIK A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT A 5057 TC O - TC IRIS C 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5027 TC MAASEIK A 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5069 T.C. AS B 5057 TC O - TC IRIS C 1-2 / 2-4 / 23-26 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 1-2 / 2-4 / 26-32 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS C 5027 TC MAASEIK A 1-2 / 3-5 / 37-46 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-1 / 39-23 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO C 5038 T.C. LAAKDAL C 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL B 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B 0-3 / 1-6 / 23-40 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL C 5085 T.C. KOERSEL B 1-2 / 2-4 / 16-26 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO C 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 1-2 / 2-4 / 21-29 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL B 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 1-2 / 2-4 / 23-32 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B 5038 T.C. LAAKDAL C 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
zo 08/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B 2-1 / 5-3 / 40-31 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL C 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO C 5085 T.C. KOERSEL B 2-1 / 5-3 / 41-33 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL C 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 1-2 / 2-5 / 22-36 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-1 / 4-4 / 37-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5018 T.C. HAMONT D 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS B 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5057 TC O - TC IRIS B 3-0 / 6-0 / 38-16 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT D 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 1-2 / 2-5 / 26-40 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5027 TC MAASEIK B 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS B 5018 T.C. HAMONT D 2-1 / 4-3 / 31-35 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-0 / 6-3 / 49-41 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT D 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 2-6 / 28-45 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS B 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5027 TC MAASEIK B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 1-2 / 2-4 / 26-31 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5018 T.C. HAMONT D 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 5057 TC O - TC IRIS B 1-2 / 4-5 / 37-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT C 5069 T.C. AS C 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT C 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 19-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5069 T.C. AS C 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-1 / 5-2 / 42-26 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5069 T.C. AS C 3-0 / 6-2 / 44-32 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT C 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 1-2 / 2-4 / 25-37 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5069 T.C. AS C 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 0-3 / 1-6 / 25-40 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-2 / 3-5 / 42-42 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5069 T.C. AS C 2-1 / 5-2 / 38-25 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5096 T.C. HAM A 1-2 / 2-4 / 21-29 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5085 T.C. KOERSEL A 2-1 / 5-3 / 45-40 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 2-5 / 27-38 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5038 T.C. LAAKDAL B 1-2 / 2-5 / 24-37 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5096 T.C. HAM A 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 2-6 / 35-47 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 2-1 / 5-2 / 38-18 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5096 T.C. HAM A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 4-2 / 28-19 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO B 5085 T.C. KOERSEL A 1-2 / 3-5 / 30-43 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 4-4 / 39-39 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5096 T.C. HAM A 5085 T.C. KOERSEL A 1-2 / 2-5 / 22-33 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 3-0 / 6-1 / 42-17 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 5-2 / 40-22 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 5096 T.C. HAM A 2-1 / 4-3 / 29-30 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO B 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-4 / 36-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 1-6 / 20-41 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 5052 T.C. ZELEM A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 3-5 / 36-42 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN A 5044 T.C. ROOSENDAEL A 2-1 / 4-2 / 32-21 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-1 / 4-2 / 30-24 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 1-6 / 14-40 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5026 T.C. LUMMEN A 1-2 / 2-4 / 26-28 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM A 5044 T.C. ROOSENDAEL A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN A 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5044 T.C. ROOSENDAEL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5052 T.C. ZELEM A 1-2 / 2-4 / 30-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-0 / 39-21 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. B 5069 T.C. AS D 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 1-2 / 3-4 / 27-31 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG A 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5069 T.C. AS D 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. B 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-1 / 4-3 / 33-26 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 5034 T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 5069 T.C. AS D 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 1-2 / 2-5 / 28-34 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS D 1-2 / 2-5 / 27-35 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. B 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5069 T.C. AS D 5034 T.C. BASVELD A 1-2 / 2-4 / 22-30 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-1 / 5-2 / 38-25 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG B 5046 T.C. DE BORN A 1-2 / 3-4 / 37-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
ma 18/04/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. C 5058 T.C. BOLDERBERG B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG B 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5046 T.C. DE BORN A 5058 T.C. BOLDERBERG B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
zo 01/05/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON B 5046 T.C. DE BORN A 0-3 / 1-6 / 21-41 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. C 5012 T.C. WINTERSLAG B 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
zo 08/05/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG B 5058 T.C. BOLDERBERG B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
zo 08/05/2022 09:00 5046 T.C. DE BORN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
zo 08/05/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON B 5007 K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 5-4 / 43-39 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5012 T.C. WINTERSLAG B 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
zo 15/05/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. C 5046 T.C. DE BORN A 1-2 / 2-5 / 29-44 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG B 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON A 5035 TENKIE PARK A 0-3 / 1-6 / 27-44 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-1 / 42-23 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-4 / 26-29 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON A 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-1 / 5-2 / 40-24 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5058 T.C. BOLDERBERG A 1-2 / 2-5 / 19-39 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5035 TENKIE PARK A 0-3 / 0-6 / 20-38 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-1 / 40-19 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5035 TENKIE PARK A 0-3 / 0-6 / 20-38 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-4 / 37-41 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5035 TENKIE PARK A 5058 T.C. BOLDERBERG A 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 2-4 / 21-32 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde