Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5035 TENKIE PARK B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-2 / 3-5 / 36-40 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK B 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 2-1 / 4-2 / 29-20 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-1 / 40-18 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 2-1 / 4-2 / 29-21 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG A 5035 TENKIE PARK B 0-3 / 1-6 / 28-42 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-1 / 42-18 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5035 TENKIE PARK B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 2-1 / 4-2 / 30-16 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5038 T.C. LAAKDAL A (J1) 5038 T.C. LAAKDAL A (J1)
5052 T.C. ZELEM B (L2) 5052 T.C. ZELEM B (L2)
5058 T.C. BOLDERBERG A (G1) (T) 2 4 34 5058 T.C. BOLDERBERG A (G1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5035 TENKIE PARK C (M2) (U) 1 2 24
5034 T.C. BASVELD A (K1) (T) 2 5 38 5034 T.C. BASVELD A (K1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5057 TC O - TC IRIS A (I2) (U) 1 2 21
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (C1) (T) 2 5 41 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (C1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E (B2) (U) 1 3 30
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (D1) (T) 2 4 41 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (D1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5077 TC HECHTEL-EKSEL D (E2) (U) 1 4 38
5077 TC HECHTEL-EKSEL A (A1) (T) 1 4 36 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (H2) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (H2) (U) 2 4 32
5008 K.T.C. MEULENBERG A (F1) (T) 2 5 40 5008 K.T.C. MEULENBERG A (F1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5039 RUNKSTER T.C. A (N2) (U) 1 2 26
5035 TENKIE PARK B (H1) (T) 3 6 36 5035 TENKIE PARK B (H1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5029 T.C. MOL A (D2) (U) 0 0 10
5077 TC HECHTEL-EKSEL C (B1) (T) 3 6 36 5077 TC HECHTEL-EKSEL C (B1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D (A2) (U) 0 0 13
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (N1) (T) 3 6 42 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (N1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (J2) (U) 0 2 29
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (L1) (T) 1 4 37 5008 K.T.C. MEULENBERG B (K2) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (K2) (U) 2 4 36
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C (E1) (T) 2 4 32 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C (E1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (C2) (U) 1 2 16
5050 T.C. WIMBLEDON A (M1) (T) 2 5 36 5050 T.C. WIMBLEDON A (M1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A (G2) (U) 1 3 31
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (I1)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (I1)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (F2)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (F2)