Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 1-2 / 2-4 / 22-30 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D 1-2 / 2-4 / 22-25 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 1-2 / 2-5 / 33-38 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 2-1 / 5-2 / 39-25 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG C 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-1 / 4-2 / 30-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 4-3 / 35-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG D 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG D 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5041 NEERPELTSE T.C. A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E 0-3 / 1-6 / 20-41 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG D 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-2 / 3-5 / 38-40 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 5-2 / 34-28 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG D 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5041 NEERPELTSE T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5041 NEERPELTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 38-15 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E 2-1 / 4-2 / 29-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL C 5085 T.C. KOERSEL A 2-1 / 5-2 / 39-22 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-1 / 5-2 / 35-30 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL A 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 1-2 / 3-5 / 39-47 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5029 T.C. MOL C 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 2-1 / 4-3 / 37-35 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5085 T.C. KOERSEL A 2-1 / 4-2 / 28-23 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL C 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 1-2 / 3-4 / 25-30 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5085 T.C. KOERSEL A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 14/05/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5029 T.C. MOL C 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE C 5096 T.C. HAM A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-3 / 36-33 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5096 T.C. HAM A 5029 T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 20-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE C 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5096 T.C. HAM A 3-0 / 6-0 / 37-23 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE C 5029 T.C. MOL A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 5-2 / 42-26 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5096 T.C. HAM A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE C 3-0 / 6-1 / 40-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 2-1 / 5-2 / 36-16 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C 1-2 / 2-4 / 19-25 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-0 / 6-1 / 41-21 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 2-1 / 4-2 / 28-18 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C 1-2 / 2-5 / 25-37 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 2-1 / 4-3 / 32-30 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-2 / 2-5 / 19-37 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 3-0 / 6-1 / 36-14 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 5034 T.C. BASVELD B 3-0 / 6-1 / 40-16 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-2 / 3-5 / 37-43 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD B 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 2-1 / 4-2 / 34-17 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 1-2 / 2-5 / 22-37 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT B 2-1 / 5-2 / 38-31 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5034 T.C. BASVELD B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5058 T.C. BOLDERBERG A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5029 T.C. MOL B 3-0 / 6-1 / 40-11 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 1-2 / 3-4 / 32-30 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-2 / 2-5 / 14-38 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 5029 T.C. MOL B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5058 T.C. BOLDERBERG A 1-2 / 2-4 / 19-27 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 2-1 / 4-2 / 27-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5035 TENKIE PARK B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-2 / 3-5 / 36-40 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK B 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 2-1 / 4-2 / 29-20 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-1 / 40-18 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 2-1 / 4-2 / 29-21 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG A 5035 TENKIE PARK B 0-3 / 1-6 / 28-42 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-1 / 42-18 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5035 TENKIE PARK B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 2-1 / 4-2 / 30-16 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG B 5027 TC MAASEIK A 2-1 / 5-2 / 36-23 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5027 TC MAASEIK A 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5028 T.C. LANAKEN B 5012 T.C. WINTERSLAG B 1-2 / 3-4 / 30-35 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5028 T.C. LANAKEN B 2-1 / 5-2 / 36-29 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5027 TC MAASEIK A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5012 T.C. WINTERSLAG B 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 2-5 / 22-40 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5028 T.C. LANAKEN B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5027 TC MAASEIK A 5028 T.C. LANAKEN B 1-2 / 2-5 / 23-42 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM A 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 1-6 / 19-41 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5047 T.C. SMASH KERMT B 1-2 / 2-5 / 27-34 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 3-5 / 39-43 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5052 T.C. ZELEM A 3-0 / 6-0 / 38-18 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-2 / 2-4 / 20-32 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5047 T.C. SMASH KERMT B 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-1 / 4-4 / 35-34 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-0 / 6-2 / 44-31 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-1 / 4-3 / 36-31 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5047 T.C. SMASH KERMT B 5052 T.C. ZELEM A 1-2 / 4-4 / 43-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5028 T.C. LANAKEN A 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5034 T.C. BASVELD A 1-2 / 2-4 / 14-27 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5069 T.C. AS A 3-0 / 6-0 / 38-18 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5028 T.C. LANAKEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5034 T.C. BASVELD A 5028 T.C. LANAKEN A 2-1 / 4-2 / 28-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5047 T.C. SMASH KERMT A 5052 T.C. ZELEM B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN A 5035 TENKIE PARK A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5047 T.C. SMASH KERMT A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-2 / 2-4 / 17-33 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN A 5052 T.C. ZELEM B 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5047 T.C. SMASH KERMT A 2-1 / 4-2 / 34-23 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5035 TENKIE PARK A 2-1 / 4-2 / 30-20 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5047 T.C. SMASH KERMT A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM B 5035 TENKIE PARK A 2-1 / 5-3 / 46-39 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 1-2 / 3-5 / 30-39 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5035 TENKIE PARK A 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5052 T.C. ZELEM B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5026 T.C. LUMMEN A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG B 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 2-4 / 23-28 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK C 5052 T.C. ZELEM C 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON A 5035 TENKIE PARK C 2-1 / 5-3 / 40-42 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5058 T.C. BOLDERBERG B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 30/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM C 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 2-4 / 15-28 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG B 5035 TENKIE PARK C 1-2 / 2-5 / 26-38 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5052 T.C. ZELEM C 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5052 T.C. ZELEM C 5058 T.C. BOLDERBERG B 2-1 / 4-2 / 31-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5039 RUNKSTER T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 5-2 / 40-30 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5039 RUNKSTER T.C. A 1-2 / 2-4 / 25-28 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5039 RUNKSTER T.C. A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5039 RUNKSTER T.C. A 2-1 / 4-2 / 31-28 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 1-2 / 3-5 / 39-45 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5038 T.C. LAAKDAL A (J1) 5038 T.C. LAAKDAL A (J1)
5052 T.C. ZELEM B (L2) 5052 T.C. ZELEM B (L2)
5058 T.C. BOLDERBERG A (G1) (T) 2 4 34 5058 T.C. BOLDERBERG A (G1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5035 TENKIE PARK C (M2) (U) 1 2 24
5034 T.C. BASVELD A (K1) (T) 2 5 38 5034 T.C. BASVELD A (K1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5057 TC O - TC IRIS A (I2) (U) 1 2 21
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (C1) (T) 2 5 41 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (C1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E (B2) (U) 1 3 30
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (D1) (T) 2 4 41 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (D1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5077 TC HECHTEL-EKSEL D (E2) (U) 1 4 38
5077 TC HECHTEL-EKSEL A (A1) (T) 1 4 36 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (H2) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (H2) (U) 2 4 32
5008 K.T.C. MEULENBERG A (F1) (T) 2 5 40 5008 K.T.C. MEULENBERG A (F1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5039 RUNKSTER T.C. A (N2) (U) 1 2 26
5035 TENKIE PARK B (H1) (T) 3 6 36 5035 TENKIE PARK B (H1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5029 T.C. MOL A (D2) (U) 0 0 10
5077 TC HECHTEL-EKSEL C (B1) (T) 3 6 36 5077 TC HECHTEL-EKSEL C (B1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT D (A2) (U) 0 0 13
5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (N1) (T) 3 6 42 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C (N1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (J2) (U) 0 2 29
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (L1) (T) 1 4 37 5008 K.T.C. MEULENBERG B (K2) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (K2) (U) 2 4 36
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C (E1) (T) 2 4 32 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT C (E1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (C2) (U) 1 2 16
5050 T.C. WIMBLEDON A (M1) (T) 2 5 36 5050 T.C. WIMBLEDON A (M1) Afgerond (za 21/05/2022 09:00)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A (G2) (U) 1 3 31
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (I1)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (I1)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (F2)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (F2)