Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 3 (2 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5001 KTC BERINGEN A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5018 T.C. HAMONT A 2-1 / 4-3 / 33-27 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5001 KTC BERINGEN A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5018 T.C. HAMONT A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 07/05/2022 09:00 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5001 KTC BERINGEN A 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-3 / 1-6 / 19-42 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5001 KTC BERINGEN A 5018 T.C. HAMONT A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 2-4 / 19-33 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 0-3 / 2-6 / 27-44 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5005 KGTP DEN BRUUL A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-4 / 38-40 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5005 KGTP DEN BRUUL A 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 3-0 / 6-1 / 43-26 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO B 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-3 / 2-6 / 23-38 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A 5038 T.C. LAAKDAL B 0-3 / 0-6 / 20-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5058 T.C. BOLDERBERG A 3-0 / 6-1 / 38-19 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 1-6 / 30-45 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-2 / 29-24 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-2 / 2-4 / 14-35 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-4 / 21-28 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN A 5038 T.C. LAAKDAL A 2-1 / 4-3 / 36-31 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5058 T.C. BOLDERBERG A 2-1 / 5-2 / 38-26 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 20-37 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 5-2 / 33-26 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5058 T.C. BOLDERBERG A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 2-5 / 25-42 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-1 / 4-3 / 31-33 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5058 T.C. BOLDERBERG A 3-0 / 6-1 / 40-24 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-1 / 4-3 / 29-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK A 5057 TC O - TC IRIS A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
ma 18/04/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-1 / 4-3 / 34-27 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5035 TENKIE PARK A 5069 T.C. AS A 1-2 / 2-4 / 22-25 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 2-1 / 4-3 / 33-30 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 1-2 / 3-4 / 34-32 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5057 TC O - TC IRIS A 2-1 / 5-2 / 37-22 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5035 TENKIE PARK A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 32-35 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5035 TENKIE PARK A 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5057 TC O - TC IRIS A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5069 T.C. AS A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 14/05/2022 09:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5035 TENKIE PARK A 1-2 / 3-5 / 31-42 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 3-4 / 28-32 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5014 LIMA TENNIS & PADEL A 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN B 5063 T.C. BEUKENHOF A 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5033 RACING TIENEN T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL C 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5063 T.C. BEUKENHOF A 5033 RACING TIENEN T.C. A 2-1 / 4-3 / 32-36 Afgerond
za 23/04/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON A 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 3-5 / 32-44 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5033 RACING TIENEN T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 2-5 / 33-40 Afgerond
za 30/04/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL C 5063 T.C. BEUKENHOF A 3-0 / 6-0 / 38-21 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5026 T.C. LUMMEN B 5033 RACING TIENEN T.C. A 2-1 / 4-2 / 33-23 Afgerond
za 07/05/2022 09:00 5050 T.C. WIMBLEDON A 5038 T.C. LAAKDAL C 2-1 / 5-3 / 45-34 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5063 T.C. BEUKENHOF A 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 1-6 / 19-37 Afgerond
za 14/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL C 5026 T.C. LUMMEN B 0-3 / 1-6 / 31-43 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde