Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
ma 18/04/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
ma 18/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL C 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 3-4 / 31-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5029 T.C. MOL C 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 1-6 / 11-40 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL C 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5048 G.T. TESSENDERLO A 5029 T.C. MOL C 1-2 / 4-4 / 40-38 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 1-2 / 2-4 / 25-28 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 2-4 / 28-27 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5077 TC HECHTEL-EKSEL A (A1) 5077 TC HECHTEL-EKSEL A (A1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (H2) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (H2)
5038 T.C. LAAKDAL B (E1) 5038 T.C. LAAKDAL B (E1)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (F2) 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A (F2)
5038 T.C. LAAKDAL C (I1) 5038 T.C. LAAKDAL C (I1)
5018 T.C. HAMONT A (B1) (T) 2 5 41 5018 T.C. HAMONT A (B1) Afgerond (zo 22/05/2022 09:00)
5038 T.C. LAAKDAL D (C2) (U) 1 2 23
5035 TENKIE PARK A (G1) (T) 1 3 29 5038 T.C. LAAKDAL A (D2) Afgerond (zo 22/05/2022 09:00)
5038 T.C. LAAKDAL A (D2) (U) 2 4 32
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (K1) (T) 3 6 40 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (K1) Afgerond (zo 22/05/2022 09:00)
5069 TENNIS- & PADELCLUB AS A (J2) (U) 0 1 24
5029 T.C. MOL B (C1) (T) 3 6 36 5029 T.C. MOL B (C1) Afgerond (zo 22/05/2022 09:00)
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (A2) (U) 0 0 4
5027 TC MAASEIK A (F1) (T) 2 5 42 5027 TC MAASEIK A (F1) Afgerond (zo 22/05/2022 09:00)
5050 T.C. WIMBLEDON A (K2) (U) 1 4 36
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL A (H1) (T) 1 2 27 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A (B2) Afgerond (zo 22/05/2022 09:00)
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A (B2) (U) 2 4 25
5008 K.T.C. MEULENBERG A (I2)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (I2)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (J1)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (J1)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (E2)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (E2)
5048 G.T. TESSENDERLO A (D1)
5048 G.T. TESSENDERLO A (D1)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (G2)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (G2)