Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (2 - 5)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 24/04/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 2-1 / 4-3 / 21-18 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 1-2 / 3-4 / 18-23 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5029 T.C. MOL B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
zo 22/05/2022 09:00 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 5-26 Afgerond
zo 22/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
zo 22/05/2022 09:00 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5035 TENKIE PARK B (K1) 5035 TENKIE PARK B (K1)
5005 KGTP DEN BRUUL A (D1) (T) 3 6 26 5005 KGTP DEN BRUUL A (D1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (G2) (U) 0 1 12
5026 T.C. LUMMEN A (E1) (T) 1 3 20 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (C2) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (C2) (U) 2 4 19
5029 T.C. MOL B (B1) (T) 3 6 24 5029 T.C. MOL B (B1) Niet aangevangen (zo 29/05/2022 09:00)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C (M2) (U) 0 0 0
5052 T.C. ZELEM A (J1) (T) 0 0 9 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (N2) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (N2) (U) 3 6 24
5003 K.T.C. DIEST B (H1) (T) 3 6 27 5003 K.T.C. DIEST B (H1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5003 K.T.C. DIEST A (L2) (U) 0 1 15
5035 TENKIE PARK A (I1) (T) 1 2 14 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (O2) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (O2) (U) 2 4 16
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (F1) (T) 3 6 24 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (F1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5061 T.C. KAULILLE A (A2) (U) 0 0 3
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A (G1) (T) 3 6 24 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A (G1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5021 LOMMELSE T.C. A (B2) (U) 0 0 7
5050 T.C. WIMBLEDON A (N1) (T) 3 6 24 5050 T.C. WIMBLEDON A (N1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5034 T.C. BASVELD B (J2) (U) 0 0 10
5050 T.C. WIMBLEDON B (O1) (T) 3 6 24 5050 T.C. WIMBLEDON B (O1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5038 T.C. LAAKDAL A (D2) (U) 0 0 9
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A (C1) (T) 3 6 24 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A (C1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5048 G.T. TESSENDERLO A (E2) (U) 0 0 11
5034 T.C. BASVELD A (L1) (T) 3 6 24 5034 T.C. BASVELD A (L1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5027 TC MAASEIK A (F2) (U) 0 0 5
5018 T.C. HAMONT A (A1) (T) 0 0 5 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B (H2) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B (H2) (U) 3 6 24
5028 T.C. LANAKEN A (M1) (T) 0 2 17 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (K2) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (K2) (U) 3 6 25
5003 K.T.C. DIEST C (I2)
5003 K.T.C. DIEST C (I2)