Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: HEREN 25
  • Afdeling: 6 (26 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 24/04/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 3-3 / 8-6 / 72-68 Afgerond
zo 24/04/2022 09:00 5051 T.C. OP DE WAAL B 5039 RUNKSTER T.C. A 3-3 / 7-6 / 58-53 Afgerond
zo 01/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5051 T.C. OP DE WAAL B 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
zo 01/05/2022 09:00 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5021 LOMMELSE T.C. B 0-6 / 1-12 / 34-78 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5051 T.C. OP DE WAAL B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 4-2 / 8-4 / 56-36 Afgerond
zo 08/05/2022 09:00 5039 RUNKSTER T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 2-4 / 4-8 / 54-63 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5021 LOMMELSE T.C. B 5051 T.C. OP DE WAAL B 4-2 / 8-6 / 67-62 Afgerond
zo 15/05/2022 09:00 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5039 RUNKSTER T.C. A 2-4 / 5-8 / 53-59 Afgerond
zo 22/05/2022 09:00 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 6-0 / 12-0 / 73-32 Afgerond
zo 22/05/2022 09:00 5039 RUNKSTER T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. B 2-4 / 5-8 / 51-62 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A (G1) 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT A (G1)
5038 T.C. LAAKDAL A (J2) 5038 T.C. LAAKDAL A (J2)
5021 LOMMELSE T.C. A (A1) 5021 LOMMELSE T.C. A (A1)
5041 NEERPELTSE T.C. A (D2) 5041 NEERPELTSE T.C. A (D2)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL C (I1) 5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL C (I1)
5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A (E1) (T) 4 9 63 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A (E1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5028 T.C. LANAKEN A (K2) (U) 2 4 43
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (C1) (T) 4 9 75 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (C1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A (F2) (U) 2 5 47
5021 LOMMELSE T.C. B (B1) (T) 4 8 75 5021 LOMMELSE T.C. B (B1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5047 T.C. SMASH KERMT A (H2) (U) 2 6 64
5096 T.C. HAM A (F1) (T) 4 8 68 5096 T.C. HAM A (F1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A (E2) (U) 2 5 59
5012 T.C. WINTERSLAG A (D1) (T) 3 6 49 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B (G2) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B (G2) (U) 3 7 55
5029 T.C. MOL A (J1) (T) 4 9 63 5029 T.C. MOL A (J1) Afgerond (zo 29/05/2022 09:00)
5027 TC MAASEIK B (A2) (U) 2 4 41
5058 T.C. BOLDERBERG A (I2)
5058 T.C. BOLDERBERG A (I2)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B (K1)
5023 KONINKLIJKE TENNIS & PADEL PAAL B (K1)
5051 T.C. OP DE WAAL B (B2)
5051 T.C. OP DE WAAL B (B2)
5005 KGTP DEN BRUUL A (H1)
5005 KGTP DEN BRUUL A (H1)
5048 G.T. TESSENDERLO C (C2)
5048 G.T. TESSENDERLO C (C2)