Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 22/04/2022 19:00 5046 T.C. DE BORN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 3-3 / 6-7 / 56-66 Afgerond
vr 22/04/2022 19:00 5049 LOONSE T.C. A 5037 T.C. DE ALK B 0-6 / 1-12 / 30-77 Afgerond
vr 29/04/2022 19:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5049 LOONSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 62-46 Afgerond
vr 29/04/2022 19:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5046 T.C. DE BORN A 2-4 / 4-8 / 45-62 Afgerond
vr 06/05/2022 19:00 5049 LOONSE T.C. A 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-5 / 3-11 / 51-72 Afgerond
vr 06/05/2022 19:00 5037 T.C. DE ALK B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5-1 / 10-3 / 70-55 Afgerond
vr 13/05/2022 19:00 5046 T.C. DE BORN A 5049 LOONSE T.C. A 3-3 / 7-6 / 51-59 Afgerond
vr 13/05/2022 19:00 5007 K. TONGERSE T.C. A 5037 T.C. DE ALK B 3-3 / 6-7 / 61-61 Afgerond
vr 20/05/2022 19:00 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5007 K. TONGERSE T.C. A 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
vr 20/05/2022 19:00 5037 T.C. DE ALK B 5046 T.C. DE BORN A 4-2 / 9-5 / 76-44 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (F1) 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (F1)
5021 LOMMELSE T.C. B (A2) 5021 LOMMELSE T.C. B (A2)
5055 T.C. BERKENBOS A (I1) (T) 2 6 74 5061 T.C. KAULILLE A (B2) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5061 T.C. KAULILLE A (B2) (U) 4 8 75
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (D1) (T) 3 6 57 5035 TENKIE PARK C (H2) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5035 TENKIE PARK C (H2) (U) 3 7 64
5037 T.C. DE ALK B (M1) (T) 4 9 66 5037 T.C. DE ALK B (M1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5046 T.C. DE BORN B (N2) (U) 2 5 52
5052 T.C. ZELEM A (J1) (T) 5 11 85 5052 T.C. ZELEM A (J1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5068 TENNIS CLUB DILSEN A (G2) (U) 1 4 65
5028 T.C. LANAKEN C (K1) (T) 6 12 80 5028 T.C. LANAKEN C (K1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5021 LOMMELSE T.C. C (C2) (U) 0 2 53
5027 TC MAASEIK A (E1) (T) 3 7 66 5027 TC MAASEIK A (E1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (L2) (U) 3 7 61
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B (H1) (T) 4 8 71 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B (H1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5055 T.C. BERKENBOS B (F2) (U) 2 6 61
5018 T.C. HAMONT A (A1) (T) 5 10 67 5018 T.C. HAMONT A (A1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (M2) (U) 1 2 24
5057 TC O - TC IRIS A (G1) (T) 4 8 65 5057 TC O - TC IRIS A (G1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5058 T.C. BOLDERBERG A (J2) (U) 2 6 61
5037 T.C. DE ALK A (N1) (T) 5 10 81 5037 T.C. DE ALK A (N1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5069 T.C. AS D (D2) (U) 1 4 49
5108 TC KATTEBERG BILZEN A (L1) (T) 2 5 69 5026 T.C. LUMMEN A (I2) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5026 T.C. LUMMEN A (I2) (U) 4 9 74
5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E (C1) (T) 3 8 61 5087 TENNIS- & PADELCLUB BOCHOLT E (C1) Afgerond (vr 27/05/2022 19:00)
5034 T.C. BASVELD C (K2) (U) 3 7 70
5021 LOMMELSE T.C. A (B1)
5021 LOMMELSE T.C. A (B1)
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB A (E2)
5083 OPOETERSE TENNIS & PADEL CLUB A (E2)