Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2022
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (2 - 6)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 20/04/2022 14:30 0070 T.C. TER LINDEN A 0093 T.C. KIKSHAM B 1-2 / 2-4 / 23-31 Afgerond
wo 20/04/2022 14:30 0013 K. MECHELSE T.H.C. C 0014 PUTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 27/04/2022 14:30 0093 T.C. KIKSHAM B 0013 K. MECHELSE T.H.C. C 1-2 / 4-4 / 34-37 Afgerond
wo 27/04/2022 14:30 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A 0070 T.C. TER LINDEN A 2-1 / 5-2 / 42-23 Afgerond
wo 04/05/2022 14:30 0013 K. MECHELSE T.H.C. C 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A 3-0 / 6-2 / 40-37 Afgerond
wo 04/05/2022 14:30 0014 PUTSE T.C. B 0093 T.C. KIKSHAM B 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
wo 11/05/2022 14:30 0070 T.C. TER LINDEN A 0013 K. MECHELSE T.H.C. C 3-0 / 6-1 / 41-26 Afgerond
wo 11/05/2022 14:30 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A 0014 PUTSE T.C. B 1-2 / 3-4 / 30-37 Afgerond
wo 18/05/2022 14:30 0093 T.C. KIKSHAM B 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST A 1-2 / 3-4 / 32-31 Afgerond
wo 18/05/2022 14:30 0014 PUTSE T.C. B 0070 T.C. TER LINDEN A 2-1 / 4-2 / 28-22 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B (B1) 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL B (B1)
0093 T.C. KIKSHAM A (I2) 0093 T.C. KIKSHAM A (I2)
0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A (J1) 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A (J1)
0110 TC OASE A (H2) 0110 TC OASE A (H2)
0058 T.C. DEN OTTER A (E1) (T) 2 4 26 0058 T.C. DEN OTTER A (E1) Afgerond (wo 25/05/2022 14:30)
0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A (G2) (U) 1 2 24
0155 T.C. RUGGEVELD A (C1) (T) 2 5 33 0155 T.C. RUGGEVELD A (C1) Afgerond (wo 25/05/2022 14:30)
0046 T.C. TEN HOEVE A (D2) (U) 1 2 22
0207 HERSELTSE TENNISCLUB A (L1) (T) 3 6 36 0207 HERSELTSE TENNISCLUB A (L1) Afgerond (wo 25/05/2022 14:30)
0013 K. MECHELSE T.H.C. C (K2) (U) 0 0 11
0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE A (F1) (T) 1 2 21 0112 ESSENSE T.C. INTER A (A2) Afgerond (wo 25/05/2022 14:30)
0112 ESSENSE T.C. INTER A (A2) (U) 2 4 31
0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. A (D1) (T) 3 6 42 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. A (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (wo 25/05/2022 14:30)
0166 T.C. LAAGLAND A (F2) (U) 0 1 30
0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A (I1) (T) 1 2 26 0014 PUTSE T.C. A (L2) Afgerond (wo 25/05/2022 14:30)
0014 PUTSE T.C. A (L2) (U) 2 5 35
0017 HERENTALSE A (G1) (T) 3 6 37 0017 HERENTALSE A (G1) Afgerond (wo 25/05/2022 14:30)
0182 T.C. DE LUSTHOVEN A (B2) (U) 0 0 16
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (A1) (T) 2 4 34 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (A1) Afgerond (wo 25/05/2022 14:30)
0013 K. MECHELSE T.H.C. B (J2) (U) 1 3 31
0120 AZUA TENNIS A (H1)
0120 AZUA TENNIS A (H1)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE C (C2)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE C (C2)
0014 PUTSE T.C. B (K1)
0014 PUTSE T.C. B (K1)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (E2)
0049 T.C. GYM OLYMPIADE A (E2)