Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 200 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS D 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5057 TC O - TC IRIS A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS D 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 3-3 / 3-3 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5057 TC O - TC IRIS A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 5-1 / 52-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS D 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 0-6 / 0-6 / 9-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS D 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 5-1 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 1-5 / 1-5 / 29-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5069 TENNIS- & PADELCLUB AS D 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (P1) (T) 4 4 47 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
0062 T.C. WESTERLO A (C2) (U) 2 2 44
5108 TC KATTEBERG BILZEN C (O1) (T) 6 6 54 5108 TC KATTEBERG BILZEN C (O1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5029 T.C. MOL C (F2) (U) 0 0 27
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (L1) (T) 4 4 44 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (I2) (U) 2 2 27
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (N1) (T) 5 5 49 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5052 T.C. ZELEM E (B2) (U) 1 1 33
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (G1) (T) 6 6 54 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C (K2) (U) 0 0 19
5108 TC KATTEBERG BILZEN B (M1) (T) 6 6 54 5108 TC KATTEBERG BILZEN B (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5026 T.C. LUMMEN B (E2) (U) 0 0 23
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B (J1) (T) 5 5 47 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (D2) (U) 1 1 30
5085 T.C. KOERSEL A (H1) (T) 6 6 54 5085 T.C. KOERSEL A (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5029 T.C. MOL A (A2) (U) 0 0 20
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (I1) (T) 4 4 47 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5096 T.C. HAM D (H2) (U) 2 2 46
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (A1) (T) 5 5 52 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (O2) (U) 1 1 27
5085 T.C. KOERSEL D (F1) (T) 1 1 30 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (G2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (G2) (U) 5 5 49
5052 T.C. ZELEM B (E1) (T) 5 5 48 5052 T.C. ZELEM B (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (P2) (U) 1 1 38
5029 T.C. MOL D (D1) (T) 3 3 40 5012 T.C. WINTERSLAG A (M2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5012 T.C. WINTERSLAG A (M2) (U) 3 3 43
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B (K1) (T) 4 4 44 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5012 T.C. WINTERSLAG C (L2) (U) 2 2 35
7044 T.C. LOVANIUM B (B1) (T) 5 5 49 7044 T.C. LOVANIUM B (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (N2) (U) 1 1 38
5096 T.C. HAM A (C1) (T) 5 5 52 5096 T.C. HAM A (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E (J2) (U) 1 1 33