Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 200 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 5005 KGTP DEN BRUUL B 4-2 / 4-2 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5029 T.C. MOL A 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 3-3 / 39-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 5029 T.C. MOL A 2-4 / 2-4 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5005 KGTP DEN BRUUL B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 1-5 / 26-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5029 T.C. MOL A 5005 KGTP DEN BRUUL B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 1-5 / 1-5 / 23-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO B 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 5-1 / 49-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5005 KGTP DEN BRUUL B 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 0-6 / 0-6 / 2-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5029 T.C. MOL A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A 0025 TTV TENNIS & PADEL TURNHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE B 5005 KGTP DEN BRUUL B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO B 5029 T.C. MOL A 1-5 / 1-5 / 26-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5026 T.C. LUMMEN A 5052 T.C. ZELEM E 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 7044 T.C. LOVANIUM B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW D 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5026 T.C. LUMMEN A 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 1-5 / 1-5 / 16-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5052 T.C. ZELEM E 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW D 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 7044 T.C. LOVANIUM B 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 5052 T.C. ZELEM E 3-3 / 3-3 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7044 T.C. LOVANIUM B 5026 T.C. LUMMEN A 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW D 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5026 T.C. LUMMEN A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW D 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5052 T.C. ZELEM E 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5-1 / 5-1 / 46-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 7044 T.C. LOVANIUM B 2-4 / 2-4 / 28-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 7044 T.C. LOVANIUM B 5052 T.C. ZELEM E 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW D 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 0062 T.C. WESTERLO A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5029 T.C. MOL B 5005 KGTP DEN BRUUL A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5048 G.T. TESSENDERLO C 5096 T.C. HAM A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 0062 T.C. WESTERLO A 5029 T.C. MOL B 6-0 / 6-0 / 54-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5096 T.C. HAM A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 5048 G.T. TESSENDERLO C 6-0 / 6-0 / 54-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5029 T.C. MOL B 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 6-0 / 6-0 / 54-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO C 0062 T.C. WESTERLO A 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5096 T.C. HAM A 5005 KGTP DEN BRUUL A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 0062 T.C. WESTERLO A 5096 T.C. HAM A 0-6 / 0-6 / 35-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5029 T.C. MOL B 5048 G.T. TESSENDERLO C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 0062 T.C. WESTERLO A 1-5 / 1-5 / 31-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO C 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5096 T.C. HAM A 5029 T.C. MOL B 4-2 / 4-2 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5048 G.T. TESSENDERLO D 3-3 / 3-3 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5005 KGTP DEN BRUUL C 5029 T.C. MOL D 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 0017 HERENTALSE D 5096 T.C. HAM B 5-1 / 5-1 / 46-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5005 KGTP DEN BRUUL C 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO D 5096 T.C. HAM B 5-1 / 5-1 / 52-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5029 T.C. MOL D 0017 HERENTALSE D 3-3 / 3-3 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5005 KGTP DEN BRUUL C 5048 G.T. TESSENDERLO D 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 0017 HERENTALSE D 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5096 T.C. HAM B 5029 T.C. MOL D 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 5096 T.C. HAM B 5-1 / 5-1 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO D 5029 T.C. MOL D 2-4 / 2-4 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5005 KGTP DEN BRUUL C 0017 HERENTALSE D 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5029 T.C. MOL D 5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A 6-0 / 6-0 / 54-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 0017 HERENTALSE D 5048 G.T. TESSENDERLO D 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5096 T.C. HAM B 5005 KGTP DEN BRUUL C 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5050 T.C. WIMBLEDON A 5052 T.C. ZELEM B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. E 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 4-2 / 4-2 / 45-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5026 T.C. LUMMEN B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5050 T.C. WIMBLEDON A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. E 2-4 / 2-4 / 43-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5052 T.C. ZELEM B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 1-5 / 28-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. E 5052 T.C. ZELEM B 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5026 T.C. LUMMEN B 5050 T.C. WIMBLEDON A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 2-4 / 2-4 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5050 T.C. WIMBLEDON A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 2-4 / 2-4 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5052 T.C. ZELEM B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. E 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 3-3 / 43-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 5050 T.C. WIMBLEDON A 5-1 / 5-1 / 53-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5026 T.C. LUMMEN B 5052 T.C. ZELEM B 1-5 / 1-5 / 32-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. E 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5048 G.T. TESSENDERLO A 5096 T.C. HAM C 3-3 / 3-3 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5085 T.C. KOERSEL D 5029 T.C. MOL C 3-3 / 3-3 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO A 5085 T.C. KOERSEL D 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5096 T.C. HAM C 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5029 T.C. MOL C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5085 T.C. KOERSEL D 5096 T.C. HAM C 3-3 / 3-3 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 5029 T.C. MOL C 1-5 / 1-5 / 29-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5048 G.T. TESSENDERLO A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5096 T.C. HAM C 5029 T.C. MOL C 3-3 / 3-3 / 45-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5085 T.C. KOERSEL D 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5029 T.C. MOL C 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 5-1 / 51-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5096 T.C. HAM C 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN B 5085 T.C. KOERSEL D 1-5 / 1-5 / 26-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 2-4 / 2-4 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-5 / 1-5 / 26-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5052 T.C. ZELEM A 5085 T.C. KOERSEL C 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-4 / 2-4 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 4-2 / 50-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5085 T.C. KOERSEL C 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5-1 / 5-1 / 46-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5085 T.C. KOERSEL C 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5052 T.C. ZELEM A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-6 / 0-6 / 2-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 5052 T.C. ZELEM A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5085 T.C. KOERSEL C 5-1 / 5-1 / 53-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5085 T.C. KOERSEL C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. D 3-3 / 3-3 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5052 T.C. ZELEM A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5096 T.C. HAM D 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 4-2 / 4-2 / 44-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5052 T.C. ZELEM D 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN F 5047 T.C. SMASH KERMT B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5096 T.C. HAM D 5052 T.C. ZELEM D 3-3 / 3-3 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5047 T.C. SMASH KERMT B 1-5 / 1-5 / 24-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5085 T.C. KOERSEL A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN F 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5052 T.C. ZELEM D 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN F 5096 T.C. HAM D 1-5 / 1-5 / 23-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5047 T.C. SMASH KERMT B 5085 T.C. KOERSEL A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5096 T.C. HAM D 5047 T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 4-2 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5085 T.C. KOERSEL A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5052 T.C. ZELEM D 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN F 3-3 / 3-3 / 44-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5085 T.C. KOERSEL A 5096 T.C. HAM D 5-1 / 5-1 / 51-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN F 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 2-4 / 2-4 / 41-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5047 T.C. SMASH KERMT B 5052 T.C. ZELEM D 1-5 / 1-5 / 19-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN G 5047 T.C. SMASH KERMT A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5052 T.C. ZELEM F 5-1 / 5-1 / 52-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 4-2 / 4-2 / 49-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN G 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5047 T.C. SMASH KERMT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 1-5 / 1-5 / 28-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5052 T.C. ZELEM F 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 2-4 / 2-4 / 39-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5047 T.C. SMASH KERMT A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN G 3-3 / 3-3 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5052 T.C. ZELEM F 5-1 / 5-1 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN G 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5047 T.C. SMASH KERMT A 5052 T.C. ZELEM F 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5052 T.C. ZELEM F 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN G 5-1 / 5-1 / 47-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5085 T.C. KOERSEL B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 2-4 / 2-4 / 36-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 4-2 / 4-2 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5052 T.C. ZELEM C 5035 TENKIE PARK B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5085 T.C. KOERSEL B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E 3-3 / 3-3 / 37-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5035 TENKIE PARK B 4-2 / 4-2 / 45-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5052 T.C. ZELEM C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 3-3 / 3-3 / 37-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5052 T.C. ZELEM C 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5035 TENKIE PARK B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 4-2 / 4-2 / 45-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5085 T.C. KOERSEL B 5035 TENKIE PARK B 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5-1 / 5-1 / 50-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E 5052 T.C. ZELEM C 5-1 / 5-1 / 49-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5085 T.C. KOERSEL B 1-5 / 1-5 / 31-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5052 T.C. ZELEM C 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5035 TENKIE PARK B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN D 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5110 PADEL PEER A 5069 T.C. AS A 2-4 / 2-4 / 35-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B 5008 K.T.C. MEULENBERG C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN D 5110 PADEL PEER A 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5008 K.T.C. MEULENBERG C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5069 T.C. AS A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B 3-3 / 3-3 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5110 PADEL PEER A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN D 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5069 T.C. AS A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN D 5008 K.T.C. MEULENBERG C 4-2 / 4-2 / 46-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5069 T.C. AS A 5-1 / 5-1 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5110 PADEL PEER A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B 1-5 / 1-5 / 40-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5069 T.C. AS A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN D 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 4-2 / 4-2 / 45-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5110 PADEL PEER A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5035 TENKIE PARK C 5012 T.C. WINTERSLAG C 2-4 / 2-4 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG E 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 1-5 / 1-5 / 24-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5069 T.C. AS C 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5035 TENKIE PARK C 5008 K.T.C. MEULENBERG E 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5012 T.C. WINTERSLAG C 5069 T.C. AS C 4-2 / 4-2 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG E 5012 T.C. WINTERSLAG C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5035 TENKIE PARK C 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5069 T.C. AS C 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 5-1 / 5-1 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5035 TENKIE PARK C 5069 T.C. AS C 5-1 / 5-1 / 51-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5012 T.C. WINTERSLAG C 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 5-1 / 5-1 / 48-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG E 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5108 TC KATTEBERG BILZEN A 5035 TENKIE PARK C 4-2 / 4-2 / 46-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5012 T.C. WINTERSLAG C 5-1 / 5-1 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5069 T.C. AS C 5008 K.T.C. MEULENBERG E 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5035 TENKIE PARK A 5008 K.T.C. MEULENBERG D 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5108 TC KATTEBERG BILZEN B 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS F 5-1 / 5-1 / 51-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5035 TENKIE PARK A 5108 TC KATTEBERG BILZEN B 2-4 / 2-4 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5069 T.C. AS F 1-5 / 1-5 / 37-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-5 / 1-5 / 28-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5108 TC KATTEBERG BILZEN B 5008 K.T.C. MEULENBERG D 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5012 T.C. WINTERSLAG A 5035 TENKIE PARK A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5069 T.C. AS F 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D 4-2 / 4-2 / 49-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5035 TENKIE PARK A 5069 T.C. AS F 1-5 / 1-5 / 37-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D 2-4 / 2-4 / 28-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5108 TC KATTEBERG BILZEN B 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-3 / 3-3 / 49-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D 5035 TENKIE PARK A 5-1 / 5-1 / 47-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5012 T.C. WINTERSLAG A 5008 K.T.C. MEULENBERG D 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5069 T.C. AS F 5108 TC KATTEBERG BILZEN B 1-5 / 1-5 / 21-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5069 T.C. AS E 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5069 T.C. AS E 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-2 / 4-2 / 50-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5069 T.C. AS E 5-1 / 5-1 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5069 T.C. AS E 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C 5-1 / 5-1 / 46-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB C 5069 T.C. AS E 1-5 / 1-5 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-4 / 2-4 / 46-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 4-2 / 4-2 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 5069 T.C. AS D 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5057 TC O - TC IRIS A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5069 T.C. AS D 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 3-3 / 3-3 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5057 TC O - TC IRIS A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 5-1 / 52-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5069 T.C. AS D 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 0-6 / 0-6 / 9-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5069 T.C. AS D 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 5-1 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 1-5 / 1-5 / 29-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A 5069 T.C. AS D 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW E 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (P1) (T) 4 4 47 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN A (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
0062 T.C. WESTERLO A (C2) (U) 2 2 44
5108 TC KATTEBERG BILZEN C (O1) (T) 6 6 54 5108 TC KATTEBERG BILZEN C (O1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5029 T.C. MOL C (F2) (U) 0 0 27
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (L1) (T) 4 4 44 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (I2) (U) 2 2 27
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (N1) (T) 5 5 49 5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN C (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5052 T.C. ZELEM E (B2) (U) 1 1 33
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (G1) (T) 6 6 54 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C (K2) (U) 0 0 19
5108 TC KATTEBERG BILZEN B (M1) (T) 6 6 54 5108 TC KATTEBERG BILZEN B (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5026 T.C. LUMMEN B (E2) (U) 0 0 23
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B (J1) (T) 5 5 47 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5053 TENNIS- & PADELCLUB FIELD A (D2) (U) 1 1 30
5085 T.C. KOERSEL A (H1) (T) 6 6 54 5085 T.C. KOERSEL A (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5029 T.C. MOL A (A2) (U) 0 0 20
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (I1) (T) 4 4 47 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5096 T.C. HAM D (H2) (U) 2 2 46
0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (A1) (T) 5 5 52 0224 PADELCLUB 360 WESTERLO A (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (O2) (U) 1 1 27
5085 T.C. KOERSEL D (F1) (T) 1 1 30 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (G2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (G2) (U) 5 5 49
5052 T.C. ZELEM B (E1) (T) 5 5 48 5052 T.C. ZELEM B (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (P2) (U) 1 1 38
5029 T.C. MOL D (D1) (T) 3 3 40 5012 T.C. WINTERSLAG A (M2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5012 T.C. WINTERSLAG A (M2) (U) 3 3 43
5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B (K1) (T) 4 4 44 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB B (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5012 T.C. WINTERSLAG C (L2) (U) 2 2 35
7044 T.C. LOVANIUM B (B1) (T) 5 5 49 7044 T.C. LOVANIUM B (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (N2) (U) 1 1 38
5096 T.C. HAM A (C1) (T) 5 5 52 5096 T.C. HAM A (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
5024 KONINKLIJKE T.C. HEUSDEN E (J2) (U) 1 1 33