Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL GEMENGD
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8023 T.C. LIERDE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 3-1 / 3-1 / 30-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8195 LIVINUS PLANET A 8182 SHARP RECREAN E 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-1 / 3-1 / 32-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8195 LIVINUS PLANET A 3-1 / 3-1 / 34-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-2 / 2-2 / 20-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8182 SHARP RECREAN E 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8195 LIVINUS PLANET A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 0-4 / 0-4 / 15-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8023 T.C. LIERDE A 4-0 / 4-0 / 36-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8182 SHARP RECREAN E 3-1 / 3-1 / 35-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-2 / 2-2 / 30-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8182 SHARP RECREAN E 1-3 / 1-3 / 23-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8195 LIVINUS PLANET A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-4 / 0-4 / 11-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8182 SHARP RECREAN E 8023 T.C. LIERDE A 3-1 / 3-1 / 30-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 2-2 / 2-2 / 28-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8195 LIVINUS PLANET A 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 2-2 / 2-2 / 28-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8182 SHARP RECREAN D 8159 T.C. ELEVEN B 1-3 / 1-3 / 25-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-4 / 0-4 / 6-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8182 SHARP RECREAN D 4-0 / 4-0 / 36-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 4-0 / 4-0 / 36-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8182 SHARP RECREAN D 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 1-3 / 1-3 / 23-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8057 T.C. MERELBEKE A 1-3 / 1-3 / 18-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8159 T.C. ELEVEN B 4-0 / 4-0 / 36-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 8159 T.C. ELEVEN B 2-2 / 2-2 / 27-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8182 SHARP RECREAN D 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 3-1 / 3-1 / 33-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8057 T.C. MERELBEKE A 0-4 / 0-4 / 15-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 2-2 / 2-2 / 28-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8182 SHARP RECREAN D 4-0 / 4-0 / 36-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8136 T.C. TOPSPIN A 8180 PADEL WAASLAND B 4-0 / 4-0 / 36-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8145 TS KENTA A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-1 / 3-1 / 27-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8126 T.C. HOF TER BURST B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 1-3 / 1-3 / 17-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN A 8145 TS KENTA A 4-0 / 4-0 / 36-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8180 PADEL WAASLAND B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 0-4 / 0-4 / 12-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8126 T.C. HOF TER BURST B 1-3 / 1-3 / 29-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8145 TS KENTA A 8180 PADEL WAASLAND B 3-1 / 3-1 / 35-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST B 8136 T.C. TOPSPIN A 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-1 / 3-1 / 31-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 4-0 / 4-0 / 36-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8180 PADEL WAASLAND B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-1 / 3-1 / 33-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8145 TS KENTA A 8126 T.C. HOF TER BURST B 4-0 / 4-0 / 36-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8136 T.C. TOPSPIN A 1-3 / 1-3 / 18-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST B 8180 PADEL WAASLAND B 0-4 / 0-4 / 20-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8145 TS KENTA A 0-4 / 0-4 / 17-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 8136 T.C. TOPSPIN B 2-2 / 2-2 / 24-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8194 BOTZ PADEL A 8145 TS KENTA B 4-0 / 4-0 / 36-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8180 PADEL WAASLAND A 8126 T.C. HOF TER BURST E 0-4 / 0-4 / 6-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 8194 BOTZ PADEL A 4-0 / 4-0 / 36-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN B 8126 T.C. HOF TER BURST E 2-2 / 2-2 / 27-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8145 TS KENTA B 8180 PADEL WAASLAND A 2-2 / 2-2 / 18-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8194 BOTZ PADEL A 8136 T.C. TOPSPIN B 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8180 PADEL WAASLAND A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST E 8145 TS KENTA B 4-0 / 4-0 / 36-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 8126 T.C. HOF TER BURST E 0-4 / 0-4 / 12-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN B 8145 TS KENTA B 4-0 / 4-0 / 36-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8194 BOTZ PADEL A 8180 PADEL WAASLAND A 0-4 / 0-4 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8145 TS KENTA B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS D 0-4 / 0-4 / 12-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8180 PADEL WAASLAND A 8136 T.C. TOPSPIN B 1-3 / 1-3 / 20-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST E 8194 BOTZ PADEL A 4-0 / 4-0 / 36-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8117 T.C. PLAYERS A 8145 TS KENTA C 3-1 / 3-1 / 33-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 7128 IN.TERNATIONAL B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8126 T.C. HOF TER BURST D 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 0-4 / 0-4 / 11-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8117 T.C. PLAYERS A 7128 IN.TERNATIONAL B 3-1 / 3-1 / 31-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8145 TS KENTA C 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 4-0 / 4-0 / 36-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8126 T.C. HOF TER BURST D 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 7128 IN.TERNATIONAL B 8145 TS KENTA C 1-3 / 1-3 / 26-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST D 8117 T.C. PLAYERS A 0-4 / 0-4 / 7-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 4-0 / 4-0 / 36-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8117 T.C. PLAYERS A 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 4-0 / 4-0 / 36-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8145 TS KENTA C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 4-0 / 4-0 / 36-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 7128 IN.TERNATIONAL B 8126 T.C. HOF TER BURST D 4-0 / 4-0 / 36-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8117 T.C. PLAYERS A 0-4 / 0-4 / 15-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST D 8145 TS KENTA C 0-4 / 0-4 / 3-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 7128 IN.TERNATIONAL B 2-2 / 2-2 / 27-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8072 T.C. STEKENE A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS E 1-3 / 1-3 / 13-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 0063 BORGERWEERT A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 0-4 / 0-4 / 16-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB C 8136 T.C. TOPSPIN C 4-0 / 4-0 / 36-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8072 T.C. STEKENE A 0063 BORGERWEERT A 4-0 / 4-0 / 36-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS E 8136 T.C. TOPSPIN C 4-0 / 4-0 / 36-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 8187 HANGAR PADEL CLUB C 1-3 / 1-3 / 15-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0063 BORGERWEERT A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS E 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB C 8072 T.C. STEKENE A 2-2 / 2-2 / 29-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN C 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 2-2 / 2-2 / 29-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8072 T.C. STEKENE A 8136 T.C. TOPSPIN C 3-1 / 3-1 / 32-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS E 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 4-0 / 4-0 / 36-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0063 BORGERWEERT A 8187 HANGAR PADEL CLUB C 0-4 / 0-4 / 3-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 8072 T.C. STEKENE A 1-3 / 1-3 / 20-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS E 0-4 / 0-4 / 16-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN C 0063 BORGERWEERT A 0-4 / 0-4 / 21-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8126 T.C. HOF TER BURST F 8126 T.C. HOF TER BURST C 3-1 / 3-1 / 35-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 0048 STEPP A 4-0 / 4-0 / 36-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB D 0097 WINGFIELD B 3-1 / 3-1 / 34-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST F 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 2-2 / 2-2 / 26-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST C 0097 WINGFIELD B 4-0 / 4-0 / 36-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 0048 STEPP A 8187 HANGAR PADEL CLUB D 0-4 / 0-4 / 18-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 8126 T.C. HOF TER BURST C 4-0 / 4-0 / 36-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB D 8126 T.C. HOF TER BURST F 4-0 / 4-0 / 36-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0097 WINGFIELD B 0048 STEPP A 0-4 / 0-4 / 11-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST F 0097 WINGFIELD B 4-0 / 4-0 / 36-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST C 0048 STEPP A 4-0 / 4-0 / 36-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 8187 HANGAR PADEL CLUB D 1-3 / 1-3 / 28-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 0048 STEPP A 8126 T.C. HOF TER BURST F 1-3 / 1-3 / 15-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB D 8126 T.C. HOF TER BURST C 3-1 / 3-1 / 35-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 0097 WINGFIELD B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 1-3 / 1-3 / 14-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 7003 BRUSSELSE T.C. A 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-0 / 4-0 / 36-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 7012 TENZA B 7128 IN.TERNATIONAL A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 7126 PARK 1800 A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 2-2 / 2-2 / 21-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 7003 BRUSSELSE T.C. A 7012 TENZA B 4-0 / 4-0 / 36-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-4 / 0-4 / 18-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 7128 IN.TERNATIONAL A 7126 PARK 1800 A 2-2 / 2-2 / 21-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 7012 TENZA B 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-2 / 2-2 / 27-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 7126 PARK 1800 A 7003 BRUSSELSE T.C. A 1-3 / 1-3 / 12-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7128 IN.TERNATIONAL A 1-3 / 1-3 / 20-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 7003 BRUSSELSE T.C. A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST A 7128 IN.TERNATIONAL A 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 7012 TENZA B 7126 PARK 1800 A 0-4 / 0-4 / 23-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 7128 IN.TERNATIONAL A 7003 BRUSSELSE T.C. A 2-2 / 2-2 / 25-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 7126 PARK 1800 A 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-1 / 3-1 / 32-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7012 TENZA B 4-0 / 4-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 0171 T.C. RANST A 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 4-0 / 4-0 / 36-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 0226 DE MEREL SPORT B 8187 HANGAR PADEL CLUB B 2-2 / 2-2 / 29-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8191 EL PADEL A 7056 T.C.DE WEHZEL A 4-0 / 4-0 / 36-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 0171 T.C. RANST A 0226 DE MEREL SPORT B 3-1 / 3-1 / 35-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 7056 T.C.DE WEHZEL A 2-2 / 2-2 / 27-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB B 8191 EL PADEL A 2-2 / 2-2 / 20-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0226 DE MEREL SPORT B 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 3-1 / 3-1 / 34-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8191 EL PADEL A 0171 T.C. RANST A 2-2 / 2-2 / 22-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 7056 T.C.DE WEHZEL A 8187 HANGAR PADEL CLUB B 1-3 / 1-3 / 16-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0171 T.C. RANST A 7056 T.C.DE WEHZEL A 4-0 / 4-0 / 36-1 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 8187 HANGAR PADEL CLUB B 2-2 / 2-2 / 26-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0226 DE MEREL SPORT B 8191 EL PADEL A 0-4 / 0-4 / 5-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB B 0171 T.C. RANST A 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8191 EL PADEL A 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 2-2 / 2-2 / 29-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 7056 T.C.DE WEHZEL A 0226 DE MEREL SPORT B 1-3 / 1-3 / 22-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 8187 HANGAR PADEL CLUB A 4-0 / 4-0 / 36-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 0191 KALMTHOUTSE T.C. A 0226 DE MEREL SPORT A 0-4 / 0-4 / 12-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 0135 T.C. STABROEK A 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 1-3 / 1-3 / 19-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0191 KALMTHOUTSE T.C. A 4-0 / 4-0 / 36-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB A 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 2-2 / 2-2 / 26-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 0226 DE MEREL SPORT A 0135 T.C. STABROEK A 3-1 / 3-1 / 34-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0191 KALMTHOUTSE T.C. A 8187 HANGAR PADEL CLUB A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0135 T.C. STABROEK A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0-4 / 0-4 / 4-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0226 DE MEREL SPORT A 1-3 / 1-3 / 11-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 4-0 / 4-0 / 36-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB A 0226 DE MEREL SPORT A 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0191 KALMTHOUTSE T.C. A 0135 T.C. STABROEK A 1-3 / 1-3 / 12-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 0226 DE MEREL SPORT A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A 2-2 / 2-2 / 28-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 0135 T.C. STABROEK A 8187 HANGAR PADEL CLUB A 1-3 / 1-3 / 30-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0191 KALMTHOUTSE T.C. A 4-0 / 4-0 / 36-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 7056 T.C.DE WEHZEL B 0097 WINGFIELD A 3-1 / 3-1 / 34-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 0078 T.C. 'T SAS B 7012 TENZA A 2-2 / 2-2 / 26-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 3-1 / 3-1 / 35-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 7056 T.C.DE WEHZEL B 0078 T.C. 'T SAS B 4-0 / 4-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 0097 WINGFIELD A 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 1-3 / 1-3 / 19-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 7012 TENZA A 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 1-3 / 1-3 / 14-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0078 T.C. 'T SAS B 0097 WINGFIELD A 1-3 / 1-3 / 18-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 7056 T.C.DE WEHZEL B 3-1 / 3-1 / 35-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 7012 TENZA A 2-2 / 2-2 / 31-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 7056 T.C.DE WEHZEL B 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 1-3 / 1-3 / 17-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0097 WINGFIELD A 7012 TENZA A 2-2 / 2-2 / 29-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 0078 T.C. 'T SAS B 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 0-4 / 0-4 / 4-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 7012 TENZA A 7056 T.C.DE WEHZEL B 2-2 / 2-2 / 26-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 0097 WINGFIELD A 2-2 / 2-2 / 28-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 0078 T.C. 'T SAS B 4-0 / 4-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8186 PADEL 2020 A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-2 / 2-2 / 31-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8192 BONAIR SPORT A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 3-1 / 3-1 / 28-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8145 TS KENTA D 8117 T.C. PLAYERS B 1-3 / 1-3 / 15-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8186 PADEL 2020 A 8192 BONAIR SPORT A 3-1 / 3-1 / 32-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8117 T.C. PLAYERS B 2-2 / 2-2 / 23-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8145 TS KENTA D 0-4 / 0-4 / 17-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-2 / 2-2 / 20-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8145 TS KENTA D 8186 PADEL 2020 A 2-2 / 2-2 / 23-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8117 T.C. PLAYERS B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 4-0 / 4-0 / 36-2 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8186 PADEL 2020 A 8117 T.C. PLAYERS B 2-2 / 2-2 / 25-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 4-0 / 4-0 / 36-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8145 TS KENTA D 1-3 / 1-3 / 14-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8186 PADEL 2020 A 0-4 / 0-4 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8145 TS KENTA D 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-1 / 3-1 / 33-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8117 T.C. PLAYERS B 8192 BONAIR SPORT A 3-1 / 3-1 / 31-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A (K1) 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A (K1)
8191 EL PADEL A (I2) 8191 EL PADEL A (I2)
8187 HANGAR PADEL CLUB D (G1) 8187 HANGAR PADEL CLUB D (G1)
8121 T.C. ZOTTEGEM A (A2) 8121 T.C. ZOTTEGEM A (A2)
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS E (F1) (T) 3 3 33 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS E (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8057 T.C. MERELBEKE A (B2) (U) 1 1 20
8126 T.C. HOF TER BURST E (D1) (T) 3 3 30 8126 T.C. HOF TER BURST E (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8145 TS KENTA C (E2) (U) 1 1 25
8117 T.C. PLAYERS B (L1) (T) 2 2 29 8117 T.C. PLAYERS B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (H2) (U) 2 2 24
0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A (J1) (T) 3 3 31 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8145 TS KENTA A (C2) (U) 1 1 21
8117 T.C. PLAYERS A (E1) (T) 3 3 33 8117 T.C. PLAYERS A (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
0226 DE MEREL SPORT A (J2) (U) 1 1 11
8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (A1) (T) 2 2 26 8136 T.C. TOPSPIN B (D2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8136 T.C. TOPSPIN B (D2) (U) 2 2 30
7128 IN.TERNATIONAL A (H1) (T) 0 0 15 8126 T.C. HOF TER BURST F (G2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8126 T.C. HOF TER BURST F (G2) (U) 4 4 36
8136 T.C. TOPSPIN A (C1) (T) 4 4 36 8136 T.C. TOPSPIN A (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A (K2) (U) 0 0 7
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (B1)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (B1)
8186 PADEL 2020 A (L2)
8186 PADEL 2020 A (L2)
0171 T.C. RANST A (I1)
0171 T.C. RANST A (I1)
8187 HANGAR PADEL CLUB C (F2)
8187 HANGAR PADEL CLUB C (F2)