Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 200 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS C 2110 T.C. BOSTERHOUT C 3-3 / 3-3 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8159 T.C. ELEVEN F 5-1 / 5-1 / 51-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 8022 T.C. EEKLO D 5-1 / 5-1 / 51-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-3 / 3-3 / 44-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 8022 T.C. EEKLO D 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8159 T.C. ELEVEN F 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT C 4-2 / 4-2 / 47-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2031 T.C. ST-MICHIELS C 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8022 T.C. EEKLO D 8159 T.C. ELEVEN F 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS C 8022 T.C. EEKLO D 3-3 / 3-3 / 48-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 8159 T.C. ELEVEN F 5-1 / 5-1 / 48-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 1-5 / 1-5 / 32-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN F 2031 T.C. ST-MICHIELS C 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2110 T.C. BOSTERHOUT C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8022 T.C. EEKLO D 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 4-2 / 4-2 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 8159 T.C. ELEVEN D 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 4-2 / 4-2 / 52-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8022 T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 8005 KON. DEINZE T.C. C 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8159 T.C. ELEVEN D 8022 T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 36-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 8159 T.C. ELEVEN D 1-5 / 1-5 / 27-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2100 T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8159 T.C. ELEVEN D 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 35-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2100 T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8159 T.C. ELEVEN D 1-5 / 1-5 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 8005 KON. DEINZE T.C. C 5-1 / 5-1 / 49-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8022 T.C. EEKLO C 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2185 T.C. AQUILA A 8005 KON. DEINZE T.C. D 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2110 T.C. BOSTERHOUT E 3-3 / 3-3 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8022 T.C. EEKLO C 2185 T.C. AQUILA A 4-2 / 4-2 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 2110 T.C. BOSTERHOUT E 4-2 / 4-2 / 47-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. D 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 1-5 / 18-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 2-4 / 2-4 / 41-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO C 3-3 / 3-3 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT E 8005 KON. DEINZE T.C. D 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8022 T.C. EEKLO C 2110 T.C. BOSTERHOUT E 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 8005 KON. DEINZE T.C. D 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 8159 T.C. ELEVEN A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. D 8022 T.C. EEKLO C 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 3-3 / 3-3 / 42-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT E 2185 T.C. AQUILA A 5-1 / 5-1 / 52-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 8005 KON. DEINZE T.C. E 5-1 / 5-1 / 47-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 8182 SHARP RECREAN B 2-4 / 2-4 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. E 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 3-3 / 3-3 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 5-1 / 5-1 / 51-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 8005 KON. DEINZE T.C. E 4-2 / 4-2 / 40-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2198 ARENAL WAREGEM B 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 8182 SHARP RECREAN B 3-3 / 3-3 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 5-1 / 5-1 / 45-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. E 8182 SHARP RECREAN B 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 41-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 2198 ARENAL WAREGEM B 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. E 2-4 / 2-4 / 41-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 4-2 / 4-2 / 50-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 8143 T.C. FOR EVER B 4-2 / 4-2 / 48-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8182 SHARP RECREAN D 4-2 / 4-2 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2198 ARENAL WAREGEM D 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-3 / 3-3 / 35-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8143 T.C. FOR EVER B 2198 ARENAL WAREGEM D 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN D 8005 KON. DEINZE T.C. A 2-4 / 2-4 / 35-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8143 T.C. FOR EVER B 4-2 / 4-2 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 4-2 / 4-2 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8182 SHARP RECREAN D 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2198 ARENAL WAREGEM D 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8143 T.C. FOR EVER B 8182 SHARP RECREAN D 2-4 / 2-4 / 44-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 4-2 / 46-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN D 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-5 / 1-5 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 8143 T.C. FOR EVER B 4-2 / 4-2 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 6-0 / 6-0 / 54-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8159 T.C. ELEVEN E 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-4 / 2-4 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN E 8183 PADEL 4U2 GENT C 5-1 / 5-1 / 52-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8057 T.C. MERELBEKE F 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8159 T.C. ELEVEN E 8182 SHARP RECREAN E 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8057 T.C. MERELBEKE F 1-5 / 1-5 / 32-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT C 2198 ARENAL WAREGEM A 0-6 / 0-6 / 3-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN E 8005 KON. DEINZE T.C. B 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8159 T.C. ELEVEN E 5-1 / 5-1 / 45-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE F 8183 PADEL 4U2 GENT C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8159 T.C. ELEVEN E 8057 T.C. MERELBEKE F 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8183 PADEL 4U2 GENT C 3-3 / 3-3 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8182 SHARP RECREAN E 2198 ARENAL WAREGEM A 2-4 / 2-4 / 30-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT C 8159 T.C. ELEVEN E 4-2 / 4-2 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8005 KON. DEINZE T.C. B 5-1 / 5-1 / 47-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE F 8182 SHARP RECREAN E 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8022 T.C. EEKLO B 8183 PADEL 4U2 GENT E 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8010 GANTOISE A 5-1 / 5-1 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8159 T.C. ELEVEN B 4-2 / 4-2 / 43-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 0-6 / 9-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT E 8159 T.C. ELEVEN B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8010 GANTOISE A 8057 T.C. MERELBEKE D 4-2 / 4-2 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8183 PADEL 4U2 GENT E 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8022 T.C. EEKLO B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8010 GANTOISE A 2-4 / 2-4 / 36-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 8159 T.C. ELEVEN B 1-5 / 1-5 / 20-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT E 8010 GANTOISE A 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8057 T.C. MERELBEKE D 3-3 / 3-3 / 38-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8010 GANTOISE A 8022 T.C. EEKLO B 5-1 / 5-1 / 49-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8183 PADEL 4U2 GENT E 4-2 / 4-2 / 43-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-5 / 1-5 / 23-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8105 TC VELINA C 8121 T.C. ZOTTEGEM C 3-3 / 3-3 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8057 T.C. MERELBEKE E 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8105 TC VELINA C 8182 SHARP RECREAN A 3-3 / 3-3 / 46-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8057 T.C. MERELBEKE E 4-2 / 4-2 / 41-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 0-6 / 0-6 / 34-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8121 T.C. ZOTTEGEM C 4-2 / 4-2 / 43-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8105 TC VELINA C 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE E 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 3-3 / 3-3 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8105 TC VELINA C 8057 T.C. MERELBEKE E 1-5 / 1-5 / 39-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 1-5 / 1-5 / 35-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 1-5 / 1-5 / 23-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8105 TC VELINA C 4-2 / 4-2 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE E 8182 SHARP RECREAN A 4-2 / 4-2 / 45-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8010 GANTOISE B 8057 T.C. MERELBEKE B 4-2 / 4-2 / 49-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT F 8182 SHARP RECREAN F 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8121 T.C. ZOTTEGEM D 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8010 GANTOISE B 8183 PADEL 4U2 GENT F 5-1 / 5-1 / 52-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8121 T.C. ZOTTEGEM D 5-1 / 5-1 / 52-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN F 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT F 8057 T.C. MERELBEKE B 3-3 / 3-3 / 41-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8010 GANTOISE B 3-3 / 3-3 / 37-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8182 SHARP RECREAN F 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8010 GANTOISE B 8121 T.C. ZOTTEGEM D 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8182 SHARP RECREAN F 1-5 / 1-5 / 25-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT F 8143 T.C. FOR EVER A 1-5 / 1-5 / 21-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN F 8010 GANTOISE B 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 36-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8183 PADEL 4U2 GENT F 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-3 / 3-3 / 47-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8105 TC VELINA A 8023 T.C. LIERDE A 2-4 / 2-4 / 37-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8182 SHARP RECREAN C 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8023 T.C. LIERDE A 1-5 / 1-5 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8105 TC VELINA A 1-5 / 1-5 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8105 TC VELINA A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8023 T.C. LIERDE A 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 8105 TC VELINA A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8105 TC VELINA A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-3 / 3-3 / 46-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8182 SHARP RECREAN C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 3-3 / 3-3 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8192 BONAIR SPORT A 8105 TC VELINA B 2-4 / 2-4 / 36-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN G 8121 T.C. ZOTTEGEM A 4-2 / 4-2 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8192 BONAIR SPORT A 4-2 / 4-2 / 42-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-4 / 2-4 / 43-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8105 TC VELINA B 8182 SHARP RECREAN G 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 5-1 / 5-1 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN G 8057 T.C. MERELBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8105 TC VELINA B 3-3 / 3-3 / 36-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8105 TC VELINA B 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8182 SHARP RECREAN G 1-5 / 1-5 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8105 TC VELINA B 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 4-2 / 45-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN G 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 5-1 / 5-1 / 48-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8192 BONAIR SPORT A 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8145 TS KENTA C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT D 8136 T.C. TOPSPIN B 3-3 / 3-3 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 5-1 / 5-1 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8145 TS KENTA C 8136 T.C. TOPSPIN B 1-5 / 1-5 / 22-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8183 PADEL 4U2 GENT D 1-5 / 1-5 / 23-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8145 TS KENTA C 4-2 / 4-2 / 47-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT D 8057 T.C. MERELBEKE C 4-2 / 4-2 / 46-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 4-2 / 4-2 / 50-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8136 T.C. TOPSPIN B 5-1 / 5-1 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8145 TS KENTA C 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 1-5 / 1-5 / 45-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 8183 PADEL 4U2 GENT D 1-5 / 1-5 / 42-51 Afgerond
za 23/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8057 T.C. MERELBEKE C 1-5 / 1-5 / 29-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT D 8145 TS KENTA C 4-2 / 4-2 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8136 T.C. TOPSPIN B 8184 PADEL CLUB LOKEREN C 5-1 / 5-1 / 50-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8022 T.C. EEKLO A (B1) 8022 T.C. EEKLO A (B1)
8057 T.C. MERELBEKE C (L2) 8057 T.C. MERELBEKE C (L2)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (G1) 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (G1)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B (D2) 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B (D2)
8182 SHARP RECREAN F (I1) (T) 4 4 51 8182 SHARP RECREAN F (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE C (H2) (U) 2 2 36
2198 ARENAL WAREGEM D (E1) (T) 2 2 31 8022 T.C. EEKLO D (A2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8022 T.C. EEKLO D (A2) (U) 4 4 41
8182 SHARP RECREAN G (K1) (T) 4 4 48 8182 SHARP RECREAN G (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8182 SHARP RECREAN E (F2) (U) 2 2 27
8022 T.C. EEKLO C (C1) (T) 5 5 50 8022 T.C. EEKLO C (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8023 T.C. LIERDE A (J2) (U) 1 1 37
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (H1) (T) 5 5 47 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8010 GANTOISE B (I2) (U) 1 1 29
2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B (A1) (T) 6 6 54 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8159 T.C. ELEVEN A (C2) (U) 0 0 22
8183 PADEL 4U2 GENT D (L1) (T) 3 3 29 8159 T.C. ELEVEN D (B2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8159 T.C. ELEVEN D (B2) (U) 3 3 43
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (J1) (T) 6 6 54 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8010 GANTOISE A (G2) (U) 0 0 16
2198 ARENAL WAREGEM B (D1)
2198 ARENAL WAREGEM B (D1)
8105 TC VELINA B (K2)
8105 TC VELINA B (K2)
2198 ARENAL WAREGEM A (F1)
2198 ARENAL WAREGEM A (F1)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (E2)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (E2)