Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8022 T.C. EEKLO D 2185 T.C. AQUILA C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 2194 ARENAL BRUGGE E 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 8159 T.C. ELEVEN D 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8022 T.C. EEKLO D 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 5-1 / 5-1 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2185 T.C. AQUILA C 8159 T.C. ELEVEN D 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE E 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 4-2 / 4-2 / 44-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 2185 T.C. AQUILA C 5-1 / 5-1 / 50-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 8022 T.C. EEKLO D 1-5 / 1-5 / 20-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN D 2194 ARENAL BRUGGE E 4-2 / 4-2 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8022 T.C. EEKLO D 8159 T.C. ELEVEN D 3-3 / 3-3 / 40-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2185 T.C. AQUILA C 2194 ARENAL BRUGGE E 5-1 / 5-1 / 47-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE E 8022 T.C. EEKLO D 2-4 / 2-4 / 22-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2185 T.C. AQUILA C 1-5 / 1-5 / 31-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN D 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 3-3 / 3-3 / 37-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 1-5 / 1-5 / 21-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 3-3 / 3-3 / 44-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2185 T.C. AQUILA D 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 30-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2194 ARENAL BRUGGE B 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 41-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2185 T.C. AQUILA D 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2185 T.C. AQUILA D 8159 T.C. ELEVEN A 3-3 / 3-3 / 46-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2185 T.C. AQUILA D 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8159 T.C. ELEVEN A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2185 T.C. AQUILA D 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM C 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 2194 ARENAL BRUGGE B 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2121 T.C. VICHTE C 1-5 / 1-5 / 27-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM G 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 3-3 / 3-3 / 39-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8182 SHARP RECREAN C 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2198 ARENAL WAREGEM G 1-5 / 1-5 / 32-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2121 T.C. VICHTE C 8182 SHARP RECREAN C 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 3-3 / 3-3 / 46-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2121 T.C. VICHTE C 2198 ARENAL WAREGEM G 3-3 / 3-3 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 2-4 / 2-4 / 40-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8182 SHARP RECREAN C 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2121 T.C. VICHTE C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 3-3 / 3-3 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM G 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2-4 / 2-4 / 39-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2121 T.C. VICHTE C 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 2198 ARENAL WAREGEM G 3-3 / 3-3 / 34-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN F 8143 T.C. FOR EVER B 2-4 / 2-4 / 36-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 2198 ARENAL WAREGEM C 2-4 / 2-4 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2121 T.C. VICHTE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN F 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8143 T.C. FOR EVER B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-5 / 1-5 / 34-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 2121 T.C. VICHTE B 5-1 / 5-1 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 8143 T.C. FOR EVER B 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2121 T.C. VICHTE B 8182 SHARP RECREAN F 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2198 ARENAL WAREGEM C 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8182 SHARP RECREAN F 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-4 / 2-4 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8143 T.C. FOR EVER B 2198 ARENAL WAREGEM C 5-1 / 5-1 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 2121 T.C. VICHTE B 3-3 / 3-3 / 34-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 8182 SHARP RECREAN F 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2121 T.C. VICHTE B 8143 T.C. FOR EVER B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8010 GANTOISE B 8182 SHARP RECREAN G 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE E 2198 ARENAL WAREGEM E 3-3 / 3-3 / 48-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8010 GANTOISE B 8159 T.C. ELEVEN C 2-4 / 2-4 / 30-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN G 2198 ARENAL WAREGEM E 3-3 / 3-3 / 43-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8057 T.C. MERELBEKE E 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8182 SHARP RECREAN G 1-5 / 1-5 / 22-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE E 8010 GANTOISE B 4-2 / 4-2 / 46-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM E 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8010 GANTOISE B 2198 ARENAL WAREGEM E 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8182 SHARP RECREAN G 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8057 T.C. MERELBEKE E 4-2 / 4-2 / 44-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8010 GANTOISE B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE E 8182 SHARP RECREAN G 1-5 / 1-5 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM E 8159 T.C. ELEVEN C 1-5 / 1-5 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8010 GANTOISE A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8182 SHARP RECREAN B 6-0 / 6-0 / 54-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8159 T.C. ELEVEN F 5-1 / 5-1 / 52-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8183 PADEL 4U2 GENT A 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8010 GANTOISE A 8159 T.C. ELEVEN F 5-1 / 5-1 / 51-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8057 T.C. MERELBEKE D 1-5 / 1-5 / 15-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8010 GANTOISE A 2-4 / 2-4 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 2198 ARENAL WAREGEM D 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN F 8182 SHARP RECREAN B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8159 T.C. ELEVEN F 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8010 GANTOISE A 8182 SHARP RECREAN B 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8057 T.C. MERELBEKE D 5-1 / 5-1 / 51-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 2198 ARENAL WAREGEM D 0-6 / 0-6 / 3-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8010 GANTOISE A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN F 8183 PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 20-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 1-5 / 1-5 / 24-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM I 8023 T.C. LIERDE A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN A 8143 T.C. FOR EVER A 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 2198 ARENAL WAREGEM I 3-3 / 3-3 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 5-1 / 51-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8182 SHARP RECREAN A 2-4 / 2-4 / 38-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM I 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 2-4 / 2-4 / 31-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8057 T.C. MERELBEKE C 1-5 / 1-5 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8023 T.C. LIERDE A 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8143 T.C. FOR EVER A 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8023 T.C. LIERDE A 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM I 8182 SHARP RECREAN A 5-1 / 5-1 / 51-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8057 T.C. MERELBEKE C 3-3 / 3-3 / 37-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 2198 ARENAL WAREGEM I 3-3 / 3-3 / 39-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8159 T.C. ELEVEN E 2-4 / 2-4 / 27-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN E 8010 GANTOISE C 2-4 / 2-4 / 33-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 2198 ARENAL WAREGEM A 2-4 / 2-4 / 31-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8010 GANTOISE C 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8159 T.C. ELEVEN E 8182 SHARP RECREAN E 5-1 / 5-1 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN E 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8010 GANTOISE C 8159 T.C. ELEVEN E 4-2 / 4-2 / 40-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8010 GANTOISE C 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8159 T.C. ELEVEN E 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8182 SHARP RECREAN E 4-2 / 4-2 / 51-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN E 8057 T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN E 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8010 GANTOISE C 2198 ARENAL WAREGEM A 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8022 T.C. EEKLO B 8057 T.C. MERELBEKE F 3-3 / 3-3 / 30-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8197 MVP PADEL A 8159 T.C. ELEVEN G 1-5 / 1-5 / 20-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8010 GANTOISE D 5-1 / 5-1 / 52-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 8197 MVP PADEL A 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE F 8010 GANTOISE D 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8159 T.C. ELEVEN G 8183 PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8197 MVP PADEL A 8057 T.C. MERELBEKE F 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8022 T.C. EEKLO B 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8010 GANTOISE D 8159 T.C. ELEVEN G 4-2 / 4-2 / 45-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 8010 GANTOISE D 2-4 / 2-4 / 39-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE F 8159 T.C. ELEVEN G 6-0 / 6-0 / 54-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8197 MVP PADEL A 8183 PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 20-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN G 8022 T.C. EEKLO B 4-2 / 4-2 / 51-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8057 T.C. MERELBEKE F 3-3 / 3-3 / 45-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8010 GANTOISE D 8197 MVP PADEL A 3-3 / 3-3 / 43-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN D 8195 LIVINUS PLANET B 2-4 / 2-4 / 40-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8105 TC VELINA C 8192 BONAIR SPORT A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN D 8105 TC VELINA C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8195 LIVINUS PLANET B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 3-3 / 3-3 / 45-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8105 TC VELINA C 8195 LIVINUS PLANET B 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8182 SHARP RECREAN D 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8192 BONAIR SPORT A 4-2 / 4-2 / 46-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8182 SHARP RECREAN D 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 5-1 / 5-1 / 48-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8195 LIVINUS PLANET B 8192 BONAIR SPORT A 3-3 / 3-3 / 39-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8105 TC VELINA C 8121 T.C. ZOTTEGEM B 5-1 / 5-1 / 46-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8182 SHARP RECREAN D 2-4 / 2-4 / 40-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8195 LIVINUS PLANET B 0-6 / 0-6 / 3-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8105 TC VELINA C 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8192 BONAIR SPORT C 8121 T.C. ZOTTEGEM D 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8105 TC VELINA D 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR D 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8195 LIVINUS PLANET A 8023 T.C. LIERDE B 1-5 / 1-5 / 21-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8192 BONAIR SPORT C 8105 TC VELINA D 4-2 / 4-2 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8023 T.C. LIERDE B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR D 8195 LIVINUS PLANET A 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8105 TC VELINA D 8121 T.C. ZOTTEGEM D 1-5 / 1-5 / 17-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8195 LIVINUS PLANET A 8192 BONAIR SPORT C 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8023 T.C. LIERDE B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR D 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8192 BONAIR SPORT C 8023 T.C. LIERDE B 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR D 3-3 / 3-3 / 50-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8105 TC VELINA D 8195 LIVINUS PLANET A 1-5 / 1-5 / 22-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR D 8192 BONAIR SPORT C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8195 LIVINUS PLANET A 8121 T.C. ZOTTEGEM D 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8023 T.C. LIERDE B 8105 TC VELINA D 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8192 BONAIR SPORT B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8023 T.C. LIERDE C 8105 TC VELINA B 5-1 / 5-1 / 52-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8188 AALST PADEL 2.0 B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8192 BONAIR SPORT B 8023 T.C. LIERDE C 2-4 / 2-4 / 40-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 3-3 / 3-3 / 40-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8105 TC VELINA B 8188 AALST PADEL 2.0 B 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8023 T.C. LIERDE C 8121 T.C. ZOTTEGEM C 5-1 / 5-1 / 53-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8188 AALST PADEL 2.0 B 8192 BONAIR SPORT B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8105 TC VELINA B 4-2 / 4-2 / 46-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8192 BONAIR SPORT B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8105 TC VELINA B 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8023 T.C. LIERDE C 8188 AALST PADEL 2.0 B 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8105 TC VELINA B 8192 BONAIR SPORT B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8188 AALST PADEL 2.0 B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 5-1 / 5-1 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8023 T.C. LIERDE C 2-4 / 2-4 / 30-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (G1) 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (G1)
8159 T.C. ELEVEN C (E2) 8159 T.C. ELEVEN C (E2)
2198 ARENAL WAREGEM D (F1) 2198 ARENAL WAREGEM D (F1)
8159 T.C. ELEVEN D (A2) 8159 T.C. ELEVEN D (A2)
8195 LIVINUS PLANET B (J1) (T) 4 4 49 8195 LIVINUS PLANET B (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8010 GANTOISE C (H2) (U) 2 2 32
8183 PADEL 4U2 GENT B (I1) (T) 4 4 44 8183 PADEL 4U2 GENT B (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8195 LIVINUS PLANET A (K2) (U) 2 2 33
8023 T.C. LIERDE C (L1) (T) 3 3 41 8143 T.C. FOR EVER B (D2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8143 T.C. FOR EVER B (D2) (U) 3 3 42
8076 T.C. 'T LOBBEKE B (B1) (T) 3 3 39 8076 T.C. 'T LOBBEKE B (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. D (C2) (U) 3 3 33
8182 SHARP RECREAN G (E1) (T) 5 5 47 8182 SHARP RECREAN G (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8057 T.C. MERELBEKE F (I2) (U) 1 1 32
8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (D1) (T) 3 3 45 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8182 SHARP RECREAN D (J2) (U) 3 3 40
8023 T.C. LIERDE B (K1) (T) 5 5 51 8023 T.C. LIERDE B (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2194 ARENAL BRUGGE B (B2) (U) 1 1 28
8022 T.C. EEKLO D (A1) (T) 5 5 47 8022 T.C. EEKLO D (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8192 BONAIR SPORT B (L2) (U) 1 1 28
2121 T.C. VICHTE C (C1)
2121 T.C. VICHTE C (C1)
2198 ARENAL WAREGEM I (G2)
2198 ARENAL WAREGEM I (G2)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (H1)
8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A (H1)
8010 GANTOISE A (F2)
8010 GANTOISE A (F2)