Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL GEMENGD
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 1-3 / 1-3 / 14-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2090 T.C. KOKSIJDE A 3-1 / 3-1 / 34-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2-2 / 2-2 / 28-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-4 / 0-4 / 18-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 4-0 / 4-0 / 36-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2-2 / 2-2 / 28-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 3-1 / 3-1 / 34-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-0 / 4-0 / 36-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-4 / 0-4 / 25-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2-2 / 2-2 / 28-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2090 T.C. KOKSIJDE A 3-1 / 3-1 / 28-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 4-0 / 4-0 / 36-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-1 / 3-1 / 34-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 1-3 / 1-3 / 17-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 2038 KTC ISIS A 2185 T.C. AQUILA C 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2050 TC RUMBEKE B 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 4-0 / 4-0 / 36-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2038 KTC ISIS A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2-2 / 2-2 / 26-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2185 T.C. AQUILA C 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2185 T.C. AQUILA C 4-0 / 4-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2038 KTC ISIS A 2-2 / 2-2 / 28-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2050 TC RUMBEKE B 1-3 / 1-3 / 18-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2038 KTC ISIS A 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2-2 / 2-2 / 26-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2185 T.C. AQUILA C 2050 TC RUMBEKE B 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-2 / 2-2 / 28-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2038 KTC ISIS A 0-4 / 0-4 / 7-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2185 T.C. AQUILA C 4-0 / 4-0 / 36-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 0-4 / 0-4 / 6-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-4 / 0-4 / 21-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-3 / 1-3 / 19-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2185 T.C. AQUILA B 2031 T.C. ST-MICHIELS A 3-1 / 3-1 / 33-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2194 ARENAL BRUGGE A 0-4 / 0-4 / 15-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2031 T.C. ST-MICHIELS A 4-0 / 4-0 / 36-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2185 T.C. AQUILA B 4-0 / 4-0 / 36-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 1-3 / 1-3 / 22-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2185 T.C. AQUILA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 3-1 / 3-1 / 32-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-4 / 0-4 / 5-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2031 T.C. ST-MICHIELS A 1-3 / 1-3 / 25-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-2 / 2-2 / 27-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2185 T.C. AQUILA B 3-1 / 3-1 / 34-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 4-0 / 4-0 / 36-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2185 T.C. AQUILA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 4-0 / 4-0 / 36-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2194 ARENAL BRUGGE A 0-4 / 0-4 / 21-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2192 T.C. PARC ASTRID B 3-1 / 3-1 / 30-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 0-4 / 0-4 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-2 / 2-2 / 31-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2200 PADEL BRUGHIA A 4-0 / 4-0 / 36-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2192 T.C. PARC ASTRID B 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-2 / 2-2 / 23-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2027 K.G. WITTE BEER A 2-2 / 2-2 / 24-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2192 T.C. PARC ASTRID B 1-3 / 1-3 / 26-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 3-1 / 3-1 / 33-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 1-3 / 1-3 / 14-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-1 / 3-1 / 34-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2192 T.C. PARC ASTRID B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 0-4 / 0-4 / 6-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2027 K.G. WITTE BEER A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 3-1 / 3-1 / 35-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2192 T.C. PARC ASTRID B 4-0 / 4-0 / 36-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2200 PADEL BRUGHIA A 4-0 / 4-0 / 36-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2-2 / 2-2 / 29-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2185 T.C. AQUILA A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 3-1 / 3-1 / 35-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 8159 T.C. ELEVEN A 3-1 / 3-1 / 30-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 1-3 / 1-3 / 26-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2185 T.C. AQUILA A 0-4 / 0-4 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2-2 / 2-2 / 24-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-1 / 3-1 / 35-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-2 / 2-2 / 28-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2-2 / 2-2 / 23-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-1 / 3-1 / 33-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2185 T.C. AQUILA A 0-4 / 0-4 / 18-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-1 / 3-1 / 35-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 4-0 / 4-0 / 36-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 8159 T.C. ELEVEN A 3-1 / 3-1 / 33-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2190 TC DE WATERTOREN B 4-0 / 4-0 / 36-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-3 / 1-3 / 27-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2038 KTC ISIS B 4-0 / 4-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2050 TC RUMBEKE A 0-4 / 0-4 / 24-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN B 2038 KTC ISIS B 1-3 / 1-3 / 26-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 1-3 / 1-3 / 24-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2190 TC DE WATERTOREN B 4-0 / 4-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 4-0 / 4-0 / 36-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2038 KTC ISIS B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-4 / 0-4 / 17-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2038 KTC ISIS B 4-0 / 4-0 / 36-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-3 / 1-3 / 15-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 4-0 / 4-0 / 36-3 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2190 TC DE WATERTOREN B 4-0 / 4-0 / 36-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2038 KTC ISIS B 2050 TC RUMBEKE A 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8022 T.C. EEKLO A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-4 / 0-4 / 1-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 2008 T.C. DUINBERGEN C 4-0 / 4-0 / 36-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8159 T.C. ELEVEN E 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-0 / 4-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-0 / 4-0 / 36-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN C 8159 T.C. ELEVEN E 1-3 / 1-3 / 26-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-3 / 1-3 / 23-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8159 T.C. ELEVEN E 8022 T.C. EEKLO A 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2008 T.C. DUINBERGEN C 2-2 / 2-2 / 23-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 0-4 / 0-4 / 17-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2008 T.C. DUINBERGEN C 4-0 / 4-0 / 36-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 8159 T.C. ELEVEN E 1-3 / 1-3 / 27-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN C 8022 T.C. EEKLO A 1-3 / 1-3 / 20-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8159 T.C. ELEVEN E 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-4 / 0-4 / 5-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX G 3-1 / 3-1 / 33-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-1 / 3-1 / 32-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2198 ARENAL WAREGEM A 0-4 / 0-4 / 7-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 8005 KON. DEINZE T.C. A 0-4 / 0-4 / 13-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 3-1 / 3-1 / 30-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8005 KON. DEINZE T.C. A 1-3 / 1-3 / 28-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 2190 TC DE WATERTOREN A 4-0 / 4-0 / 36-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-2 / 2-2 / 25-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2198 ARENAL WAREGEM A 1-3 / 1-3 / 16-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. A 1-3 / 1-3 / 27-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2198 ARENAL WAREGEM A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2190 TC DE WATERTOREN A 2-2 / 2-2 / 24-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-2 / 2-2 / 28-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-2 / 2-2 / 32-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 4-0 / 4-0 / 36-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8182 SHARP RECREAN C 8005 KON. DEINZE T.C. C 2-2 / 2-2 / 29-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8010 GANTOISE A 8159 T.C. ELEVEN D 1-3 / 1-3 / 28-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2198 ARENAL WAREGEM C 1-3 / 1-3 / 11-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 8010 GANTOISE A 3-1 / 3-1 / 34-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 2198 ARENAL WAREGEM C 2-2 / 2-2 / 21-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8159 T.C. ELEVEN D 2110 T.C. BOSTERHOUT C 4-0 / 4-0 / 36-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8010 GANTOISE A 8005 KON. DEINZE T.C. C 3-1 / 3-1 / 33-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 8182 SHARP RECREAN C 1-3 / 1-3 / 18-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 8159 T.C. ELEVEN D 2-2 / 2-2 / 25-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 2198 ARENAL WAREGEM C 1-3 / 1-3 / 17-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 8159 T.C. ELEVEN D 1-3 / 1-3 / 17-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8010 GANTOISE A 2110 T.C. BOSTERHOUT C 4-0 / 4-0 / 36-2 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8159 T.C. ELEVEN D 8182 SHARP RECREAN C 2-2 / 2-2 / 31-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 8005 KON. DEINZE T.C. C 1-3 / 1-3 / 22-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 8010 GANTOISE A 3-1 / 3-1 / 35-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8143 T.C. FOR EVER A 2198 ARENAL WAREGEM B 2-2 / 2-2 / 22-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8192 BONAIR SPORT B 8182 SHARP RECREAN A 1-3 / 1-3 / 20-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8192 BONAIR SPORT B 1-3 / 1-3 / 22-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 1-3 / 1-3 / 20-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-2 / 2-2 / 31-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8192 BONAIR SPORT B 2198 ARENAL WAREGEM B 2-2 / 2-2 / 19-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8143 T.C. FOR EVER A 2-2 / 2-2 / 24-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8182 SHARP RECREAN A 3-1 / 3-1 / 29-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 1-3 / 1-3 / 19-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 8182 SHARP RECREAN A 1-3 / 1-3 / 18-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8192 BONAIR SPORT B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 4-0 / 4-0 / 36-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8143 T.C. FOR EVER A 2-2 / 2-2 / 28-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2198 ARENAL WAREGEM B 1-3 / 1-3 / 21-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8192 BONAIR SPORT B 3-1 / 3-1 / 28-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 24/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-0 / 4-0 / 36-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8159 T.C. ELEVEN C 3-1 / 3-1 / 27-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 24/09/2021 8182 SHARP RECREAN B 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-2 / 2-2 / 26-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 2198 ARENAL WAREGEM D 4-0 / 4-0 / 36-1 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-2 / 2-2 / 22-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 01/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8182 SHARP RECREAN B 3-1 / 3-1 / 32-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-3 / 1-3 / 31-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8057 T.C. MERELBEKE B 0-4 / 0-4 / 2-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 08/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8159 T.C. ELEVEN C 3-1 / 3-1 / 35-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-2 / 2-2 / 25-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8159 T.C. ELEVEN C 2-2 / 2-2 / 29-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 15/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8182 SHARP RECREAN B 4-0 / 4-0 / 36-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8057 T.C. MERELBEKE B 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 2-2 / 2-2 / 27-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 22/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 2198 ARENAL WAREGEM D 4-0 / 4-0 / 36-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (A1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (A1)
8159 T.C. ELEVEN E (H2) 8159 T.C. ELEVEN E (H2)
2198 ARENAL WAREGEM A (I1) 2198 ARENAL WAREGEM A (I1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (C2) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (C2)
8057 T.C. MERELBEKE B (L1) (T) 3 3 30 8057 T.C. MERELBEKE B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
2110 T.C. BOSTERHOUT A (G2) (U) 1 1 16
2185 T.C. AQUILA A (F1) (T) 3 3 33 2185 T.C. AQUILA A (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8159 T.C. ELEVEN D (J2) (U) 1 1 20
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E (B1) (T) 1 1 28 8182 SHARP RECREAN A (K2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8182 SHARP RECREAN A (K2) (U) 3 3 27
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F (E1) (T) 2 2 25 2013 OSTEND TENNIS CLUB G (D2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
2013 OSTEND TENNIS CLUB G (D2) (U) 2 2 28
2198 ARENAL WAREGEM C (J1) (T) 1 1 26 8005 KON. DEINZE T.C. A (I2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
8005 KON. DEINZE T.C. A (I2) (U) 3 3 35
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (H1) (T) 3 3 30 8076 T.C. 'T LOBBEKE A (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW C (A2) (U) 1 1 12
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (D1) (T) 4 4 36 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (F2) (U) 0 0 12
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (G1) (T) 3 3 31 2195 PADEL CLUB VISION 21 A (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (vr 12/11/2021)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW B (B2) (U) 1 1 13
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (K1)
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A (K1)
2027 K.G. WITTE BEER A (E2)
2027 K.G. WITTE BEER A (E2)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (C1)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (C1)
8005 KON. DEINZE T.C. B (L2)
8005 KON. DEINZE T.C. B (L2)