Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 300 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2031 T.C. ST-MICHIELS B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 3-3 / 3-3 / 45-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-3 / 3-3 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2-4 / 2-4 / 33-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-2 / 4-2 / 50-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2031 T.C. ST-MICHIELS B 5-1 / 5-1 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 3-3 / 3-3 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2031 T.C. ST-MICHIELS B 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2090 T.C. KOKSIJDE A 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 1-5 / 1-5 / 30-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 5-1 / 5-1 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2050 TC RUMBEKE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 42-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 3-3 / 37-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-4 / 2-4 / 40-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 3-3 / 3-3 / 46-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 3-3 / 3-3 / 39-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2050 TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-5 / 1-5 / 31-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2-4 / 2-4 / 42-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-4 / 2-4 / 33-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2027 K.G. WITTE BEER A 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2194 ARENAL BRUGGE B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 28-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 5-1 / 5-1 / 52-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-3 / 3-3 / 33-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2200 PADEL BRUGHIA A 2-4 / 2-4 / 34-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2027 K.G. WITTE BEER A 3-3 / 3-3 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 37-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2194 ARENAL BRUGGE B 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 6-0 / 6-0 / 54-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2194 ARENAL BRUGGE B 2-4 / 2-4 / 28-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2200 PADEL BRUGHIA A 4-2 / 4-2 / 46-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 38-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2027 K.G. WITTE BEER A 5-1 / 5-1 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 3-3 / 3-3 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2027 K.G. WITTE BEER C 2-4 / 2-4 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2194 ARENAL BRUGGE A 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2024 K.T.C. AZALEA A 4-2 / 4-2 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2027 K.G. WITTE BEER C 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER C 2001 T.C. BLANKENBERGE A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2024 K.T.C. AZALEA A 2-4 / 2-4 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2027 K.G. WITTE BEER C 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2194 ARENAL BRUGGE A 3-3 / 3-3 / 44-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2024 K.T.C. AZALEA B 1-5 / 1-5 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2001 T.C. BLANKENBERGE B 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2027 K.G. WITTE BEER B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2024 K.T.C. AZALEA B 5-1 / 5-1 / 52-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-4 / 2-4 / 27-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 1-5 / 30-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 3-3 / 43-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2027 K.G. WITTE BEER B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2024 K.T.C. AZALEA B 2-4 / 2-4 / 26-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 3-3 / 3-3 / 38-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2038 KTC ISIS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2038 KTC ISIS A 2-4 / 2-4 / 42-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 42-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 4-2 / 4-2 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2038 KTC ISIS A 2050 TC RUMBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 44-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2-4 / 2-4 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2038 KTC ISIS A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 36-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2038 KTC ISIS A 2-4 / 2-4 / 46-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2050 TC RUMBEKE D 4-2 / 4-2 / 47-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2121 T.C. VICHTE A 2198 ARENAL WAREGEM B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2121 T.C. VICHTE A 5-1 / 5-1 / 50-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2050 TC RUMBEKE D 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 5-1 / 5-1 / 53-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2121 T.C. VICHTE A 2050 TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 8005 KON. DEINZE T.C. A 1-5 / 1-5 / 28-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2198 ARENAL WAREGEM B 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2050 TC RUMBEKE D 2198 ARENAL WAREGEM B 4-2 / 4-2 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2121 T.C. VICHTE A 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 1-5 / 1-5 / 32-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 8005 KON. DEINZE T.C. A 2-4 / 2-4 / 31-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2050 TC RUMBEKE D 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2121 T.C. VICHTE A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8143 T.C. FOR EVER A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 2050 TC RUMBEKE C 4-2 / 4-2 / 51-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 2198 ARENAL WAREGEM A 4-2 / 4-2 / 45-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2050 TC RUMBEKE C 3-3 / 3-3 / 41-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8005 KON. DEINZE T.C. C 2-4 / 2-4 / 38-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 40-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 5-1 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 4-2 / 45-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 2050 TC RUMBEKE C 3-3 / 3-3 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8005 KON. DEINZE T.C. C 5-1 / 5-1 / 53-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8143 T.C. FOR EVER A 3-3 / 3-3 / 41-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. C 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 2198 ARENAL WAREGEM A 2-4 / 2-4 / 41-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8022 T.C. EEKLO A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-3 / 3-3 / 42-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8005 KON. DEINZE T.C. B 5-1 / 5-1 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 4-2 / 48-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 8183 PADEL 4U2 GENT A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8057 T.C. MERELBEKE A 1-5 / 1-5 / 32-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8159 T.C. ELEVEN B 4-2 / 4-2 / 51-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 2-4 / 2-4 / 42-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8022 T.C. EEKLO A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-4 / 2-4 / 39-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 2-4 / 28-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8005 KON. DEINZE T.C. B 4-2 / 4-2 / 45-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8159 T.C. ELEVEN B 4-2 / 4-2 / 47-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8022 T.C. EEKLO A 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-3 / 3-3 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8183 PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 38-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8117 T.C. PLAYERS C 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8182 SHARP RECREAN B 8057 T.C. MERELBEKE B 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8117 T.C. PLAYERS C 4-2 / 4-2 / 44-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8057 T.C. MERELBEKE B 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 8182 SHARP RECREAN B 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8117 T.C. PLAYERS C 8183 PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 2-4 / 2-4 / 43-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8159 T.C. ELEVEN A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 37-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 2-4 / 35-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8117 T.C. PLAYERS C 8182 SHARP RECREAN B 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 3-3 / 3-3 / 45-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8183 PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 41-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8117 T.C. PLAYERS C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8023 T.C. LIERDE A 8057 T.C. MERELBEKE C 3-3 / 3-3 / 38-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8182 SHARP RECREAN A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8117 T.C. PLAYERS A 5-1 / 5-1 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-3 / 3-3 / 41-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8117 T.C. PLAYERS A 2-4 / 2-4 / 40-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8057 T.C. MERELBEKE C 5-1 / 5-1 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8023 T.C. LIERDE A 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8117 T.C. PLAYERS A 8182 SHARP RECREAN A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8117 T.C. PLAYERS A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8182 SHARP RECREAN A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 1-5 / 1-5 / 29-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8023 T.C. LIERDE A 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8057 T.C. MERELBEKE C 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8117 T.C. PLAYERS A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-4 / 2-4 / 40-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8033 DROPSHOT BERLARE B 8188 AALST PADEL 2.0 A 3-3 / 3-3 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 46-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8033 DROPSHOT BERLARE B 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8188 AALST PADEL 2.0 A 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 5-1 / 5-1 / 51-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8033 DROPSHOT BERLARE B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 1-5 / 1-5 / 18-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 8057 T.C. MERELBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8180 PADEL WAASLAND B 8188 AALST PADEL 2.0 A 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE D 8180 PADEL WAASLAND B 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8188 AALST PADEL 2.0 A 3-3 / 3-3 / 45-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8033 DROPSHOT BERLARE B 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8188 AALST PADEL 2.0 A 8057 T.C. MERELBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 2-4 / 2-4 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8180 PADEL WAASLAND B 8033 DROPSHOT BERLARE B 3-3 / 3-3 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 7128 IN.TERNATIONAL A 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 4-2 / 4-2 / 45-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 8117 T.C. PLAYERS D 1-5 / 1-5 / 29-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8126 T.C. HOF TER BURST C 7127 PADEL SAFFELBERG A 4-2 / 4-2 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 7128 IN.TERNATIONAL A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 7127 PADEL SAFFELBERG A 3-3 / 3-3 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8117 T.C. PLAYERS D 8126 T.C. HOF TER BURST C 5-1 / 5-1 / 52-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 47-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST C 7128 IN.TERNATIONAL A 2-4 / 2-4 / 36-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7127 PADEL SAFFELBERG A 8117 T.C. PLAYERS D 2-4 / 2-4 / 34-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 7128 IN.TERNATIONAL A 7127 PADEL SAFFELBERG A 3-3 / 3-3 / 40-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 8117 T.C. PLAYERS D 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 8126 T.C. HOF TER BURST C 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8117 T.C. PLAYERS D 7128 IN.TERNATIONAL A 5-1 / 5-1 / 51-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST C 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 52-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 7127 PADEL SAFFELBERG A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 1-5 / 1-5 / 30-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8126 T.C. HOF TER BURST B 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 0048 STEPP A 8033 DROPSHOT BERLARE A 1-5 / 1-5 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8200 BOEL PADEL A 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST B 0048 STEPP A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST A 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 4-2 / 4-2 / 44-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8033 DROPSHOT BERLARE A 8200 BOEL PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 0048 STEPP A 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8200 BOEL PADEL A 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 8033 DROPSHOT BERLARE A 5-1 / 5-1 / 49-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST B 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 0-6 / 0-6 / 3-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST A 8033 DROPSHOT BERLARE A 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 0048 STEPP A 8200 BOEL PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8033 DROPSHOT BERLARE A 8126 T.C. HOF TER BURST B 4-2 / 4-2 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8200 BOEL PADEL A 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 0048 STEPP A 5-1 / 5-1 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8180 PADEL WAASLAND A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 3-3 / 3-3 / 47-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8194 BOTZ PADEL A 0140 T.C. DUVELS B 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB A 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8180 PADEL WAASLAND A 8194 BOTZ PADEL A 1-5 / 1-5 / 43-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 0140 T.C. DUVELS B 8187 HANGAR PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8194 BOTZ PADEL A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 3-3 / 3-3 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB A 8180 PADEL WAASLAND A 3-3 / 3-3 / 46-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 0140 T.C. DUVELS B 1-5 / 1-5 / 26-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8180 PADEL WAASLAND A 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 0140 T.C. DUVELS B 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8194 BOTZ PADEL A 8187 HANGAR PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 36-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 0140 T.C. DUVELS B 8180 PADEL WAASLAND A 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8187 HANGAR PADEL CLUB A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 3-3 / 3-3 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 0215 ANTWERP PADEL CLUB C 8194 BOTZ PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 7003 BRUSSELSE T.C. B 8117 T.C. PLAYERS B 5-1 / 5-1 / 53-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 7055 ANDERLECHT TENNIS A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 7003 BRUSSELSE T.C. B 7055 ANDERLECHT TENNIS A 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8117 T.C. PLAYERS B 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB B 5-1 / 5-1 / 50-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7055 ANDERLECHT TENNIS A 8117 T.C. PLAYERS B 1-5 / 1-5 / 37-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7003 BRUSSELSE T.C. B 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 2-4 / 2-4 / 44-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 7003 BRUSSELSE T.C. B 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB B 2-4 / 2-4 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8117 T.C. PLAYERS B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 1-5 / 1-5 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 7055 ANDERLECHT TENNIS A 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 6-0 / 6-0 / 54-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7003 BRUSSELSE T.C. B 4-2 / 4-2 / 48-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 8117 T.C. PLAYERS B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 7131 BAUDOUIN PADEL CLUB B 7055 ANDERLECHT TENNIS A 5-1 / 5-1 / 48-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (P1) (T) 2 2 29 8188 AALST PADEL 2.0 A (L2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8188 AALST PADEL 2.0 A (L2) (U) 4 4 51
2008 T.C. DUINBERGEN A (E1) (T) 6 6 54 2008 T.C. DUINBERGEN A (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
0215 ANTWERP PADEL CLUB C (O2) (U) 0 0 29
2013 OSTEND TENNIS CLUB B (C1) (T) 6 6 54 2013 OSTEND TENNIS CLUB B (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2031 T.C. ST-MICHIELS A (B2) (U) 0 0 19
8117 T.C. PLAYERS D (M1) (T) 5 5 52 8117 T.C. PLAYERS D (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (I2) (U) 1 1 33
8121 T.C. ZOTTEGEM A (K1) (T) 0 0 28 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A (N2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A (N2) (U) 6 6 54
8005 KON. DEINZE T.C. A (G1) (T) 3 3 44 8005 KON. DEINZE T.C. A (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2110 T.C. BOSTERHOUT A (F2) (U) 3 3 37
8057 T.C. MERELBEKE B (J1) (T) 5 5 51 8057 T.C. MERELBEKE B (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2075 WAREGEM TENNIS CLUB A (H2) (U) 1 1 34
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (A1) (T) 3 3 38 2013 OSTEND TENNIS CLUB C (D2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (D2) (U) 3 3 39
8183 PADEL 4U2 GENT A (I1) (T) 4 4 47 8183 PADEL 4U2 GENT A (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
7128 IN.TERNATIONAL A (M2) (U) 2 2 43
2038 KTC ISIS A (F1) (T) 5 5 51 2038 KTC ISIS A (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (K2) (U) 1 1 35
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A (L1) (T) 5 5 52 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2194 ARENAL BRUGGE B (C2) (U) 1 1 29
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B1) (T) 4 4 48 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
8159 T.C. ELEVEN A (J2) (U) 2 2 38
8126 T.C. HOF TER BURST A (N1) (T) 6 6 54 8126 T.C. HOF TER BURST A (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2090 T.C. KOKSIJDE A (A2) (U) 0 0 24
2027 K.G. WITTE BEER C (D1) (T) 6 6 54 2027 K.G. WITTE BEER C (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
7003 BRUSSELSE T.C. B (P2) (U) 0 0 8
8005 KON. DEINZE T.C. C (H1) (T) 5 5 53 8005 KON. DEINZE T.C. C (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2001 T.C. BLANKENBERGE B (E2) (U) 1 1 30
0140 T.C. DUVELS B (O1) (T) 6 6 54 0140 T.C. DUVELS B (O1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2050 TC RUMBEKE D (G2) (U) 0 0 34
Nog te spelen (za 04/12/2021)
Nog te spelen (za 04/12/2021)