Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 200 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 3-3 / 3-3 / 43-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 3-3 / 3-3 / 48-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 4-2 / 4-2 / 49-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2-4 / 2-4 / 44-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-3 / 3-3 / 44-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2-4 / 2-4 / 43-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE A 2031 T.C. ST-MICHIELS B 5-1 / 5-1 / 53-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 3-3 / 3-3 / 43-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 1-5 / 1-5 / 22-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2031 T.C. ST-MICHIELS E 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2090 T.C. KOKSIJDE C 4-2 / 4-2 / 48-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 1-5 / 1-5 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 2-4 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 44-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2031 T.C. ST-MICHIELS E 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2090 T.C. KOKSIJDE C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 1-5 / 1-5 / 18-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS E 2090 T.C. KOKSIJDE C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 3-3 / 45-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE C 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2031 T.C. ST-MICHIELS E 3-3 / 3-3 / 46-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-3 / 3-3 / 45-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2053 T.C. KORTEMARK A 2031 T.C. ST-MICHIELS D 1-5 / 1-5 / 31-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 5-1 / 5-1 / 48-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2050 TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS D 2050 TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 33-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 5-1 / 5-1 / 49-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2031 T.C. ST-MICHIELS D 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2053 T.C. KORTEMARK A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK A 2050 TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 24-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS D 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2053 T.C. KORTEMARK A 2-4 / 2-4 / 33-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2031 T.C. ST-MICHIELS D 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 34-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2001 T.C. BLANKENBERGE B 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2-4 / 2-4 / 35-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2200 PADEL BRUGHIA A 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 1-5 / 1-5 / 26-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2200 PADEL BRUGHIA A 3-3 / 3-3 / 41-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 4-2 / 45-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2001 T.C. BLANKENBERGE B 5-1 / 5-1 / 53-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 5-1 / 5-1 / 47-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2200 PADEL BRUGHIA A 3-3 / 3-3 / 41-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2-4 / 2-4 / 37-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2027 K.G. WITTE BEER A 1-5 / 1-5 / 25-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 5-1 / 5-1 / 50-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2-4 / 2-4 / 38-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2200 PADEL BRUGHIA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 3-3 / 3-3 / 37-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2100 T.C. ORSCAMP B 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 28-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA B 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2024 K.T.C. AZALEA A 5-1 / 5-1 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2100 T.C. ORSCAMP B 4-2 / 4-2 / 50-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP B 2200 PADEL BRUGHIA B 3-3 / 3-3 / 34-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 4-2 / 4-2 / 40-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA B 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 5-1 / 5-1 / 52-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2100 T.C. ORSCAMP B 4-2 / 4-2 / 47-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2200 PADEL BRUGHIA B 4-2 / 4-2 / 39-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 1-5 / 1-5 / 27-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 3-3 / 3-3 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER C 2194 ARENAL BRUGGE A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE D 2024 K.T.C. AZALEA D 5-1 / 5-1 / 49-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2027 K.G. WITTE BEER C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2024 K.T.C. AZALEA D 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2001 T.C. BLANKENBERGE D 2-4 / 2-4 / 28-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER C 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE D 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 2-4 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA D 2194 ARENAL BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 52-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2024 K.T.C. AZALEA D 4-2 / 4-2 / 43-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2194 ARENAL BRUGGE A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER C 2001 T.C. BLANKENBERGE D 4-2 / 4-2 / 46-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-3 / 3-3 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2-4 / 2-4 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA D 2027 K.G. WITTE BEER C 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 43-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2027 K.G. WITTE BEER B 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2001 T.C. BLANKENBERGE C 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2194 ARENAL BRUGGE B 3-3 / 3-3 / 41-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2001 T.C. BLANKENBERGE C 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 1-5 / 10-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 48-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2024 K.T.C. AZALEA B 1-5 / 1-5 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE C 2027 K.G. WITTE BEER B 2-4 / 2-4 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2001 T.C. BLANKENBERGE C 5-1 / 5-1 / 53-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2027 K.G. WITTE BEER B 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 3-3 / 34-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2024 K.T.C. AZALEA B 2-4 / 2-4 / 45-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 48-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE C 2194 ARENAL BRUGGE B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2024 K.T.C. AZALEA C 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2027 K.G. WITTE BEER D 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2200 PADEL BRUGHIA C 2008 T.C. DUINBERGEN C 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA C 2001 T.C. BLANKENBERGE A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2008 T.C. DUINBERGEN C 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER D 2200 PADEL BRUGHIA C 3-3 / 3-3 / 39-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 1-5 / 1-5 / 27-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA C 2024 K.T.C. AZALEA C 3-3 / 3-3 / 43-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN C 2027 K.G. WITTE BEER D 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA C 2008 T.C. DUINBERGEN C 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2027 K.G. WITTE BEER D 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2200 PADEL BRUGHIA C 2-4 / 2-4 / 30-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER D 2024 K.T.C. AZALEA C 4-2 / 4-2 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA C 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN C 2001 T.C. BLANKENBERGE A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT D 1-5 / 1-5 / 27-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2050 TC RUMBEKE C 2038 KTC ISIS A 3-3 / 3-3 / 44-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2050 TC RUMBEKE C 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2-4 / 2-4 / 38-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2038 KTC ISIS A 2190 TC DE WATERTOREN A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT D 1-5 / 1-5 / 24-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2038 KTC ISIS A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 4-2 / 4-2 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT D 2038 KTC ISIS A 6-0 / 6-0 / 54-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 2190 TC DE WATERTOREN A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2038 KTC ISIS A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 51-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2110 T.C. BOSTERHOUT D 1-5 / 1-5 / 36-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2050 TC RUMBEKE C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8159 T.C. ELEVEN C 2050 TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 4-2 / 4-2 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 8159 T.C. ELEVEN C 5-1 / 5-1 / 53-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 3-3 / 3-3 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2050 TC RUMBEKE D 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 4-2 / 4-2 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2050 TC RUMBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 2-4 / 2-4 / 47-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 2050 TC RUMBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2050 TC RUMBEKE D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 3-3 / 3-3 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB J 8159 T.C. ELEVEN C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 3-3 / 3-3 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 4-2 / 4-2 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2198 ARENAL WAREGEM C 1-5 / 1-5 / 37-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 3-3 / 3-3 / 37-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 4-2 / 4-2 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 28-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2050 TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 52-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 4-2 / 4-2 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 0-6 / 0-6 / 37-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2050 TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 50-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2198 ARENAL WAREGEM C 4-2 / 4-2 / 44-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2024 K.T.C. AZALEA B (H1) 2024 K.T.C. AZALEA B (H1)
2050 TC RUMBEKE B (D2) 2050 TC RUMBEKE B (D2)
2008 T.C. DUINBERGEN A (G1) 2008 T.C. DUINBERGEN A (G1)
2024 K.T.C. AZALEA A (F2) 2024 K.T.C. AZALEA A (F2)
2008 T.C. DUINBERGEN C (I1) (T) 5 5 52 2008 T.C. DUINBERGEN C (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2190 TC DE WATERTOREN A (J2) (U) 1 1 21
2090 T.C. KOKSIJDE A (B1) (T) 6 6 54 2090 T.C. KOKSIJDE A (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A (L2) (U) 0 0 29
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (E1) (T) 3 3 39 2013 OSTEND TENNIS CLUB C (A2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (A2) (U) 3 3 39
2031 T.C. ST-MICHIELS A (K1) (T) 4 4 49 2031 T.C. ST-MICHIELS A (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C (C2) (U) 2 2 40
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (D1) (T) 5 5 49 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E (B2) (U) 1 1 32
2031 T.C. ST-MICHIELS E (C1) (T) 2 2 49 2027 K.G. WITTE BEER A (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2027 K.G. WITTE BEER A (E2) (U) 4 4 47
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (L1) (T) 3 3 45 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2013 OSTEND TENNIS CLUB F (G2) (U) 3 3 41
2110 T.C. BOSTERHOUT D (J1) (T) 4 4 49 2110 T.C. BOSTERHOUT D (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2194 ARENAL BRUGGE B (H2) (U) 2 2 42
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (F1)
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (F1)
2200 PADEL BRUGHIA C (I2)
2200 PADEL BRUGHIA C (I2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (A1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (A1)
2195 PADEL CLUB VISION 21 F (K2)
2195 PADEL CLUB VISION 21 F (K2)