Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2053 T.C. KORTEMARK D 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2090 T.C. KOKSIJDE D 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 4-2 / 4-2 / 48-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2090 T.C. KOKSIJDE D 4-2 / 4-2 / 47-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 5-1 / 5-1 / 52-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE D 2053 T.C. KORTEMARK D 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 26-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 4-2 / 4-2 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK D 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 0-6 / 0-6 / 9-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 4-2 / 4-2 / 43-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-3 / 3-3 / 43-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2053 T.C. KORTEMARK D 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2090 T.C. KOKSIJDE D 5-1 / 5-1 / 53-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-2 / 4-2 / 46-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2053 T.C. KORTEMARK C 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 1-5 / 1-5 / 30-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 4-2 / 4-2 / 49-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2090 T.C. KOKSIJDE B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 4-2 / 4-2 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2053 T.C. KORTEMARK C 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE B 2053 T.C. KORTEMARK C 1-5 / 1-5 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK C 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-2 / 4-2 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2053 T.C. KORTEMARK A 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2090 T.C. KOKSIJDE C 5-1 / 5-1 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2090 T.C. KOKSIJDE C 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2100 T.C. ORSCAMP A 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 3-3 / 3-3 / 38-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 3-3 / 3-3 / 43-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2090 T.C. KOKSIJDE C 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2053 T.C. KORTEMARK A 2100 T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2090 T.C. KOKSIJDE C 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-6 / 3-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2040 T.C. OLYMPOS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 1-5 / 1-5 / 28-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2038 KTC ISIS B 2-4 / 2-4 / 30-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2050 TC RUMBEKE B 2190 TC DE WATERTOREN D 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2040 T.C. OLYMPOS A 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2190 TC DE WATERTOREN D 5-1 / 5-1 / 49-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2038 KTC ISIS B 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 45-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 1-5 / 1-5 / 26-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2040 T.C. OLYMPOS A 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN D 2038 KTC ISIS B 1-5 / 1-5 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2040 T.C. OLYMPOS A 2190 TC DE WATERTOREN D 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2038 KTC ISIS B 5-1 / 5-1 / 53-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2050 TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2038 KTC ISIS B 2040 T.C. OLYMPOS A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2-4 / 2-4 / 34-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN D 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2027 K.G. WITTE BEER D 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2024 K.T.C. AZALEA D 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 5-1 / 52-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2024 K.T.C. AZALEA D 3-3 / 3-3 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER D 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-2 / 4-2 / 47-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA D 2027 K.G. WITTE BEER D 2-4 / 2-4 / 29-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2001 T.C. BLANKENBERGE B 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 4-2 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-2 / 4-2 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER D 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 5-1 / 53-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2027 K.G. WITTE BEER D 4-2 / 4-2 / 51-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2024 K.T.C. AZALEA D 1-5 / 1-5 / 23-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2008 T.C. DUINBERGEN B 5-1 / 5-1 / 52-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2194 ARENAL BRUGGE F 5-1 / 5-1 / 46-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE D 2024 K.T.C. AZALEA C 4-2 / 4-2 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2027 K.G. WITTE BEER B 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2024 K.T.C. AZALEA C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE F 2001 T.C. BLANKENBERGE D 4-2 / 4-2 / 41-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2008 T.C. DUINBERGEN B 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA C 2194 ARENAL BRUGGE F 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2024 K.T.C. AZALEA C 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2194 ARENAL BRUGGE F 4-2 / 4-2 / 46-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2001 T.C. BLANKENBERGE D 5-1 / 5-1 / 50-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE F 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 51-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE D 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-3 / 3-3 / 40-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA C 2027 K.G. WITTE BEER B 1-5 / 1-5 / 21-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN D 2027 K.G. WITTE BEER A 1-5 / 1-5 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE D 2001 T.C. BLANKENBERGE A 5-1 / 5-1 / 53-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2008 T.C. DUINBERGEN D 5-1 / 5-1 / 52-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2001 T.C. BLANKENBERGE A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2194 ARENAL BRUGGE D 2-4 / 2-4 / 34-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN D 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 4-2 / 4-2 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE D 2024 K.T.C. AZALEA B 4-2 / 4-2 / 47-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2027 K.G. WITTE BEER A 2-4 / 2-4 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2001 T.C. BLANKENBERGE A 6-0 / 6-0 / 54-2 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 4-2 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN D 2194 ARENAL BRUGGE D 3-3 / 3-3 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2024 K.T.C. AZALEA B 2-4 / 2-4 / 27-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 4-2 / 4-2 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2008 T.C. DUINBERGEN D 4-2 / 4-2 / 45-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2194 ARENAL BRUGGE C 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2001 T.C. BLANKENBERGE C 4-2 / 4-2 / 44-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN C 2027 K.G. WITTE BEER C 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 3-3 / 3-3 / 47-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE C 2027 K.G. WITTE BEER C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE C 2008 T.C. DUINBERGEN C 2-4 / 2-4 / 36-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2194 ARENAL BRUGGE C 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN C 2200 PADEL BRUGHIA A 3-3 / 3-3 / 47-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER C 2001 T.C. BLANKENBERGE C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2027 K.G. WITTE BEER C 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE C 2001 T.C. BLANKENBERGE C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2008 T.C. DUINBERGEN C 5-1 / 5-1 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE C 2200 PADEL BRUGHIA A 3-3 / 3-3 / 44-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN C 2194 ARENAL BRUGGE C 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER C 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2-4 / 2-4 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2050 TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2185 T.C. AQUILA E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 3-3 / 3-3 / 32-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2202 WATEWY PADEL TIELT A 2100 T.C. ORSCAMP B 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2185 T.C. AQUILA E 4-2 / 4-2 / 48-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2100 T.C. ORSCAMP B 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2202 WATEWY PADEL TIELT A 4-2 / 4-2 / 46-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2185 T.C. AQUILA E 2050 TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 49-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2202 WATEWY PADEL TIELT A 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 3-3 / 3-3 / 36-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 0-6 / 0-6 / 9-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 2100 T.C. ORSCAMP B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 5-1 / 5-1 / 49-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2185 T.C. AQUILA E 2202 WATEWY PADEL TIELT A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2195 PADEL CLUB VISION 21 E 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2202 WATEWY PADEL TIELT A 2050 TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP B 2185 T.C. AQUILA E 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2185 T.C. AQUILA F 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 3-3 / 3-3 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 2050 TC RUMBEKE C 5-1 / 5-1 / 53-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2038 KTC ISIS A 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2185 T.C. AQUILA F 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 1-5 / 1-5 / 32-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2038 KTC ISIS A 1-5 / 1-5 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 26-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 3-3 / 3-3 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2185 T.C. AQUILA F 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2038 KTC ISIS A 2050 TC RUMBEKE C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2185 T.C. AQUILA F 2038 KTC ISIS A 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 2050 TC RUMBEKE C 3-3 / 3-3 / 38-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 1-5 / 24-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 2185 T.C. AQUILA F 4-2 / 4-2 / 52-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2195 PADEL CLUB VISION 21 B 4-2 / 4-2 / 48-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2038 KTC ISIS A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. C 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2038 KTC ISIS C 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2190 TC DE WATERTOREN B 2198 ARENAL WAREGEM H 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 2185 T.C. AQUILA B 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2190 TC DE WATERTOREN B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2038 KTC ISIS C 2185 T.C. AQUILA B 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM H 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN B 2038 KTC ISIS C 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 2110 T.C. BOSTERHOUT C 4-2 / 4-2 / 48-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2185 T.C. AQUILA B 2198 ARENAL WAREGEM H 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2185 T.C. AQUILA B 5-1 / 5-1 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2038 KTC ISIS C 2198 ARENAL WAREGEM H 4-2 / 4-2 / 42-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN B 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM H 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2-4 / 2-4 / 34-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 F 2038 KTC ISIS C 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2185 T.C. AQUILA B 2190 TC DE WATERTOREN B 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2100 T.C. ORSCAMP C 5-1 / 5-1 / 53-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 8159 T.C. ELEVEN B 2185 T.C. AQUILA A 4-2 / 4-2 / 44-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2200 PADEL BRUGHIA B 5-1 / 5-1 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 8159 T.C. ELEVEN B 1-5 / 1-5 / 17-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP C 2200 PADEL BRUGHIA B 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 3-3 / 3-3 / 35-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 2100 T.C. ORSCAMP C 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2031 T.C. ST-MICHIELS A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA B 2185 T.C. AQUILA A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2200 PADEL BRUGHIA B 1-5 / 1-5 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP C 2185 T.C. AQUILA A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 D 2100 T.C. ORSCAMP C 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA B 8159 T.C. ELEVEN B 2-4 / 2-4 / 35-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2121 T.C. VICHTE A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 5-1 / 5-1 / 51-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2190 TC DE WATERTOREN C 1-5 / 1-5 / 15-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2198 ARENAL WAREGEM B 5-1 / 5-1 / 50-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2121 T.C. VICHTE A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2198 ARENAL WAREGEM B 1-5 / 1-5 / 19-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN C 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2-4 / 2-4 / 40-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 0-6 / 0-6 / 9-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2121 T.C. VICHTE A 3-3 / 3-3 / 44-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 2190 TC DE WATERTOREN C 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2121 T.C. VICHTE A 2198 ARENAL WAREGEM B 6-0 / 6-0 / 54-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2190 TC DE WATERTOREN C 1-5 / 1-5 / 16-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN C 2121 T.C. VICHTE A 4-2 / 4-2 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 30-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM F 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 3-3 / 3-3 / 40-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2198 ARENAL WAREGEM F 5-1 / 5-1 / 52-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM F 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 30-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2190 TC DE WATERTOREN A 3-3 / 3-3 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2-4 / 2-4 / 30-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 5-1 / 5-1 / 52-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 1-5 / 1-5 / 30-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM F 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2190 TC DE WATERTOREN A 5-1 / 5-1 / 49-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 36-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2198 ARENAL WAREGEM F 3-3 / 3-3 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 25/09/2021 8022 T.C. EEKLO C 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 3-3 / 3-3 / 33-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2024 K.T.C. AZALEA A 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN E 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 8022 T.C. EEKLO C 2194 ARENAL BRUGGE A 2-4 / 2-4 / 27-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 02/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2008 T.C. DUINBERGEN E 5-1 / 5-1 / 52-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN E 8022 T.C. EEKLO C 2-4 / 2-4 / 31-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 09/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2024 K.T.C. AZALEA A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 8022 T.C. EEKLO C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2024 K.T.C. AZALEA A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2008 T.C. DUINBERGEN E 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 8022 T.C. EEKLO C 3-3 / 3-3 / 45-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN E 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2-4 / 2-4 / 34-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2194 ARENAL BRUGGE A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2027 K.G. WITTE BEER B (G1) (T) 2 2 38 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (B2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (B2) (U) 4 4 42
2110 T.C. BOSTERHOUT A (K1) (T) 6 6 54 2110 T.C. BOSTERHOUT A (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2194 ARENAL BRUGGE A (P2) (U) 0 0 29
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (E1) (T) 1 1 32 2053 T.C. KORTEMARK A (D2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2053 T.C. KORTEMARK A (D2) (U) 5 5 51
2194 ARENAL BRUGGE D (H1) (T) 0 0 25 2038 KTC ISIS C (L2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2038 KTC ISIS C (L2) (U) 6 6 54
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (O1) (T) 2 2 29 2202 WATEWY PADEL TIELT A (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2202 WATEWY PADEL TIELT A (J2) (U) 4 4 47
8159 T.C. ELEVEN B (M1) (T) 5 5 50 8159 T.C. ELEVEN B (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D (C2) (U) 1 1 32
2195 PADEL CLUB VISION 21 C (N1) (T) 3 3 41 2001 T.C. BLANKENBERGE B (F2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2001 T.C. BLANKENBERGE B (F2) (U) 3 3 42
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (A1) (T) 5 5 51 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2027 K.G. WITTE BEER C (I2) (U) 1 1 30
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (D1) (T) 4 4 47 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2121 T.C. VICHTE A (N2) (U) 2 2 39
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (P1) (T) 6 6 54 8076 T.C. 'T LOBBEKE A (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2110 T.C. BOSTERHOUT B (O2) (U) 0 0 15
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (C1) (T) 5 5 53 2013 OSTEND TENNIS CLUB D (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2024 K.T.C. AZALEA B (H2) (U) 1 1 25
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (B1) (T) 2 2 43 2090 T.C. KOKSIJDE A (A2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2090 T.C. KOKSIJDE A (A2) (U) 4 4 49
2195 PADEL CLUB VISION 21 E (J1) (T) 2 2 43 2040 T.C. OLYMPOS A (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2040 T.C. OLYMPOS A (E2) (U) 4 4 47
2190 TC DE WATERTOREN B (L1) (T) 4 4 47 2190 TC DE WATERTOREN B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2038 KTC ISIS A (K2) (U) 2 2 39
2013 OSTEND TENNIS CLUB H (I1) (T) 2 2 33 2195 PADEL CLUB VISION 21 D (M2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2195 PADEL CLUB VISION 21 D (M2) (U) 4 4 49
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (F1) (T) 6 6 54 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 13/11/2021)
2194 ARENAL BRUGGE F (G2) (U) 0 0 24