Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2031 T.C. ST-MICHIELS C 5-1 / 5-1 / 52-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 4-2 / 4-2 / 43-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2031 T.C. ST-MICHIELS C 4-2 / 4-2 / 52-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2200 PADEL BRUGHIA A 1-5 / 1-5 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 53-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS C 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2031 T.C. ST-MICHIELS C 5-1 / 5-1 / 53-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 4-2 / 4-2 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2200 PADEL BRUGHIA A 5-1 / 5-1 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-4 / 2-4 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 47-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS C 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 2-4 / 26-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2024 K.T.C. AZALEA B 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 4-2 / 4-2 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2024 K.T.C. AZALEA B 6-0 / 6-0 / 54-1 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-3 / 3-3 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2024 K.T.C. AZALEA B 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 3-3 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2-4 / 2-4 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2024 K.T.C. AZALEA A 3-3 / 3-3 / 48-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2027 K.G. WITTE BEER A 3-3 / 3-3 / 47-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2-4 / 2-4 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2027 K.G. WITTE BEER A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 4-2 / 51-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 5-1 / 5-1 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-4 / 2-4 / 31-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2024 K.T.C. AZALEA A 2-4 / 2-4 / 34-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8022 T.C. EEKLO A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2194 ARENAL BRUGGE A 1-5 / 1-5 / 35-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 4-2 / 4-2 / 45-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 1-5 / 1-5 / 37-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 8159 T.C. ELEVEN A 3-3 / 3-3 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 5-1 / 5-1 / 52-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 5-1 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2194 ARENAL BRUGGE A 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2194 ARENAL BRUGGE A 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 1-5 / 22-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 8022 T.C. EEKLO A 3-3 / 3-3 / 42-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2-4 / 2-4 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 4-2 / 4-2 / 47-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2050 TC RUMBEKE B 2-4 / 2-4 / 29-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 8182 SHARP RECREAN C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 41-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 4-2 / 43-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 2190 TC DE WATERTOREN A 2-4 / 2-4 / 41-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2050 TC RUMBEKE B 2-4 / 2-4 / 33-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8182 SHARP RECREAN C 4-2 / 4-2 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 5-1 / 5-1 / 51-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 8182 SHARP RECREAN C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2190 TC DE WATERTOREN A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8182 SHARP RECREAN C 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2050 TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. A 3-3 / 3-3 / 33-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8022 T.C. EEKLO B 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 1-5 / 1-5 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 8183 PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 33-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 3-3 / 3-3 / 45-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8022 T.C. EEKLO B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 8022 T.C. EEKLO B 2-4 / 2-4 / 37-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8159 T.C. ELEVEN B 4-2 / 4-2 / 42-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8183 PADEL 4U2 GENT A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-3 / 3-3 / 36-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-4 / 2-4 / 31-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8057 T.C. MERELBEKE B 0-6 / 0-6 / 4-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 34-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8159 T.C. ELEVEN C 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-5 / 1-5 / 21-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8057 T.C. MERELBEKE B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-4 / 2-4 / 30-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8159 T.C. ELEVEN C 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-5 / 1-5 / 34-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-5 / 1-5 / 26-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8183 PADEL 4U2 GENT B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 3-3 / 3-3 / 41-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8182 SHARP RECREAN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8023 T.C. LIERDE A 8143 T.C. FOR EVER B 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8182 SHARP RECREAN A 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8143 T.C. FOR EVER B 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8023 T.C. LIERDE A 2-4 / 2-4 / 43-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 1-5 / 1-5 / 18-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 3-3 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8143 T.C. FOR EVER B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8143 T.C. FOR EVER B 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 4-2 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8023 T.C. LIERDE A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-4 / 2-4 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8023 T.C. LIERDE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 5-1 / 5-1 / 50-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8143 T.C. FOR EVER B 8182 SHARP RECREAN A 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8057 T.C. MERELBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8010 GANTOISE A 8192 BONAIR SPORT A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8182 SHARP RECREAN B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8010 GANTOISE A 3-3 / 3-3 / 39-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-5 / 1-5 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8182 SHARP RECREAN B 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8010 GANTOISE A 8057 T.C. MERELBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8143 T.C. FOR EVER A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8192 BONAIR SPORT A 5-1 / 5-1 / 50-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 5-1 / 5-1 / 53-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8192 BONAIR SPORT A 4-2 / 4-2 / 44-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8010 GANTOISE A 8182 SHARP RECREAN B 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8143 T.C. FOR EVER A 1-5 / 1-5 / 14-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8057 T.C. MERELBEKE A 5-1 / 5-1 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8010 GANTOISE A 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8121 T.C. ZOTTEGEM C 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8192 BONAIR SPORT B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8186 PADEL 2020 A 8117 T.C. PLAYERS C 3-3 / 3-3 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8192 BONAIR SPORT B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8117 T.C. PLAYERS C 1-5 / 1-5 / 28-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8186 PADEL 2020 A 3-3 / 3-3 / 39-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8192 BONAIR SPORT B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 4-2 / 4-2 / 44-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8186 PADEL 2020 A 8057 T.C. MERELBEKE C 4-2 / 4-2 / 40-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8117 T.C. PLAYERS C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 2-4 / 2-4 / 27-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE C 8117 T.C. PLAYERS C 3-3 / 3-3 / 38-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8192 BONAIR SPORT B 8186 PADEL 2020 A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8057 T.C. MERELBEKE C 2-4 / 2-4 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8186 PADEL 2020 A 8121 T.C. ZOTTEGEM C 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8117 T.C. PLAYERS C 8192 BONAIR SPORT B 5-1 / 5-1 / 53-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8145 TS KENTA A 8126 T.C. HOF TER BURST A 5-1 / 5-1 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8188 AALST PADEL 2.0 A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 4-2 / 4-2 / 51-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8117 T.C. PLAYERS A 5-1 / 5-1 / 49-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8145 TS KENTA A 8188 AALST PADEL 2.0 A 5-1 / 5-1 / 51-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST A 8117 T.C. PLAYERS A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 3-3 / 3-3 / 44-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8188 AALST PADEL 2.0 A 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-3 / 3-3 / 46-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8145 TS KENTA A 4-2 / 4-2 / 43-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8117 T.C. PLAYERS A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 2-4 / 2-4 / 35-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8145 TS KENTA A 8117 T.C. PLAYERS A 4-2 / 4-2 / 45-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8126 T.C. HOF TER BURST A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8188 AALST PADEL 2.0 A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 3-3 / 3-3 / 45-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8145 TS KENTA A 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8126 T.C. HOF TER BURST A 5-1 / 5-1 / 49-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8117 T.C. PLAYERS A 8188 AALST PADEL 2.0 A 2-4 / 2-4 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2031 T.C. ST-MICHIELS A (C1) 2031 T.C. ST-MICHIELS A (C1)
2194 ARENAL BRUGGE A (E2) 2194 ARENAL BRUGGE A (E2)
8186 PADEL 2020 A (K1) 8186 PADEL 2020 A (K1)
8022 T.C. EEKLO B (G2) 8022 T.C. EEKLO B (G2)
8057 T.C. MERELBEKE B (H1) (T) 2 2 38 8121 T.C. ZOTTEGEM A (I2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8121 T.C. ZOTTEGEM A (I2) (U) 4 4 49
8010 GANTOISE A (J1) (T) 1 1 28 8145 TS KENTA A (L2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8145 TS KENTA A (L2) (U) 5 5 50
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (B1) (T) 6 6 54 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2195 PADEL CLUB VISION 21 B (D2) (U) 0 0 17
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (A1) (T) 5 5 53 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A (F2) (U) 1 1 34
8023 T.C. LIERDE A (I1) (T) 0 0 36 8143 T.C. FOR EVER A (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8143 T.C. FOR EVER A (J2) (U) 6 6 54
2050 TC RUMBEKE B (F1) (T) 2 2 36 2024 K.T.C. AZALEA A (C2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2024 K.T.C. AZALEA A (C2) (U) 4 4 43
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (G1) (T) 6 6 54 2013 OSTEND TENNIS CLUB D (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8057 T.C. MERELBEKE C (K2) (U) 0 0 12
2013 OSTEND TENNIS CLUB E (E1) (T) 1 1 26 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (B2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (B2) (U) 5 5 52
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A (L1)
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A (L1)
2001 T.C. BLANKENBERGE A (A2)
2001 T.C. BLANKENBERGE A (A2)
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (D1)
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (D1)
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (H2)
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (H2)