Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 50 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-6 / 0-6 / 3-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2050 TC RUMBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2050 TC RUMBEKE B 4-2 / 4-2 / 50-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 2-4 / 41-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-5 / 1-5 / 16-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2100 T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2050 TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2100 T.C. ORSCAMP A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 5-1 / 5-1 / 48-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2050 TC RUMBEKE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2-4 / 2-4 / 34-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 3-3 / 3-3 / 41-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2050 TC RUMBEKE C 2194 ARENAL BRUGGE B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 1-5 / 1-5 / 24-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2050 TC RUMBEKE C 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 3-3 / 3-3 / 41-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 2031 T.C. ST-MICHIELS A 5-1 / 5-1 / 50-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2194 ARENAL BRUGGE B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2194 ARENAL BRUGGE B 5-1 / 5-1 / 51-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2050 TC RUMBEKE C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 4-2 / 4-2 / 43-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-4 / 2-4 / 35-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2050 TC RUMBEKE C 2-4 / 2-4 / 38-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2050 TC RUMBEKE A 1-5 / 1-5 / 20-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 1-5 / 1-5 / 24-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2200 PADEL BRUGHIA A 5-1 / 5-1 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 5-1 / 5-1 / 53-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 5-1 / 5-1 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2050 TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 45-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2050 TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2200 PADEL BRUGHIA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 1-5 / 1-5 / 25-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2050 TC RUMBEKE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-2 / 4-2 / 44-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2200 PADEL BRUGHIA A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 3-3 / 3-3 / 41-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 6-0 / 6-0 / 54-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2194 ARENAL BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 2-4 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2024 K.T.C. AZALEA A 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 6-0 / 6-0 / 54-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2027 K.G. WITTE BEER B 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 6-0 / 6-0 / 54-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER B 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-4 / 2-4 / 43-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2001 T.C. BLANKENBERGE B 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE A 2024 K.T.C. AZALEA A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2027 K.G. WITTE BEER B 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2194 ARENAL BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 45-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2194 ARENAL BRUGGE C 2027 K.G. WITTE BEER A 3-3 / 3-3 / 41-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE C 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2194 ARENAL BRUGGE C 2-4 / 2-4 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2001 T.C. BLANKENBERGE C 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 3-3 / 3-3 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE C 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2027 K.G. WITTE BEER A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2008 T.C. DUINBERGEN B 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 4-2 / 47-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2194 ARENAL BRUGGE C 2001 T.C. BLANKENBERGE C 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2008 T.C. DUINBERGEN B 5-1 / 5-1 / 52-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2001 T.C. BLANKENBERGE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM B 2194 ARENAL BRUGGE C 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2038 KTC ISIS A 2050 TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2185 T.C. AQUILA A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2038 KTC ISIS A 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 1-5 / 1-5 / 21-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2050 TC RUMBEKE D 2110 T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 4-2 / 45-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2185 T.C. AQUILA A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2050 TC RUMBEKE D 4-2 / 4-2 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 2038 KTC ISIS A 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2038 KTC ISIS A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 4-2 / 41-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2050 TC RUMBEKE D 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 4-2 / 4-2 / 48-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 2185 T.C. AQUILA A 1-5 / 1-5 / 40-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2038 KTC ISIS A 4-2 / 4-2 / 46-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2185 T.C. AQUILA A 2050 TC RUMBEKE D 5-1 / 5-1 / 53-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2195 PADEL CLUB VISION 21 A 1-5 / 1-5 / 20-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 2121 T.C. VICHTE A 2198 ARENAL WAREGEM B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2-4 / 2-4 / 30-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2038 KTC ISIS B 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2121 T.C. VICHTE A 2110 T.C. BOSTERHOUT C 5-1 / 5-1 / 52-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 2038 KTC ISIS B 2-4 / 2-4 / 38-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2190 TC DE WATERTOREN A 4-2 / 4-2 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2198 ARENAL WAREGEM B 2-4 / 2-4 / 27-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2121 T.C. VICHTE A 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2038 KTC ISIS B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 5-1 / 5-1 / 49-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2121 T.C. VICHTE A 2038 KTC ISIS B 4-2 / 4-2 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 4-2 / 4-2 / 44-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2190 TC DE WATERTOREN A 2-4 / 2-4 / 27-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2121 T.C. VICHTE A 3-3 / 3-3 / 43-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2190 TC DE WATERTOREN A 2198 ARENAL WAREGEM B 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2038 KTC ISIS B 2110 T.C. BOSTERHOUT C 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8022 T.C. EEKLO B 2031 T.C. ST-MICHIELS B 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 8159 T.C. ELEVEN A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-3 / 3-3 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8022 T.C. EEKLO B 3-3 / 3-3 / 33-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 5-1 / 5-1 / 51-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 8005 KON. DEINZE T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. B 2031 T.C. ST-MICHIELS B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 38-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8005 KON. DEINZE T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8022 T.C. EEKLO B 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2031 T.C. ST-MICHIELS B 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 2-4 / 36-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 31-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2198 ARENAL WAREGEM E 4-2 / 4-2 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2121 T.C. VICHTE B 4-2 / 4-2 / 39-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2121 T.C. VICHTE B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM E 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2-4 / 2-4 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2121 T.C. VICHTE B 2198 ARENAL WAREGEM E 4-2 / 4-2 / 44-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2121 T.C. VICHTE B 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2198 ARENAL WAREGEM E 0-6 / 0-6 / 2-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2-4 / 2-4 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM E 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2121 T.C. VICHTE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8022 T.C. EEKLO A 8010 GANTOISE B 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 3-3 / 30-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8005 KON. DEINZE T.C. A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 8183 PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 25-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8010 GANTOISE B 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 4-2 / 47-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 2198 ARENAL WAREGEM D 2-4 / 2-4 / 34-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 8010 GANTOISE B 1-5 / 1-5 / 26-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 5-1 / 50-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8022 T.C. EEKLO A 8005 KON. DEINZE T.C. A 1-5 / 1-5 / 35-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8010 GANTOISE B 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT B 2198 ARENAL WAREGEM D 3-3 / 3-3 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8022 T.C. EEKLO A 3-3 / 3-3 / 39-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM D 8010 GANTOISE B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 8183 PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 34-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 8182 SHARP RECREAN A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM F 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 4-2 / 45-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM D 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 2198 ARENAL WAREGEM F 5-1 / 5-1 / 51-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 42-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8121 T.C. ZOTTEGEM D 1-5 / 1-5 / 29-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM F 8182 SHARP RECREAN A 3-3 / 3-3 / 40-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 4-2 / 40-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-4 / 2-4 / 39-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8182 SHARP RECREAN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM F 8121 T.C. ZOTTEGEM D 1-5 / 1-5 / 31-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8057 T.C. MERELBEKE A 1-5 / 1-5 / 27-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8182 SHARP RECREAN A 4-2 / 4-2 / 47-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2198 ARENAL WAREGEM F 4-2 / 4-2 / 49-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 4-2 / 4-2 / 43-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8182 SHARP RECREAN B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 3-3 / 3-3 / 39-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 2198 ARENAL WAREGEM A 3-3 / 3-3 / 41-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 2-4 / 2-4 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8182 SHARP RECREAN B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8143 T.C. FOR EVER A 3-3 / 3-3 / 42-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 3-3 / 3-3 / 40-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8143 T.C. FOR EVER A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 3-3 / 3-3 / 43-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 2-4 / 2-4 / 37-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM A 8182 SHARP RECREAN B 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8143 T.C. FOR EVER A 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8182 SHARP RECREAN B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 2198 ARENAL WAREGEM A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8192 BONAIR SPORT A 4-2 / 4-2 / 49-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 2198 ARENAL WAREGEM C 2-4 / 2-4 / 30-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8010 GANTOISE C 2-4 / 2-4 / 33-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 1-5 / 1-5 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 8010 GANTOISE C 4-2 / 4-2 / 50-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 8183 PADEL 4U2 GENT A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8192 BONAIR SPORT A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8057 T.C. MERELBEKE B 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8010 GANTOISE C 2198 ARENAL WAREGEM C 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8057 T.C. MERELBEKE B 8010 GANTOISE C 4-2 / 4-2 / 45-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8192 BONAIR SPORT A 2198 ARENAL WAREGEM C 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8183 PADEL 4U2 GENT A 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 2198 ARENAL WAREGEM C 8057 T.C. MERELBEKE B 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8183 PADEL 4U2 GENT A 8192 BONAIR SPORT A 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8010 GANTOISE C 8121 T.C. ZOTTEGEM C 4-2 / 4-2 / 50-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/09/2021 8145 TS KENTA B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-4 / 2-4 / 28-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8195 LIVINUS PLANET B 8010 GANTOISE A 1-5 / 1-5 / 22-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/09/2021 8192 BONAIR SPORT C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 2-4 / 2-4 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8145 TS KENTA B 8195 LIVINUS PLANET B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 03/10/2021 8010 GANTOISE A 8192 BONAIR SPORT C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8195 LIVINUS PLANET B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8192 BONAIR SPORT C 8145 TS KENTA B 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 10/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8010 GANTOISE A 1-5 / 1-5 / 18-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8145 TS KENTA B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 5-1 / 5-1 / 46-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8010 GANTOISE A 3-3 / 3-3 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 17/10/2021 8195 LIVINUS PLANET B 8192 BONAIR SPORT C 5-1 / 5-1 / 51-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8010 GANTOISE A 8145 TS KENTA B 4-2 / 4-2 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8192 BONAIR SPORT C 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 24/10/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8195 LIVINUS PLANET B 3-3 / 3-3 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8022 T.C. EEKLO B (I1) 8022 T.C. EEKLO B (I1)
2198 ARENAL WAREGEM C (N1) (T) 6 6 54 2198 ARENAL WAREGEM C (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2050 TC RUMBEKE A (D2) (U) 0 0 24
2198 ARENAL WAREGEM A (M1) (T) 1 1 33 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (A2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (A2) (U) 5 5 53
2050 TC RUMBEKE C (C1) (T) 5 5 51 2050 TC RUMBEKE C (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2195 PADEL CLUB VISION 21 A (G2) (U) 1 1 23
8010 GANTOISE B (K1) (T) 3 3 32 2027 K.G. WITTE BEER B (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2027 K.G. WITTE BEER B (E2) (U) 3 3 43
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A (J1) (T) 5 5 52 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8010 GANTOISE A (O2) (U) 1 1 34
8121 T.C. ZOTTEGEM D (L1) (T) 2 2 30 2013 OSTEND TENNIS CLUB B (B2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2013 OSTEND TENNIS CLUB B (B2) (U) 4 4 45
2038 KTC ISIS B (H1) (T) 6 6 54 2038 KTC ISIS B (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2194 ARENAL BRUGGE C (F2) (U) 0 0 20
2013 OSTEND TENNIS CLUB G (F1) (T) 1 1 26 8183 PADEL 4U2 GENT B (K2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8183 PADEL 4U2 GENT B (K2) (U) 5 5 49
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (B1) (T) 6 6 54 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8057 T.C. MERELBEKE A (L2) (U) 0 0 16
2008 T.C. DUINBERGEN A (E1) (T) 5 5 49 2008 T.C. DUINBERGEN A (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2190 TC DE WATERTOREN A (H2) (U) 1 1 18
8121 T.C. ZOTTEGEM A (O1) (T) 2 2 34 8143 T.C. FOR EVER A (M2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8143 T.C. FOR EVER A (M2) (U) 4 4 47
2013 OSTEND TENNIS CLUB H (D1) (T) 5 5 53 2013 OSTEND TENNIS CLUB H (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (J2) (U) 1 1 29
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (A1) (T) 3 3 33 2013 OSTEND TENNIS CLUB F (C2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2013 OSTEND TENNIS CLUB F (C2) (U) 3 3 36
2185 T.C. AQUILA A (G1) (T) 5 5 52 2185 T.C. AQUILA A (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 14/11/2021)
2110 T.C. BOSTERHOUT A (I2) (U) 1 1 36
8121 T.C. ZOTTEGEM C (N2)
8121 T.C. ZOTTEGEM C (N2)