Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL DAMES
  • Afdeling: 8 (13 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 8045 T.C. BRAKEL A 2071 T.C. HOUTHULST A 0-4 / 0-8 / 7-48 Afgerond
za 28/08/2021 2185 T.C. AQUILA A 8005 KON. DEINZE T.C. A 1-3 / 2-6 / 28-46 Afgerond
za 04/09/2021 2071 T.C. HOUTHULST A 2185 T.C. AQUILA A 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
za 04/09/2021 2175 T.C. FINLANDIA A 8045 T.C. BRAKEL A 3-1 / 6-3 / 40-33 Afgerond
za 11/09/2021 2185 T.C. AQUILA A 2175 T.C. FINLANDIA A 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
za 11/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 2071 T.C. HOUTHULST A 2-2 / 5-5 / 49-51 Afgerond
za 18/09/2021 8045 T.C. BRAKEL A 2185 T.C. AQUILA A 4-0 / 8-1 / 52-23 Afgerond
za 18/09/2021 2175 T.C. FINLANDIA A 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-0 / 8-2 / 62-44 Afgerond
za 25/09/2021 2071 T.C. HOUTHULST A 2175 T.C. FINLANDIA A 3-1 / 6-2 / 39-28 Afgerond
za 25/09/2021 8005 KON. DEINZE T.C. A 8045 T.C. BRAKEL A 2-2 / 4-4 / 36-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 0048 STEPP B 0216 PLAY & SPORT A 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
za 28/08/2021 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 8033 DROPSHOT BERLARE A 4-0 / 8-1 / 55-42 Afgerond
za 04/09/2021 0216 PLAY & SPORT A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 2-2 / 5-4 / 45-43 Afgerond
za 04/09/2021 8145 TS KENTA A 0048 STEPP B 3-1 / 7-4 / 62-52 Afgerond
za 11/09/2021 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 8145 TS KENTA A 0-4 / 0-8 / 14-48 Afgerond
za 11/09/2021 8033 DROPSHOT BERLARE A 0216 PLAY & SPORT A 2-2 / 5-5 / 45-45 Afgerond
za 18/09/2021 0048 STEPP B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 4-0 / 8-1 / 54-19 Afgerond
za 18/09/2021 8145 TS KENTA A 8033 DROPSHOT BERLARE A 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
za 25/09/2021 0216 PLAY & SPORT A 8145 TS KENTA A 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
za 25/09/2021 8033 DROPSHOT BERLARE A 0048 STEPP B 4-0 / 8-1 / 53-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 0214 TENNISCLUB T & T A 0048 STEPP A 3-1 / 6-2 / 42-27 Afgerond
za 28/08/2021 0216 PLAY & SPORT B 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 1-3 / 3-7 / 38-58 Afgerond
za 04/09/2021 0048 STEPP A 0216 PLAY & SPORT B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
za 04/09/2021 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 0214 TENNISCLUB T & T A 4-0 / 8-2 / 57-37 Afgerond
za 11/09/2021 0216 PLAY & SPORT B 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 0-4 / 1-8 / 29-53 Afgerond
za 11/09/2021 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 0048 STEPP A 3-1 / 6-2 / 45-26 Afgerond
za 18/09/2021 0214 TENNISCLUB T & T A 0216 PLAY & SPORT B 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
za 18/09/2021 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 3-1 / 6-2 / 42-26 Afgerond
za 25/09/2021 0048 STEPP A 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 1-3 / 3-7 / 38-55 Afgerond
za 25/09/2021 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 0214 TENNISCLUB T & T A 3-1 / 6-3 / 48-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5034 T.C. BASVELD A 5027 TC MAASEIK A 0-4 / 1-8 / 22-53 Afgerond
za 28/08/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5041 NEERPELTSE T.C. A 4-0 / 8-1 / 56-31 Afgerond
za 04/09/2021 5027 TC MAASEIK A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 0-4 / 2-8 / 41-57 Afgerond
za 04/09/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 5034 T.C. BASVELD A 4-0 / 8-1 / 54-22 Afgerond
za 11/09/2021 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-4 / 0-8 / 19-48 Afgerond
za 11/09/2021 5041 NEERPELTSE T.C. A 5027 TC MAASEIK A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
za 18/09/2021 5034 T.C. BASVELD A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 0-4 / 0-8 / 4-48 Afgerond
za 18/09/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 5041 NEERPELTSE T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
za 25/09/2021 5027 TC MAASEIK A 5005 KGTP DEN BRUUL A 1-3 / 4-7 / 52-64 Afgerond
za 25/09/2021 5041 NEERPELTSE T.C. A 5034 T.C. BASVELD A 1-3 / 3-7 / 41-55 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde