Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL HEREN
  • Afdeling: 8 (13 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 8022 T.C. EEKLO A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
za 28/08/2021 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-4 / 3-8 / 55-69 Afgerond
za 04/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
za 04/09/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 8022 T.C. EEKLO A 2-2 / 4-4 / 41-40 Afgerond
za 11/09/2021 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2034 T.C. BRUGHIA A 2-2 / 5-4 / 50-45 Afgerond
za 11/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 4-0 / 8-0 / 49-8 Afgerond
za 18/09/2021 8022 T.C. EEKLO A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 4-0 / 8-0 / 49-14 Afgerond
za 18/09/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-4 / 0-8 / 22-49 Afgerond
za 25/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2034 T.C. BRUGHIA A 1-3 / 3-6 / 41-47 Afgerond
za 25/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 8022 T.C. EEKLO A 2-2 / 4-5 / 40-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A 0-4 / 0-8 / 22-48 Afgerond
za 28/08/2021 2175 T.C. FINLANDIA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 2-2 / 5-4 / 51-37 Afgerond
za 04/09/2021 8057 T.C. MERELBEKE A 2175 T.C. FINLANDIA A 0-4 / 0-8 / 29-50 Afgerond
za 04/09/2021 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 2-2 / 4-4 / 42-37 Afgerond
za 11/09/2021 2175 T.C. FINLANDIA A 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A 1-3 / 2-6 / 35-44 Afgerond
za 11/09/2021 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8057 T.C. MERELBEKE A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 8145 TS KENTA A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 3-1 / 7-3 / 56-44 Afgerond
za 28/08/2021 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 7047 TENNIS CLUB ASSE A 0-4 / 1-8 / 27-51 Afgerond
za 04/09/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 1-3 / 3-7 / 51-61 Afgerond
za 04/09/2021 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8145 TS KENTA A 3-1 / 6-2 / 37-30 Afgerond
za 11/09/2021 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 1-3 / 3-7 / 43-53 Afgerond
za 11/09/2021 7047 TENNIS CLUB ASSE A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 3-1 / 7-3 / 55-39 Afgerond
za 18/09/2021 8145 TS KENTA A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 2-2 / 4-4 / 41-35 Afgerond
za 18/09/2021 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 7047 TENNIS CLUB ASSE A 4-0 / 8-0 / 49-25 Afgerond
za 25/09/2021 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-2 / 5-5 / 50-49 Afgerond
za 25/09/2021 7047 TENNIS CLUB ASSE A 8145 TS KENTA A 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 0183 OLYMPIA T.C. A 0155 T.C. RUGGEVELD A 3-1 / 7-3 / 54-40 Afgerond
za 28/08/2021 0219 TC DE DREEF EDEGEM A 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 0-4 / 2-8 / 38-57 Afgerond
za 04/09/2021 0155 T.C. RUGGEVELD A 0219 TC DE DREEF EDEGEM A 3-1 / 6-3 / 43-42 Afgerond
za 04/09/2021 0039 TC PEERDSBOS A 0183 OLYMPIA T.C. A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
za 11/09/2021 0219 TC DE DREEF EDEGEM A 0039 TC PEERDSBOS A 0-4 / 0-8 / 23-49 Afgerond
za 11/09/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 0155 T.C. RUGGEVELD A 3-1 / 6-3 / 46-37 Afgerond
za 18/09/2021 0183 OLYMPIA T.C. A 0219 TC DE DREEF EDEGEM A 4-0 / 8-1 / 50-30 Afgerond
za 18/09/2021 0039 TC PEERDSBOS A 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 3-1 / 6-3 / 43-40 Afgerond
za 25/09/2021 0155 T.C. RUGGEVELD A 0039 TC PEERDSBOS A 3-1 / 6-3 / 47-37 Afgerond
za 25/09/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 0183 OLYMPIA T.C. A 3-1 / 7-2 / 56-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5006 T.C. NUCLEA A 0078 T.C. 'T SAS A 4-0 / 8-0 / 50-31 Afgerond
za 28/08/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT A 5005 KGTP DEN BRUUL A 2-2 / 4-4 / 41-33 Afgerond
za 04/09/2021 5006 T.C. NUCLEA A 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT A 1-3 / 2-7 / 26-51 Afgerond
za 04/09/2021 0078 T.C. 'T SAS A 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-4 / 1-8 / 26-54 Afgerond
za 11/09/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT A 0078 T.C. 'T SAS A 4-0 / 8-1 / 52-26 Afgerond
za 11/09/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 5006 T.C. NUCLEA A 4-0 / 8-3 / 59-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5096 T.C. HAM A 1-3 / 2-7 / 24-52 Afgerond
za 28/08/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5034 T.C. BASVELD A 1-3 / 4-6 / 43-51 Afgerond
za 04/09/2021 5096 T.C. HAM A 5057 TC O - TC IRIS A 4-0 / 8-1 / 53-33 Afgerond
za 04/09/2021 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 2-2 / 5-5 / 57-55 Afgerond
za 11/09/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
za 11/09/2021 5034 T.C. BASVELD A 5096 T.C. HAM A 3-1 / 6-2 / 43-22 Afgerond
za 18/09/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5057 TC O - TC IRIS A 1-3 / 2-7 / 25-49 Afgerond
za 18/09/2021 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5034 T.C. BASVELD A 3-1 / 6-2 / 45-34 Afgerond
za 25/09/2021 5096 T.C. HAM A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-1 / 6-3 / 49-39 Afgerond
za 25/09/2021 5034 T.C. BASVELD A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 2-2 / 5-4 / 53-43 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde