Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL DAMES 25
  • Afdeling: 6 (13 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 11/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2186 T.C. DE KODDAERT A 3-1 / 6-4 / 47-49 Afgerond
za 11/09/2021 2004 T.C. OSWHERLU A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-1 / 6-2 / 43-23 Afgerond
za 18/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2004 T.C. OSWHERLU A 1-3 / 3-7 / 42-57 Afgerond
za 18/09/2021 2186 T.C. DE KODDAERT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-1 / 6-2 / 40-30 Afgerond
za 25/09/2021 2004 T.C. OSWHERLU A 2186 T.C. DE KODDAERT A 1-3 / 3-7 / 49-57 Afgerond
za 25/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 1-3 / 3-6 / 36-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 1-3 / 4-6 / 49-54 Afgerond
za 28/08/2021 2147 T.C. LOGAN A 2027 K.G. WITTE BEER A 1-3 / 2-7 / 34-52 Afgerond
za 04/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2147 T.C. LOGAN A 0-4 / 1-8 / 39-57 Afgerond
za 04/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2024 K.T.C. AZALEA A 3-1 / 6-2 / 44-21 Afgerond
za 11/09/2021 2147 T.C. LOGAN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-1 / 6-4 / 50-46 Afgerond
za 11/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 3-1 / 7-3 / 54-43 Afgerond
za 18/09/2021 2024 K.T.C. AZALEA A 2147 T.C. LOGAN A 1-3 / 2-6 / 26-43 Afgerond
za 18/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2027 K.G. WITTE BEER A 0-4 / 0-8 / 21-49 Afgerond
za 25/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-1 / 6-3 / 47-40 Afgerond
za 25/09/2021 2027 K.G. WITTE BEER A 2024 K.T.C. AZALEA A 4-0 / 8-0 / 50-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 2050 TC RUMBEKE A 2-2 / 4-4 / 35-28 Afgerond
za 28/08/2021 8052 T.C. NOBEL A 2100 T.C. ORSCAMP A 0-4 / 3-8 / 51-64 Afgerond
za 04/09/2021 2050 TC RUMBEKE A 8052 T.C. NOBEL A 2-2 / 5-4 / 43-41 Afgerond
za 04/09/2021 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2034 T.C. BRUGHIA A 3-1 / 6-2 / 44-23 Afgerond
za 11/09/2021 8052 T.C. NOBEL A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2-2 / 5-5 / 50-51 Afgerond
za 11/09/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2050 TC RUMBEKE A 0-4 / 1-8 / 35-56 Afgerond
za 18/09/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 8052 T.C. NOBEL A 1-3 / 3-6 / 39-48 Afgerond
za 18/09/2021 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2100 T.C. ORSCAMP A 1-3 / 3-7 / 45-57 Afgerond
za 25/09/2021 2050 TC RUMBEKE A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 1-3 / 3-6 / 37-46 Afgerond
za 25/09/2021 2100 T.C. ORSCAMP A 2034 T.C. BRUGHIA A 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 11/09/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8052 T.C. NOBEL B 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
za 11/09/2021 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-3 / 3-7 / 49-61 Afgerond
za 18/09/2021 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-4 / 1-8 / 26-53 Afgerond
za 18/09/2021 8052 T.C. NOBEL B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2-2 / 5-5 / 44-45 Afgerond
za 25/09/2021 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8052 T.C. NOBEL B 1-3 / 3-6 / 35-49 Afgerond
za 25/09/2021 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2120 SMASH TENNIS & PADELCLUB OEDELEM A 4-0 / 8-0 / 50-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2032 A.T.C.ANZEGEM A 3-1 / 7-3 / 59-45 Afgerond
za 28/08/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 8107 T.C. DEN BRUEL B 3-1 / 7-4 / 66-55 Afgerond
za 04/09/2021 2032 A.T.C.ANZEGEM A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 0-4 / 0-8 / 14-48 Afgerond
za 04/09/2021 8056 T.C. OUDENAARDE A 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2-2 / 4-5 / 40-50 Afgerond
za 11/09/2021 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 8056 T.C. OUDENAARDE A 2-2 / 6-5 / 62-57 Afgerond
za 11/09/2021 8107 T.C. DEN BRUEL B 2032 A.T.C.ANZEGEM A 3-1 / 6-3 / 45-32 Afgerond
za 18/09/2021 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2-2 / 4-6 / 40-54 Afgerond
za 18/09/2021 8056 T.C. OUDENAARDE A 8107 T.C. DEN BRUEL B 1-3 / 4-7 / 55-63 Afgerond
za 25/09/2021 2032 A.T.C.ANZEGEM A 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-3 / 4-6 / 52-54 Afgerond
za 25/09/2021 8107 T.C. DEN BRUEL B 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2-2 / 4-5 / 44-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 8157 T.C. ZAFFELARE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 2-2 / 4-5 / 38-44 Afgerond
za 28/08/2021 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 3-1 / 7-2 / 51-27 Afgerond
za 04/09/2021 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 3-1 / 7-3 / 60-50 Afgerond
za 04/09/2021 8107 T.C. DEN BRUEL A 8157 T.C. ZAFFELARE A 1-3 / 2-6 / 32-44 Afgerond
za 11/09/2021 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8107 T.C. DEN BRUEL A 3-1 / 6-2 / 42-29 Afgerond
za 11/09/2021 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 3-1 / 6-3 / 48-42 Afgerond
za 18/09/2021 8157 T.C. ZAFFELARE A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 2-2 / 4-5 / 39-47 Afgerond
za 18/09/2021 8107 T.C. DEN BRUEL A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 2-2 / 5-6 / 60-65 Afgerond
za 25/09/2021 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8107 T.C. DEN BRUEL A 2-2 / 4-4 / 31-40 Afgerond
za 25/09/2021 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8157 T.C. ZAFFELARE A 0-4 / 1-8 / 24-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 8033 DROPSHOT BERLARE A 7047 TENNIS CLUB ASSE A 1-3 / 3-6 / 41-51 Afgerond
za 28/08/2021 8148 TENNIS 2000 A 7020 T.C. PAJOTTENLAND A 0-4 / 1-8 / 36-57 Afgerond
za 04/09/2021 7047 TENNIS CLUB ASSE A 8148 TENNIS 2000 A 4-0 / 8-0 / 48-7 Afgerond
za 04/09/2021 8117 T.C. PLAYERS A 8033 DROPSHOT BERLARE A 3-1 / 7-4 / 59-57 Afgerond
za 11/09/2021 8148 TENNIS 2000 A 8117 T.C. PLAYERS A 2-2 / 4-4 / 35-42 Afgerond
za 11/09/2021 7020 T.C. PAJOTTENLAND A 7047 TENNIS CLUB ASSE A 2-2 / 6-6 / 59-62 Afgerond
za 18/09/2021 8033 DROPSHOT BERLARE A 8148 TENNIS 2000 A 2-2 / 5-5 / 50-46 Afgerond
za 18/09/2021 8117 T.C. PLAYERS A 7020 T.C. PAJOTTENLAND A 2-2 / 4-4 / 44-44 Afgerond
za 25/09/2021 7047 TENNIS CLUB ASSE A 8117 T.C. PLAYERS A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
za 25/09/2021 7020 T.C. PAJOTTENLAND A 8033 DROPSHOT BERLARE A 2-2 / 5-4 / 48-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8154 DE VALLEI A 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
za 28/08/2021 8106 T.C. SOKS A 8140 T.C. BECKHAND A 2-2 / 4-5 / 41-42 Afgerond
za 04/09/2021 8154 DE VALLEI A 8106 T.C. SOKS A 0-4 / 1-8 / 33-51 Afgerond
za 04/09/2021 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 1-3 / 2-6 / 23-39 Afgerond
za 11/09/2021 8106 T.C. SOKS A 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 3-1 / 6-2 / 44-32 Afgerond
za 11/09/2021 8140 T.C. BECKHAND A 8154 DE VALLEI A 4-0 / 8-2 / 59-34 Afgerond
za 18/09/2021 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8106 T.C. SOKS A 3-1 / 7-2 / 54-35 Afgerond
za 18/09/2021 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 8140 T.C. BECKHAND A 1-3 / 3-7 / 43-57 Afgerond
za 25/09/2021 8154 DE VALLEI A 8094 BEVERSE TENNISCLUB A 3-1 / 6-2 / 37-32 Afgerond
za 25/09/2021 8140 T.C. BECKHAND A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 1-3 / 2-6 / 38-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 7003 BRUSSELSE T.C. A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 2-2 / 4-4 / 35-38 Afgerond
za 28/08/2021 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 0097 WINGFIELD B 3-1 / 7-2 / 54-25 Afgerond
za 04/09/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 0-4 / 1-8 / 28-53 Afgerond
za 04/09/2021 0006 K. BRANDT T.C. A 7003 BRUSSELSE T.C. A 3-1 / 7-3 / 58-40 Afgerond
za 11/09/2021 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 0006 K. BRANDT T.C. A 2-2 / 5-5 / 54-51 Afgerond
za 11/09/2021 0097 WINGFIELD B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 1-3 / 3-6 / 42-51 Afgerond
za 18/09/2021 7003 BRUSSELSE T.C. A 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL A 1-3 / 2-7 / 22-55 Afgerond
za 18/09/2021 0006 K. BRANDT T.C. A 0097 WINGFIELD B 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
za 25/09/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0006 K. BRANDT T.C. A 1-3 / 2-7 / 36-55 Afgerond
za 25/09/2021 0097 WINGFIELD B 7003 BRUSSELSE T.C. A 1-3 / 3-6 / 36-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 0097 WINGFIELD A 0045 T.C. LINKEROEVER A 2-2 / 4-4 / 35-36 Afgerond
za 28/08/2021 0063 T.C. BORGERWEERT A 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 3-1 / 7-2 / 54-33 Afgerond
za 04/09/2021 0045 T.C. LINKEROEVER A 0063 T.C. BORGERWEERT A 0-4 / 1-8 / 31-52 Afgerond
za 04/09/2021 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL B 0097 WINGFIELD A 4-0 / 8-0 / 51-26 Afgerond
za 11/09/2021 0063 T.C. BORGERWEERT A 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL B 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
za 11/09/2021 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 0045 T.C. LINKEROEVER A 2-2 / 5-5 / 41-47 Afgerond
za 18/09/2021 0097 WINGFIELD A 0063 T.C. BORGERWEERT A 1-3 / 2-6 / 26-43 Afgerond
za 18/09/2021 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL B 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 2-2 / 6-4 / 59-41 Afgerond
za 25/09/2021 0045 T.C. LINKEROEVER A 7007 T.C. SMASH LONDERZEEL B 2-2 / 4-5 / 40-43 Afgerond
za 25/09/2021 0060 T.C. DE POLLEPEL TENNIS & SPORTS A 0097 WINGFIELD A 1-3 / 4-7 / 56-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0166 T.C. LAAGLAND A 3-1 / 7-3 / 58-38 Afgerond
za 28/08/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 0046 T.C. TEN HOEVE A 4-0 / 8-1 / 53-25 Afgerond
za 04/09/2021 0166 T.C. LAAGLAND A 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 1-3 / 3-6 / 41-52 Afgerond
za 04/09/2021 0102 T.C. BRABO A 0031 K.T.C. SCHOTEN A 2-2 / 4-4 / 35-37 Afgerond
za 11/09/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 0102 T.C. BRABO A 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
za 11/09/2021 0046 T.C. TEN HOEVE A 0166 T.C. LAAGLAND A 1-3 / 2-6 / 29-42 Afgerond
za 18/09/2021 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT B 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
za 18/09/2021 0102 T.C. BRABO A 0046 T.C. TEN HOEVE A 1-3 / 3-6 / 42-44 Afgerond
za 25/09/2021 0166 T.C. LAAGLAND A 0102 T.C. BRABO A 2-2 / 5-4 / 45-40 Afgerond
za 25/09/2021 0046 T.C. TEN HOEVE A 0031 K.T.C. SCHOTEN A 3-1 / 6-2 / 44-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 11/09/2021 5031 LANDEN T.C. A 7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 3-1 / 6-3 / 41-39 Afgerond
za 11/09/2021 7105 T.C. BOUTERSEM A 7108 TC TENNIFUN A 2-2 / 4-4 / 31-38 Afgerond
za 18/09/2021 5031 LANDEN T.C. A 7105 T.C. BOUTERSEM A 2-2 / 5-5 / 43-45 Afgerond
za 18/09/2021 7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 7108 TC TENNIFUN A 4-0 / 8-1 / 52-25 Afgerond
za 25/09/2021 7105 T.C. BOUTERSEM A 7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 1-3 / 3-7 / 46-58 Afgerond
za 25/09/2021 7108 TC TENNIFUN A 5031 LANDEN T.C. A 1-3 / 2-7 / 32-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 0099 T.C. OLEN B 0017 HERENTALSE A 1-3 / 3-6 / 39-52 Afgerond
za 28/08/2021 5078 T.C. EVERSEL B 0158 T.C. VOORTKAPEL A 3-1 / 6-3 / 48-36 Afgerond
za 04/09/2021 0017 HERENTALSE A 5078 T.C. EVERSEL B 2-2 / 5-5 / 51-52 Afgerond
za 04/09/2021 5026 T.C. LUMMEN C 0099 T.C. OLEN B 2-2 / 4-5 / 48-50 Afgerond
za 11/09/2021 5078 T.C. EVERSEL B 5026 T.C. LUMMEN C 2-2 / 4-4 / 35-34 Afgerond
za 11/09/2021 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0017 HERENTALSE A 0-4 / 1-8 / 34-57 Afgerond
za 18/09/2021 0099 T.C. OLEN B 5078 T.C. EVERSEL B 1-3 / 3-7 / 49-54 Afgerond
za 18/09/2021 5026 T.C. LUMMEN C 0158 T.C. VOORTKAPEL A 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
za 25/09/2021 0017 HERENTALSE A 5026 T.C. LUMMEN C 3-1 / 6-2 / 36-31 Afgerond
za 25/09/2021 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0099 T.C. OLEN B 0-4 / 0-8 / 24-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 4-0 / 8-0 / 50-23 Afgerond
za 28/08/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 0099 T.C. OLEN A 4-0 / 8-1 / 54-27 Afgerond
za 04/09/2021 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-4 / 0-8 / 23-51 Afgerond
za 04/09/2021 5006 T.C. NUCLEA A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 2-2 / 4-4 / 31-29 Afgerond
za 11/09/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 5006 T.C. NUCLEA A 2-2 / 4-4 / 41-39 Afgerond
za 11/09/2021 0099 T.C. OLEN A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
za 18/09/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5005 KGTP DEN BRUUL A 0-4 / 1-8 / 29-55 Afgerond
za 18/09/2021 5006 T.C. NUCLEA A 0099 T.C. OLEN A 2-2 / 4-4 / 34-32 Afgerond
za 25/09/2021 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5006 T.C. NUCLEA A 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
za 25/09/2021 0099 T.C. OLEN A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 4-0 / 8-2 / 57-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5024 T.C. HEUSDEN B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-2 / 5-5 / 53-56 Afgerond
za 28/08/2021 5017 KON. METALLIC T.C. A 5026 T.C. LUMMEN B 1-3 / 3-6 / 47-48 Afgerond
za 04/09/2021 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5017 KON. METALLIC T.C. A 1-3 / 2-7 / 37-55 Afgerond
za 04/09/2021 5078 T.C. EVERSEL A 5024 T.C. HEUSDEN B 0-4 / 1-8 / 36-55 Afgerond
za 11/09/2021 5017 KON. METALLIC T.C. A 5078 T.C. EVERSEL A 4-0 / 8-0 / 50-26 Afgerond
za 11/09/2021 5026 T.C. LUMMEN B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 2-2 / 4-4 / 36-34 Afgerond
za 18/09/2021 5024 T.C. HEUSDEN B 5017 KON. METALLIC T.C. A 3-1 / 7-3 / 57-43 Afgerond
za 18/09/2021 5078 T.C. EVERSEL A 5026 T.C. LUMMEN B 3-1 / 6-3 / 52-37 Afgerond
za 25/09/2021 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5078 T.C. EVERSEL A 0-4 / 1-8 / 26-54 Afgerond
za 25/09/2021 5026 T.C. LUMMEN B 5024 T.C. HEUSDEN B 2-2 / 5-4 / 42-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5034 T.C. BASVELD A 5024 T.C. HEUSDEN A 3-1 / 7-2 / 53-38 Afgerond
za 28/08/2021 5076 T.C. BOEKT A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-3 / 3-6 / 40-44 Afgerond
za 04/09/2021 5024 T.C. HEUSDEN A 5076 T.C. BOEKT A 0-4 / 0-8 / 23-48 Afgerond
za 04/09/2021 5017 KON. METALLIC T.C. B 5034 T.C. BASVELD A 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
za 11/09/2021 5076 T.C. BOEKT A 5017 KON. METALLIC T.C. B 4-0 / 8-1 / 53-18 Afgerond
za 11/09/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5024 T.C. HEUSDEN A 2-2 / 4-5 / 32-44 Afgerond
za 18/09/2021 5034 T.C. BASVELD A 5076 T.C. BOEKT A 1-3 / 3-6 / 40-49 Afgerond
za 18/09/2021 5017 KON. METALLIC T.C. B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-4 / 2-8 / 43-58 Afgerond
za 25/09/2021 5024 T.C. HEUSDEN A 5017 KON. METALLIC T.C. B 0-4 / 1-8 / 30-51 Afgerond
za 25/09/2021 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5034 T.C. BASVELD A 4-0 / 8-0 / 50-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5049 LOONSE T.C. A 5073 T.R.C. KORTESSEM A 1-3 / 3-7 / 32-52 Afgerond
za 28/08/2021 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-1 / 6-2 / 44-27 Afgerond
za 04/09/2021 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-1 / 7-3 / 60-52 Afgerond
za 04/09/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5049 LOONSE T.C. A 3-1 / 7-2 / 54-29 Afgerond
za 11/09/2021 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-1 / 7-2 / 51-35 Afgerond
za 11/09/2021 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5073 T.R.C. KORTESSEM A 1-3 / 4-7 / 48-63 Afgerond
za 18/09/2021 5049 LOONSE T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-4 / 1-8 / 28-54 Afgerond
za 18/09/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-1 / 6-3 / 47-41 Afgerond
za 25/09/2021 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-1 / 7-3 / 56-45 Afgerond
za 25/09/2021 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5049 LOONSE T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/08/2021 5087 T.C. BOCHOLT A 5057 TC O - TC IRIS A 3-1 / 6-3 / 44-28 Afgerond
za 28/08/2021 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 2-2 / 5-4 / 43-33 Afgerond
za 04/09/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-4 / 1-8 / 27-55 Afgerond
za 04/09/2021 5027 TC MAASEIK A 5087 T.C. BOCHOLT A 2-2 / 5-4 / 40-38 Afgerond
za 11/09/2021 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5027 TC MAASEIK A 2-2 / 5-4 / 50-47 Afgerond
za 11/09/2021 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5057 TC O - TC IRIS A 4-0 / 8-0 / 48-6 Afgerond
za 18/09/2021 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 4-0 / 8-2 / 64-52 Afgerond
za 18/09/2021 5027 TC MAASEIK A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 2-2 / 5-5 / 49-44 Afgerond
za 25/09/2021 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK A 0-4 / 0-8 / 6-48 Afgerond
za 25/09/2021 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5087 T.C. BOCHOLT A 2-2 / 5-6 / 52-57 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde