Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL HEREN 25
  • Afdeling: 6 (13 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-0 / 50-22 Afgerond
zo 29/08/2021 2050 TC RUMBEKE A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-4 / 1-8 / 24-53 Afgerond
zo 05/09/2021 2186 T.C. DE KODDAERT A 2050 TC RUMBEKE A 2-2 / 5-5 / 51-54 Afgerond
zo 05/09/2021 2004 T.C. OSWHERLU A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 1-3 / 4-6 / 52-55 Afgerond
zo 12/09/2021 2050 TC RUMBEKE A 2004 T.C. OSWHERLU A 2-2 / 4-4 / 32-35 Afgerond
zo 12/09/2021 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-3 / 54-46 Afgerond
zo 19/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2050 TC RUMBEKE A 2-2 / 6-4 / 57-44 Afgerond
zo 19/09/2021 2004 T.C. OSWHERLU A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 3-1 / 6-3 / 45-35 Afgerond
zo 26/09/2021 2186 T.C. DE KODDAERT A 2004 T.C. OSWHERLU A 1-3 / 2-6 / 29-40 Afgerond
zo 26/09/2021 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 1-3 / 2-6 / 22-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2034 T.C. BRUGHIA A 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
zo 29/08/2021 2186 T.C. DE KODDAERT B 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-1 / 7-2 / 52-33 Afgerond
zo 05/09/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 2186 T.C. DE KODDAERT B 2-2 / 5-4 / 48-42 Afgerond
zo 05/09/2021 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-0 / 8-2 / 59-41 Afgerond
zo 12/09/2021 2186 T.C. DE KODDAERT B 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-4 / 0-8 / 23-50 Afgerond
zo 12/09/2021 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2034 T.C. BRUGHIA A 1-3 / 5-6 / 57-52 Afgerond
zo 19/09/2021 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-4 / 0-8 / 21-49 Afgerond
zo 19/09/2021 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 3-1 / 7-2 / 55-35 Afgerond
zo 26/09/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2-2 / 4-4 / 40-44 Afgerond
zo 26/09/2021 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2-2 / 4-5 / 43-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8022 T.C. EEKLO A 2032 A.T.C.ANZEGEM A 1-3 / 2-6 / 27-42 Afgerond
zo 29/08/2021 8052 T.C. NOBEL B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-3 / 3-7 / 46-57 Afgerond
zo 05/09/2021 2032 A.T.C.ANZEGEM A 8052 T.C. NOBEL B 1-3 / 3-7 / 36-58 Afgerond
zo 05/09/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8022 T.C. EEKLO A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 12/09/2021 8052 T.C. NOBEL B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-1 / 7-2 / 52-33 Afgerond
zo 12/09/2021 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2032 A.T.C.ANZEGEM A 1-3 / 3-6 / 39-47 Afgerond
zo 19/09/2021 8022 T.C. EEKLO A 8052 T.C. NOBEL B 2-2 / 5-5 / 53-53 Afgerond
zo 19/09/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-2 / 4-4 / 32-34 Afgerond
zo 26/09/2021 2032 A.T.C.ANZEGEM A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-1 / 6-4 / 45-46 Afgerond
zo 26/09/2021 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 8022 T.C. EEKLO A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 8145 TS KENTA A 1-3 / 2-6 / 37-44 Afgerond
zo 29/08/2021 8105 TC VELINA B 8117 T.C. PLAYERS A 0-4 / 1-8 / 33-51 Afgerond
zo 05/09/2021 8145 TS KENTA A 8105 TC VELINA B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 05/09/2021 8052 T.C. NOBEL A 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 3-1 / 6-3 / 43-41 Afgerond
zo 12/09/2021 8105 TC VELINA B 8052 T.C. NOBEL A 1-3 / 2-6 / 27-43 Afgerond
zo 12/09/2021 8117 T.C. PLAYERS A 8145 TS KENTA A 0-4 / 1-8 / 32-53 Afgerond
zo 19/09/2021 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 8105 TC VELINA B 3-1 / 6-4 / 57-55 Afgerond
zo 19/09/2021 8052 T.C. NOBEL A 8117 T.C. PLAYERS A 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
zo 26/09/2021 8145 TS KENTA A 8052 T.C. NOBEL A 4-0 / 8-1 / 56-29 Afgerond
zo 26/09/2021 8117 T.C. PLAYERS A 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 2-2 / 5-5 / 54-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8145 TS KENTA B 8117 T.C. PLAYERS B 3-1 / 7-2 / 54-30 Afgerond
zo 29/08/2021 8105 TC VELINA A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-4 / 1-8 / 36-54 Afgerond
zo 05/09/2021 8117 T.C. PLAYERS B 8105 TC VELINA A 1-3 / 3-6 / 41-40 Afgerond
zo 05/09/2021 8107 T.C. DEN BRUEL A 8145 TS KENTA B 1-3 / 4-7 / 54-61 Afgerond
zo 12/09/2021 8105 TC VELINA A 8107 T.C. DEN BRUEL A 0-4 / 0-8 / 27-49 Afgerond
zo 12/09/2021 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8117 T.C. PLAYERS B 3-1 / 6-2 / 43-32 Afgerond
zo 19/09/2021 8145 TS KENTA B 8105 TC VELINA A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 19/09/2021 8107 T.C. DEN BRUEL A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-4 / 1-8 / 21-53 Afgerond
zo 26/09/2021 8117 T.C. PLAYERS B 8107 T.C. DEN BRUEL A 4-0 / 8-1 / 50-27 Afgerond
zo 26/09/2021 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8145 TS KENTA B 3-1 / 6-3 / 43-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8154 DE VALLEI A 7056 T.C.DE WEHZEL B 1-3 / 2-6 / 20-42 Afgerond
zo 29/08/2021 0205 K. SCHELLE SPORT A 8106 T.C. SOKS A 2-2 / 5-4 / 48-46 Afgerond
zo 05/09/2021 7056 T.C.DE WEHZEL B 0205 K. SCHELLE SPORT A 1-3 / 3-6 / 35-43 Afgerond
zo 05/09/2021 0048 STEPP A 8154 DE VALLEI A 3-1 / 6-2 / 43-33 Afgerond
zo 12/09/2021 0205 K. SCHELLE SPORT A 0048 STEPP A 4-0 / 8-0 / 48-18 Afgerond
zo 12/09/2021 8106 T.C. SOKS A 7056 T.C.DE WEHZEL B 3-1 / 7-2 / 49-21 Afgerond
zo 19/09/2021 8154 DE VALLEI A 0205 K. SCHELLE SPORT A 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
zo 19/09/2021 0048 STEPP A 8106 T.C. SOKS A 2-2 / 4-6 / 44-56 Afgerond
zo 26/09/2021 7056 T.C.DE WEHZEL B 0048 STEPP A 4-0 / 8-2 / 56-45 Afgerond
zo 26/09/2021 8106 T.C. SOKS A 8154 DE VALLEI A 4-0 / 8-0 / 49-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 7056 T.C.DE WEHZEL A 8140 T.C. BECKHAND A 3-1 / 6-4 / 50-41 Afgerond
zo 29/08/2021 0214 TENNISCLUB T & T A 8072 T.C. STEKENE A 2-2 / 5-4 / 43-37 Afgerond
zo 05/09/2021 8140 T.C. BECKHAND A 0214 TENNISCLUB T & T A 1-3 / 3-6 / 32-46 Afgerond
zo 05/09/2021 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 7056 T.C.DE WEHZEL A 1-3 / 3-6 / 37-44 Afgerond
zo 12/09/2021 0214 TENNISCLUB T & T A 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 1-3 / 3-6 / 33-47 Afgerond
zo 12/09/2021 8072 T.C. STEKENE A 8140 T.C. BECKHAND A 4-0 / 8-1 / 56-36 Afgerond
zo 19/09/2021 7056 T.C.DE WEHZEL A 0214 TENNISCLUB T & T A 4-0 / 8-2 / 57-43 Afgerond
zo 19/09/2021 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 8072 T.C. STEKENE A 3-1 / 7-2 / 53-35 Afgerond
zo 26/09/2021 8140 T.C. BECKHAND A 0157 T.C. ROZENHOF VZW A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/09/2021 8072 T.C. STEKENE A 7056 T.C.DE WEHZEL A 1-3 / 3-7 / 39-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8117 T.C. PLAYERS C 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
zo 29/08/2021 7012 TENZA A 0097 WINGFIELD A 3-1 / 6-4 / 50-53 Afgerond
zo 05/09/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7012 TENZA A 3-1 / 6-4 / 56-53 Afgerond
zo 05/09/2021 7056 T.C.DE WEHZEL C 8117 T.C. PLAYERS C 3-1 / 6-4 / 49-56 Afgerond
zo 12/09/2021 7012 TENZA A 7056 T.C.DE WEHZEL C 2-2 / 5-5 / 47-48 Afgerond
zo 12/09/2021 0097 WINGFIELD A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 1-3 / 5-6 / 53-56 Afgerond
zo 19/09/2021 8117 T.C. PLAYERS C 7012 TENZA A 2-2 / 5-4 / 47-46 Afgerond
zo 19/09/2021 7056 T.C.DE WEHZEL C 0097 WINGFIELD A 1-3 / 2-6 / 22-46 Afgerond
zo 26/09/2021 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7056 T.C.DE WEHZEL C 3-1 / 6-3 / 47-39 Afgerond
zo 26/09/2021 0097 WINGFIELD A 8117 T.C. PLAYERS C 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0051 T.C. SPORTIVA A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 0-4 / 1-8 / 33-55 Afgerond
zo 29/08/2021 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 0017 HERENTALSE A 0-4 / 2-8 / 36-57 Afgerond
zo 05/09/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-1 / 6-2 / 44-25 Afgerond
zo 05/09/2021 5038 T.C. LAAKDAL A 0051 T.C. SPORTIVA A 4-0 / 8-3 / 61-47 Afgerond
zo 12/09/2021 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5038 T.C. LAAKDAL A 0-4 / 2-8 / 38-54 Afgerond
zo 12/09/2021 0017 HERENTALSE A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 2-2 / 6-4 / 53-40 Afgerond
zo 19/09/2021 0051 T.C. SPORTIVA A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 4-0 / 8-3 / 67-55 Afgerond
zo 19/09/2021 5038 T.C. LAAKDAL A 0017 HERENTALSE A 3-1 / 7-2 / 50-30 Afgerond
zo 26/09/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL A 2-2 / 5-4 / 47-39 Afgerond
zo 26/09/2021 0017 HERENTALSE A 0051 T.C. SPORTIVA A 3-1 / 6-3 / 54-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5031 LANDEN T.C. A 2-2 / 4-5 / 44-42 Afgerond
zo 29/08/2021 7108 TC TENNIFUN A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
zo 05/09/2021 5031 LANDEN T.C. A 7108 TC TENNIFUN A 3-1 / 6-2 / 47-27 Afgerond
zo 05/09/2021 7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 1-3 / 4-6 / 44-49 Afgerond
zo 12/09/2021 7108 TC TENNIFUN A 7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 1-3 / 2-7 / 21-50 Afgerond
zo 12/09/2021 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5031 LANDEN T.C. A 2-2 / 4-5 / 38-41 Afgerond
zo 19/09/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 7108 TC TENNIFUN A 4-0 / 8-0 / 49-20 Afgerond
zo 19/09/2021 7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 3-1 / 7-3 / 58-39 Afgerond
zo 26/09/2021 5031 LANDEN T.C. A 7125 BIERBEEKSE TENNISCLUB VZW A 1-3 / 3-6 / 40-47 Afgerond
zo 26/09/2021 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 0-4 / 1-8 / 35-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 5096 T.C. HAM A 5078 T.C. EVERSEL A 2-2 / 4-4 / 40-38 Afgerond
zo 29/08/2021 5003 K.T.C. DIEST A 5026 T.C. LUMMEN A 4-0 / 8-1 / 56-43 Afgerond
zo 05/09/2021 5078 T.C. EVERSEL A 5003 K.T.C. DIEST A 2-2 / 5-4 / 45-33 Afgerond
zo 05/09/2021 5001 KTC BERINGEN A 5096 T.C. HAM A 2-2 / 4-5 / 39-50 Afgerond
zo 12/09/2021 5003 K.T.C. DIEST A 5001 KTC BERINGEN A 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
zo 12/09/2021 5026 T.C. LUMMEN A 5078 T.C. EVERSEL A 4-0 / 8-1 / 52-18 Afgerond
zo 19/09/2021 5096 T.C. HAM A 5003 K.T.C. DIEST A 1-3 / 2-7 / 32-51 Afgerond
zo 19/09/2021 5001 KTC BERINGEN A 5026 T.C. LUMMEN A 2-2 / 4-5 / 33-46 Afgerond
zo 26/09/2021 5078 T.C. EVERSEL A 5001 KTC BERINGEN A 3-1 / 6-2 / 41-31 Afgerond
zo 26/09/2021 5026 T.C. LUMMEN A 5096 T.C. HAM A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5035 TENKIE PARK A 2-2 / 4-5 / 38-47 Afgerond
zo 29/08/2021 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-2 / 4-5 / 46-52 Afgerond
zo 05/09/2021 5035 TENKIE PARK A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-3 / 2-6 / 33-46 Afgerond
zo 05/09/2021 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 1-3 / 3-6 / 36-48 Afgerond
zo 12/09/2021 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 3-1 / 7-4 / 61-52 Afgerond
zo 12/09/2021 5007 K. TONGERSE T.C. B 5035 TENKIE PARK A 0-4 / 1-8 / 36-55 Afgerond
zo 19/09/2021 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-1 / 6-3 / 48-40 Afgerond
zo 19/09/2021 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-1 / 6-4 / 47-45 Afgerond
zo 26/09/2021 5035 TENKIE PARK A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 3-1 / 6-2 / 44-21 Afgerond
zo 26/09/2021 5007 K. TONGERSE T.C. B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 1-3 / 3-6 / 33-42 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde