Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2021
  • Periode: Najaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL GEMENGD 25
  • Afdeling: 6 (13 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 1-3 / 4-7 / 54-61 Afgerond
zo 29/08/2021 2186 T.C. DE KODDAERT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-3 / 2-7 / 33-54 Afgerond
zo 05/09/2021 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-1 / 54-35 Afgerond
zo 05/09/2021 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-2 / 4-5 / 38-46 Afgerond
zo 12/09/2021 2186 T.C. DE KODDAERT A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 0-4 / 0-8 / 17-48 Afgerond
zo 12/09/2021 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2034 T.C. BRUGHIA A 4-0 / 8-2 / 57-41 Afgerond
zo 29/08/2021 2184 TC ARS SALUBRIS A 8159 T.C. ELEVEN A 1-3 / 3-6 / 45-46 Afgerond
zo 05/09/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 2184 TC ARS SALUBRIS A 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
zo 05/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
zo 12/09/2021 2184 TC ARS SALUBRIS A 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-2 / 5-4 / 42-39 Afgerond
zo 12/09/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2034 T.C. BRUGHIA A 3-1 / 6-3 / 43-40 Afgerond
zo 19/09/2021 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2184 TC ARS SALUBRIS A 0-4 / 1-8 / 25-53 Afgerond
zo 19/09/2021 2008 T.C. DUINBERGEN A 8159 T.C. ELEVEN A 3-1 / 7-2 / 53-22 Afgerond
zo 26/09/2021 2034 T.C. BRUGHIA A 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
zo 26/09/2021 8159 T.C. ELEVEN A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 1-3 / 2-7 / 38-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2-2 / 6-4 / 55-44 Afgerond
zo 29/08/2021 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-0 / 8-1 / 54-30 Afgerond
zo 05/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A 2-2 / 4-4 / 29-31 Afgerond
zo 05/09/2021 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-2 / 4-4 / 38-46 Afgerond
zo 12/09/2021 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM A 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2-2 / 4-4 / 33-37 Afgerond
zo 12/09/2021 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-3 / 3-6 / 44-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8055 T.C. DE PINTE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-2 / 5-5 / 46-50 Afgerond
zo 29/08/2021 8159 T.C. ELEVEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-3 / 2-7 / 30-56 Afgerond
zo 05/09/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8159 T.C. ELEVEN B 2-2 / 5-5 / 52-51 Afgerond
zo 05/09/2021 8083 G.T.C. GAVERE A 8055 T.C. DE PINTE A 2-2 / 6-5 / 60-51 Afgerond
zo 12/09/2021 8159 T.C. ELEVEN B 8083 G.T.C. GAVERE A 2-2 / 5-6 / 55-60 Afgerond
zo 12/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-4 / 2-8 / 33-58 Afgerond
zo 19/09/2021 8055 T.C. DE PINTE A 8159 T.C. ELEVEN B 3-1 / 7-3 / 54-40 Afgerond
zo 19/09/2021 8083 G.T.C. GAVERE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-0 / 8-1 / 53-27 Afgerond
zo 26/09/2021 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8083 G.T.C. GAVERE A 4-0 / 8-0 / 50-19 Afgerond
zo 26/09/2021 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8055 T.C. DE PINTE A 1-3 / 2-6 / 26-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8038 T.C. SPORTINA A 1-3 / 3-7 / 37-57 Afgerond
zo 29/08/2021 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8145 TS KENTA A 0-4 / 1-8 / 35-54 Afgerond
zo 05/09/2021 8038 T.C. SPORTINA A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 3-1 / 6-2 / 42-26 Afgerond
zo 05/09/2021 8045 T.C. BRAKEL A 8159 T.C. ELEVEN C 1-3 / 2-6 / 34-48 Afgerond
zo 12/09/2021 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8045 T.C. BRAKEL A 3-1 / 6-3 / 45-31 Afgerond
zo 12/09/2021 8145 TS KENTA A 8038 T.C. SPORTINA A 3-1 / 6-2 / 39-26 Afgerond
zo 19/09/2021 8159 T.C. ELEVEN C 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 3-1 / 6-3 / 46-31 Afgerond
zo 19/09/2021 8045 T.C. BRAKEL A 8145 TS KENTA A 0-4 / 0-8 / 18-48 Afgerond
zo 26/09/2021 8038 T.C. SPORTINA A 8045 T.C. BRAKEL A 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
zo 26/09/2021 8145 TS KENTA A 8159 T.C. ELEVEN C 3-1 / 7-2 / 54-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 8037 T.C. TEMSE A 7123 TC DIEPENBROEK VZW B 0-4 / 1-8 / 24-55 Afgerond
zo 29/08/2021 8072 T.C. STEKENE A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 1-3 / 2-7 / 32-52 Afgerond
zo 05/09/2021 7123 TC DIEPENBROEK VZW B 8072 T.C. STEKENE A 2-2 / 5-4 / 53-33 Afgerond
zo 05/09/2021 8145 TS KENTA B 8037 T.C. TEMSE A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 12/09/2021 8072 T.C. STEKENE A 8145 TS KENTA B 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
zo 12/09/2021 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 7123 TC DIEPENBROEK VZW B 2-2 / 6-5 / 65-54 Afgerond
zo 19/09/2021 8037 T.C. TEMSE A 8072 T.C. STEKENE A 1-3 / 3-7 / 40-53 Afgerond
zo 19/09/2021 8145 TS KENTA B 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 2-2 / 5-6 / 56-56 Afgerond
zo 26/09/2021 7123 TC DIEPENBROEK VZW B 8145 TS KENTA B 3-1 / 6-3 / 48-34 Afgerond
zo 26/09/2021 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8037 T.C. TEMSE A 4-0 / 8-0 / 48-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0045 T.C. LINKEROEVER D 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 4-0 / 8-1 / 50-29 Afgerond
zo 29/08/2021 8106 T.C. SOKS A 8037 T.C. TEMSE B 0-4 / 2-8 / 40-59 Afgerond
zo 05/09/2021 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 8106 T.C. SOKS A 1-3 / 4-7 / 51-61 Afgerond
zo 05/09/2021 8072 T.C. STEKENE B 0045 T.C. LINKEROEVER D 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
zo 12/09/2021 8106 T.C. SOKS A 8072 T.C. STEKENE B 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
zo 12/09/2021 8037 T.C. TEMSE B 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 3-1 / 7-2 / 55-29 Afgerond
zo 19/09/2021 0045 T.C. LINKEROEVER D 8106 T.C. SOKS A 3-1 / 6-4 / 58-46 Afgerond
zo 19/09/2021 8072 T.C. STEKENE B 8037 T.C. TEMSE B 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
zo 26/09/2021 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 8072 T.C. STEKENE B 1-3 / 3-7 / 42-59 Afgerond
zo 26/09/2021 8037 T.C. TEMSE B 0045 T.C. LINKEROEVER D 2-2 / 5-5 / 47-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0046 T.C. TEN HOEVE A 0045 T.C. LINKEROEVER C 2-2 / 4-4 / 34-33 Afgerond
zo 29/08/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT A 0031 K.T.C. SCHOTEN A 2-2 / 6-4 / 54-39 Afgerond
zo 05/09/2021 0045 T.C. LINKEROEVER C 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT A 2-2 / 4-4 / 30-35 Afgerond
zo 05/09/2021 0155 T.C. RUGGEVELD A 0046 T.C. TEN HOEVE A 3-1 / 7-3 / 59-46 Afgerond
zo 12/09/2021 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT A 0155 T.C. RUGGEVELD A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 12/09/2021 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0045 T.C. LINKEROEVER C 2-2 / 4-4 / 38-35 Afgerond
zo 19/09/2021 0046 T.C. TEN HOEVE A 0015 ROYAL PARK TENNIS CLUB BRASSCHAAT A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 19/09/2021 0155 T.C. RUGGEVELD A 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
zo 26/09/2021 0045 T.C. LINKEROEVER C 0155 T.C. RUGGEVELD A 2-2 / 6-4 / 55-41 Afgerond
zo 26/09/2021 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0046 T.C. TEN HOEVE A 3-1 / 7-2 / 52-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0214 TENNISCLUB T & T B 4-0 / 8-1 / 54-23 Afgerond
zo 29/08/2021 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW A 0112 ESSENSE T.C. INTER A 4-0 / 8-0 / 49-26 Afgerond
zo 05/09/2021 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 05/09/2021 0214 TENNISCLUB T & T B 0112 ESSENSE T.C. INTER A 2-2 / 4-4 / 33-29 Afgerond
zo 12/09/2021 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW A 0214 TENNISCLUB T & T B 3-1 / 6-2 / 40-27 Afgerond
zo 12/09/2021 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 1-3 / 3-7 / 36-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 7044 T.C. LOVANIUM A 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. A 0-4 / 0-8 / 12-48 Afgerond
zo 29/08/2021 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS A 0014 PUTSE T.C. A 3-1 / 6-2 / 40-26 Afgerond
zo 05/09/2021 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. A 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS A 1-3 / 5-6 / 56-61 Afgerond
zo 05/09/2021 0050 T.C. DE RAKKET A 7044 T.C. LOVANIUM A 1-3 / 2-6 / 30-44 Afgerond
zo 12/09/2021 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS A 0050 T.C. DE RAKKET A 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
zo 12/09/2021 0014 PUTSE T.C. A 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. A 1-3 / 2-6 / 32-44 Afgerond
zo 19/09/2021 7044 T.C. LOVANIUM A 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS A 1-3 / 2-7 / 23-50 Afgerond
zo 19/09/2021 0050 T.C. DE RAKKET A 0014 PUTSE T.C. A 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
zo 26/09/2021 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. A 0050 T.C. DE RAKKET A 0-0 / 0-0 / 0-0 Niet aangevangen
zo 26/09/2021 0014 PUTSE T.C. A 7044 T.C. LOVANIUM A 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. B 7044 T.C. LOVANIUM B 1-3 / 3-7 / 34-55 Afgerond
zo 29/08/2021 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 7108 TC TENNIFUN A 4-0 / 8-1 / 49-18 Afgerond
zo 05/09/2021 7044 T.C. LOVANIUM B 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 2-2 / 6-4 / 58-47 Afgerond
zo 05/09/2021 7105 T.C. BOUTERSEM A 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. B 2-2 / 4-5 / 43-46 Afgerond
zo 12/09/2021 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 7105 T.C. BOUTERSEM A 4-0 / 8-1 / 57-30 Afgerond
zo 12/09/2021 7108 TC TENNIFUN A 7044 T.C. LOVANIUM B 0-4 / 0-8 / 18-49 Afgerond
zo 19/09/2021 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. B 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 0-4 / 0-8 / 20-48 Afgerond
zo 19/09/2021 7105 T.C. BOUTERSEM A 7108 TC TENNIFUN A 2-2 / 5-4 / 50-39 Afgerond
zo 26/09/2021 7044 T.C. LOVANIUM B 7105 T.C. BOUTERSEM A 1-3 / 3-6 / 36-49 Afgerond
zo 26/09/2021 7108 TC TENNIFUN A 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. B 2-2 / 4-6 / 45-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0050 T.C. DE RAKKET B 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
zo 29/08/2021 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0099 T.C. OLEN C 0-4 / 1-8 / 31-53 Afgerond
zo 05/09/2021 0050 T.C. DE RAKKET B 0158 T.C. VOORTKAPEL A 2-2 / 4-5 / 41-48 Afgerond
zo 05/09/2021 0051 T.C. SPORTIVA A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 2-2 / 4-5 / 47-42 Afgerond
zo 12/09/2021 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0051 T.C. SPORTIVA A 1-3 / 3-6 / 32-43 Afgerond
zo 12/09/2021 0099 T.C. OLEN C 0050 T.C. DE RAKKET B 3-1 / 7-2 / 50-30 Afgerond
zo 19/09/2021 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0158 T.C. VOORTKAPEL A 3-1 / 6-2 / 47-21 Afgerond
zo 19/09/2021 0051 T.C. SPORTIVA A 0099 T.C. OLEN C 1-3 / 3-6 / 44-51 Afgerond
zo 26/09/2021 0050 T.C. DE RAKKET B 0051 T.C. SPORTIVA A 1-3 / 4-6 / 47-49 Afgerond
zo 26/09/2021 0099 T.C. OLEN C 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 2-2 / 5-4 / 45-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 3-1 / 6-3 / 49-44 Afgerond
zo 29/08/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0-4 / 0-8 / 19-50 Afgerond
zo 05/09/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 5005 KGTP DEN BRUUL A 1-3 / 4-7 / 54-67 Afgerond
zo 05/09/2021 0099 T.C. OLEN A 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 3-1 / 6-4 / 51-50 Afgerond
zo 12/09/2021 5005 KGTP DEN BRUUL A 0099 T.C. OLEN A 1-3 / 4-6 / 44-53 Afgerond
zo 12/09/2021 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
zo 19/09/2021 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 5005 KGTP DEN BRUUL A 4-0 / 8-1 / 54-32 Afgerond
zo 19/09/2021 0099 T.C. OLEN A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0-4 / 1-8 / 32-53 Afgerond
zo 26/09/2021 5036 TENNIS & PADEL DE NETHE A 0099 T.C. OLEN A 1-3 / 2-7 / 31-51 Afgerond
zo 26/09/2021 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0087 I.S.C. TENNIS & PADEL A 3-1 / 7-2 / 53-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0099 T.C. OLEN B 5003 K.T.C. DIEST A 1-3 / 2-6 / 28-42 Afgerond
zo 29/08/2021 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5052 T.C. ZELEM A 2-2 / 5-4 / 48-34 Afgerond
zo 05/09/2021 0099 T.C. OLEN B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 3-1 / 6-2 / 37-26 Afgerond
zo 05/09/2021 5003 K.T.C. DIEST A 5052 T.C. ZELEM A 3-1 / 7-2 / 54-29 Afgerond
zo 12/09/2021 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5003 K.T.C. DIEST A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 12/09/2021 5052 T.C. ZELEM A 0099 T.C. OLEN B 0-4 / 1-8 / 19-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 5052 T.C. ZELEM B 5063 T.C. BEUKENHOF A 1-3 / 2-7 / 37-54 Afgerond
zo 29/08/2021 5037 T.C. DE ALK A 5046 T.C. DE BORN B 0-4 / 2-8 / 47-62 Afgerond
zo 05/09/2021 5063 T.C. BEUKENHOF A 5037 T.C. DE ALK A 1-3 / 2-6 / 23-37 Afgerond
zo 05/09/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5052 T.C. ZELEM B 0-4 / 0-8 / 29-50 Afgerond
zo 12/09/2021 5037 T.C. DE ALK A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 1-3 / 2-6 / 25-37 Afgerond
zo 12/09/2021 5046 T.C. DE BORN B 5063 T.C. BEUKENHOF A 3-1 / 7-3 / 54-41 Afgerond
zo 19/09/2021 5052 T.C. ZELEM B 5037 T.C. DE ALK A 3-1 / 6-2 / 44-30 Afgerond
zo 19/09/2021 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5046 T.C. DE BORN B 3-1 / 7-2 / 52-36 Afgerond
zo 26/09/2021 5063 T.C. BEUKENHOF A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 1-3 / 3-7 / 41-55 Afgerond
zo 26/09/2021 5046 T.C. DE BORN B 5052 T.C. ZELEM B 3-1 / 6-2 / 41-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 0099 T.C. OLEN D 5087 T.C. BOCHOLT A 2-2 / 5-6 / 56-55 Afgerond
zo 29/08/2021 5017 KON. METALLIC T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-1 / 6-2 / 40-22 Afgerond
zo 05/09/2021 5087 T.C. BOCHOLT A 5017 KON. METALLIC T.C. A 1-3 / 4-7 / 56-56 Afgerond
zo 05/09/2021 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 0099 T.C. OLEN D 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
zo 12/09/2021 5017 KON. METALLIC T.C. A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 3-1 / 6-3 / 52-40 Afgerond
zo 12/09/2021 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5087 T.C. BOCHOLT A 2-2 / 4-4 / 31-37 Afgerond
zo 19/09/2021 0099 T.C. OLEN D 5017 KON. METALLIC T.C. A 2-2 / 4-4 / 38-41 Afgerond
zo 19/09/2021 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-4 / 1-8 / 26-55 Afgerond
zo 26/09/2021 5087 T.C. BOCHOLT A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 3-1 / 7-2 / 51-32 Afgerond
zo 26/09/2021 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0099 T.C. OLEN D 1-3 / 3-7 / 34-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/08/2021 5035 TENKIE PARK A 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-1 / 51-26 Afgerond
zo 29/08/2021 5087 T.C. BOCHOLT B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-1 / 7-2 / 50-30 Afgerond
zo 05/09/2021 5046 T.C. DE BORN A 5087 T.C. BOCHOLT B 4-0 / 8-1 / 53-29 Afgerond
zo 05/09/2021 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5035 TENKIE PARK A 0-4 / 0-8 / 18-49 Afgerond
zo 12/09/2021 5087 T.C. BOCHOLT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 4-0 / 8-1 / 56-37 Afgerond
zo 12/09/2021 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5046 T.C. DE BORN A 1-3 / 2-7 / 25-49 Afgerond
zo 19/09/2021 5035 TENKIE PARK A 5087 T.C. BOCHOLT B 3-1 / 6-2 / 40-28 Afgerond
zo 19/09/2021 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 2-2 / 4-5 / 33-47 Afgerond
zo 26/09/2021 5046 T.C. DE BORN A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-2 / 4-4 / 36-33 Afgerond
zo 26/09/2021 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5035 TENKIE PARK A 1-3 / 2-7 / 28-49 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde