Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2020 Regio 2
  • Seizoen: 2020
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 50 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 0048 STEPP B 7056 T.C.DE WEHZEL B 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 0185 T.C. HEIVELD 0217 ARENAL MECHELEN C 4-2 / 4-2 / 46-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 0140 T.C. DUVELS A 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 0048 STEPP B 0185 T.C. HEIVELD 4-2 / 4-2 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 7056 T.C.DE WEHZEL B 0140 T.C. DUVELS A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 0217 ARENAL MECHELEN C 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 0185 T.C. HEIVELD 7056 T.C.DE WEHZEL B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 0048 STEPP B 3-3 / 3-3 / 40-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 0140 T.C. DUVELS A 0217 ARENAL MECHELEN C 4-2 / 4-2 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 0048 STEPP B 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 4-2 / 44-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 7056 T.C.DE WEHZEL B 0217 ARENAL MECHELEN C 1-5 / 1-5 / 37-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 0185 T.C. HEIVELD 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 0-6 / 0-6 / 34-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0217 ARENAL MECHELEN C 0048 STEPP B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 7056 T.C.DE WEHZEL B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0140 T.C. DUVELS A 0185 T.C. HEIVELD - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 8136 T.C. TOPSPIN 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 3-3 / 3-3 / 38-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8180 PADEL WAASLAND 8126 T.C. HOF TER BURST 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 0217 ARENAL MECHELEN A 0048 STEPP A 5-1 / 5-1 / 52-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN 8180 PADEL WAASLAND 3-3 / 3-3 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 0048 STEPP A 5-1 / 5-1 / 50-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST 0217 ARENAL MECHELEN A 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8180 PADEL WAASLAND 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 1-5 / 1-5 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 0217 ARENAL MECHELEN A 8136 T.C. TOPSPIN 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 0048 STEPP A 8126 T.C. HOF TER BURST 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN 0048 STEPP A 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8126 T.C. HOF TER BURST 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8180 PADEL WAASLAND 0217 ARENAL MECHELEN A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST 8136 T.C. TOPSPIN 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0217 ARENAL MECHELEN A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0048 STEPP A 8180 PADEL WAASLAND - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 0217 ARENAL MECHELEN B 7012 TENZA 4-2 / 4-2 / 43-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 7003 BRUSSELSE T.C. B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 3-3 / 3-3 / 37-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 7056 T.C.DE WEHZEL A 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 0217 ARENAL MECHELEN B 7003 BRUSSELSE T.C. B 4-2 / 4-2 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 7012 TENZA 7056 T.C.DE WEHZEL A 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 1-5 / 1-5 / 24-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 7003 BRUSSELSE T.C. B 7012 TENZA 3-3 / 3-3 / 43-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 0217 ARENAL MECHELEN B 5-1 / 5-1 / 53-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 7056 T.C.DE WEHZEL A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 0217 ARENAL MECHELEN B 7056 T.C.DE WEHZEL A 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 7012 TENZA 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 7003 BRUSSELSE T.C. B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 1-5 / 1-5 / 19-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 0217 ARENAL MECHELEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 7012 TENZA - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 7056 T.C.DE WEHZEL A 7003 BRUSSELSE T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 0140 T.C. DUVELS B 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 2-4 / 2-4 / 37-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8187 HANGAR PADEL CLUB 0107 PADELCLUB TER EIKEN 2-4 / 2-4 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 5029 T.C. MOL B 4-2 / 4-2 / 43-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 0140 T.C. DUVELS B 8187 HANGAR PADEL CLUB 4-2 / 4-2 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 5029 T.C. MOL B 2-4 / 2-4 / 38-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 2-4 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8187 HANGAR PADEL CLUB 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 2-4 / 2-4 / 32-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0140 T.C. DUVELS B 5-1 / 5-1 / 53-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5029 T.C. MOL B 0107 PADELCLUB TER EIKEN 2-4 / 2-4 / 31-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 0140 T.C. DUVELS B 5029 T.C. MOL B 2-4 / 2-4 / 33-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 0107 PADELCLUB TER EIKEN 4-2 / 4-2 / 52-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8187 HANGAR PADEL CLUB 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN 0140 T.C. DUVELS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0215 ANTWERP PADEL CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5029 T.C. MOL B 8187 HANGAR PADEL CLUB - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 5048 G.T. TESSENDERLO 5029 T.C. MOL A 5-1 / 5-1 / 52-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 5085 T.C. KOERSEL 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 3-3 / 36-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO 5085 T.C. KOERSEL 2-4 / 2-4 / 33-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5029 T.C. MOL A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5052 T.C. ZELEM 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 3-3 / 3-3 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5085 T.C. KOERSEL 5029 T.C. MOL A 4-2 / 4-2 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 5048 G.T. TESSENDERLO 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 1-5 / 24-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5029 T.C. MOL A 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 1-5 / 26-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5085 T.C. KOERSEL 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 3-3 / 3-3 / 46-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5052 T.C. ZELEM 5048 G.T. TESSENDERLO - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 5029 T.C. MOL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5085 T.C. KOERSEL - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(C1) (C1)
(A2) (A2)
(B1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(E2)
(F1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(D2)
(A1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(C2)
(E1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(F2)
(D1)
(D1)
(B2)
(B2)
(C1) Nog te spelen (zo 22/11/2020)
(A2)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
(D1) Nog te spelen (zo 22/11/2020)
(B2)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)