Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2020
  • Seizoen: 2020
  • Categorie: PADEL GEMENGD
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 25/09/2020 2024 K.T.C. AZALEA 8057 T.C. MERELBEKE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2-2 / 2-2 / 27-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2013 OSTEND TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA 8005 KON. DEINZE T.C. B 0-4 / 0-4 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-3 / 1-3 / 24-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-0 / 4-0 / 36-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8057 T.C. MERELBEKE B 4-0 / 4-0 / 36-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2024 K.T.C. AZALEA 2-2 / 2-2 / 30-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 1-3 / 1-3 / 19-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-4 / 0-4 / 14-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 0-4 / 0-4 / 16-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-0 / 4-0 / 36-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2024 K.T.C. AZALEA - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 8057 T.C. MERELBEKE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 25/09/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 3-1 / 3-1 / 34-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8005 KON. DEINZE T.C. A 2-2 / 2-2 / 32-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-0 / 4-0 / 36-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 8057 T.C. MERELBEKE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 4-0 / 4-0 / 36-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 3-1 / 3-1 / 33-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 3-1 / 3-1 / 33-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 8005 KON. DEINZE T.C. A 3-1 / 3-1 / 35-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2-2 / 2-2 / 21-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 8057 T.C. MERELBEKE A 3-1 / 3-1 / 27-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 2013 OSTEND TENNIS CLUB F - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 25/09/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2110 T.C. BOSTERHOUT B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 2198 ARENAL WAREGEM 2190 TC DE WATERTOREN 1-3 / 1-3 / 27-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE 2038 KTC ISIS - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2198 ARENAL WAREGEM 4-0 / 4-0 / 36-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2038 KTC ISIS 2-2 / 2-2 / 27-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN 2195 PADEL CLUB ROESELARE 3-1 / 3-1 / 34-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-2 / 2-2 / 32-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-4 / 0-4 / 5-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2038 KTC ISIS 2190 TC DE WATERTOREN 3-1 / 3-1 / 30-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2038 KTC ISIS 3-1 / 3-1 / 31-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2190 TC DE WATERTOREN 2-2 / 2-2 / 26-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM 2195 PADEL CLUB ROESELARE 1-3 / 1-3 / 22-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN 2075 WAREGEM TENNIS CLUB - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE 2110 T.C. BOSTERHOUT B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2038 KTC ISIS 2198 ARENAL WAREGEM - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 25/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 8022 T.C. EEKLO A 2194 ARENAL BRUGGE 2-2 / 2-2 / 31-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2034 T.C. BRUGHIA - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 8022 T.C. EEKLO A 0-4 / 0-4 / 8-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2034 T.C. BRUGHIA 3-1 / 3-1 / 32-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-1 / 3-1 / 34-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-0 / 4-0 / 36-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 3-1 / 3-1 / 35-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA 2194 ARENAL BRUGGE 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2034 T.C. BRUGHIA - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2194 ARENAL BRUGGE 0-4 / 0-4 / 6-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-0 / 4-0 / 36-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE 2013 OSTEND TENNIS CLUB C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA 8022 T.C. EEKLO A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 25/09/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8182 RECREAN PADEL B 1-3 / 1-3 / 29-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 8143 T.C. FOR EVER 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 0-4 / 0-4 / 15-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 8023 T.C. LIERDE C 8057 T.C. MERELBEKE D 0-4 / 0-4 / 12-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8143 T.C. FOR EVER 3-1 / 3-1 / 35-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 8182 RECREAN PADEL B 8057 T.C. MERELBEKE D 0-4 / 0-4 / 9-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8023 T.C. LIERDE C 4-0 / 4-0 / 36-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8143 T.C. FOR EVER 8182 RECREAN PADEL B 1-3 / 1-3 / 23-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8023 T.C. LIERDE C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-2 / 2-2 / 27-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE D 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 3-1 / 3-1 / 32-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8057 T.C. MERELBEKE D 0-4 / 0-4 / 17-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8182 RECREAN PADEL B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 0-4 / 0-4 / 22-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8143 T.C. FOR EVER 8023 T.C. LIERDE C 2-2 / 2-2 / 20-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8023 T.C. LIERDE C 8182 RECREAN PADEL B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE D 8143 T.C. FOR EVER - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 25/09/2020 8023 T.C. LIERDE B 8023 T.C. LIERDE A 4-0 / 4-0 / 36-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-2 / 2-2 / 26-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 8182 RECREAN PADEL A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 8023 T.C. LIERDE B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 2-2 / 2-2 / 29-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 8023 T.C. LIERDE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-3 / 1-3 / 19-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM 8182 RECREAN PADEL A 2-2 / 2-2 / 20-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8023 T.C. LIERDE A 2-2 / 2-2 / 29-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8182 RECREAN PADEL A 8023 T.C. LIERDE B 1-3 / 1-3 / 23-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-1 / 3-1 / 34-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8023 T.C. LIERDE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-2 / 2-2 / 27-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8023 T.C. LIERDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-2 / 2-2 / 27-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8182 RECREAN PADEL A 3-1 / 3-1 / 33-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM 8023 T.C. LIERDE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8182 RECREAN PADEL A 8023 T.C. LIERDE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 25/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2-2 / 2-2 / 29-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2090 T.C. KOKSIJDE - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 25/09/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 8022 T.C. EEKLO B 4-0 / 4-0 / 36-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2-2 / 2-2 / 29-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 8022 T.C. EEKLO B 2-2 / 2-2 / 30-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 02/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-3 / 1-3 / 25-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-4 / 0-4 / 21-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-0 / 4-0 / 36-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 09/10/2020 8022 T.C. EEKLO B 2090 T.C. KOKSIJDE 1-3 / 1-3 / 20-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 8022 T.C. EEKLO B 0-4 / 0-4 / 12-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2090 T.C. KOKSIJDE 1-3 / 1-3 / 23-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 16/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-4 / 0-4 / 15-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB G - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 23/10/2020 8022 T.C. EEKLO B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(E1) (E1)
(F1) Nog te spelen (vr 13/11/2020)
(B2)
(G1) Nog te spelen (vr 13/11/2020)
(C2)
(D1) Nog te spelen (vr 13/11/2020)
(A2)
(C1) Nog te spelen (vr 13/11/2020)
(F2)
(B1) Nog te spelen (vr 13/11/2020)
(G2)
(A1) Nog te spelen (vr 13/11/2020)
(D2)
(E2)
(E2)
(E1) Nog te spelen (vr 20/11/2020)
Nog te spelen (vr 20/11/2020)
Nog te spelen (vr 20/11/2020)
Nog te spelen (vr 20/11/2020)
(E2)
Nog te spelen (vr 27/11/2020)
Nog te spelen (vr 27/11/2020)