Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2020
  • Periode: Najaar Padel
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 500 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 2053 T.C. KORTEMARK A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2194 ARENAL BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-4 / 2-4 / 42-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 4-2 / 4-2 / 51-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2053 T.C. KORTEMARK A 1-5 / 1-5 / 38-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2194 ARENAL BRUGGE A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2194 ARENAL BRUGGE A 5-1 / 5-1 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 4-2 / 4-2 / 45-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE A 2053 T.C. KORTEMARK A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2027 K.G. WITTE BEER A 3-3 / 3-3 / 44-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 4-2 / 46-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2194 ARENAL BRUGGE B 2-4 / 2-4 / 43-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2034 T.C. BRUGHIA A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER A 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 34-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 1-5 / 1-5 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 47-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA A 2027 K.G. WITTE BEER A 3-3 / 3-3 / 39-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2034 T.C. BRUGHIA A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2027 K.G. WITTE BEER A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2024 K.T.C. AZALEA A 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA A 2194 ARENAL BRUGGE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2050 TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 41-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2198 ARENAL WAREGEM A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2190 TC DE WATERTOREN A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 5-1 / 5-1 / 52-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 3-3 / 3-3 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 2190 TC DE WATERTOREN A 4-2 / 4-2 / 46-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE A 1-5 / 1-5 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2198 ARENAL WAREGEM A 4-2 / 4-2 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2-4 / 2-4 / 38-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2198 ARENAL WAREGEM A 3-3 / 3-3 / 38-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2190 TC DE WATERTOREN A 1-5 / 1-5 / 29-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN A 2050 TC RUMBEKE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2110 T.C. BOSTERHOUT A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 8057 T.C. MERELBEKE A 5-1 / 5-1 / 53-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8183 PADEL 4U2 GENT B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8143 T.C. FOR EVER A 2-4 / 2-4 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 8005 KON. DEINZE T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8143 T.C. FOR EVER A 1-5 / 1-5 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 51-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8057 T.C. MERELBEKE A 3-3 / 3-3 / 35-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 1-5 / 1-5 / 35-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8143 T.C. FOR EVER A 8183 PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 8143 T.C. FOR EVER A 1-5 / 1-5 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 34-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8057 T.C. MERELBEKE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8143 T.C. FOR EVER A 8005 KON. DEINZE T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 4-2 / 52-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8057 T.C. MERELBEKE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8159 T.C. ELEVEN A 5-1 / 5-1 / 50-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 8057 T.C. MERELBEKE C 1-5 / 1-5 / 29-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 8005 KON. DEINZE T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 37-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE C 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8057 T.C. MERELBEKE C 3-3 / 3-3 / 39-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2-4 / 2-4 / 47-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 8183 PADEL 4U2 GENT A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8005 KON. DEINZE T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE C 8159 T.C. ELEVEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 49-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8023 T.C. LIERDE A 8182 SHARP RECREAN A 4-2 / 4-2 / 49-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 42-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8023 T.C. LIERDE A 3-3 / 3-3 / 41-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8057 T.C. MERELBEKE B 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8182 SHARP RECREAN A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-4 / 2-4 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8023 T.C. LIERDE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 49-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 1-5 / 1-5 / 36-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 8182 SHARP RECREAN A 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8057 T.C. MERELBEKE B 4-2 / 4-2 / 50-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8182 SHARP RECREAN A 3-3 / 3-3 / 49-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8023 T.C. LIERDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 4-2 / 4-2 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8182 SHARP RECREAN A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 8023 T.C. LIERDE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 8145 TS KENTA A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 1-5 / 1-5 / 23-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8117 T.C. PLAYERS A 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 4-2 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8188 AALST PADEL 2.0 A 8023 T.C. LIERDE B 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8145 TS KENTA A 8117 T.C. PLAYERS A 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8023 T.C. LIERDE B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8188 AALST PADEL 2.0 A 0-6 / 0-6 / 40-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8117 T.C. PLAYERS A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 4-2 / 4-2 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8188 AALST PADEL 2.0 A 8145 TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8023 T.C. LIERDE B 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 2-4 / 37-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8145 TS KENTA A 8023 T.C. LIERDE B 4-2 / 4-2 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8126 T.C. HOF TER BURST A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8117 T.C. PLAYERS A 8188 AALST PADEL 2.0 A 2-4 / 2-4 / 43-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8145 TS KENTA A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8188 AALST PADEL 2.0 A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8023 T.C. LIERDE B 8117 T.C. PLAYERS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 8136 T.C. TOPSPIN A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 0-6 / 0-6 / 36-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8187 HANGAR PADEL CLUB A 8183 PADEL 4U2 GENT C 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 0053 T.C. BORNEM A 5-1 / 5-1 / 52-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN A 8187 HANGAR PADEL CLUB A 5-1 / 5-1 / 48-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 0053 T.C. BORNEM A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT C 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8187 HANGAR PADEL CLUB A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 8136 T.C. TOPSPIN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 0053 T.C. BORNEM A 8183 PADEL 4U2 GENT C 5-1 / 5-1 / 47-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN A 0053 T.C. BORNEM A 5-1 / 5-1 / 49-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 8183 PADEL 4U2 GENT C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8187 HANGAR PADEL CLUB A 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 2-4 / 2-4 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT C 8136 T.C. TOPSPIN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8184 PADEL CLUB LOKEREN A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 0053 T.C. BORNEM A 8187 HANGAR PADEL CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 7003 BRUSSELSE T.C. A 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 7044 T.C. LOVANIUM A 7126 PARK 1800 A 3-3 / 3-3 / 40-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 7012 TENZA A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 7003 BRUSSELSE T.C. A 7044 T.C. LOVANIUM A 4-2 / 4-2 / 51-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 7126 PARK 1800 A 7012 TENZA A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 7044 T.C. LOVANIUM A 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 4-2 / 4-2 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 7012 TENZA A 7003 BRUSSELSE T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7126 PARK 1800 A 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 7003 BRUSSELSE T.C. A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A 7126 PARK 1800 A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 7044 T.C. LOVANIUM A 7012 TENZA A 4-2 / 4-2 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 7126 PARK 1800 A 7003 BRUSSELSE T.C. A 0-0 / 0-0 / 0-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 7012 TENZA A 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7044 T.C. LOVANIUM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 3-3 / 3-3 / 43-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 5052 T.C. ZELEM B 5029 T.C. MOL A 2-4 / 2-4 / 34-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 2-4 / 44-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 4-2 / 51-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5029 T.C. MOL A 5026 T.C. LUMMEN A 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5052 T.C. ZELEM B 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 2-4 / 2-4 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5026 T.C. LUMMEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 4-2 / 46-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO A 5029 T.C. MOL A 4-2 / 4-2 / 52-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 2-4 / 41-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 0220 PADEL 360 TURNHOUT C 5029 T.C. MOL A 2-4 / 2-4 / 46-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5052 T.C. ZELEM B 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 4-2 / 48-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5029 T.C. MOL A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5026 T.C. LUMMEN A 0220 PADEL 360 TURNHOUT C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO A 5052 T.C. ZELEM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 5048 G.T. TESSENDERLO C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 4-2 / 4-2 / 49-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5052 T.C. ZELEM A 2-4 / 2-4 / 38-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO C 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 3-3 / 3-3 / 46-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5052 T.C. ZELEM A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 4-2 / 4-2 / 50-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-4 / 2-4 / 42-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 3-3 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO C 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 3-3 / 3-3 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5052 T.C. ZELEM A 1-5 / 1-5 / 36-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 4-2 / 4-2 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5052 T.C. ZELEM A 5048 G.T. TESSENDERLO C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 5048 G.T. TESSENDERLO B 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 4-2 / 4-2 / 50-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 5085 T.C. KOERSEL A 5024 T.C. HEUSDEN A 3-3 / 3-3 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO B 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5024 T.C. HEUSDEN A 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 2-4 / 40-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5085 T.C. KOERSEL A 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 5024 T.C. HEUSDEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4-2 / 4-2 / 48-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5048 G.T. TESSENDERLO B 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 1-5 / 26-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-4 / 2-4 / 36-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5085 T.C. KOERSEL A 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5048 G.T. TESSENDERLO B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5085 T.C. KOERSEL A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 5024 T.C. HEUSDEN A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(J1) (J1)
(N1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(F2)
(O1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(C2)
(G1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(M2)
(B1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(A2)
(I1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(D2)
(K1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(H2)
(E1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(L2)
(L1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(O2)
(C1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(J2)
(M1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(B2)
(H1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(I2)
(A1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(G2)
(D1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(N2)
(F1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(K2)
(E2)
(E2)
(J1) Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
(E2)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)
Nog te spelen (zo 06/12/2020)
Nog te spelen (zo 06/12/2020)