Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2020
  • Seizoen: 2020
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 250 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2194 ARENAL BRUGGE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2053 T.C. KORTEMARK A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-5 / 1-5 / 37-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2053 T.C. KORTEMARK A 3-3 / 3-3 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE A 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-4 / 2-4 / 44-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-4 / 2-4 / 26-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK A 2194 ARENAL BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 51-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 5-1 / 5-1 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 5-1 / 5-1 / 50-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-5 / 1-5 / 39-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 3-3 / 3-3 / 40-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 3-3 / 3-3 / 40-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2194 ARENAL BRUGGE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2053 T.C. KORTEMARK A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 51-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2053 T.C. KORTEMARK B 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2050 TC RUMBEKE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2053 T.C. KORTEMARK B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2050 TC RUMBEKE A 1-5 / 1-5 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 4-2 / 4-2 / 50-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK B 2050 TC RUMBEKE A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2053 T.C. KORTEMARK B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 4-2 / 4-2 / 46-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2194 ARENAL BRUGGE C 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2024 K.T.C. AZALEA A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 3-3 / 3-3 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 6-0 / 6-0 / 54-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2194 ARENAL BRUGGE C 5-1 / 5-1 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 1-5 / 1-5 / 22-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2194 ARENAL BRUGGE C 5-1 / 5-1 / 53-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 2-4 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2195 PADEL CLUB ROESELARE E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2024 K.T.C. AZALEA A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2195 PADEL CLUB ROESELARE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2194 ARENAL BRUGGE D 2027 K.G. WITTE BEER C 2-4 / 2-4 / 42-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-3 / 3-3 / 46-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2027 K.G. WITTE BEER C 5-1 / 5-1 / 53-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2194 ARENAL BRUGGE D 1-5 / 1-5 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 51-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-4 / 2-4 / 46-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER C 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2027 K.G. WITTE BEER C 5-1 / 5-1 / 53-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 5-1 / 5-1 / 53-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2194 ARENAL BRUGGE D 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2194 ARENAL BRUGGE F 5-1 / 5-1 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2034 T.C. BRUGHIA A 2024 K.T.C. AZALEA C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2027 K.G. WITTE BEER B 2013 OSTEND TENNIS CLUB H - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE F 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 1-5 / 1-5 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA C 2027 K.G. WITTE BEER B 6-0 / 6-0 / 54-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA A 2194 ARENAL BRUGGE F 2-4 / 2-4 / 41-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2024 K.T.C. AZALEA C 2-4 / 2-4 / 30-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 4-2 / 4-2 / 51-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE F 2024 K.T.C. AZALEA C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA A 2027 K.G. WITTE BEER B 4-2 / 4-2 / 48-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA C 8076 T.C. 'T LOBBEKE - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER B 2194 ARENAL BRUGGE F - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2034 T.C. BRUGHIA A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE G 2038 KTC ISIS 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2198 ARENAL WAREGEM A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2050 TC RUMBEKE C 2190 TC DE WATERTOREN 5-1 / 5-1 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE G 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2038 KTC ISIS 2190 TC DE WATERTOREN 5-1 / 5-1 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 2050 TC RUMBEKE C 2-4 / 2-4 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2038 KTC ISIS 3-3 / 3-3 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2050 TC RUMBEKE C 2195 PADEL CLUB ROESELARE G 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN 2198 ARENAL WAREGEM A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE G 2190 TC DE WATERTOREN 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2038 KTC ISIS 2198 ARENAL WAREGEM A 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2050 TC RUMBEKE C 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 2195 PADEL CLUB ROESELARE G - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2050 TC RUMBEKE C 2038 KTC ISIS - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2027 K.G. WITTE BEER A 2024 K.T.C. AZALEA B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2194 ARENAL BRUGGE E 8022 T.C. EEKLO A 3-3 / 3-3 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2034 T.C. BRUGHIA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER A 2194 ARENAL BRUGGE E 3-3 / 3-3 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 2034 T.C. BRUGHIA B 2-4 / 2-4 / 33-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE E 2024 K.T.C. AZALEA B 1-5 / 1-5 / 36-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA B 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 4-2 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 8022 T.C. EEKLO A 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 49-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 34-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE E 2034 T.C. BRUGHIA B 4-2 / 4-2 / 48-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 2027 K.G. WITTE BEER A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA B 2024 K.T.C. AZALEA B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2194 ARENAL BRUGGE E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2050 TC RUMBEKE B 1-1 / 1-1 / 16-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2198 ARENAL WAREGEM C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 29-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2198 ARENAL WAREGEM C 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 5-1 / 5-1 / 46-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM C 2050 TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2-4 / 2-4 / 32-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2050 TC RUMBEKE B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM C 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2050 TC RUMBEKE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2198 ARENAL WAREGEM C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE D 3-3 / 3-3 / 43-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2185 T.C. AQUILA 4-2 / 4-2 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8005 KON. DEINZE T.C. D 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2050 TC RUMBEKE D 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 1-5 / 1-5 / 28-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2185 T.C. AQUILA 8005 KON. DEINZE T.C. D 4-2 / 4-2 / 45-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2050 TC RUMBEKE D 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. D 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 44-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2185 T.C. AQUILA 5-1 / 5-1 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 26-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2050 TC RUMBEKE D 2185 T.C. AQUILA 1-5 / 1-5 / 24-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 8005 KON. DEINZE T.C. D 5-1 / 5-1 / 48-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2185 T.C. AQUILA 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-0 / 0-0 / 0-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. D 2050 TC RUMBEKE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2195 PADEL CLUB ROESELARE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8022 T.C. EEKLO B 2013 OSTEND TENNIS CLUB G - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8159 T.C. ELEVEN B 2034 T.C. BRUGHIA C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 8005 KON. DEINZE T.C. C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8022 T.C. EEKLO B 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 8005 KON. DEINZE T.C. C 3-3 / 3-3 / 41-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA C 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 4-2 / 4-2 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8159 T.C. ELEVEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 8022 T.C. EEKLO B 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. C 2034 T.C. BRUGHIA C 2-4 / 2-4 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8022 T.C. EEKLO B 8005 KON. DEINZE T.C. C 4-2 / 4-2 / 46-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2034 T.C. BRUGHIA C 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8159 T.C. ELEVEN B 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 5-1 / 5-1 / 51-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA C 8022 T.C. EEKLO B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 2013 OSTEND TENNIS CLUB G - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. C 8159 T.C. ELEVEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8183 PADEL 4U2 GENT A 6-0 / 6-0 / 54-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 1-5 / 40-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 8055 T.C. DE PINTE 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8057 T.C. MERELBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8055 T.C. DE PINTE 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 2198 ARENAL WAREGEM B 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 38-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 8005 KON. DEINZE T.C. B 1-5 / 1-5 / 24-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8055 T.C. DE PINTE 8159 T.C. ELEVEN A 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8055 T.C. DE PINTE 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 2-4 / 34-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 2198 ARENAL WAREGEM B 4-2 / 4-2 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 8005 KON. DEINZE T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 8183 PADEL 4U2 GENT A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8055 T.C. DE PINTE 8057 T.C. MERELBEKE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8188 AALST PADEL 2.0 B 8183 PADEL 4U2 GENT C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8126 T.C. HOF TER BURST B 8180 PADEL WAASLAND C 4-2 / 4-2 / 49-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8188 AALST PADEL 2.0 B 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8180 PADEL WAASLAND C 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT C 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8188 AALST PADEL 2.0 B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 5-1 / 5-1 / 48-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8180 PADEL WAASLAND C 8183 PADEL 4U2 GENT C 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8180 PADEL WAASLAND C 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8183 PADEL 4U2 GENT C 2-4 / 2-4 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8188 AALST PADEL 2.0 B 8126 T.C. HOF TER BURST B 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8180 PADEL WAASLAND C 8188 AALST PADEL 2.0 B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8188 AALST PADEL 2.0 C 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8117 T.C. PLAYERS D 8180 PADEL WAASLAND A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 5-1 / 5-1 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8117 T.C. PLAYERS D 5-1 / 5-1 / 52-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8188 AALST PADEL 2.0 C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8180 PADEL WAASLAND A 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 1-5 / 1-5 / 31-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8117 T.C. PLAYERS D 8188 AALST PADEL 2.0 C 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 2-4 / 45-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8180 PADEL WAASLAND A 5-1 / 5-1 / 52-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8188 AALST PADEL 2.0 C 8180 PADEL WAASLAND A 2-4 / 2-4 / 34-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8117 T.C. PLAYERS D 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8180 PADEL WAASLAND A 8126 T.C. HOF TER BURST A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW A 8188 AALST PADEL 2.0 C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8117 T.C. PLAYERS D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8145 TS KENTA 7123 TC DIEPENBROEK VZW B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8180 PADEL WAASLAND B 8117 T.C. PLAYERS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8136 T.C. TOPSPIN 8126 T.C. HOF TER BURST C 3-3 / 3-3 / 46-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8145 TS KENTA 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW B 8126 T.C. HOF TER BURST C 1-5 / 1-5 / 29-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8117 T.C. PLAYERS A 8136 T.C. TOPSPIN 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8180 PADEL WAASLAND B 7123 TC DIEPENBROEK VZW B 5-1 / 5-1 / 48-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN 8145 TS KENTA 1-5 / 1-5 / 44-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST C 8117 T.C. PLAYERS A 3-3 / 3-3 / 45-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8145 TS KENTA 8126 T.C. HOF TER BURST C 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW B 8117 T.C. PLAYERS A 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8180 PADEL WAASLAND B 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 3-3 / 39-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8117 T.C. PLAYERS A 8145 TS KENTA - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN 7123 TC DIEPENBROEK VZW B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST C 8180 PADEL WAASLAND B 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2090 T.C. KOKSIJDE B 2053 T.C. KORTEMARK C 5-1 / 5-1 / 49-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 3-3 / 3-3 / 43-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK C 2194 ARENAL BRUGGE B 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 1-5 / 1-5 / 25-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 5-1 / 5-1 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2053 T.C. KORTEMARK C 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2053 T.C. KORTEMARK C 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE B 2194 ARENAL BRUGGE B 4-2 / 4-2 / 46-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK C 2013 OSTEND TENNIS CLUB F - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2090 T.C. KOKSIJDE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(D1) (D1)
(M2) (M2)
(F1) (F1)
(S2) (S2)
(E1) (E1)
(B2) (B2)
(R1) (R1)
(J2) (J2)
(O1) (O1)
(K2) (K2)
(A1) (A1)
(G2) (G2)
(T1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(L2)
(P1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(C2)
(Q1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(I2)
(H1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(N2)
(J1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(D2)
(I1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(F2)
(C1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(E2)
(N1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(Q2)
(G1)
(G1)
(P2)
(P2)
(K1)
(K1)
(A2)
(A2)
(L1)
(L1)
(R2)
(R2)
(M1)
(M1)
(T2)
(T2)
(B1)
(B1)
(H2)
(H2)
(S1)
(S1)
(O2)
(O2)
(D1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(M2)
(F1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(S2)
(E1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(B2)
(R1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(J2)
(O1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(K2)
(A1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(G2)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
(G1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(P2)
(K1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(A2)
(L1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(R2)
(M1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(T2)
(B1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(H2)
(S1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(O2)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (za 05/12/2020)
Nog te spelen (za 05/12/2020)