Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2020
  • Seizoen: 2020
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2013 OSTEND TENNIS CLUB I - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 3-3 / 3-3 / 41-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 5-1 / 5-1 / 46-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2090 T.C. KOKSIJDE A 4-2 / 4-2 / 46-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB H 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A - / - / - Nog te spelen
za 17/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB I 2013 OSTEND TENNIS CLUB H - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW B - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2199 PADELCLUB HOUTHULST B 2195 PADEL CLUB ROESELARE B - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2050 TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2199 PADELCLUB HOUTHULST B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 41-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2050 TC RUMBEKE D 1-5 / 1-5 / 24-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 5-1 / 5-1 / 46-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2-4 / 2-4 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2199 PADELCLUB HOUTHULST B 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2050 TC RUMBEKE D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 5-1 / 5-1 / 53-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2199 PADELCLUB HOUTHULST B 2050 TC RUMBEKE D 1-5 / 1-5 / 17-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 1-5 / 1-5 / 19-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX F 2199 PADELCLUB HOUTHULST B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM C 2195 PADEL CLUB ROESELARE B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2050 TC RUMBEKE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 3-3 / 3-3 / 48-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2194 PADELCLUB BRUGGE B 5-1 / 5-1 / 49-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2027 K.G. WITTE BEER 2013 OSTEND TENNIS CLUB F - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 4-2 / 4-2 / 49-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2-4 / 2-4 / 34-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2027 K.G. WITTE BEER 1-5 / 1-5 / 38-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER 2024 K.T.C. AZALEA B 3-3 / 3-3 / 46-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2-4 / 2-4 / 39-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D 2194 PADELCLUB BRUGGE B 3-3 / 3-3 / 42-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E 2027 K.G. WITTE BEER 2-4 / 2-4 / 30-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2024 K.T.C. AZALEA B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2027 K.G. WITTE BEER 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM D - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB F 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX E - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 30-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2034 T.C. BRUGHIA 2194 PADELCLUB BRUGGE C 3-3 / 3-3 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2013 OSTEND TENNIS CLUB G - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2034 T.C. BRUGHIA 4-2 / 4-2 / 43-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA 2024 K.T.C. AZALEA A 4-2 / 4-2 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2194 PADELCLUB BRUGGE C 4-2 / 4-2 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA A 2194 PADELCLUB BRUGGE C 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2024 K.T.C. AZALEA A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB G 2034 T.C. BRUGHIA - / - / - Niet afgewerkt
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2050 TC RUMBEKE B 2038 KTC ISIS B 4-2 / 4-2 / 50-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2190 TC DE WATERTOREN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 2050 TC RUMBEKE B 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2038 KTC ISIS B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 3-3 / 3-3 / 45-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2190 TC DE WATERTOREN 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2038 KTC ISIS B 5-1 / 5-1 / 52-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN 2050 TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 36-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 4-2 / 4-2 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2050 TC RUMBEKE B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 5-1 / 5-1 / 50-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2038 KTC ISIS B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 38-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2190 TC DE WATERTOREN 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2050 TC RUMBEKE B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2190 TC DE WATERTOREN 2038 KTC ISIS B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2195 PADEL CLUB ROESELARE D - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE D 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 35-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2024 K.T.C. AZALEA D 3-3 / 3-3 / 36-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2194 PADELCLUB BRUGGE D 1-5 / 1-5 / 26-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2024 K.T.C. AZALEA D 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 5-1 / 5-1 / 49-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE D 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 1-5 / 1-5 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA D 8022 T.C. EEKLO A 1-5 / 1-5 / 43-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2024 K.T.C. AZALEA D 4-2 / 4-2 / 44-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8022 T.C. EEKLO A 5-1 / 5-1 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE D 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 48-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8022 T.C. EEKLO A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 8076 T.C. 'T LOBBEKE A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA D 2194 PADELCLUB BRUGGE D - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2198 ARENAL WAREGEM C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 4-2 / 4-2 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT C 3-3 / 3-3 / 40-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2038 KTC ISIS A 5-1 / 5-1 / 51-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM C 2050 TC RUMBEKE C 1-5 / 1-5 / 34-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2038 KTC ISIS A 2-4 / 2-4 / 37-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2-4 / 2-4 / 38-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2050 TC RUMBEKE C 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2198 ARENAL WAREGEM C 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2038 KTC ISIS A 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2-4 / 2-4 / 41-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM C 2038 KTC ISIS A 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2110 T.C. BOSTERHOUT C 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2050 TC RUMBEKE C 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2198 ARENAL WAREGEM C - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2038 KTC ISIS A 2050 TC RUMBEKE C - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 5-1 / 5-1 / 53-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8159 T.C. ELEVEN C 2195 PADEL CLUB ROESELARE C - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2185 T.C. AQUILA 8022 T.C. EEKLO D 3-3 / 3-3 / 39-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8159 T.C. ELEVEN C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 8022 T.C. EEKLO D 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2185 T.C. AQUILA 1-5 / 1-5 / 22-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8159 T.C. ELEVEN C 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 4-2 / 4-2 / 44-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2185 T.C. AQUILA 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8022 T.C. EEKLO D 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 5-1 / 5-1 / 53-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8022 T.C. EEKLO D 3-3 / 3-3 / 46-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 4-2 / 4-2 / 41-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8159 T.C. ELEVEN C 2185 T.C. AQUILA 1-5 / 1-5 / 36-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2110 T.C. BOSTERHOUT B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2185 T.C. AQUILA 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 0-0 / 0-0 / 0-0 Bezig
za 24/10/2020 8022 T.C. EEKLO D 8159 T.C. ELEVEN C - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2050 TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 33-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2198 ARENAL WAREGEM E 2-4 / 2-4 / 41-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2-4 / 2-4 / 33-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 1-5 / 32-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM E 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 3-3 / 39-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2198 ARENAL WAREGEM E 5-1 / 5-1 / 47-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2198 ARENAL WAREGEM E 3-3 / 3-3 / 40-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 3-3 / 3-3 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM E 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2050 TC RUMBEKE A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8022 T.C. EEKLO B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE A 8159 T.C. ELEVEN A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2024 K.T.C. AZALEA C - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 8022 T.C. EEKLO B 2194 PADELCLUB BRUGGE A 0-6 / 0-6 / 35-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2024 K.T.C. AZALEA C 5-1 / 5-1 / 51-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8022 T.C. EEKLO B 3-3 / 3-3 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA C 8159 T.C. ELEVEN A 4-2 / 4-2 / 43-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8022 T.C. EEKLO B 2024 K.T.C. AZALEA C 5-1 / 5-1 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 8159 T.C. ELEVEN A 5-1 / 5-1 / 49-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA C 2194 PADELCLUB BRUGGE A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8182 RECREAN PADEL A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 2198 ARENAL WAREGEM A 5-1 / 5-1 / 53-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8143 T.C. FOR EVER C 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 8182 RECREAN PADEL A 8005 KON. DEINZE T.C. A 3-3 / 3-3 / 34-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 43-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 8143 T.C. FOR EVER C 1-5 / 1-5 / 20-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-4 / 2-4 / 40-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8143 T.C. FOR EVER C 8182 RECREAN PADEL A 5-1 / 5-1 / 51-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2198 ARENAL WAREGEM A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8182 RECREAN PADEL A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 52-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2198 ARENAL WAREGEM A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 8143 T.C. FOR EVER C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 8182 RECREAN PADEL A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8143 T.C. FOR EVER C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8005 KON. DEINZE T.C. A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8055 T.C. DE PINTE 8182 RECREAN PADEL B - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 8159 T.C. ELEVEN E 5-1 / 5-1 / 53-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. B 1-5 / 1-5 / 21-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8055 T.C. DE PINTE 2198 ARENAL WAREGEM B 3-3 / 3-3 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8182 RECREAN PADEL B 8005 KON. DEINZE T.C. B 3-3 / 3-3 / 39-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8159 T.C. ELEVEN E 8057 T.C. MERELBEKE B 2-4 / 2-4 / 32-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 8182 RECREAN PADEL B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 8055 T.C. DE PINTE 1-5 / 1-5 / 27-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8159 T.C. ELEVEN E 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8055 T.C. DE PINTE 8005 KON. DEINZE T.C. B 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8182 RECREAN PADEL B 8159 T.C. ELEVEN E 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 8057 T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8159 T.C. ELEVEN E 8055 T.C. DE PINTE - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 8182 RECREAN PADEL B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 2198 ARENAL WAREGEM B - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8010 GANTOISE 8005 KON. DEINZE T.C. C - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2198 ARENAL WAREGEM D 8183 PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 42-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8159 T.C. ELEVEN B 8057 T.C. MERELBEKE E - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 8010 GANTOISE 2198 ARENAL WAREGEM D 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. C 8057 T.C. MERELBEKE E 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT B 8159 T.C. ELEVEN B 1-5 / 1-5 / 22-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM D 8005 KON. DEINZE T.C. C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8159 T.C. ELEVEN B 8010 GANTOISE 4-2 / 4-2 / 47-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE E 8183 PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 44-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8010 GANTOISE 8057 T.C. MERELBEKE E 1-5 / 1-5 / 30-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. C 8183 PADEL 4U2 GENT B 3-3 / 3-3 / 37-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM D 8159 T.C. ELEVEN B 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT B 8010 GANTOISE - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8159 T.C. ELEVEN B 8005 KON. DEINZE T.C. C - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE E 2198 ARENAL WAREGEM D - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8143 T.C. FOR EVER B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8182 RECREAN PADEL D 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8023 T.C. LIERDE C - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 8143 T.C. FOR EVER B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 8023 T.C. LIERDE C 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8182 RECREAN PADEL D 8121 T.C. ZOTTEGEM C 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 4-2 / 4-2 / 44-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8143 T.C. FOR EVER B 4-2 / 4-2 / 46-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8023 T.C. LIERDE C 8182 RECREAN PADEL D 4-2 / 4-2 / 51-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8143 T.C. FOR EVER B 8023 T.C. LIERDE C 2-4 / 2-4 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C 8182 RECREAN PADEL D 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8121 T.C. ZOTTEGEM C 2-4 / 2-4 / 32-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8182 RECREAN PADEL D 8143 T.C. FOR EVER B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR C - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8023 T.C. LIERDE C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8057 T.C. MERELBEKE A - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8143 T.C. FOR EVER A - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8182 RECREAN PADEL E 8121 T.C. ZOTTEGEM B - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8183 PADEL 4U2 GENT A 5-1 / 5-1 / 49-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-4 / 2-4 / 39-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8143 T.C. FOR EVER A 8182 RECREAN PADEL E 4-2 / 4-2 / 43-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8182 RECREAN PADEL E 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 2-4 / 2-4 / 36-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8143 T.C. FOR EVER A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8143 T.C. FOR EVER A 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8182 RECREAN PADEL E 5-1 / 5-1 / 49-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8143 T.C. FOR EVER A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8182 RECREAN PADEL E 8057 T.C. MERELBEKE A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8183 PADEL 4U2 GENT A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8023 T.C. LIERDE B 8117 T.C. PLAYERS D 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8105 TC VELINA B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8182 RECREAN PADEL C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 8023 T.C. LIERDE B 8105 TC VELINA B 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8117 T.C. PLAYERS D 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8182 RECREAN PADEL C 4-2 / 4-2 / 46-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8105 TC VELINA B 8117 T.C. PLAYERS D 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8182 RECREAN PADEL C 8023 T.C. LIERDE B 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-5 / 1-5 / 23-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8023 T.C. LIERDE B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8117 T.C. PLAYERS D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8105 TC VELINA B 8182 RECREAN PADEL C 2-4 / 2-4 / 27-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8023 T.C. LIERDE B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8182 RECREAN PADEL C 8117 T.C. PLAYERS D - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8105 TC VELINA B - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8023 T.C. LIERDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM D 2-4 / 2-4 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8105 TC VELINA A 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 8117 T.C. PLAYERS C - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 8023 T.C. LIERDE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8117 T.C. PLAYERS C 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8105 TC VELINA A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D - / - / - Niet afgewerkt
za 10/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8121 T.C. ZOTTEGEM D 3-3 / 3-3 / 43-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 8023 T.C. LIERDE A 4-2 / 4-2 / 52-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8117 T.C. PLAYERS C 8105 TC VELINA A 5-1 / 5-1 / 48-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8023 T.C. LIERDE A 8117 T.C. PLAYERS C 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8105 TC VELINA A 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 4-2 / 4-2 / 46-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8105 TC VELINA A 8023 T.C. LIERDE A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE D 8121 T.C. ZOTTEGEM D - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8117 T.C. PLAYERS C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8180 PADEL WAASLAND E 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8184 PADEL CLUB LOKEREN 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8136 T.C. TOPSPIN B 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8180 PADEL WAASLAND E 8136 T.C. TOPSPIN B 3-3 / 3-3 / 38-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8184 PADEL CLUB LOKEREN 8126 T.C. HOF TER BURST A 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8180 PADEL WAASLAND E 1-5 / 1-5 / 23-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN B 8184 PADEL CLUB LOKEREN 1-5 / 1-5 / 32-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8136 T.C. TOPSPIN B 4-2 / 4-2 / 51-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8180 PADEL WAASLAND E 8184 PADEL CLUB LOKEREN 1-5 / 1-5 / 36-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8126 T.C. HOF TER BURST A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8184 PADEL CLUB LOKEREN 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8180 PADEL WAASLAND E 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8180 PADEL WAASLAND D 8126 T.C. HOF TER BURST D 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8145 TS KENTA D 8189 PADEL COMPANY ZELE C 4-2 / 4-2 / 47-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 5-1 / 5-1 / 53-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8180 PADEL WAASLAND D 8145 TS KENTA D 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST D 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8189 PADEL COMPANY ZELE C 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 1-5 / 1-5 / 23-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8145 TS KENTA D 8126 T.C. HOF TER BURST D 1-5 / 1-5 / 26-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8180 PADEL WAASLAND D 5-1 / 5-1 / 51-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8189 PADEL COMPANY ZELE C 5-1 / 5-1 / 50-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8180 PADEL WAASLAND D 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 3-3 / 3-3 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8126 T.C. HOF TER BURST D 8189 PADEL COMPANY ZELE C 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8145 TS KENTA D 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 1-5 / 1-5 / 20-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8189 PADEL COMPANY ZELE C 8180 PADEL WAASLAND D - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8126 T.C. HOF TER BURST D 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8145 TS KENTA D - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 8136 T.C. TOPSPIN A 8189 PADEL COMPANY ZELE A - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW 8145 TS KENTA C - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8180 PADEL WAASLAND A 4-2 / 4-2 / 38-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW 8189 PADEL COMPANY ZELE A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN A 8180 PADEL WAASLAND A 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8145 TS KENTA C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW 8136 T.C. TOPSPIN A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8189 PADEL COMPANY ZELE A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8180 PADEL WAASLAND A 8145 TS KENTA C 1-5 / 1-5 / 32-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8189 PADEL COMPANY ZELE A 8180 PADEL WAASLAND A 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8136 T.C. TOPSPIN A 8145 TS KENTA C 1-5 / 1-5 / 21-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 7123 TC DIEPENBROEK VZW 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 2-4 / 2-4 / 36-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8145 TS KENTA C 8189 PADEL COMPANY ZELE A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8136 T.C. TOPSPIN A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8180 PADEL WAASLAND A 7123 TC DIEPENBROEK VZW - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 0048 STEPP 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8189 PADEL COMPANY ZELE B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 8180 PADEL WAASLAND B 8145 TS KENTA B 5-1 / 5-1 / 48-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 0048 STEPP 8189 PADEL COMPANY ZELE B 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8145 TS KENTA B 4-2 / 4-2 / 44-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 49-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8189 PADEL COMPANY ZELE B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 5-1 / 5-1 / 53-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8180 PADEL WAASLAND B 0048 STEPP 5-1 / 5-1 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 8145 TS KENTA B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 0048 STEPP 8145 TS KENTA B 5-1 / 5-1 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 1-5 / 1-5 / 22-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 8189 PADEL COMPANY ZELE B 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS C 0048 STEPP - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8180 PADEL WAASLAND B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 8145 TS KENTA B 8189 PADEL COMPANY ZELE B - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 26/09/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2090 T.C. KOKSIJDE B - / - / - Niet afgewerkt
za 26/09/2020 2053 T.C. KORTEMARK 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/09/2020 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A - / - / - Niet afgewerkt
za 03/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2053 T.C. KORTEMARK 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 03/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 0-6 / 0-6 / 36-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-2 / 4-2 / 46-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 10/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 3-3 / 3-3 / 37-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2090 T.C. KOKSIJDE B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2-4 / 2-4 / 44-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 17/10/2020 2053 T.C. KORTEMARK 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 24/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2199 PADELCLUB HOUTHULST A 2090 T.C. KOKSIJDE B - / - / - Nog te spelen
za 24/10/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2053 T.C. KORTEMARK - / - / - Nog te spelen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(L1) (L1)
(M2) (M2)
(K1) (K1)
(O2) (O2)
(X1) (X1)
(J2) (J2)
(C1) (C1)
(F2) (F2)
(U1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(D2)
(E1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(V2)
(W1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(G2)
(P1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(H2)
(B1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(A2)
(Q1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(R2)
(N1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(S2)
(T1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(I2)
(M1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(U2)
(V1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(T2)
(A1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(B2)
(J1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(N2)
(R1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(Q2)
(D1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(C2)
(H1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(W2)
(G1) Nog te spelen (za 07/11/2020)
(P2)
(O1)
(O1)
(E2)
(E2)
(F1)
(F1)
(X2)
(X2)
(S1)
(S1)
(K2)
(K2)
(I1)
(I1)
(L2)
(L2)
(L1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(M2)
(K1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(O2)
(X1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(J2)
(C1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(F2)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
Nog te spelen (za 14/11/2020)
(O1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(E2)
(F1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(X2)
(S1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(K2)
(I1) Nog te spelen (za 14/11/2020)
(L2)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 21/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (za 28/11/2020)
Nog te spelen (zo 06/12/2020)
Nog te spelen (zo 06/12/2020)