Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2020
  • Seizoen: 2020
  • Categorie: PADEL DAMES
  • Afdeling: 50 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2050 TC RUMBEKE B 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2194 ARENAL BRUGGE A 2034 T.C. BRUGHIA 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2024 K.T.C. AZALEA 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 34-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2194 ARENAL BRUGGE A 3-3 / 3-3 / 32-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2050 TC RUMBEKE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA 2024 K.T.C. AZALEA 2-4 / 2-4 / 35-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE A 2050 TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 22-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-2 / 4-2 / 43-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2034 T.C. BRUGHIA 1-5 / 1-5 / 31-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 26-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2050 TC RUMBEKE B 2034 T.C. BRUGHIA 3-3 / 3-3 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE A 2024 K.T.C. AZALEA 4-2 / 4-2 / 48-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2034 T.C. BRUGHIA 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2024 K.T.C. AZALEA 2050 TC RUMBEKE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2194 ARENAL BRUGGE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 2194 ARENAL BRUGGE C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2050 TC RUMBEKE C 2198 ARENAL WAREGEM B 3-3 / 3-3 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8005 KON. DEINZE T.C. 8159 T.C. ELEVEN A 5-1 / 5-1 / 52-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE C 2050 TC RUMBEKE C 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8159 T.C. ELEVEN A 0-6 / 0-6 / 2-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 8005 KON. DEINZE T.C. 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. 2194 ARENAL BRUGGE C 3-3 / 3-3 / 35-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 2198 ARENAL WAREGEM B 3-3 / 3-3 / 44-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE C 8159 T.C. ELEVEN A 3-3 / 3-3 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2198 ARENAL WAREGEM B 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2050 TC RUMBEKE C 8005 KON. DEINZE T.C. 2-4 / 2-4 / 39-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 2194 ARENAL BRUGGE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8005 KON. DEINZE T.C. 2110 T.C. BOSTERHOUT A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8159 T.C. ELEVEN A 2050 TC RUMBEKE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 6-0 / 6-0 / 54-2 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 2050 TC RUMBEKE D 3-3 / 3-3 / 37-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8182 SHARP RECREAN A 8143 T.C. FOR EVER B 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2198 ARENAL WAREGEM A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 8143 T.C. FOR EVER B 1-5 / 1-5 / 30-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2050 TC RUMBEKE D 8182 SHARP RECREAN A 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 5-1 / 49-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8182 SHARP RECREAN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-4 / 2-4 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8143 T.C. FOR EVER B 2050 TC RUMBEKE D 1-5 / 1-5 / 31-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8143 T.C. FOR EVER B 5-1 / 5-1 / 52-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2050 TC RUMBEKE D 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 8182 SHARP RECREAN A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2050 TC RUMBEKE D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8182 SHARP RECREAN A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 8143 T.C. FOR EVER B 2198 ARENAL WAREGEM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 27/09/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2194 ARENAL BRUGGE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 8159 T.C. ELEVEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/09/2020 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 04/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2050 TC RUMBEKE A 1-0 / 1-0 / 9-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 8159 T.C. ELEVEN B 2194 ARENAL BRUGGE B 2-4 / 2-4 / 25-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 11/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 5-1 / 5-1 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 38-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 2194 ARENAL BRUGGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-3 / 3-3 / 43-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 18/10/2020 8159 T.C. ELEVEN B 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 3-3 / 40-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2050 TC RUMBEKE A 2194 ARENAL BRUGGE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 25/10/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8159 T.C. ELEVEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(E1) (E1)
(B1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(G2)
(C1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(A2)
(F1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(D2)
(A1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(B2)
(G1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(E2)
(D1) Nog te spelen (zo 15/11/2020)
(C2)
(F2)
(F2)
(E1) Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
Nog te spelen (zo 22/11/2020)
(F2)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)
Nog te spelen (zo 29/11/2020)