Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Voorjaar 2020
  • Seizoen: 2020
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 4-2 / 4-2 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2090 T.C. KOKSIJDE B 1-5 / 1-5 / 26-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 3-3 / 3-3 / 39-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2090 T.C. KOKSIJDE A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2-4 / 2-4 / 37-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2090 T.C. KOKSIJDE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2090 T.C. KOKSIJDE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2197 PADEL ON THE BEACH VZW - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2090 T.C. KOKSIJDE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2090 T.C. KOKSIJDE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2090 T.C. KOKSIJDE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2024 K.T.C. AZALEA C 1-5 / 1-5 / 33-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2-4 / 2-4 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2090 T.C. KOKSIJDE C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 5-1 / 5-1 / 52-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 1-5 / 1-5 / 20-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2024 K.T.C. AZALEA C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2090 T.C. KOKSIJDE C 4-2 / 4-2 / 49-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2024 K.T.C. AZALEA C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2090 T.C. KOKSIJDE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2194 PADELCLUB BRUGGE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2024 K.T.C. AZALEA C 2194 PADELCLUB BRUGGE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2090 T.C. KOKSIJDE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2090 T.C. KOKSIJDE C 2024 K.T.C. AZALEA C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2050 TC RUMBEKE C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 1-5 / 1-5 / 28-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 10-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2050 TC RUMBEKE C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2024 K.T.C. AZALEA B 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2050 TC RUMBEKE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 2194 PADELCLUB BRUGGE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2195 PADEL CLUB ROESELARE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2050 TC RUMBEKE C 2024 K.T.C. AZALEA B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2194 PADELCLUB BRUGGE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2050 TC RUMBEKE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2024 K.T.C. AZALEA D 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE D 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 3-3 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2194 PADELCLUB BRUGGE D 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2024 K.T.C. AZALEA D 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2027 K.G. WITTE BEER 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 4-2 / 4-2 / 48-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE D 2024 K.T.C. AZALEA D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2027 K.G. WITTE BEER - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2024 K.T.C. AZALEA D 2027 K.G. WITTE BEER - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2194 PADELCLUB BRUGGE D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2027 K.G. WITTE BEER 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2024 K.T.C. AZALEA D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2194 PADELCLUB BRUGGE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2050 TC RUMBEKE D 2-4 / 2-4 / 32-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 23-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2050 TC RUMBEKE D 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2195 PADEL CLUB ROESELARE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2195 PADEL CLUB ROESELARE E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2050 TC RUMBEKE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2110 T.C. BOSTERHOUT B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2050 TC RUMBEKE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2050 TC RUMBEKE D 2195 PADEL CLUB ROESELARE E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2195 PADEL CLUB ROESELARE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 1-5 / 1-5 / 21-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2016 K.T.C. ST. GEORGES 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2050 TC RUMBEKE A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 2016 K.T.C. ST. GEORGES 1-5 / 1-5 / 28-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2050 TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2016 K.T.C. ST. GEORGES 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2198 ARENAL WAREGEM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2050 TC RUMBEKE A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2198 ARENAL WAREGEM B 2050 TC RUMBEKE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2016 K.T.C. ST. GEORGES 2195 PADEL CLUB ROESELARE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2198 ARENAL WAREGEM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2050 TC RUMBEKE A 2016 K.T.C. ST. GEORGES - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8022 T.C. EEKLO C 4-2 / 4-2 / 42-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8005 KON. DEINZE T.C. D 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8022 T.C. EEKLO B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8005 KON. DEINZE T.C. D 3-3 / 3-3 / 49-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8022 T.C. EEKLO C 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 1-5 / 1-5 / 16-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO B 3-3 / 3-3 / 42-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. D 8022 T.C. EEKLO C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8022 T.C. EEKLO B 2110 T.C. BOSTERHOUT A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8159 T.C. ELEVEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8022 T.C. EEKLO C 8159 T.C. ELEVEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. D 8022 T.C. EEKLO B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8159 T.C. ELEVEN A 2110 T.C. BOSTERHOUT A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8022 T.C. EEKLO B 8022 T.C. EEKLO C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8143 T.C. FOR EVER B 8183 PADEL 4U2 GENT E 3-3 / 3-3 / 42-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8055 T.C. DE PINTE 8005 KON. DEINZE T.C. C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 26-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8143 T.C. FOR EVER B 8055 T.C. DE PINTE 3-3 / 3-3 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT E 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 39-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. C 2198 ARENAL WAREGEM A 5-1 / 5-1 / 49-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT E 8055 T.C. DE PINTE - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 8143 T.C. FOR EVER B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8005 KON. DEINZE T.C. C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8143 T.C. FOR EVER B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT E 8005 KON. DEINZE T.C. C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 8055 T.C. DE PINTE - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. C 8143 T.C. FOR EVER B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2198 ARENAL WAREGEM A 8183 PADEL 4U2 GENT E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8055 T.C. DE PINTE - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8143 T.C. FOR EVER A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8182 RECREAN PADEL C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8183 PADEL 4U2 GENT B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 3-3 / 3-3 / 44-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8143 T.C. FOR EVER A 8005 KON. DEINZE T.C. B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 5-1 / 5-1 / 51-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8182 RECREAN PADEL C 8183 PADEL 4U2 GENT B 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8121 T.C. ZOTTEGEM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT B 8143 T.C. FOR EVER A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8182 RECREAN PADEL C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8143 T.C. FOR EVER A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8182 RECREAN PADEL C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. B 8183 PADEL 4U2 GENT B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8182 RECREAN PADEL C 8143 T.C. FOR EVER A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT B 8121 T.C. ZOTTEGEM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8005 KON. DEINZE T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8057 T.C. MERELBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8005 KON. DEINZE T.C. A 0-6 / 0-6 / 29-54 Afgerond
za 15/02/2020 8159 T.C. ELEVEN B 8143 T.C. FOR EVER C 1-5 / 1-5 / 20-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8183 PADEL 4U2 GENT A 5-1 / 5-1 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8143 T.C. FOR EVER C 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8057 T.C. MERELBEKE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8159 T.C. ELEVEN B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8143 T.C. FOR EVER C 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-2 / 4-2 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8143 T.C. FOR EVER C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8057 T.C. MERELBEKE A 8005 KON. DEINZE T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT A 8159 T.C. ELEVEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8005 KON. DEINZE T.C. A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8159 T.C. ELEVEN B 8057 T.C. MERELBEKE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8143 T.C. FOR EVER C 8183 PADEL 4U2 GENT A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8121 T.C. ZOTTEGEM D 4-2 / 4-2 / 46-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8105 TC VELINA A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-5 / 1-5 / 36-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8182 RECREAN PADEL A 8023 T.C. LIERDE B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8105 TC VELINA A 1-5 / 1-5 / 24-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8023 T.C. LIERDE B 1-5 / 1-5 / 20-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8182 RECREAN PADEL A 5-1 / 5-1 / 52-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8105 TC VELINA A 8121 T.C. ZOTTEGEM D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8182 RECREAN PADEL A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8023 T.C. LIERDE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8023 T.C. LIERDE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8105 TC VELINA A 8182 RECREAN PADEL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8182 RECREAN PADEL A 8121 T.C. ZOTTEGEM D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8023 T.C. LIERDE B 8105 TC VELINA A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8023 T.C. LIERDE C 8182 RECREAN PADEL D 1-5 / 1-5 / 31-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8023 T.C. LIERDE D 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8105 TC VELINA B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8023 T.C. LIERDE C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8182 RECREAN PADEL D 8121 T.C. ZOTTEGEM A 1-5 / 1-5 / 31-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8023 T.C. LIERDE D 8105 TC VELINA B 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8182 RECREAN PADEL D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8105 TC VELINA B 8023 T.C. LIERDE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8023 T.C. LIERDE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8023 T.C. LIERDE C 8121 T.C. ZOTTEGEM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8182 RECREAN PADEL D 8023 T.C. LIERDE D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8105 TC VELINA B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8023 T.C. LIERDE D 8023 T.C. LIERDE C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8105 TC VELINA B 8182 RECREAN PADEL D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8183 PADEL 4U2 GENT D 8145 TS KENTA A 5-1 / 5-1 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 1-5 / 42-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8117 T.C. PLAYERS D 8121 T.C. ZOTTEGEM C 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT D 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8145 TS KENTA A 8121 T.C. ZOTTEGEM C 3-3 / 3-3 / 39-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 8117 T.C. PLAYERS D 3-3 / 3-3 / 38-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8145 TS KENTA A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8117 T.C. PLAYERS D 8183 PADEL 4U2 GENT D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8057 T.C. MERELBEKE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT D 8121 T.C. ZOTTEGEM C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8145 TS KENTA A 8057 T.C. MERELBEKE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C 8117 T.C. PLAYERS D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8057 T.C. MERELBEKE B 8183 PADEL 4U2 GENT D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8117 T.C. PLAYERS D 8145 TS KENTA A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8010 GANTOISE 8117 T.C. PLAYERS B 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8183 PADEL 4U2 GENT C 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 4-2 / 4-2 / 50-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8145 TS KENTA B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 3-3 / 3-3 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8010 GANTOISE 8183 PADEL 4U2 GENT C 4-2 / 4-2 / 45-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8117 T.C. PLAYERS B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 5-1 / 5-1 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8145 TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 40-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT C 8117 T.C. PLAYERS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8145 TS KENTA B 8010 GANTOISE - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8010 GANTOISE 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8117 T.C. PLAYERS B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8183 PADEL 4U2 GENT C 8145 TS KENTA B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8010 GANTOISE - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8145 TS KENTA B 8117 T.C. PLAYERS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 8183 PADEL 4U2 GENT C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8180 PADEL WAASLAND B 2-4 / 2-4 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8136 T.C. TOPSPIN 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8126 T.C. HOF TER BURST B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 1-5 / 22-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8180 PADEL WAASLAND B 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 3-3 / 3-3 / 42-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-4 / 2-4 / 29-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8136 T.C. TOPSPIN 8180 PADEL WAASLAND B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8126 T.C. HOF TER BURST B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8180 PADEL WAASLAND B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8136 T.C. TOPSPIN 8126 T.C. HOF TER BURST B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8126 T.C. HOF TER BURST B 8180 PADEL WAASLAND B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL D 8136 T.C. TOPSPIN - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 0048 STEPP A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 8180 PADEL WAASLAND A 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-3 / 3-3 / 42-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0140 T.C. DUVELS A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8180 PADEL WAASLAND A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0048 STEPP A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 5-1 / 5-1 / 52-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 0140 T.C. DUVELS A 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8180 PADEL WAASLAND A 0048 STEPP A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0140 T.C. DUVELS A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8126 T.C. HOF TER BURST A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0048 STEPP A 8126 T.C. HOF TER BURST A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8180 PADEL WAASLAND A 0140 T.C. DUVELS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8126 T.C. HOF TER BURST A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0140 T.C. DUVELS A 0048 STEPP A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8180 PADEL WAASLAND A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 7003 BRUSSELSE T.C. A 5-1 / 5-1 / 52-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 7127 PADEL SAFFELBERG 8117 T.C. PLAYERS C 4-2 / 4-2 / 39-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 4-2 / 4-2 / 42-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7003 BRUSSELSE T.C. A 8117 T.C. PLAYERS C 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7127 PADEL SAFFELBERG 4-2 / 4-2 / 41-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7003 BRUSSELSE T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7127 PADEL SAFFELBERG 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 8117 T.C. PLAYERS C 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 8117 T.C. PLAYERS C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7003 BRUSSELSE T.C. A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A 7127 PADEL SAFFELBERG - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7127 PADEL SAFFELBERG 7003 BRUSSELSE T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 8117 T.C. PLAYERS C 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 7012 TENZA A 8117 T.C. PLAYERS A 1-5 / 1-5 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 7126 PADEL 1800 A 7003 BRUSSELSE T.C. B 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7012 TENZA A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 8117 T.C. PLAYERS A 7003 BRUSSELSE T.C. B 5-1 / 5-1 / 53-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 7126 PADEL 1800 A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 8117 T.C. PLAYERS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7126 PADEL 1800 A 7012 TENZA A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7003 BRUSSELSE T.C. B 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7012 TENZA A 7003 BRUSSELSE T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 8117 T.C. PLAYERS A 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 7126 PADEL 1800 A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE B 7012 TENZA A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7126 PADEL 1800 A 8117 T.C. PLAYERS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7003 BRUSSELSE T.C. B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 0185 T.C. HEIVELD C 0217 ARENAL MECHELEN C 3-3 / 3-3 / 41-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0053 T.C. BORNEM 4-2 / 4-2 / 42-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0048 STEPP B 0140 T.C. DUVELS B 0-6 / 0-6 / 5-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0185 T.C. HEIVELD C 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 2-4 / 2-4 / 38-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN C 0140 T.C. DUVELS B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0053 T.C. BORNEM 0048 STEPP B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0217 ARENAL MECHELEN C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0048 STEPP B 0185 T.C. HEIVELD C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0140 T.C. DUVELS B 0053 T.C. BORNEM - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0185 T.C. HEIVELD C 0140 T.C. DUVELS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN C 0053 T.C. BORNEM - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0048 STEPP B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0053 T.C. BORNEM 0185 T.C. HEIVELD C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0048 STEPP B 0217 ARENAL MECHELEN C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0140 T.C. DUVELS B 0107 PADELCLUB TER EIKEN D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 0217 ARENAL MECHELEN D 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 7126 PADEL 1800 C 7012 TENZA B 3-3 / 3-3 / 45-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 7091 T.C. PANORAMA 7056 T.C.DE WEHZEL B 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN D 7126 PADEL 1800 C 4-2 / 4-2 / 43-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7056 T.C.DE WEHZEL B 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7012 TENZA B 7091 T.C. PANORAMA 3-3 / 3-3 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7126 PADEL 1800 C 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7091 T.C. PANORAMA 0217 ARENAL MECHELEN D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7056 T.C.DE WEHZEL B 7012 TENZA B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN D 7056 T.C.DE WEHZEL B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7012 TENZA B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7126 PADEL 1800 C 7091 T.C. PANORAMA - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7012 TENZA B 0217 ARENAL MECHELEN D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7091 T.C. PANORAMA 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7056 T.C.DE WEHZEL B 7126 PADEL 1800 C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW B 0140 T.C. DUVELS D 1-5 / 1-5 / 30-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0077 T.C. FOREST HILLS 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 4-2 / 4-2 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 1-5 / 1-5 / 20-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0140 T.C. DUVELS D 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 0077 T.C. FOREST HILLS - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0140 T.C. DUVELS D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0077 T.C. FOREST HILLS 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0215 ANTWERP PADEL CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW B 0107 PADELCLUB TER EIKEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0140 T.C. DUVELS D 0215 ANTWERP PADEL CLUB B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0077 T.C. FOREST HILLS - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB B 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0077 T.C. FOREST HILLS 0140 T.C. DUVELS D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 0140 T.C. DUVELS C 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 6-0 / 6-0 / 54-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0185 T.C. HEIVELD A 0128 T.C. KROMVELD A 3-3 / 3-3 / 34-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0078 T.C. 'T SAS A 0217 ARENAL MECHELEN B 2-4 / 2-4 / 27-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0140 T.C. DUVELS C 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0217 ARENAL MECHELEN B 1-5 / 1-5 / 36-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0128 T.C. KROMVELD A 0078 T.C. 'T SAS A 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0185 T.C. HEIVELD A 0107 PADELCLUB TER EIKEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0078 T.C. 'T SAS A 0140 T.C. DUVELS C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN B 0128 T.C. KROMVELD A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0140 T.C. DUVELS C 0217 ARENAL MECHELEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0128 T.C. KROMVELD A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0185 T.C. HEIVELD A 0078 T.C. 'T SAS A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0128 T.C. KROMVELD A 0140 T.C. DUVELS C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0078 T.C. 'T SAS A 0107 PADELCLUB TER EIKEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN B 0185 T.C. HEIVELD A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 7056 T.C.DE WEHZEL A 0078 T.C. 'T SAS B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0128 T.C. KROMVELD B 7126 PADEL 1800 B 1-5 / 1-5 / 25-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0217 ARENAL MECHELEN A 0185 T.C. HEIVELD B 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7056 T.C.DE WEHZEL A 0128 T.C. KROMVELD B 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0078 T.C. 'T SAS B 0185 T.C. HEIVELD B 3-3 / 3-3 / 38-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7126 PADEL 1800 B 0217 ARENAL MECHELEN A 5-1 / 5-1 / 52-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0128 T.C. KROMVELD B 0078 T.C. 'T SAS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN A 7056 T.C.DE WEHZEL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0185 T.C. HEIVELD B 7126 PADEL 1800 B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7056 T.C.DE WEHZEL A 0185 T.C. HEIVELD B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0078 T.C. 'T SAS B 7126 PADEL 1800 B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0128 T.C. KROMVELD B 0217 ARENAL MECHELEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7126 PADEL 1800 B 7056 T.C.DE WEHZEL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0217 ARENAL MECHELEN A 0078 T.C. 'T SAS B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0185 T.C. HEIVELD B 0128 T.C. KROMVELD B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 0218 PADEL HET VELD 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 0163 T.C. DE CHALET A 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 3-3 / 3-3 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0218 PADEL HET VELD 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0163 T.C. DE CHALET A 5-1 / 5-1 / 52-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 0107 PADELCLUB TER EIKEN C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0163 T.C. DE CHALET A 0218 PADEL HET VELD - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0218 PADEL HET VELD 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0107 PADELCLUB TER EIKEN C 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 0215 ANTWERP PADEL CLUB A 0163 T.C. DE CHALET A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0218 PADEL HET VELD - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0163 T.C. DE CHALET A 0107 PADELCLUB TER EIKEN C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 0222 TER BREME TENNISCLUB VZW A 0215 ANTWERP PADEL CLUB A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 7044 T.C. LOVANIUM A 7044 T.C. LOVANIUM B 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 5052 T.C. ZELEM F 5052 T.C. ZELEM B 4-2 / 4-2 / 46-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7044 T.C. LOVANIUM A 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7044 T.C. LOVANIUM B 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 2-4 / 32-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 5052 T.C. ZELEM F 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 7044 T.C. LOVANIUM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5052 T.C. ZELEM F 7044 T.C. LOVANIUM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5052 T.C. ZELEM B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7044 T.C. LOVANIUM A 5052 T.C. ZELEM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7044 T.C. LOVANIUM B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B 5052 T.C. ZELEM F - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN A 7044 T.C. LOVANIUM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5052 T.C. ZELEM F 7044 T.C. LOVANIUM B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5052 T.C. ZELEM B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 5052 T.C. ZELEM H 5052 T.C. ZELEM C 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 5085 T.C. KOERSEL B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 5024 T.C. HEUSDEN D 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 3-3 / 3-3 / 35-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5052 T.C. ZELEM H 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5052 T.C. ZELEM C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 2-4 / 2-4 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5024 T.C. HEUSDEN D 3-3 / 3-3 / 35-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5085 T.C. KOERSEL B 5052 T.C. ZELEM C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5024 T.C. HEUSDEN D 5052 T.C. ZELEM H - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5052 T.C. ZELEM H 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5052 T.C. ZELEM C 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5085 T.C. KOERSEL B 5024 T.C. HEUSDEN D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5052 T.C. ZELEM H - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5024 T.C. HEUSDEN D 5052 T.C. ZELEM C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5085 T.C. KOERSEL B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 2-4 / 42-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 5052 T.C. ZELEM A 5024 T.C. HEUSDEN E 4-2 / 4-2 / 43-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5052 T.C. ZELEM E 4-2 / 4-2 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5052 T.C. ZELEM A 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5052 T.C. ZELEM E 4-2 / 4-2 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5024 T.C. HEUSDEN E 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5052 T.C. ZELEM A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5052 T.C. ZELEM E 5024 T.C. HEUSDEN E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5052 T.C. ZELEM E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5024 T.C. HEUSDEN E - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5052 T.C. ZELEM A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5024 T.C. HEUSDEN E 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5052 T.C. ZELEM E 5052 T.C. ZELEM A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 15/02/2020 5052 T.C. ZELEM G 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 3-3 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 5024 T.C. HEUSDEN C 5052 T.C. ZELEM D 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 15/02/2020 5012 T.C. WINTERSLAG C 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5052 T.C. ZELEM G 5024 T.C. HEUSDEN C 4-2 / 4-2 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5085 T.C. KOERSEL A 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 07/03/2020 5052 T.C. ZELEM D 5012 T.C. WINTERSLAG C 6-0 / 6-0 / 54-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5024 T.C. HEUSDEN C 5085 T.C. KOERSEL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5012 T.C. WINTERSLAG C 5052 T.C. ZELEM G - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/03/2020 5048 G.T. TESSENDERLO B 5052 T.C. ZELEM D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5052 T.C. ZELEM G 5048 G.T. TESSENDERLO B - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM D - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/03/2020 5024 T.C. HEUSDEN C 5012 T.C. WINTERSLAG C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5052 T.C. ZELEM D 5052 T.C. ZELEM G - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5012 T.C. WINTERSLAG C 5085 T.C. KOERSEL A - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/03/2020 5048 G.T. TESSENDERLO B 5024 T.C. HEUSDEN C - / - / - Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(A1) (A1)
(B2) (B2)
(C1) (C1)
(D2) (D2)
(E1) (E1)
(F2) (F2)
(G1) (G1)
(H2) (H2)
(I1) (I1)
(J2) (J2)
(K1) (K1)
(L2) (L2)
(M1) (M1)
(N2) (N2)
(O1) (O1)
(P2) (P2)
(Q1) (Q1)
(R2) (R2)
(S1) (S1)
(T2) (T2)
(U1) (U1)
(V2) (V2)
(W1) (W1)
(X2) (X2)
(Y1) (Y1)
(Z2) (Z2)
(AA1) (AA1)
(AB2) (AB2)
(AC1) (AC1)
(AD2) (AD2)
(AE1) Nog te spelen (za 18/04/2020)
(AF2)
(AG1) Nog te spelen (za 18/04/2020)
(AH2)
(AH1) Nog te spelen (za 18/04/2020)
(AG2)
(AF1) Nog te spelen (za 18/04/2020)
(AE2)
(AD1)
(AD1)
(AC2)
(AC2)
(AB1)
(AB1)
(AA2)
(AA2)
(Z1)
(Z1)
(Y2)
(Y2)
(X1)
(X1)
(W2)
(W2)
(V1)
(V1)
(U2)
(U2)
(T1)
(T1)
(S2)
(S2)
(R1)
(R1)
(Q2)
(Q2)
(P1)
(P1)
(O2)
(O2)
(N1)
(N1)
(M2)
(M2)
(L1)
(L1)
(K2)
(K2)
(J1)
(J1)
(I2)
(I2)
(H1)
(H1)
(G2)
(G2)
(F1)
(F1)
(E2)
(E2)
(D1)
(D1)
(C2)
(C2)
(B1)
(B1)
(A2)
(A2)
(A1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(B2)
(C1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(D2)
(E1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(F2)
(G1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(H2)
(I1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(J2)
(K1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(L2)
(M1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(N2)
(O1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(P2)
(Q1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(R2)
(S1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(T2)
(U1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(V2)
(W1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(X2)
(Y1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(Z2)
(AA1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(AB2)
(AC1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(AD2)
Nog te spelen (za 25/04/2020)
Nog te spelen (za 25/04/2020)
(AD1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(AC2)
(AB1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(AA2)
(Z1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(Y2)
(X1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(W2)
(V1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(U2)
(T1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(S2)
(R1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(Q2)
(P1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(O2)
(N1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(M2)
(L1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(K2)
(J1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(I2)
(H1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(G2)
(F1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(E2)
(D1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(C2)
(B1) Nog te spelen (za 25/04/2020)
(A2)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 02/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 09/05/2020)
Nog te spelen (za 16/05/2020)
Nog te spelen (za 16/05/2020)
Nog te spelen (za 16/05/2020)
Nog te spelen (za 16/05/2020)
Nog te spelen (za 23/05/2020)
Nog te spelen (za 23/05/2020)