Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2019
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 500 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 4-2 / 41-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2090 T.C. KOKSIJDE 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2194 PADELCLUB BRUGGE A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2090 T.C. KOKSIJDE 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-5 / 1-5 / 40-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 51-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2024 K.T.C. AZALEA B 4-2 / 4-2 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2027 K.G. WITTE BEER 1-5 / 1-5 / 36-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2090 T.C. KOKSIJDE 2-4 / 2-4 / 39-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2027 K.G. WITTE BEER 4-2 / 4-2 / 50-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2024 K.T.C. AZALEA B 6-0 / 6-0 / 54-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 43-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2194 PADELCLUB BRUGGE A 1-5 / 1-5 / 25-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 8022 T.C. EEKLO 8076 T.C. 'T LOBBEKE 0-6 / 0-6 / 35-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 43-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2024 K.T.C. AZALEA A 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8022 T.C. EEKLO 2194 PADELCLUB BRUGGE B 1-5 / 1-5 / 37-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2034 T.C. BRUGHIA 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-4 / 2-4 / 40-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA 8022 T.C. EEKLO 2-4 / 2-4 / 38-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8022 T.C. EEKLO 2024 K.T.C. AZALEA A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2034 T.C. BRUGHIA 6-0 / 6-0 / 54-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 8022 T.C. EEKLO 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA 8076 T.C. 'T LOBBEKE 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2194 PADELCLUB BRUGGE B 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 2050 TC RUMBEKE 2110 T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 4-2 / 39-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE 2053 T.C. KORTEMARK 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 4-2 / 44-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2050 TC RUMBEKE 2195 PADEL CLUB ROESELARE 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 2-4 / 35-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2190 TC DE WATERTOREN 4-2 / 4-2 / 49-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 5-1 / 53-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2050 TC RUMBEKE 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2053 T.C. KORTEMARK 0-6 / 0-6 / 32-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2050 TC RUMBEKE 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 4-2 / 48-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2053 T.C. KORTEMARK 2-4 / 2-4 / 41-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE 2190 TC DE WATERTOREN 4-2 / 4-2 / 43-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2050 TC RUMBEKE 4-2 / 4-2 / 46-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 5-1 / 52-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2195 PADEL CLUB ROESELARE 6-0 / 6-0 / 54-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 2198 ARENAL WAREGEM B 8183 PADEL 4U2 GENT B 1-5 / 1-5 / 27-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 4-2 / 49-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 5-1 / 48-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2198 ARENAL WAREGEM B 8159 T.C. ELEVEN B 1-5 / 1-5 / 33-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8005 KON. DEINZE T.C. 3-3 / 3-3 / 41-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8183 PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 50-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2198 ARENAL WAREGEM B 5-1 / 5-1 / 47-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8057 T.C. MERELBEKE A 3-3 / 3-3 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2198 ARENAL WAREGEM B 8005 KON. DEINZE T.C. 4-2 / 4-2 / 49-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8057 T.C. MERELBEKE A 5-1 / 5-1 / 51-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8159 T.C. ELEVEN B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 1-5 / 1-5 / 41-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 2198 ARENAL WAREGEM B 4-2 / 4-2 / 44-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8183 PADEL 4U2 GENT B 3-3 / 3-3 / 43-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 3-3 / 39-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 8159 T.C. ELEVEN A 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 2198 ARENAL WAREGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 4-2 / 49-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8183 PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 42-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 4-2 / 50-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8159 T.C. ELEVEN A 2198 ARENAL WAREGEM A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 2198 ARENAL WAREGEM A 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 1-5 / 28-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 2-4 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 51-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8159 T.C. ELEVEN A 4-2 / 4-2 / 47-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 2198 ARENAL WAREGEM A 5-1 / 5-1 / 52-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8159 T.C. ELEVEN A 8057 T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 2198 ARENAL WAREGEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 23-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 33-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 8143 T.C. FOR EVER 8023 T.C. LIERDE 3-3 / 3-3 / 47-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 8182 RECREAN PADEL 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-3 / 3-3 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8143 T.C. FOR EVER 8182 RECREAN PADEL 5-1 / 5-1 / 53-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8023 T.C. LIERDE 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR 2-4 / 2-4 / 36-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8121 T.C. ZOTTEGEM 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8182 RECREAN PADEL 8023 T.C. LIERDE 2-4 / 2-4 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8143 T.C. FOR EVER 4-2 / 4-2 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8143 T.C. FOR EVER 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR 3-3 / 3-3 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8023 T.C. LIERDE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-5 / 1-5 / 27-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8182 RECREAN PADEL 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 4-2 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8143 T.C. FOR EVER 2-4 / 2-4 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8023 T.C. LIERDE 3-3 / 3-3 / 39-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR 8182 RECREAN PADEL 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 7003 BRUSSELSE T.C. 0215 FUN IN TENNIS VZW A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8180 PADEL WAASLAND C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 7003 BRUSSELSE T.C. 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 34-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8180 PADEL WAASLAND C 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0215 FUN IN TENNIS VZW A 1-5 / 1-5 / 19-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 7003 BRUSSELSE T.C. 5-1 / 5-1 / 49-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8180 PADEL WAASLAND C 5-1 / 5-1 / 50-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 7003 BRUSSELSE T.C. 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW A 8180 PADEL WAASLAND C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 8180 PADEL WAASLAND C 7003 BRUSSELSE T.C. 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 0215 FUN IN TENNIS VZW A 3-3 / 3-3 / 47-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 4-2 / 4-2 / 51-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 7126 PADEL 1800 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 0217 ARENAL MECHELEN A 7056 T.C.DE WEHZEL 4-2 / 4-2 / 48-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7091 T.C. PANORAMA 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 7126 PADEL 1800 0217 ARENAL MECHELEN A 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7091 T.C. PANORAMA 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 7044 T.C. LOVANIUM 2-4 / 2-4 / 37-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7126 PADEL 1800 1-5 / 1-5 / 35-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 7091 T.C. PANORAMA 7056 T.C.DE WEHZEL 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 7126 PADEL 1800 7091 T.C. PANORAMA 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7056 T.C.DE WEHZEL 3-3 / 3-3 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN A 7044 T.C. LOVANIUM 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 7126 PADEL 1800 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 3-3 / 3-3 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 7091 T.C. PANORAMA 0217 ARENAL MECHELEN A 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0077 T.C. FOREST HILLS A 3-3 / 3-3 / 39-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0215 FUN IN TENNIS VZW B 1-5 / 1-5 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0048 T.C. DE HASSELT 3-3 / 3-3 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-6 / 0-6 / 38-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS A 0048 T.C. DE HASSELT 4-2 / 4-2 / 47-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW B 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0077 T.C. FOREST HILLS A 3-3 / 3-3 / 46-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 8180 PADEL WAASLAND B 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0215 FUN IN TENNIS VZW B 3-3 / 3-3 / 39-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0048 T.C. DE HASSELT 1-5 / 1-5 / 31-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS A 0215 FUN IN TENNIS VZW B 2-4 / 2-4 / 38-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 2-4 / 2-4 / 41-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW B 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 51-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0077 T.C. FOREST HILLS A 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 0140 T.C. DUVELS 0185 T.C. HEIVELD 5-1 / 5-1 / 53-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 0128 T.C. KROMVELD 0217 ARENAL MECHELEN B 2-4 / 2-4 / 36-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW C 0077 T.C. FOREST HILLS B 2-4 / 2-4 / 41-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0140 T.C. DUVELS 0128 T.C. KROMVELD 2-4 / 2-4 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0185 T.C. HEIVELD 0077 T.C. FOREST HILLS B 2-4 / 2-4 / 38-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN B 0215 FUN IN TENNIS VZW C 6-0 / 6-0 / 54-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0128 T.C. KROMVELD 0185 T.C. HEIVELD 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW C 0140 T.C. DUVELS 1-5 / 1-5 / 37-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS B 0217 ARENAL MECHELEN B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0140 T.C. DUVELS 0077 T.C. FOREST HILLS B 4-2 / 4-2 / 52-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0185 T.C. HEIVELD 0217 ARENAL MECHELEN B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0128 T.C. KROMVELD 0215 FUN IN TENNIS VZW C 5-1 / 5-1 / 52-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN B 0140 T.C. DUVELS 5-1 / 5-1 / 51-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW C 0185 T.C. HEIVELD 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS B 0128 T.C. KROMVELD 1-5 / 1-5 / 43-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 0017 HERENTALSE A 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW D 0077 T.C. FOREST HILLS C 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 0163 T.C. DE CHALET 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 3-3 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0017 HERENTALSE A 0215 FUN IN TENNIS VZW D 4-2 / 4-2 / 51-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0152 TENNIS TER BREME 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS C 0163 T.C. DE CHALET 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW D 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 5-1 / 5-1 / 50-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0163 T.C. DE CHALET 0017 HERENTALSE A 5-1 / 5-1 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0152 TENNIS TER BREME 0077 T.C. FOREST HILLS C 4-2 / 4-2 / 44-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0017 HERENTALSE A 0152 TENNIS TER BREME 2-4 / 2-4 / 47-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0077 T.C. FOREST HILLS C 5-1 / 5-1 / 52-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW D 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 3-3 / 42-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS C 0017 HERENTALSE A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0163 T.C. DE CHALET 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 4-2 / 4-2 / 44-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0152 TENNIS TER BREME 0215 FUN IN TENNIS VZW D 5-1 / 5-1 / 51-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 4-2 / 4-2 / 48-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 0017 HERENTALSE B 2-4 / 2-4 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0017 HERENTALSE B 4-2 / 4-2 / 46-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-3 / 3-3 / 40-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 0017 HERENTALSE B 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 0017 HERENTALSE B 2-4 / 2-4 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 2-4 / 2-4 / 43-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D 5-1 / 5-1 / 48-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 2-4 / 2-4 / 45-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 0017 HERENTALSE B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/09/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5085 T.C. KOERSEL 1-5 / 1-5 / 39-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 22/09/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 4-2 / 47-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5-1 / 5-1 / 46-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 5085 T.C. KOERSEL 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 3-3 / 3-3 / 45-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5012 T.C. WINTERSLAG 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5085 T.C. KOERSEL 1-5 / 1-5 / 29-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 4-2 / 4-2 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 13/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 5-1 / 51-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 5085 T.C. KOERSEL 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-6 / 0-6 / 40-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5012 T.C. WINTERSLAG 0-6 / 0-6 / 8-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5085 T.C. KOERSEL 4-2 / 4-2 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 27/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5048 G.T. TESSENDERLO A (O1) 5048 G.T. TESSENDERLO A (O1)
5052 T.C. ZELEM (N1) (T) 3 3 45 5052 T.C. ZELEM (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (M2) (U) 3 3 38
0152 TENNIS TER BREME (L1) (T) 2 2 36 0128 T.C. KROMVELD (K2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
0128 T.C. KROMVELD (K2) (U) 4 4 48
0215 FUN IN TENNIS VZW B (J1) (T) 5 5 50 0215 FUN IN TENNIS VZW B (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
0217 ARENAL MECHELEN A (I2) (U) 1 1 35
7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM (H1) (T) 3 3 47 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
8183 PADEL 4U2 GENT C (G2) (U) 3 3 42
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR (F1) (T) 6 6 54 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
8183 PADEL 4U2 GENT A (E2) (U) 0 0 34
2075 WAREGEM TENNIS CLUB A (D1) (T) 5 5 51 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A (D1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
2053 T.C. KORTEMARK (C2) (U) 1 1 38
2024 K.T.C. AZALEA A (B1) (T) 4 4 36 2024 K.T.C. AZALEA A (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (A2) (U) 0 0 15
2194 PADELCLUB BRUGGE A (A1) (T) 6 6 54 2194 PADELCLUB BRUGGE A (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
8076 T.C. 'T LOBBEKE (B2) (U) 0 0 34
2195 PADEL CLUB ROESELARE (C1) (T) 6 6 54 2195 PADEL CLUB ROESELARE (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
8159 T.C. ELEVEN B (D2) (U) 0 0 25
2075 WAREGEM TENNIS CLUB B (E1) (T) 1 1 36 8143 T.C. FOR EVER (F2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
8143 T.C. FOR EVER (F2) (U) 5 5 51
8180 PADEL WAASLAND A (G1) (T) 5 5 53 8180 PADEL WAASLAND A (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (H2) (U) 1 1 37
7126 PADEL 1800 (I1) (T) 6 6 54 7126 PADEL 1800 (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
0107 PADELCLUB TER EIKEN A (J2) (U) 0 0 31
0217 ARENAL MECHELEN B (K1) (T) 3 3 47 0217 ARENAL MECHELEN B (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
0163 T.C. DE CHALET (L2) (U) 3 3 40
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (M1) (T) 4 4 42 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 10/11/2019)
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (N2) (U) 2 2 35
5012 T.C. WINTERSLAG (O2)
5012 T.C. WINTERSLAG (O2)