Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2019
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 250 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 5-1 / 5-1 / 51-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE G 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 4-2 / 4-2 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2034 T.C. BRUGHIA D 3-3 / 3-3 / 51-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2194 PADELCLUB BRUGGE G 4-2 / 4-2 / 47-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2034 T.C. BRUGHIA D 2-4 / 2-4 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2024 K.T.C. AZALEA A 1-5 / 1-5 / 23-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE G 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 3-3 / 3-3 / 41-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2027 K.G. WITTE BEER 3-3 / 3-3 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA D 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 4-2 / 4-2 / 43-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2034 T.C. BRUGHIA D 3-3 / 3-3 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2-4 / 2-4 / 37-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE G 2024 K.T.C. AZALEA A 2-4 / 2-4 / 45-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2027 K.G. WITTE BEER 1-5 / 1-5 / 23-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB E 5-1 / 5-1 / 47-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA D 2194 PADELCLUB BRUGGE G 6-0 / 6-0 / 54-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2034 T.C. BRUGHIA A 1-5 / 1-5 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2194 PADELCLUB BRUGGE C 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 3-3 / 3-3 / 38-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 4-2 / 47-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2194 PADELCLUB BRUGGE C 4-2 / 4-2 / 45-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 2194 PADELCLUB BRUGGE C 3-3 / 3-3 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 5-1 / 5-1 / 47-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 4-2 / 4-2 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 5-1 / 45-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE E 2024 K.T.C. AZALEA B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 33-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2034 T.C. BRUGHIA C 4-2 / 4-2 / 42-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE E 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2-4 / 2-4 / 37-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2034 T.C. BRUGHIA C 4-2 / 4-2 / 47-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 5-1 / 5-1 / 53-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2024 K.T.C. AZALEA B 2-4 / 2-4 / 36-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2194 PADELCLUB BRUGGE E 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE E 2034 T.C. BRUGHIA C 3-3 / 3-3 / 45-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-4 / 2-4 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 3-3 / 43-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2194 PADELCLUB BRUGGE E 5-1 / 5-1 / 52-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2024 K.T.C. AZALEA B 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA C 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 4-2 / 4-2 / 45-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 1-5 / 1-5 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-4 / 2-4 / 48-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2050 TC RUMBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 4-2 / 43-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2050 TC RUMBEKE B 1-5 / 1-5 / 31-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 33-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2-4 / 2-4 / 33-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2190 TC DE WATERTOREN 5-1 / 5-1 / 51-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 3-3 / 42-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2050 TC RUMBEKE B 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2110 T.C. BOSTERHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 4-2 / 4-2 / 47-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2190 TC DE WATERTOREN 0-6 / 0-6 / 35-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 3-3 / 3-3 / 38-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2050 TC RUMBEKE B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 5-1 / 5-1 / 51-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 8183 PADEL 4U2 GENT E 4-2 / 4-2 / 49-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8022 T.C. EEKLO B 8159 T.C. ELEVEN A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 2194 PADELCLUB BRUGGE B 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8159 T.C. ELEVEN A 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT E 8022 T.C. EEKLO B 5-1 / 5-1 / 47-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8022 T.C. EEKLO B 2034 T.C. BRUGHIA B 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8159 T.C. ELEVEN A 8183 PADEL 4U2 GENT E 2-4 / 2-4 / 29-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8183 PADEL 4U2 GENT E 5-1 / 5-1 / 53-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 8022 T.C. EEKLO B 4-2 / 4-2 / 46-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT E 2034 T.C. BRUGHIA B 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8022 T.C. EEKLO B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-5 / 1-5 / 33-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8159 T.C. ELEVEN A 2194 PADELCLUB BRUGGE B 5-1 / 5-1 / 52-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8022 T.C. EEKLO A 2050 TC RUMBEKE A 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2194 PADELCLUB BRUGGE D 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 8183 PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 48-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8022 T.C. EEKLO A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-5 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2050 TC RUMBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT B 4-2 / 4-2 / 48-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE D 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 34-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE A 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 2194 PADELCLUB BRUGGE D 5-1 / 5-1 / 53-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8022 T.C. EEKLO A 8183 PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 52-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2050 TC RUMBEKE A 2194 PADELCLUB BRUGGE D 3-3 / 3-3 / 39-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE D 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2050 TC RUMBEKE A 4-2 / 4-2 / 51-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8143 T.C. FOR EVER A 4-2 / 4-2 / 40-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8183 PADEL 4U2 GENT C 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8055 T.C. DE PINTE 4-2 / 4-2 / 50-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8005 KON. DEINZE T.C. A 2-4 / 2-4 / 29-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8143 T.C. FOR EVER A 8057 T.C. MERELBEKE B 3-3 / 3-3 / 43-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT C 8055 T.C. DE PINTE 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 5-1 / 49-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8055 T.C. DE PINTE 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 3-3 / 35-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8183 PADEL 4U2 GENT C 1-5 / 1-5 / 30-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8057 T.C. MERELBEKE B 4-2 / 4-2 / 50-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8143 T.C. FOR EVER A 8183 PADEL 4U2 GENT C 2-4 / 2-4 / 43-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8055 T.C. DE PINTE 5-1 / 5-1 / 52-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT C 8159 T.C. ELEVEN B 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8055 T.C. DE PINTE 8143 T.C. FOR EVER A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. A 0-6 / 0-6 / 9-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8182 RECREAN PADEL 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 2-4 / 2-4 / 37-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8183 PADEL 4U2 GENT F 8005 KON. DEINZE T.C. B 1-5 / 1-5 / 44-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 5-1 / 5-1 / 48-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8182 RECREAN PADEL 8183 PADEL 4U2 GENT F 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-4 / 2-4 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8143 T.C. FOR EVER B 2-4 / 2-4 / 36-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT F 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 3-3 / 3-3 / 47-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8182 RECREAN PADEL 4-2 / 4-2 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8005 KON. DEINZE T.C. B 1-5 / 1-5 / 26-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8182 RECREAN PADEL 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-3 / 3-3 / 39-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 8005 KON. DEINZE T.C. B 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT F 8143 T.C. FOR EVER B 3-3 / 3-3 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8182 RECREAN PADEL 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8143 T.C. FOR EVER B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB A 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8183 PADEL 4U2 GENT F 0-6 / 0-6 / 35-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8105 TC VELINA 7127 PADEL SAFFELBERG 4-2 / 4-2 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8023 T.C. LIERDE A 3-3 / 3-3 / 36-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8105 TC VELINA 0-6 / 0-6 / 40-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8023 T.C. LIERDE A 2-4 / 2-4 / 41-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7127 PADEL SAFFELBERG 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-4 / 2-4 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8105 TC VELINA 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 3-3 / 3-3 / 42-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8117 T.C. PLAYERS B 5-1 / 5-1 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8023 T.C. LIERDE A 7127 PADEL SAFFELBERG 6-0 / 6-0 / 54-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8023 T.C. LIERDE A 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 7127 PADEL SAFFELBERG 5-1 / 5-1 / 50-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8105 TC VELINA 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-5 / 1-5 / 29-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 7127 PADEL SAFFELBERG 8117 T.C. PLAYERS B 1-5 / 1-5 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 3-3 / 3-3 / 47-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8023 T.C. LIERDE A 8105 TC VELINA 5-1 / 5-1 / 52-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8023 T.C. LIERDE B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 4-2 / 4-2 / 43-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 6-0 / 6-0 / 54-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8117 T.C. PLAYERS C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8023 T.C. LIERDE B 8183 PADEL 4U2 GENT D 1-5 / 1-5 / 28-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8117 T.C. PLAYERS C 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8121 T.C. ZOTTEGEM A 5-1 / 5-1 / 50-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8023 T.C. LIERDE B 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8117 T.C. PLAYERS C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 4-2 / 4-2 / 45-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8023 T.C. LIERDE B 8117 T.C. PLAYERS C 2-4 / 2-4 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-4 / 2-4 / 42-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 1-5 / 1-5 / 39-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8023 T.C. LIERDE B 3-3 / 3-3 / 42-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8117 T.C. PLAYERS C 8183 PADEL 4U2 GENT D 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 36-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8145 TS KENTA 8180 PADEL WAASLAND A 4-2 / 4-2 / 45-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 8136 T.C. TOPSPIN 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8145 TS KENTA 1-5 / 1-5 / 31-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 8136 T.C. TOPSPIN 4-2 / 4-2 / 47-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8180 PADEL WAASLAND A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 4-2 / 4-2 / 47-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8145 TS KENTA 8183 PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 31-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 8057 T.C. MERELBEKE A 3-3 / 3-3 / 47-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8180 PADEL WAASLAND A 5-1 / 5-1 / 50-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 1-5 / 32-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 8180 PADEL WAASLAND A 5-1 / 5-1 / 52-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8145 TS KENTA 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 6-0 / 6-0 / 54-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8180 PADEL WAASLAND A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 2-4 / 35-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL 8183 PADEL 4U2 GENT A 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8145 TS KENTA 6-0 / 6-0 / 54-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8117 T.C. PLAYERS A 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 4-2 / 4-2 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7126 PADEL 1800 A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 4-2 / 45-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8117 T.C. PLAYERS A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7126 PADEL 1800 A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 2-4 / 2-4 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8117 T.C. PLAYERS A 4-2 / 4-2 / 49-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8126 T.C. HOF TER BURST A 7126 PADEL 1800 A 5-1 / 5-1 / 50-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8126 T.C. HOF TER BURST A 1-5 / 1-5 / 27-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 7126 PADEL 1800 A 3-3 / 3-3 / 44-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 7126 PADEL 1800 A 8117 T.C. PLAYERS A 5-1 / 5-1 / 53-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 7023 THERMAE SPORTS MERCHTEM 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8126 T.C. HOF TER BURST A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 0185 T.C. HEIVELD 7012 TENZA A 1-5 / 1-5 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 0128 T.C. KROMVELD B 5-1 / 5-1 / 50-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0140 T.C. DUVELS B 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0185 T.C. HEIVELD 7056 T.C.DE WEHZEL 5-1 / 5-1 / 49-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7012 TENZA A 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0128 T.C. KROMVELD B 0140 T.C. DUVELS B 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 7012 TENZA A 5-1 / 5-1 / 46-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0140 T.C. DUVELS B 0185 T.C. HEIVELD 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 0128 T.C. KROMVELD B 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0185 T.C. HEIVELD 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7012 TENZA A 0128 T.C. KROMVELD B 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 0140 T.C. DUVELS B 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0128 T.C. KROMVELD B 0185 T.C. HEIVELD 4-2 / 4-2 / 49-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0140 T.C. DUVELS B 7012 TENZA A 1-5 / 1-5 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN F 7056 T.C.DE WEHZEL 0-6 / 0-6 / 19-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 0140 T.C. DUVELS C 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 8180 PADEL WAASLAND C 4-2 / 4-2 / 45-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 1-5 / 1-5 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0140 T.C. DUVELS C 0048 T.C. DE HASSELT B 1-5 / 1-5 / 31-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 1-5 / 1-5 / 37-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8180 PADEL WAASLAND C 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-4 / 2-4 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 8126 T.C. HOF TER BURST B 3-3 / 3-3 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0140 T.C. DUVELS C 5-1 / 5-1 / 53-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 8180 PADEL WAASLAND C 4-2 / 4-2 / 48-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0140 T.C. DUVELS C 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 1-5 / 1-5 / 22-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8126 T.C. HOF TER BURST B 8180 PADEL WAASLAND C 4-2 / 4-2 / 43-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 4-2 / 4-2 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8180 PADEL WAASLAND C 0140 T.C. DUVELS C 4-2 / 4-2 / 43-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8126 T.C. HOF TER BURST B 4-2 / 4-2 / 46-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0048 T.C. DE HASSELT B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW B 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 1-5 / 1-5 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0048 T.C. DE HASSELT A 2-4 / 2-4 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0077 T.C. FOREST HILLS C 0140 T.C. DUVELS A 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW B 8180 PADEL WAASLAND B 2-4 / 2-4 / 34-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0140 T.C. DUVELS A 2-4 / 2-4 / 32-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 0077 T.C. FOREST HILLS C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0-6 / 0-6 / 0-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS C 0215 FUN IN TENNIS VZW B 2-4 / 2-4 / 38-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0140 T.C. DUVELS A 0048 T.C. DE HASSELT A 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW B 0140 T.C. DUVELS A 3-3 / 3-3 / 43-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0048 T.C. DE HASSELT A 1-5 / 1-5 / 26-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0077 T.C. FOREST HILLS C 4-2 / 4-2 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 0215 FUN IN TENNIS VZW B 4-2 / 4-2 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS C 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 0-6 / 0-6 / 39-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0140 T.C. DUVELS A 8180 PADEL WAASLAND B 5-1 / 5-1 / 53-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5048 G.T. TESSENDERLO C 4-2 / 4-2 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 3-3 / 3-3 / 35-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5052 T.C. ZELEM A 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5-1 / 5-1 / 52-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 3-3 / 45-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-4 / 2-4 / 30-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5012 T.C. WINTERSLAG A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5052 T.C. ZELEM A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 3-3 / 3-3 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5012 T.C. WINTERSLAG A 5052 T.C. ZELEM A 5-1 / 5-1 / 51-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 4-2 / 4-2 / 42-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 4-2 / 4-2 / 50-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-3 / 3-3 / 45-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5052 T.C. ZELEM A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4-2 / 4-2 / 50-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5012 T.C. WINTERSLAG A (Z1) 5012 T.C. WINTERSLAG A (Z1)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D (Y2) 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D (Y2)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (X1) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (X1)
5052 T.C. ZELEM B (W2) 5052 T.C. ZELEM B (W2)
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN (V1) 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN (V1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN C (U2) 0107 PADELCLUB TER EIKEN C (U2)
0218 PADEL HET VELD (T1) (T) 1 1 30 0215 FUN IN TENNIS VZW A (S2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
0215 FUN IN TENNIS VZW A (S2) (U) 5 5 47
0140 T.C. DUVELS A (R1) (T) 4 4 51 0140 T.C. DUVELS A (R1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
0048 T.C. DE HASSELT B (Q2) (U) 2 2 37
7056 T.C.DE WEHZEL (P1) (T) 3 3 41 7056 T.C.DE WEHZEL (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
7012 TENZA B (O2) (U) 3 3 35
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (N1) (T) 4 4 48 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8136 T.C. TOPSPIN (M2) (U) 2 2 34
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (L1) (T) 3 3 47 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8121 T.C. ZOTTEGEM B (K2) (U) 3 3 38
8143 T.C. FOR EVER B (J1) (T) 5 5 51 8143 T.C. FOR EVER B (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8005 KON. DEINZE T.C. A (I2) (U) 1 1 37
8022 T.C. EEKLO A (H1) (T) 6 6 54 8022 T.C. EEKLO A (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8159 T.C. ELEVEN A (G2) (U) 0 0 18
2075 WAREGEM TENNIS CLUB B (F1) (T) 1 1 37 2024 K.T.C. AZALEA B (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2024 K.T.C. AZALEA B (E2) (U) 5 5 52
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (D1) (T) 0 0 21 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (C2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (C2) (U) 6 6 54
2027 K.G. WITTE BEER (B1) (T) 0 0 26 2194 PADELCLUB BRUGGE A (A2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE A (A2) (U) 6 6 54
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (A1) (T) 6 6 54 2013 OSTEND TENNIS CLUB C (A1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2024 K.T.C. AZALEA A (B2) (U) 0 0 14
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (C1) (T) 5 5 51 2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE F (D2) (U) 1 1 28
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (E1) (T) 4 4 45 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2050 TC RUMBEKE B (F2) (U) 2 2 41
8076 T.C. 'T LOBBEKE (G1) (T) 3 3 39 2195 PADEL CLUB ROESELARE B (H2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2195 PADEL CLUB ROESELARE B (H2) (U) 3 3 45
8183 PADEL 4U2 GENT C (I1) (T) 1 1 40 8005 KON. DEINZE T.C. B (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8005 KON. DEINZE T.C. B (J2) (U) 5 5 53
8023 T.C. LIERDE A (K1) (T) 3 3 42 8117 T.C. PLAYERS C (L2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8117 T.C. PLAYERS C (L2) (U) 3 3 43
8183 PADEL 4U2 GENT A (M1) (T) 6 6 54 8183 PADEL 4U2 GENT A (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS (N2) (U) 0 0 14
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (O1) (T) 5 5 53 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (O1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
7012 TENZA A (P2) (U) 1 1 26
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (Q1) (T) 6 6 54 0107 PADELCLUB TER EIKEN B (Q1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
0048 T.C. DE HASSELT A (R2) (U) 0 0 31
0107 PADELCLUB TER EIKEN A (S1) (T) 2 2 38 0220 PADEL 360 TURNHOUT B (T2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (T2) (U) 4 4 43
0077 T.C. FOREST HILLS A (U1)
0077 T.C. FOREST HILLS A (U1)
5052 T.C. ZELEM E (V2)
5052 T.C. ZELEM E (V2)
5048 G.T. TESSENDERLO A (W1)
5048 G.T. TESSENDERLO A (W1)
5052 T.C. ZELEM D (X2)
5052 T.C. ZELEM D (X2)
5052 T.C. ZELEM F (Y1)
5052 T.C. ZELEM F (Y1)
5048 G.T. TESSENDERLO C (Z2)
5048 G.T. TESSENDERLO C (Z2)
5012 T.C. WINTERSLAG A (Z1) (T) 5 5 47 5012 T.C. WINTERSLAG A (Z1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW D (Y2) (U) 1 1 30
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (X1) (T) 2 2 37 5052 T.C. ZELEM B (W2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
5052 T.C. ZELEM B (W2) (U) 4 4 44
7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN (V1) (T) 3 3 42 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN (V1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0107 PADELCLUB TER EIKEN C (U2) (U) 3 3 33
0215 FUN IN TENNIS VZW A (T) 5 5 50 0215 FUN IN TENNIS VZW A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0140 T.C. DUVELS A (U) 1 1 35
7056 T.C.DE WEHZEL (T) 1 1 28 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (U) 5 5 52
8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B (T) 4 4 43 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
8143 T.C. FOR EVER B (U) 2 2 36
8022 T.C. EEKLO A (U) 6 6 54 8022 T.C. EEKLO A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
2024 K.T.C. AZALEA B (T) 0 0 16
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (T) 3 3 42 2194 PADELCLUB BRUGGE A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE A (U) 3 3 44
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (T) 5 5 52 2013 OSTEND TENNIS CLUB C Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
2197 PADEL ON THE BEACH VZW A (U) 1 1 21
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (U) 2 2 37 2195 PADEL CLUB ROESELARE B Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
2195 PADEL CLUB ROESELARE B (T) 4 4 46
8005 KON. DEINZE T.C. B (T) 4 4 50 8005 KON. DEINZE T.C. B Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
8117 T.C. PLAYERS C (U) 2 2 38
8183 PADEL 4U2 GENT A (T) 4 4 51 8183 PADEL 4U2 GENT A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (U) 2 2 35
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (U) 1 1 32 0220 PADEL 360 TURNHOUT B Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0220 PADEL 360 TURNHOUT B (T) 5 5 46
0077 T.C. FOREST HILLS A (U1) (T) 5 5 49 0077 T.C. FOREST HILLS A (U1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
5052 T.C. ZELEM E (V2) (U) 1 1 29
5048 G.T. TESSENDERLO A (W1) (T) 5 5 53 5048 G.T. TESSENDERLO A (W1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
5052 T.C. ZELEM D (X2) (U) 1 1 33
5052 T.C. ZELEM F (Y1) (T) 6 6 54 5052 T.C. ZELEM F (Y1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
5048 G.T. TESSENDERLO C (Z2) (U) 0 0 41
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 07/12/2019)
Nog te spelen (za 07/12/2019)