Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Najaar 2019
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 100 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2024 K.T.C. AZALEA C 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 1-5 / 1-5 / 19-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2-4 / 2-4 / 36-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2-4 / 2-4 / 46-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA C 2090 T.C. KOKSIJDE A 4-2 / 4-2 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 3-3 / 3-3 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 31-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2024 K.T.C. AZALEA C 5-1 / 5-1 / 52-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2194 PADELCLUB BRUGGE B 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 2194 PADELCLUB BRUGGE B 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-6 / 0-6 / 28-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE B 2024 K.T.C. AZALEA C 5-1 / 5-1 / 52-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2195 PADEL CLUB ROESELARE B 3-3 / 3-3 / 50-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2090 T.C. KOKSIJDE A 4-2 / 4-2 / 48-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2024 K.T.C. AZALEA D 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 8022 T.C. EEKLO A 3-3 / 3-3 / 40-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2194 PADELCLUB BRUGGE C 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA D 8022 T.C. EEKLO A 4-2 / 4-2 / 46-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 4-2 / 4-2 / 44-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2024 K.T.C. AZALEA D 3-3 / 3-3 / 41-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8022 T.C. EEKLO A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-4 / 2-4 / 27-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 8022 T.C. EEKLO A 4-2 / 4-2 / 48-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA D 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-6 / 0-6 / 22-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE C 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 1-5 / 1-5 / 27-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-5 / 1-5 / 29-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE F 2024 K.T.C. AZALEA D 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8022 T.C. EEKLO A 2194 PADELCLUB BRUGGE C 3-3 / 3-3 / 39-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 5-1 / 5-1 / 49-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2090 T.C. KOKSIJDE B 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2024 K.T.C. AZALEA A 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 1-5 / 1-5 / 37-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2024 K.T.C. AZALEA A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 3-3 / 3-3 / 42-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 6-0 / 6-0 / 54-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 3-3 / 3-3 / 44-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2090 T.C. KOKSIJDE B 0-6 / 0-6 / 14-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 2024 K.T.C. AZALEA A 5-1 / 5-1 / 51-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2090 T.C. KOKSIJDE B 0-6 / 0-6 / 13-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 1-5 / 1-5 / 34-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2090 T.C. KOKSIJDE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX C 6-0 / 6-0 / 54-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-2 / 4-2 / 49-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA A 2197 PADEL ON THE BEACH VZW 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8022 T.C. EEKLO C 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2-4 / 2-4 / 34-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8159 T.C. ELEVEN A 2050 TC RUMBEKE A 5-1 / 5-1 / 53-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8022 T.C. EEKLO C 8159 T.C. ELEVEN A 4-2 / 4-2 / 42-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 32-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2050 TC RUMBEKE A 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 3-3 / 3-3 / 43-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8159 T.C. ELEVEN A 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 5-1 / 5-1 / 53-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 8022 T.C. EEKLO C 3-3 / 3-3 / 48-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE A 4-2 / 4-2 / 43-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8022 T.C. EEKLO C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-4 / 2-4 / 31-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2050 TC RUMBEKE A 2-4 / 2-4 / 29-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8159 T.C. ELEVEN A 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 5-1 / 5-1 / 50-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2050 TC RUMBEKE A 8022 T.C. EEKLO C 4-2 / 4-2 / 46-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE C 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 4-2 / 4-2 / 49-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT A 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 2-4 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8022 T.C. EEKLO B 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 5-1 / 5-1 / 51-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8159 T.C. ELEVEN B 5-1 / 5-1 / 47-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 2024 K.T.C. AZALEA B 4-2 / 4-2 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8022 T.C. EEKLO B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 5-1 / 5-1 / 47-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 2024 K.T.C. AZALEA B 1-5 / 1-5 / 29-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8159 T.C. ELEVEN B 2194 PADELCLUB BRUGGE A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 5-1 / 5-1 / 53-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 8022 T.C. EEKLO B 1-5 / 1-5 / 22-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-6 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8022 T.C. EEKLO B 2024 K.T.C. AZALEA B 4-2 / 4-2 / 47-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 8159 T.C. ELEVEN B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2194 PADELCLUB BRUGGE A 2-4 / 2-4 / 35-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8159 T.C. ELEVEN B 8022 T.C. EEKLO B 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 5-1 / 5-1 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2024 K.T.C. AZALEA B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-4 / 2-4 / 27-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 2198 ARENAL WAREGEM 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-5 / 1-5 / 42-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2050 TC RUMBEKE B 2190 TC DE WATERTOREN 3-3 / 3-3 / 30-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 8005 KON. DEINZE T.C. C 5-1 / 5-1 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2198 ARENAL WAREGEM 2050 TC RUMBEKE B 2-4 / 2-4 / 28-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 8005 KON. DEINZE T.C. C 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 1-5 / 1-5 / 35-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 4-2 / 4-2 / 44-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2198 ARENAL WAREGEM 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. C 2190 TC DE WATERTOREN 4-2 / 4-2 / 47-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2198 ARENAL WAREGEM 8005 KON. DEINZE T.C. C 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2190 TC DE WATERTOREN 2-4 / 2-4 / 37-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 2050 TC RUMBEKE B 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 5-1 / 5-1 / 46-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2190 TC DE WATERTOREN 2198 ARENAL WAREGEM 3-3 / 3-3 / 45-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE E 2110 T.C. BOSTERHOUT B 5-1 / 5-1 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. C 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 3-3 / 35-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8182 RECREAN PADEL A 5-1 / 5-1 / 52-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8183 PADEL 4U2 GENT C 4-2 / 4-2 / 44-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8023 T.C. LIERDE C 1-5 / 1-5 / 27-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 5-1 / 5-1 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8182 RECREAN PADEL A 8023 T.C. LIERDE C 4-2 / 4-2 / 45-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT C 8143 T.C. FOR EVER B 5-1 / 5-1 / 46-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8182 RECREAN PADEL A 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8005 KON. DEINZE T.C. B 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8023 T.C. LIERDE C 8183 PADEL 4U2 GENT C 3-3 / 3-3 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8023 T.C. LIERDE C 5-1 / 5-1 / 52-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8182 RECREAN PADEL A 8183 PADEL 4U2 GENT C 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8143 T.C. FOR EVER B 5-1 / 5-1 / 53-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT C 8005 KON. DEINZE T.C. B 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8182 RECREAN PADEL A 3-3 / 3-3 / 40-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8023 T.C. LIERDE C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-4 / 2-4 / 35-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8143 T.C. FOR EVER A 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8183 PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 45-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8055 T.C. DE PINTE 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8005 KON. DEINZE T.C. A 5-1 / 5-1 / 50-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8143 T.C. FOR EVER A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 2-4 / 40-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 8055 T.C. DE PINTE 1-5 / 1-5 / 28-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 5-1 / 53-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8055 T.C. DE PINTE 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 2-4 / 2-4 / 37-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 4-2 / 47-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8143 T.C. FOR EVER A 8183 PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 43-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. A 8055 T.C. DE PINTE 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL A 4-2 / 4-2 / 51-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8055 T.C. DE PINTE 8143 T.C. FOR EVER A 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE A 8005 KON. DEINZE T.C. A 2-4 / 2-4 / 31-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8143 T.C. FOR EVER C 8057 T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8005 KON. DEINZE T.C. D 1-5 / 1-5 / 26-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8182 RECREAN PADEL B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 4-2 / 46-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8143 T.C. FOR EVER C 8183 PADEL 4U2 GENT B 5-1 / 5-1 / 51-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-4 / 2-4 / 33-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. D 8182 RECREAN PADEL B 3-3 / 3-3 / 42-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8057 T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8182 RECREAN PADEL B 8143 T.C. FOR EVER C 4-2 / 4-2 / 41-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 8005 KON. DEINZE T.C. D 3-3 / 3-3 / 36-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8143 T.C. FOR EVER C 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 5-1 / 46-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8057 T.C. MERELBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. D 1-5 / 1-5 / 13-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8182 RECREAN PADEL B 4-2 / 4-2 / 42-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8005 KON. DEINZE T.C. D 8143 T.C. FOR EVER C 2-4 / 2-4 / 29-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8182 RECREAN PADEL B 8057 T.C. MERELBEKE B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 8183 PADEL 4U2 GENT B 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8145 TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8180 PADEL WAASLAND A 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 4-2 / 4-2 / 44-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8145 TS KENTA A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 0-6 / 0-6 / 11-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8180 PADEL WAASLAND A 8136 T.C. TOPSPIN 2-4 / 2-4 / 32-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8145 TS KENTA A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8180 PADEL WAASLAND A 6-0 / 6-0 / 54-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 5-1 / 5-1 / 53-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8145 TS KENTA A 8180 PADEL WAASLAND A 3-3 / 3-3 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 3-3 / 43-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8180 PADEL WAASLAND A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A 1-5 / 1-5 / 20-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8145 TS KENTA A 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8041 RACING WETTEREN TENNIS EN PADEL B 8183 PADEL 4U2 GENT D 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8117 T.C. PLAYERS C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8182 RECREAN PADEL C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 1-5 / 1-5 / 28-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8023 T.C. LIERDE B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 1-5 / 1-5 / 38-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8117 T.C. PLAYERS C 8182 RECREAN PADEL C 4-2 / 4-2 / 45-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 4-2 / 4-2 / 48-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8023 T.C. LIERDE B 3-3 / 3-3 / 40-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8182 RECREAN PADEL C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-4 / 2-4 / 27-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8023 T.C. LIERDE B 8117 T.C. PLAYERS C 3-3 / 3-3 / 46-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 5-1 / 5-1 / 52-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8117 T.C. PLAYERS C 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 3-3 / 47-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 4-2 / 4-2 / 45-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8182 RECREAN PADEL C 8023 T.C. LIERDE B 3-3 / 3-3 / 34-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR B 8117 T.C. PLAYERS C 2-4 / 2-4 / 31-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8023 T.C. LIERDE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8182 RECREAN PADEL C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8023 T.C. LIERDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-4 / 2-4 / 46-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8117 T.C. PLAYERS A 3-3 / 3-3 / 42-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 3-3 / 3-3 / 40-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8023 T.C. LIERDE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 4-2 / 4-2 / 48-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-5 / 1-5 / 17-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8023 T.C. LIERDE A 2-4 / 2-4 / 33-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 8117 T.C. PLAYERS A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8023 T.C. LIERDE A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 1-5 / 1-5 / 30-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8117 T.C. PLAYERS A 1-5 / 1-5 / 37-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 3-3 / 3-3 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8117 T.C. PLAYERS A 8023 T.C. LIERDE A 5-1 / 5-1 / 50-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8121 T.C. ZOTTEGEM B 4-2 / 4-2 / 50-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 7091 T.C. PANORAMA 0217 ARENAL MECHELEN C 6-0 / 6-0 / 54-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 7012 TENZA B 7126 PADEL 1800 A 0-6 / 0-6 / 16-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 3-3 / 3-3 / 40-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7091 T.C. PANORAMA 7012 TENZA B 5-1 / 5-1 / 53-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN C 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7126 PADEL 1800 A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 1-5 / 1-5 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7012 TENZA B 0217 ARENAL MECHELEN C 2-4 / 2-4 / 34-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 7091 T.C. PANORAMA 4-2 / 4-2 / 45-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 7126 PADEL 1800 A 5-1 / 5-1 / 53-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7091 T.C. PANORAMA 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 2-4 / 2-4 / 39-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN C 7126 PADEL 1800 A 1-5 / 1-5 / 35-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7012 TENZA B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 1-5 / 1-5 / 22-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 7126 PADEL 1800 A 7091 T.C. PANORAMA 4-2 / 4-2 / 50-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D 0217 ARENAL MECHELEN C 5-1 / 5-1 / 53-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 7012 TENZA B 6-0 / 6-0 / 54-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 8126 T.C. HOF TER BURST 1-5 / 1-5 / 37-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8145 TS KENTA B 8117 T.C. PLAYERS B 5-1 / 5-1 / 51-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 4-2 / 4-2 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8117 T.C. PLAYERS B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8145 TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 40-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8145 TS KENTA B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 2-4 / 2-4 / 34-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8117 T.C. PLAYERS B 8126 T.C. HOF TER BURST 1-5 / 1-5 / 31-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 8117 T.C. PLAYERS B 5-1 / 5-1 / 51-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 8126 T.C. HOF TER BURST 5-1 / 5-1 / 51-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 8145 TS KENTA B 3-3 / 3-3 / 37-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 3-3 / 3-3 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8145 TS KENTA B 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8117 T.C. PLAYERS B 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 0-6 / 0-6 / 33-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 4-2 / 4-2 / 48-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 7126 PADEL 1800 B 7012 TENZA A 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0217 ARENAL MECHELEN B 7056 T.C.DE WEHZEL A 4-2 / 4-2 / 44-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 7126 PADEL 1800 B 1-5 / 1-5 / 22-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 7056 T.C.DE WEHZEL A 0-6 / 0-6 / 7-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7012 TENZA A 0217 ARENAL MECHELEN B 3-3 / 3-3 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7126 PADEL 1800 B 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 6-0 / 6-0 / 54-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN B 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL A 7012 TENZA A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 7056 T.C.DE WEHZEL A 1-5 / 1-5 / 27-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 7012 TENZA A 0-6 / 0-6 / 6-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7126 PADEL 1800 B 0217 ARENAL MECHELEN B 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 7012 TENZA A 0107 PADELCLUB TER EIKEN G 6-0 / 6-0 / 54-4 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN B 0107 PADELCLUB TER EIKEN D 6-0 / 6-0 / 54-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL A 7126 PADEL 1800 B 2-4 / 2-4 / 35-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 0185 T.C. HEIVELD 7056 T.C.DE WEHZEL B 5-1 / 5-1 / 52-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0140 T.C. DUVELS C 0217 ARENAL MECHELEN D 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0128 T.C. KROMVELD A 0107 PADELCLUB TER EIKEN H 5-1 / 5-1 / 51-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0185 T.C. HEIVELD 0140 T.C. DUVELS C 5-1 / 5-1 / 48-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL B 0107 PADELCLUB TER EIKEN H 1-5 / 1-5 / 38-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN D 0128 T.C. KROMVELD A 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0140 T.C. DUVELS C 7056 T.C.DE WEHZEL B 1-5 / 1-5 / 35-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0128 T.C. KROMVELD A 0185 T.C. HEIVELD 4-2 / 4-2 / 49-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN H 0217 ARENAL MECHELEN D 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0185 T.C. HEIVELD 0107 PADELCLUB TER EIKEN H 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 7056 T.C.DE WEHZEL B 0217 ARENAL MECHELEN D 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0140 T.C. DUVELS C 0128 T.C. KROMVELD A 2-4 / 2-4 / 31-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN D 0185 T.C. HEIVELD 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0128 T.C. KROMVELD A 7056 T.C.DE WEHZEL B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN H 0140 T.C. DUVELS C 4-2 / 4-2 / 45-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 5-1 / 5-1 / 51-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 3-3 / 3-3 / 36-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0217 ARENAL MECHELEN A 0140 T.C. DUVELS A 1-5 / 1-5 / 26-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0048 T.C. DE HASSELT B 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 4-2 / 48-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 0217 ARENAL MECHELEN A 3-3 / 3-3 / 45-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 1-5 / 1-5 / 26-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN A 8180 PADEL WAASLAND B 0-6 / 0-6 / 12-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0140 T.C. DUVELS A 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 5-1 / 5-1 / 52-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 8180 PADEL WAASLAND B 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 4-2 / 46-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 2-4 / 2-4 / 33-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 0217 ARENAL MECHELEN A 3-3 / 3-3 / 41-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS B 8180 PADEL WAASLAND B 2-4 / 2-4 / 37-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0217 ARENAL MECHELEN A 0107 PADELCLUB TER EIKEN E 1-5 / 1-5 / 25-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0140 T.C. DUVELS A 0048 T.C. DE HASSELT B 4-2 / 4-2 / 45-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 0140 T.C. DUVELS B 0215 FUN IN TENNIS VZW A 2-4 / 2-4 / 40-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0048 T.C. DE HASSELT A 5-1 / 5-1 / 48-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 8180 PADEL WAASLAND C 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 3-3 / 3-3 / 45-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0140 T.C. DUVELS B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW A 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 6-0 / 6-0 / 54-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 8180 PADEL WAASLAND C 1-5 / 1-5 / 33-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0215 FUN IN TENNIS VZW A 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 8180 PADEL WAASLAND C 0140 T.C. DUVELS B 2-4 / 2-4 / 42-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0048 T.C. DE HASSELT A 4-2 / 4-2 / 48-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0140 T.C. DUVELS B 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 3-3 / 3-3 / 41-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW A 0048 T.C. DE HASSELT A 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 8180 PADEL WAASLAND C 1-5 / 1-5 / 35-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 0140 T.C. DUVELS B 1-5 / 1-5 / 30-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 8180 PADEL WAASLAND C 0215 FUN IN TENNIS VZW A 1-5 / 1-5 / 37-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 2-4 / 2-4 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 0152 TENNIS TER BREME 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 4-2 / 4-2 / 44-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 3-3 / 3-3 / 40-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0152 TENNIS TER BREME 0077 T.C. FOREST HILLS 3-3 / 3-3 / 33-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO B 6-0 / 6-0 / 54-8 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 4-2 / 4-2 / 49-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 0152 TENNIS TER BREME 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0152 TENNIS TER BREME 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 5-1 / 5-1 / 52-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 4-2 / 4-2 / 48-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 5048 G.T. TESSENDERLO B 6-0 / 6-0 / 54-9 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 3-3 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 1-5 / 1-5 / 17-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 0077 T.C. FOREST HILLS 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 5-1 / 52-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 5052 T.C. ZELEM B 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 1-5 / 29-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 5052 T.C. ZELEM C 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5052 T.C. ZELEM B 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 2-4 / 2-4 / 29-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM C 1-5 / 1-5 / 22-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5052 T.C. ZELEM B 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-3 / 3-3 / 46-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5052 T.C. ZELEM C 5012 T.C. WINTERSLAG 1-5 / 1-5 / 36-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 2-4 / 37-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5012 T.C. WINTERSLAG 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5-1 / 5-1 / 50-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 2-4 / 45-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5052 T.C. ZELEM B 5052 T.C. ZELEM C 1-5 / 1-5 / 34-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5085 T.C. KOERSEL A 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5052 T.C. ZELEM C 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 5-1 / 48-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW C 5052 T.C. ZELEM B 3-3 / 3-3 / 42-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/09/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5052 T.C. ZELEM D 3-3 / 3-3 / 44-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5052 T.C. ZELEM A 5-1 / 5-1 / 50-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/09/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 5-1 / 46-20 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5085 T.C. KOERSEL B 0-6 / 0-6 / 18-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5052 T.C. ZELEM D 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-6 / 0-6 / 26-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/10/2019 5052 T.C. ZELEM A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 1-5 / 1-5 / 39-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5052 T.C. ZELEM D 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5-1 / 5-1 / 50-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 4-2 / 42-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-5 / 1-5 / 26-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5052 T.C. ZELEM D 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 3-3 / 38-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 19/10/2019 5085 T.C. KOERSEL B 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5052 T.C. ZELEM A 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B 4-2 / 4-2 / 46-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A 5052 T.C. ZELEM D 6-0 / 6-0 / 54-17 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/10/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5085 T.C. KOERSEL B 2-4 / 2-4 / 33-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (V1) 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (V1)
5052 T.C. ZELEM C (U2) 5052 T.C. ZELEM C (U2)
0077 T.C. FOREST HILLS (T1) 0077 T.C. FOREST HILLS (T1)
0215 FUN IN TENNIS VZW B (S2) 0215 FUN IN TENNIS VZW B (S2)
0215 FUN IN TENNIS VZW A (R1) 0215 FUN IN TENNIS VZW A (R1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN E (Q2) 0107 PADELCLUB TER EIKEN E (Q2)
0217 ARENAL MECHELEN D (P1) 0217 ARENAL MECHELEN D (P1)
7126 PADEL 1800 B (O2) 7126 PADEL 1800 B (O2)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (N1) 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (N1)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D (M2) 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D (M2)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD C (L1) (T) 3 3 35 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (K2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (K2) (U) 3 3 39
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A (J1) (T) 6 6 54 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A (J1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8182 RECREAN PADEL B (I2) (U) 0 0 22
8055 T.C. DE PINTE (H1) (T) 4 4 47 8055 T.C. DE PINTE (H1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (G2) (U) 2 2 29
2050 TC RUMBEKE B (F1) (T) 2 2 34 2194 PADELCLUB BRUGGE A (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE A (E2) (U) 4 4 44
8159 T.C. ELEVEN A (D1) (T) 2 2 45 2013 OSTEND TENNIS CLUB D (C2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (C2) (U) 4 4 47
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (B1) (T) 5 5 51 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2195 PADEL CLUB ROESELARE B (A2) (U) 1 1 31
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (A1) (T) 2 2 36 2013 OSTEND TENNIS CLUB C (B2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (B2) (U) 4 4 43
2090 T.C. KOKSIJDE B (C1) (T) 5 5 53 2090 T.C. KOKSIJDE B (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2195 PADEL CLUB ROESELARE C (D2) (U) 1 1 23
8022 T.C. EEKLO B (E1) (T) 4 4 47 8022 T.C. EEKLO B (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
2195 PADEL CLUB ROESELARE E (F2) (U) 2 2 37
8005 KON. DEINZE T.C. B (G1) (T) 5 5 48 8005 KON. DEINZE T.C. B (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8183 PADEL 4U2 GENT A (H2) (U) 1 1 29
8143 T.C. FOR EVER C (I1) (T) 4 4 49 8143 T.C. FOR EVER C (I1) Afgerond (za 09/11/2019)
8136 T.C. TOPSPIN (J2) (U) 2 2 44
8117 T.C. PLAYERS C (K1) (T) 4 4 47 8117 T.C. PLAYERS C (K1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 09/11/2019)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE C (L2) (U) 2 2 35
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (M1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (M1)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (N2)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (N2)
7012 TENZA A (O1)
7012 TENZA A (O1)
0128 T.C. KROMVELD A (P2)
0128 T.C. KROMVELD A (P2)
8180 PADEL WAASLAND B (Q1)
8180 PADEL WAASLAND B (Q1)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (R2)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (R2)
0107 PADELCLUB TER EIKEN F (S1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN F (S1)
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (T2)
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (T2)
5012 T.C. WINTERSLAG (U1)
5012 T.C. WINTERSLAG (U1)
5085 T.C. KOERSEL B (V2)
5085 T.C. KOERSEL B (V2)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (V1) (T) 3 3 46 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW A (V1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
5052 T.C. ZELEM C (U2) (U) 3 3 44
0077 T.C. FOREST HILLS (T1) (T) 6 6 54 0077 T.C. FOREST HILLS (T1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0215 FUN IN TENNIS VZW B (S2) (U) 0 0 22
0215 FUN IN TENNIS VZW A (R1) (T) 6 6 54 0215 FUN IN TENNIS VZW A (R1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0107 PADELCLUB TER EIKEN E (Q2) (U) 0 0 10
0217 ARENAL MECHELEN D (P1) (T) 5 5 53 0217 ARENAL MECHELEN D (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
7126 PADEL 1800 B (O2) (U) 1 1 37
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (N1) (T) 4 4 43 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A (N1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD D (M2) (U) 2 2 36
8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (T) 1 1 31 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS A (U) 5 5 47
8055 T.C. DE PINTE (U) 2 2 40 2194 PADELCLUB BRUGGE A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE A (T) 4 4 47
2013 OSTEND TENNIS CLUB D (T) 1 1 31 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (U) 5 5 50
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (T) 4 4 46 2013 OSTEND TENNIS CLUB C Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
2090 T.C. KOKSIJDE B (U) 2 2 35
8022 T.C. EEKLO B (T) 4 4 48 8022 T.C. EEKLO B Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
8005 KON. DEINZE T.C. B (U) 2 2 39
8143 T.C. FOR EVER C (T) 4 4 48 8143 T.C. FOR EVER C Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
8117 T.C. PLAYERS C (U) 2 2 41
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (M1) (T) 5 5 45 0107 PADELCLUB TER EIKEN B (M1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (N2) (U) 1 1 28
7012 TENZA A (O1) (T) 5 5 50 7012 TENZA A (O1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0128 T.C. KROMVELD A (P2) (U) 1 1 30
8180 PADEL WAASLAND B (Q1) (T) 1 1 31 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (R2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (R2) (U) 5 5 51
0107 PADELCLUB TER EIKEN F (S1) (T) 6 6 54 0107 PADELCLUB TER EIKEN F (S1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
0220 PADEL 360 TURNHOUT A (T2) (U) 0 0 15
5012 T.C. WINTERSLAG (U1) (T) 5 5 53 5012 T.C. WINTERSLAG (U1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 16/11/2019)
5085 T.C. KOERSEL B (V2) (U) 1 1 32
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 30/11/2019)
Nog te spelen (za 07/12/2019)
Nog te spelen (za 07/12/2019)