Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NATIONALE INTERCLUB
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 3 (225 - 460)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 01/06/2019 8093 T.C. RACSO 4065 T.C. VISE 3-3 / 7-6 / 58-57 Afgerond
za 01/06/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0052 T.C. AVIA 4-2 / 9-5 / 70-61 Afgerond
za 01/06/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0085 TC80 2-4 / 5-9 / 59-66 Afgerond
za 08/06/2019 8093 T.C. RACSO 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 2-4 / 5-8 / 57-65 Afgerond
za 08/06/2019 4065 T.C. VISE 0085 TC80 3-3 / 6-6 / 55-55 Afgerond
za 08/06/2019 0052 T.C. AVIA 0065 SPORTING HOVE T.C. B 4-2 / 9-4 / 66-44 Afgerond
za 15/06/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 4065 T.C. VISE 4-2 / 8-5 / 59-49 Afgerond
za 15/06/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 8093 T.C. RACSO 3-3 / 7-7 / 69-71 Afgerond
za 15/06/2019 0085 TC80 0052 T.C. AVIA 2-4 / 7-9 / 72-80 Afgerond
za 22/06/2019 8093 T.C. RACSO 0085 TC80 3-3 / 7-7 / 70-68 Afgerond
za 22/06/2019 4065 T.C. VISE 0052 T.C. AVIA 1-5 / 3-10 / 35-71 Afgerond
za 22/06/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0065 SPORTING HOVE T.C. B 6-0 / 12-1 / 78-32 Afgerond
za 29/06/2019 0052 T.C. AVIA 8093 T.C. RACSO 4-2 / 8-5 / 64-55 Afgerond
za 29/06/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 4065 T.C. VISE 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 29/06/2019 0085 TC80 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-5 / 3-10 / 45-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 01/06/2019 7044 T.C. LOVANIUM 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2-4 / 5-8 / 47-52 Afgerond
za 01/06/2019 3095 T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 4-2 / 9-5 / 73-47 Afgerond
za 01/06/2019 1420 T.C. DAVIS 0017 HERENTALSE 2-4 / 5-8 / 61-66 Afgerond
za 08/06/2019 7044 T.C. LOVANIUM 3095 T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN 1-5 / 4-10 / 49-81 Afgerond
za 08/06/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0017 HERENTALSE 5-1 / 10-3 / 73-40 Afgerond
za 08/06/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1420 T.C. DAVIS 4-2 / 9-6 / 70-66 Afgerond
za 15/06/2019 3095 T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2-4 / 4-8 / 48-59 Afgerond
za 15/06/2019 1420 T.C. DAVIS 7044 T.C. LOVANIUM 3-3 / 9-6 / 76-65 Afgerond
za 15/06/2019 0017 HERENTALSE 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5-1 / 10-3 / 71-48 Afgerond
za 22/06/2019 7044 T.C. LOVANIUM 0017 HERENTALSE 3-3 / 6-7 / 49-58 Afgerond
za 22/06/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
za 22/06/2019 3095 T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN 1420 T.C. DAVIS 4-2 / 9-4 / 71-49 Afgerond
za 29/06/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 7044 T.C. LOVANIUM 4-2 / 8-6 / 76-60 Afgerond
za 29/06/2019 1420 T.C. DAVIS 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 3-3 / 6-6 / 48-36 Afgerond
za 29/06/2019 0017 HERENTALSE 3095 T.C. CHEMINOTS ST GHISLAIN 3-3 / 7-7 / 72-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 01/06/2019 1034 R. PRIMEROSE C.B. 1052 EVERE WHITE STAR TENNIS CLUB 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 01/06/2019 4008 R.E.T.C. LAMBERMONT 4013 R.T.C. LIEGE 5-1 / 10-3 / 67-37 Afgerond
za 01/06/2019 4037 T.C. CONDROZ 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN 3-3 / 8-8 / 70-75 Afgerond
za 08/06/2019 1034 R. PRIMEROSE C.B. 4008 R.E.T.C. LAMBERMONT 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 08/06/2019 1052 EVERE WHITE STAR TENNIS CLUB 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN 2-4 / 8-9 / 81-90 Afgerond
za 08/06/2019 4013 R.T.C. LIEGE 4037 T.C. CONDROZ 1-5 / 4-10 / 62-67 Afgerond
za 15/06/2019 4008 R.E.T.C. LAMBERMONT 1052 EVERE WHITE STAR TENNIS CLUB 5-1 / 10-3 / 72-40 Afgerond
za 15/06/2019 4037 T.C. CONDROZ 1034 R. PRIMEROSE C.B. 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 15/06/2019 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN 4013 R.T.C. LIEGE 5-1 / 11-3 / 81-61 Afgerond
za 22/06/2019 1034 R. PRIMEROSE C.B. 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 22/06/2019 1052 EVERE WHITE STAR TENNIS CLUB 4013 R.T.C. LIEGE 3-3 / 8-7 / 62-73 Afgerond
za 22/06/2019 4008 R.E.T.C. LAMBERMONT 4037 T.C. CONDROZ 3-3 / 8-6 / 72-57 Afgerond
za 29/06/2019 4013 R.T.C. LIEGE 1034 R. PRIMEROSE C.B. 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 29/06/2019 4037 T.C. CONDROZ 1052 EVERE WHITE STAR TENNIS CLUB 6-0 / 12-0 / 74-19 Afgerond
za 29/06/2019 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN 4008 R.E.T.C. LAMBERMONT 2-4 / 5-9 / 62-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 01/06/2019 6101 TC ST-FIACRE 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-6 / 0-12 / 31-74 Afgerond
za 01/06/2019 5069 T.C. AS 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 6-0 / 12-1 / 76-26 Afgerond
za 01/06/2019 0039 TC PEERDSBOS 0036 T.C. ZEVENBERGEN 1-5 / 2-10 / 46-66 Afgerond
za 08/06/2019 6101 TC ST-FIACRE 5069 T.C. AS 1-5 / 3-10 / 39-76 Afgerond
za 08/06/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0036 T.C. ZEVENBERGEN 2-4 / 6-8 / 66-61 Afgerond
za 08/06/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0039 TC PEERDSBOS 0-6 / 1-12 / 35-80 Afgerond
za 15/06/2019 5069 T.C. AS 0065 SPORTING HOVE T.C. A 1-5 / 5-10 / 70-83 Afgerond
za 15/06/2019 0039 TC PEERDSBOS 6101 TC ST-FIACRE 4-2 / 8-4 / 57-38 Afgerond
za 15/06/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 6-0 / 12-1 / 78-31 Afgerond
za 22/06/2019 6101 TC ST-FIACRE 0036 T.C. ZEVENBERGEN 1-5 / 2-10 / 23-61 Afgerond
za 22/06/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 11-3 / 77-34 Afgerond
za 22/06/2019 5069 T.C. AS 0039 TC PEERDSBOS 5-1 / 10-4 / 73-59 Afgerond
za 29/06/2019 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 6101 TC ST-FIACRE 1-5 / 3-10 / 38-68 Afgerond
za 29/06/2019 0039 TC PEERDSBOS 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-6 / 0-12 / 34-72 Afgerond
za 29/06/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 5069 T.C. AS 4-2 / 8-4 / 56-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 01/06/2019 7008 RUISBROEKSE T.C. 6011 R.C.N.S.M. WEPION 1-5 / 3-11 / 33-77 Afgerond
za 01/06/2019 6007 T.C. BOUILLON 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5-1 / 10-3 / 70-53 Afgerond
za 01/06/2019 4070 T.C. TEMPLIER 3045 R.T.C. MORLANWELZ 4-2 / 8-7 / 71-69 Afgerond
za 08/06/2019 7008 RUISBROEKSE T.C. 6007 T.C. BOUILLON 5-1 / 10-3 / 73-49 Afgerond
za 08/06/2019 6011 R.C.N.S.M. WEPION 3045 R.T.C. MORLANWELZ 5-1 / 10-3 / 66-49 Afgerond
za 08/06/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 4070 T.C. TEMPLIER 5-1 / 10-4 / 68-47 Afgerond
za 15/06/2019 6007 T.C. BOUILLON 6011 R.C.N.S.M. WEPION 2-4 / 4-8 / 36-56 Afgerond
za 15/06/2019 4070 T.C. TEMPLIER 7008 RUISBROEKSE T.C. 4-2 / 8-6 / 67-57 Afgerond
za 15/06/2019 3045 R.T.C. MORLANWELZ 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-8 / 45-55 Afgerond
za 22/06/2019 7008 RUISBROEKSE T.C. 3045 R.T.C. MORLANWELZ 2-4 / 5-8 / 63-66 Afgerond
za 22/06/2019 6011 R.C.N.S.M. WEPION 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 6-10 / 76-84 Afgerond
za 22/06/2019 6007 T.C. BOUILLON 4070 T.C. TEMPLIER 1-5 / 3-11 / 52-81 Afgerond
za 29/06/2019 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 7008 RUISBROEKSE T.C. 4-2 / 9-5 / 75-64 Afgerond
za 29/06/2019 4070 T.C. TEMPLIER 6011 R.C.N.S.M. WEPION 2-4 / 5-9 / 67-72 Afgerond
za 29/06/2019 3045 R.T.C. MORLANWELZ 6007 T.C. BOUILLON 2-4 / 5-8 / 54-61 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde