Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NATIONALE INTERCLUB
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 3 (345 - 460)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 2-10 / 39-70 Afgerond
za 27/04/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 1078 CLUB JUSTINE HENIN 2-4 / 5-9 / 50-70 Afgerond
za 27/04/2019 8140 T.C. BECKHAND B 7059 TENNIS WEZEMAAL 5-1 / 11-3 / 79-43 Afgerond
za 04/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-3 / 7-7 / 55-64 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK B 7059 TENNIS WEZEMAAL 3-3 / 8-6 / 59-52 Afgerond
za 04/05/2019 1078 CLUB JUSTINE HENIN 8140 T.C. BECKHAND B 5-1 / 11-2 / 78-38 Afgerond
za 11/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 6-6 / 50-53 Afgerond
za 11/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 0036 T.C. ZEVENBERGEN 4-2 / 10-5 / 76-63 Afgerond
za 11/05/2019 7059 TENNIS WEZEMAAL 1078 CLUB JUSTINE HENIN 1-5 / 2-11 / 38-78 Afgerond
za 18/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN 7059 TENNIS WEZEMAAL 3-3 / 6-7 / 53-52 Afgerond
za 18/05/2019 5027 TC MAASEIK B 1078 CLUB JUSTINE HENIN 0-6 / 1-12 / 30-78 Afgerond
za 18/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 8140 T.C. BECKHAND B 4-2 / 9-5 / 62-45 Afgerond
za 25/05/2019 1078 CLUB JUSTINE HENIN 0036 T.C. ZEVENBERGEN 3-3 / 7-6 / 58-45 Afgerond
za 25/05/2019 8140 T.C. BECKHAND B 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 3-10 / 27-69 Afgerond
za 25/05/2019 7059 TENNIS WEZEMAAL 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0-6 / 1-12 / 36-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 4002 R.T.C. FLEMALLE 6006 RTC ARLON 3-3 / 7-6 / 58-56 Afgerond
za 27/04/2019 4116 ASA TENNIS 6060 T.C. GARISART 4-2 / 9-6 / 66-52 Afgerond
za 27/04/2019 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 4088 T.C. LONGCHAMPS 5-1 / 10-2 / 64-35 Afgerond
za 04/05/2019 4002 R.T.C. FLEMALLE 4116 ASA TENNIS 1-5 / 3-10 / 44-66 Afgerond
za 04/05/2019 6006 RTC ARLON 4088 T.C. LONGCHAMPS 5-1 / 11-2 / 75-29 Afgerond
za 04/05/2019 6060 T.C. GARISART 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 3-3 / 8-7 / 72-72 Afgerond
za 11/05/2019 4116 ASA TENNIS 6006 RTC ARLON 4-2 / 8-4 / 54-36 Afgerond
za 11/05/2019 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 4002 R.T.C. FLEMALLE 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
za 11/05/2019 4088 T.C. LONGCHAMPS 6060 T.C. GARISART 1-5 / 2-11 / 34-73 Afgerond
za 18/05/2019 4002 R.T.C. FLEMALLE 4088 T.C. LONGCHAMPS 2-4 / 4-8 / 44-62 Afgerond
za 18/05/2019 6006 RTC ARLON 6060 T.C. GARISART 2-4 / 5-8 / 39-58 Afgerond
za 18/05/2019 4116 ASA TENNIS 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 3-3 / 7-6 / 68-67 Afgerond
za 25/05/2019 6060 T.C. GARISART 4002 R.T.C. FLEMALLE 3-3 / 7-6 / 63-53 Afgerond
za 25/05/2019 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 6006 RTC ARLON 4-2 / 9-4 / 60-36 Afgerond
za 25/05/2019 4088 T.C. LONGCHAMPS 4116 ASA TENNIS 1-5 / 2-10 / 36-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 8140 T.C. BECKHAND C 4-2 / 9-6 / 74-63 Afgerond
za 27/04/2019 7010 T.C. DE KAMME 1027 R. LEOPOLD CLUB 6-0 / 12-1 / 80-48 Afgerond
za 04/05/2019 8140 T.C. BECKHAND C 7010 T.C. DE KAMME 3-3 / 6-7 / 59-63 Afgerond
za 04/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 8005 KON. DEINZE T.C. 2-4 / 4-8 / 41-55 Afgerond
za 11/05/2019 7010 T.C. DE KAMME 0065 SPORTING HOVE T.C. 5-1 / 10-3 / 69-36 Afgerond
za 11/05/2019 1027 R. LEOPOLD CLUB 8140 T.C. BECKHAND C 3-3 / 8-7 / 72-72 Afgerond
za 18/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. 7010 T.C. DE KAMME 4-2 / 8-4 / 58-34 Afgerond
za 18/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 1027 R. LEOPOLD CLUB 2-4 / 4-8 / 42-54 Afgerond
za 25/05/2019 8140 T.C. BECKHAND C 0065 SPORTING HOVE T.C. 4-2 / 8-5 / 56-48 Afgerond
za 25/05/2019 1027 R. LEOPOLD CLUB 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 10-2 / 66-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8093 T.C. RACSO B 2053 T.C. KORTEMARK A 4-2 / 9-4 / 67-50 Afgerond
za 27/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 5048 G.T. TESSENDERLO C 6-0 / 12-1 / 77-40 Afgerond
za 04/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 0128 T.C. KROMVELD 2-4 / 6-8 / 59-62 Afgerond
za 04/05/2019 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 8093 T.C. RACSO B 4-2 / 8-5 / 65-51 Afgerond
za 11/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 4-2 / 9-4 / 65-49 Afgerond
za 11/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 36-75 Afgerond
za 18/05/2019 8093 T.C. RACSO B 0128 T.C. KROMVELD 1-5 / 4-11 / 63-82 Afgerond
za 18/05/2019 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 5048 G.T. TESSENDERLO C 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
za 25/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK A 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 1-5 / 2-10 / 42-62 Afgerond
za 25/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO C 8093 T.C. RACSO B 1-5 / 3-11 / 26-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 2-4 / 5-8 / 56-62 Afgerond
za 27/04/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 7091 T.C. PANORAMA 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
za 04/05/2019 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 2186 T.C. DE KODDAERT 3-3 / 7-7 / 66-64 Afgerond
za 04/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 2053 T.C. KORTEMARK B 3-3 / 6-6 / 41-52 Afgerond
za 11/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 4-2 / 10-4 / 70-36 Afgerond
za 11/05/2019 7091 T.C. PANORAMA 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 1-5 / 2-11 / 48-79 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK B 2186 T.C. DE KODDAERT 1-5 / 2-10 / 37-66 Afgerond
za 18/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 7091 T.C. PANORAMA 3-3 / 7-8 / 61-70 Afgerond
za 25/05/2019 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 6-0 / 12-2 / 83-45 Afgerond
za 25/05/2019 7091 T.C. PANORAMA 2053 T.C. KORTEMARK B 2-4 / 4-10 / 44-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0185 T.C. HEIVELD 7044 T.C. LOVANIUM 2-4 / 7-9 / 72-81 Afgerond
za 27/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5035 T.C. TENKIE HASSELT 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
za 04/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-3 / 6-8 / 62-71 Afgerond
za 04/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0185 T.C. HEIVELD 1-5 / 4-11 / 60-85 Afgerond
za 11/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 6-0 / 12-1 / 75-17 Afgerond
za 11/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 7044 T.C. LOVANIUM 2-4 / 4-10 / 53-84 Afgerond
za 18/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 53-46 Afgerond
za 18/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 2-4 / 4-8 / 37-59 Afgerond
za 25/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
za 25/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0185 T.C. HEIVELD 6-0 / 12-2 / 86-58 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde