Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NATIONALE INTERCLUB
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN
  • Afdeling: 4 (525 - 690)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8105 TC VELINA 2008 T.C. DUINBERGEN 0-9 / 0-18 / 0-108 Niet aangevangen
zo 28/04/2019 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE A 7026 TENNIS S.D.I. VZW B 5-4 / 10-10 / 89-87 Afgerond
zo 28/04/2019 2021 T.C. YPER 2053 T.C. KORTEMARK 2-7 / 6-14 / 75-111 Afgerond
zo 05/05/2019 8105 TC VELINA 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE A 0-9 / 0-18 / 0-108 Niet aangevangen
zo 05/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2053 T.C. KORTEMARK 3-6 / 9-12 / 85-99 Afgerond
zo 05/05/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW B 2021 T.C. YPER 9-0 / 18-0 / 110-44 Afgerond
zo 12/05/2019 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE A 2008 T.C. DUINBERGEN 8-1 / 16-4 / 109-39 Afgerond
zo 12/05/2019 2021 T.C. YPER 8105 TC VELINA 9-0 / 18-0 / 108-0 Niet aangevangen
zo 12/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 7026 TENNIS S.D.I. VZW B 7-2 / 15-8 / 113-97 Afgerond
zo 19/05/2019 8105 TC VELINA 2053 T.C. KORTEMARK 0-9 / 0-18 / 0-108 Niet aangevangen
zo 19/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 7026 TENNIS S.D.I. VZW B 4-5 / 9-13 / 79-105 Afgerond
zo 19/05/2019 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE A 2021 T.C. YPER 9-0 / 18-0 / 108-27 Afgerond
zo 26/05/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW B 8105 TC VELINA 9-0 / 18-0 / 108-0 Niet aangevangen
zo 26/05/2019 2021 T.C. YPER 2008 T.C. DUINBERGEN 2-7 / 5-15 / 72-114 Afgerond
zo 26/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE A 5-4 / 11-10 / 94-100 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 1079 T.C.S. WIMBLEDON 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-6 / 10-13 / 117-133 Afgerond
zo 28/04/2019 7044 T.C. LOVANIUM 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 6-3 / 13-8 / 103-81 Afgerond
zo 28/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-6 / 6-14 / 80-109 Afgerond
zo 05/05/2019 1079 T.C.S. WIMBLEDON 7044 T.C. LOVANIUM 5-4 / 11-10 / 101-103 Afgerond
zo 05/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2186 T.C. DE KODDAERT B 5-4 / 11-10 / 98-99 Afgerond
zo 05/05/2019 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 8005 KON. DEINZE T.C. B 5-4 / 10-11 / 91-99 Afgerond
zo 12/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-6 / 9-13 / 92-96 Afgerond
zo 12/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 1079 T.C.S. WIMBLEDON 5-4 / 10-10 / 79-85 Afgerond
zo 12/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 7-2 / 14-4 / 93-43 Afgerond
zo 19/05/2019 1079 T.C.S. WIMBLEDON 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-6 / 10-13 / 110-115 Afgerond
zo 19/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 7-2 / 14-5 / 89-65 Afgerond
zo 19/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 8005 KON. DEINZE T.C. B 6-3 / 13-7 / 94-68 Afgerond
zo 26/05/2019 1042 LA RESERVE DU ROSEAU 1079 T.C.S. WIMBLEDON 2-7 / 6-15 / 74-118 Afgerond
zo 26/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 5-4 / 11-9 / 93-76 Afgerond
zo 26/05/2019 2186 T.C. DE KODDAERT B 7044 T.C. LOVANIUM 8-1 / 16-4 / 103-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 6036 T.C. GERONSART B 8-1 / 16-4 / 116-73 Afgerond
zo 28/04/2019 6015 T.C. MARCHE 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 6-3 / 14-8 / 113-84 Afgerond
zo 28/04/2019 5003 K.T.C. DIEST C 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 5-4 / 12-10 / 105-99 Afgerond
zo 05/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 6015 T.C. MARCHE 6-3 / 13-7 / 107-74 Afgerond
zo 05/05/2019 6036 T.C. GERONSART B 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 4-5 / 8-12 / 77-90 Afgerond
zo 05/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5003 K.T.C. DIEST C 0-9 / 2-18 / 59-119 Afgerond
zo 12/05/2019 6015 T.C. MARCHE 6036 T.C. GERONSART B 6-3 / 12-8 / 91-80 Afgerond
zo 12/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 0128 T.C. KROMVELD 2-7 / 7-15 / 94-119 Afgerond
zo 12/05/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 8-1 / 16-3 / 107-50 Afgerond
zo 19/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 4-5 / 8-10 / 62-82 Afgerond
zo 19/05/2019 6036 T.C. GERONSART B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 6-3 / 13-8 / 102-89 Afgerond
zo 19/05/2019 6015 T.C. MARCHE 5003 K.T.C. DIEST C 0-9 / 1-18 / 63-116 Afgerond
zo 26/05/2019 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 0128 T.C. KROMVELD 4-5 / 9-11 / 102-104 Afgerond
zo 26/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 6036 T.C. GERONSART B 8-1 / 16-3 / 104-38 Afgerond
zo 26/05/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 6015 T.C. MARCHE 8-1 / 17-3 / 116-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 1046 SET WAHIS A.S.B.L. 6013 T.C. SAINT GILLES CINEY 6-3 / 13-8 / 100-84 Afgerond
zo 28/04/2019 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 8005 KON. DEINZE T.C. C 9-0 / 18-0 / 109-24 Afgerond
zo 28/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8126 T.C. HOF TER BURST 7-2 / 14-6 / 111-87 Afgerond
zo 05/05/2019 1046 SET WAHIS A.S.B.L. 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 4-5 / 8-10 / 72-83 Afgerond
zo 05/05/2019 6013 T.C. SAINT GILLES CINEY 8126 T.C. HOF TER BURST 3-6 / 6-12 / 72-97 Afgerond
zo 05/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 2-7 / 4-14 / 40-100 Afgerond
zo 12/05/2019 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 6013 T.C. SAINT GILLES CINEY 7-2 / 15-6 / 108-70 Afgerond
zo 12/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1046 SET WAHIS A.S.B.L. 8-1 / 16-3 / 102-35 Afgerond
zo 12/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8005 KON. DEINZE T.C. C 9-0 / 18-2 / 116-31 Afgerond
zo 19/05/2019 1046 SET WAHIS A.S.B.L. 8126 T.C. HOF TER BURST 3-6 / 8-13 / 101-111 Afgerond
zo 19/05/2019 6013 T.C. SAINT GILLES CINEY 8005 KON. DEINZE T.C. C 8-1 / 16-4 / 114-45 Afgerond
zo 19/05/2019 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-6 / 8-13 / 92-111 Afgerond
zo 26/05/2019 8005 KON. DEINZE T.C. C 1046 SET WAHIS A.S.B.L. 0-9 / 0-18 / 0-108 Niet aangevangen
zo 26/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 6013 T.C. SAINT GILLES CINEY 9-0 / 18-0 / 108-21 Afgerond
zo 26/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 1-8 / 5-16 / 61-109 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 1420 T.C. DAVIS 8022 T.C. EEKLO 6-3 / 14-10 / 129-102 Afgerond
zo 28/04/2019 5021 LOMMELSE T.C. 1066 T.C. ODRIMONT B 5-4 / 11-9 / 93-86 Afgerond
zo 28/04/2019 3005 R.T.C. ATH 1026 R. LAEKEN T.C. 7-2 / 14-6 / 94-63 Afgerond
zo 05/05/2019 1420 T.C. DAVIS 5021 LOMMELSE T.C. 4-5 / 8-11 / 83-87 Afgerond
zo 05/05/2019 8022 T.C. EEKLO 1026 R. LAEKEN T.C. 0-9 / 0-18 / 0-108 Afgerond
zo 05/05/2019 1066 T.C. ODRIMONT B 3005 R.T.C. ATH 3-6 / 6-13 / 61-99 Afgerond
zo 12/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 8022 T.C. EEKLO 6-3 / 14-8 / 113-81 Afgerond
zo 12/05/2019 3005 R.T.C. ATH 1420 T.C. DAVIS 5-4 / 11-9 / 78-80 Afgerond
zo 12/05/2019 1026 R. LAEKEN T.C. 1066 T.C. ODRIMONT B 6-3 / 14-6 / 106-71 Afgerond
zo 19/05/2019 1420 T.C. DAVIS 1026 R. LAEKEN T.C. 3-6 / 8-13 / 85-104 Afgerond
zo 19/05/2019 8022 T.C. EEKLO 1066 T.C. ODRIMONT B 4-5 / 10-12 / 105-113 Afgerond
zo 19/05/2019 5021 LOMMELSE T.C. 3005 R.T.C. ATH 3-6 / 7-12 / 76-93 Afgerond
zo 26/05/2019 1066 T.C. ODRIMONT B 1420 T.C. DAVIS 3-6 / 10-13 / 96-114 Afgerond
zo 26/05/2019 3005 R.T.C. ATH 8022 T.C. EEKLO 7-2 / 14-5 / 95-55 Afgerond
zo 26/05/2019 1026 R. LAEKEN T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 5-4 / 12-9 / 103-94 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 1033 R. OREE T.H.B. B 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE B 3-6 / 8-14 / 101-109 Afgerond
zo 28/04/2019 4012 R.F.C. LIEGEOIS 3049 T.C. HAVRE 3-6 / 8-12 / 78-100 Afgerond
zo 05/05/2019 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE B 4012 R.F.C. LIEGEOIS 6-3 / 13-6 / 98-77 Afgerond
zo 05/05/2019 6000 TENNIS DE LA CITADELLE 1033 R. OREE T.H.B. B 2-7 / 7-16 / 81-127 Afgerond
zo 12/05/2019 4012 R.F.C. LIEGEOIS 6000 TENNIS DE LA CITADELLE 7-2 / 15-6 / 115-84 Afgerond
zo 12/05/2019 3049 T.C. HAVRE 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE B 3-6 / 8-13 / 88-107 Afgerond
zo 19/05/2019 1033 R. OREE T.H.B. B 4012 R.F.C. LIEGEOIS 8-1 / 16-3 / 107-57 Afgerond
zo 19/05/2019 6000 TENNIS DE LA CITADELLE 3049 T.C. HAVRE 3-6 / 7-13 / 74-101 Afgerond
zo 26/05/2019 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE B 6000 TENNIS DE LA CITADELLE 7-2 / 14-5 / 105-63 Afgerond
zo 26/05/2019 3049 T.C. HAVRE 1033 R. OREE T.H.B. B 8-1 / 17-2 / 105-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 3083 JAMIOULX T.C. 6006 RTC ARLON 3-6 / 6-13 / 72-107 Afgerond
zo 28/04/2019 8140 T.C. BECKHAND C 0087 I.S.C. T.C. 4-5 / 10-11 / 94-104 Afgerond
zo 05/05/2019 6006 RTC ARLON 8140 T.C. BECKHAND C 3-6 / 9-13 / 93-106 Afgerond
zo 05/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 3083 JAMIOULX T.C. 8-1 / 16-2 / 103-38 Afgerond
zo 12/05/2019 8140 T.C. BECKHAND C 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 2-7 / 6-15 / 64-96 Afgerond
zo 12/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 6006 RTC ARLON 8-1 / 17-4 / 117-65 Afgerond
zo 19/05/2019 3083 JAMIOULX T.C. 8140 T.C. BECKHAND C 4-5 / 8-10 / 74-67 Afgerond
zo 19/05/2019 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 0087 I.S.C. T.C. 6-3 / 14-10 / 121-105 Afgerond
zo 26/05/2019 6006 RTC ARLON 0036 T.C. ZEVENBERGEN B 3-6 / 7-12 / 59-74 Afgerond
zo 26/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 3083 JAMIOULX T.C. 7-2 / 14-4 / 94-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 1038 PARIVAL T.C. 1-8 / 2-16 / 49-102 Afgerond
zo 28/04/2019 4013 R.T.C. LIEGE B 1033 R. OREE T.H.B. C 4-5 / 8-11 / 86-91 Afgerond
zo 05/05/2019 1038 PARIVAL T.C. 4013 R.T.C. LIEGE B 7-2 / 15-7 / 119-79 Afgerond
zo 05/05/2019 4006 K.T.C. EUPEN 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 5-4 / 11-12 / 100-107 Afgerond
zo 12/05/2019 4013 R.T.C. LIEGE B 4006 K.T.C. EUPEN 3-6 / 7-13 / 87-100 Afgerond
zo 12/05/2019 1033 R. OREE T.H.B. C 1038 PARIVAL T.C. 2-7 / 6-14 / 72-102 Afgerond
zo 19/05/2019 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 4013 R.T.C. LIEGE B 2-7 / 6-14 / 77-99 Afgerond
zo 19/05/2019 4006 K.T.C. EUPEN 1033 R. OREE T.H.B. C 6-3 / 14-8 / 115-100 Afgerond
zo 26/05/2019 1038 PARIVAL T.C. 4006 K.T.C. EUPEN 3-6 / 9-12 / 103-99 Afgerond
zo 26/05/2019 1033 R. OREE T.H.B. C 1012 R. CHARLES-QUINT T.C. 7-2 / 16-5 / 117-53 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde