Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: Padel Voorjaar 2019
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: PADEL OPEN
  • Afdeling: 250 ( - )
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 4-2 / 4-2 / 48-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8023 T.C. LIERDE A 8182 RECREAN PADEL A 5-1 / 5-1 / 47-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-3 / 3-3 / 37-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 8023 T.C. LIERDE A 1-5 / 1-5 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB C 0-6 / 0-6 / 31-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8182 RECREAN PADEL A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 4-2 / 4-2 / 49-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8023 T.C. LIERDE A 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8121 T.C. ZOTTEGEM 5-1 / 5-1 / 50-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB C 8182 RECREAN PADEL A 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8121 T.C. ZOTTEGEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB C 3-3 / 3-3 / 46-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 8182 RECREAN PADEL A 1-5 / 1-5 / 35-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8023 T.C. LIERDE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 4-2 / 4-2 / 50-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8182 RECREAN PADEL A 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 4-2 / 45-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8177 TENNISCLUB CHALET RADAR A 4-2 / 4-2 / 44-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB C 8023 T.C. LIERDE A 0-6 / 0-6 / 25-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 8159 T.C. ELEVEN 2194 PADELCLUB BRUGGE A 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 36-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8022 T.C. EEKLO A 8183 PADEL 4U2 GENT E 4-2 / 4-2 / 43-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8159 T.C. ELEVEN 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-5 / 1-5 / 38-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 8183 PADEL 4U2 GENT E 3-3 / 3-3 / 41-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 2-4 / 47-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2194 PADELCLUB BRUGGE A 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8022 T.C. EEKLO A 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 3-3 / 40-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT E 8183 PADEL 4U2 GENT A 1-5 / 1-5 / 34-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8159 T.C. ELEVEN 8183 PADEL 4U2 GENT E 4-2 / 4-2 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE A 8183 PADEL 4U2 GENT A 3-3 / 3-3 / 46-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8022 T.C. EEKLO A 3-3 / 3-3 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8183 PADEL 4U2 GENT A 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 3-3 / 44-41 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8022 T.C. EEKLO A 2194 PADELCLUB BRUGGE A 4-2 / 4-2 / 44-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8183 PADEL 4U2 GENT E 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-3 / 3-3 / 48-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 8183 PADEL 4U2 GENT C 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 6-0 / 6-0 / 54-7 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8180 PADEL WAASLAND B 8136 T.C. TOPSPIN 4-2 / 4-2 / 42-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8180 PADEL WAASLAND C 6-0 / 6-0 / 54-14 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT C 8180 PADEL WAASLAND B 4-2 / 4-2 / 40-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8180 PADEL WAASLAND C 1-5 / 1-5 / 30-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8143 T.C. FOR EVER B 2-4 / 2-4 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8180 PADEL WAASLAND B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 6-0 / 6-0 / 54-12 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8183 PADEL 4U2 GENT C 4-2 / 4-2 / 44-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8180 PADEL WAASLAND C 8136 T.C. TOPSPIN 4-2 / 4-2 / 45-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT C 8180 PADEL WAASLAND C 5-1 / 5-1 / 50-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 5-1 / 5-1 / 52-15 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8180 PADEL WAASLAND B 8143 T.C. FOR EVER B 5-1 / 5-1 / 51-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8136 T.C. TOPSPIN 8183 PADEL 4U2 GENT C 1-5 / 1-5 / 24-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8143 T.C. FOR EVER B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 5-1 / 5-1 / 50-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8180 PADEL WAASLAND C 8180 PADEL WAASLAND B 0-6 / 0-6 / 15-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 0218 PADEL HET VELD 0152 TENNIS TER BREME B 2-4 / 2-4 / 46-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 0077 T.C. FOREST HILLS B 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 1-5 / 1-5 / 34-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0215 FUN IN TENNIS VZW B 3-3 / 3-3 / 48-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 0218 PADEL HET VELD 0077 T.C. FOREST HILLS B 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 0152 TENNIS TER BREME B 0215 FUN IN TENNIS VZW B 0-6 / 0-6 / 29-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 1-5 / 1-5 / 32-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 0077 T.C. FOREST HILLS B 0152 TENNIS TER BREME B 1-5 / 1-5 / 32-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0218 PADEL HET VELD 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW B 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 0218 PADEL HET VELD 0215 FUN IN TENNIS VZW B 1-5 / 1-5 / 28-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 0152 TENNIS TER BREME B 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 0077 T.C. FOREST HILLS B 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT B 0218 PADEL HET VELD 3-3 / 3-3 / 42-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN B 0152 TENNIS TER BREME B 4-2 / 4-2 / 49-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW B 0077 T.C. FOREST HILLS B 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW A 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 2-4 / 2-4 / 35-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0077 T.C. FOREST HILLS A 2-4 / 2-4 / 34-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0152 TENNIS TER BREME A 1-5 / 1-5 / 33-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW A 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 4-2 / 4-2 / 50-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0152 TENNIS TER BREME A 2-4 / 2-4 / 35-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 0077 T.C. FOREST HILLS A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 4-2 / 4-2 / 48-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 3-3 / 3-3 / 41-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0215 FUN IN TENNIS VZW A 0-6 / 0-6 / 30-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 0152 TENNIS TER BREME A 0077 T.C. FOREST HILLS A 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 0215 FUN IN TENNIS VZW A 0152 TENNIS TER BREME A 3-3 / 3-3 / 34-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0077 T.C. FOREST HILLS A 5-1 / 5-1 / 52-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 2-4 / 36-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 0077 T.C. FOREST HILLS A 0215 FUN IN TENNIS VZW A 4-2 / 4-2 / 50-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0107 PADELCLUB TER EIKEN A 0-6 / 0-6 / 23-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 0152 TENNIS TER BREME A 0220 PADEL 360 TURNHOUT A 5-1 / 5-1 / 48-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 2050 TC RUMBEKE 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 5-1 / 5-1 / 52-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2194 PADELCLUB BRUGGE F 4-2 / 4-2 / 47-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE E 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 2050 TC RUMBEKE 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 4-2 / 4-2 / 51-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 1-5 / 1-5 / 20-53 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE F 2194 PADELCLUB BRUGGE E 2-4 / 2-4 / 30-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 46-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE E 2050 TC RUMBEKE 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2194 PADELCLUB BRUGGE F 5-1 / 5-1 / 53-18 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 2050 TC RUMBEKE 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2-4 / 2-4 / 46-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 2194 PADELCLUB BRUGGE F 6-0 / 6-0 / 54-27 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 2194 PADELCLUB BRUGGE E 5-1 / 5-1 / 53-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE F 2050 TC RUMBEKE 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2194 PADELCLUB BRUGGE E 2013 OSTEND TENNIS CLUB D 4-2 / 4-2 / 41-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D 2195 PADEL CLUB ROESELARE A 6-0 / 6-0 / 54-11 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7091 T.C. PANORAMA 3-3 / 3-3 / 44-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 7012 TENZA B 7044 T.C. LOVANIUM 3-3 / 3-3 / 43-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 1-5 / 1-5 / 24-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7012 TENZA B 3-3 / 3-3 / 39-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 7091 T.C. PANORAMA 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 0-6 / 0-6 / 17-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 5-1 / 5-1 / 50-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 7091 T.C. PANORAMA 7012 TENZA B 1-5 / 1-5 / 39-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 5-1 / 5-1 / 45-23 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7044 T.C. LOVANIUM 3-3 / 3-3 / 46-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 0-6 / 0-6 / 27-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 7091 T.C. PANORAMA 7044 T.C. LOVANIUM 2-4 / 2-4 / 39-43 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 7012 TENZA B 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 6-0 / 6-0 / 54-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD A 5-1 / 5-1 / 50-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 7030 SOLLENBEEMD T.C. HALLE 7091 T.C. PANORAMA 6-0 / 6-0 / 54-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B 7012 TENZA B 5-1 / 5-1 / 45-25 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 8180 PADEL WAASLAND D 8180 PADEL WAASLAND E 6-0 / 6-0 / 54-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8145 TS KENTA 1-5 / 1-5 / 24-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8055 T.C. DE PINTE 8126 T.C. HOF TER BURST 2-4 / 2-4 / 45-48 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8180 PADEL WAASLAND D 8183 PADEL 4U2 GENT B 0-6 / 0-6 / 21-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8180 PADEL WAASLAND E 8126 T.C. HOF TER BURST 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8145 TS KENTA 8055 T.C. DE PINTE 6-0 / 6-0 / 54-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8180 PADEL WAASLAND E 5-1 / 5-1 / 53-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8055 T.C. DE PINTE 8180 PADEL WAASLAND D 1-5 / 1-5 / 41-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8145 TS KENTA 2-4 / 2-4 / 32-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8180 PADEL WAASLAND D 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 3-3 / 40-44 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8180 PADEL WAASLAND E 8145 TS KENTA 1-5 / 1-5 / 18-51 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT B 8055 T.C. DE PINTE 5-1 / 5-1 / 49-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8145 TS KENTA 8180 PADEL WAASLAND D 5-1 / 5-1 / 53-28 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8180 PADEL WAASLAND E 8055 T.C. DE PINTE 4-2 / 4-2 / 49-39 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 8183 PADEL 4U2 GENT B 2-4 / 2-4 / 33-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 23/02/2019 8057 T.C. MERELBEKE 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 0-6 / 0-6 / 20-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 8005 KON. DEINZE T.C. B 3-3 / 3-3 / 41-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/02/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 5-1 / 5-1 / 51-26 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8183 PADEL 4U2 GENT D 2-4 / 2-4 / 35-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 5-1 / 5-1 / 49-19 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 16/03/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 2110 T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 4-2 / 46-33 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 2-4 / 2-4 / 33-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 8057 T.C. MERELBEKE 2-4 / 2-4 / 33-47 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 23/03/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 8005 KON. DEINZE T.C. B 0-6 / 0-6 / 24-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8057 T.C. MERELBEKE 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 1-5 / 1-5 / 36-52 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 8005 KON. DEINZE T.C. B 6-0 / 6-0 / 54-22 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 30/03/2019 8183 PADEL 4U2 GENT D 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 5-1 / 49-31 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 8005 KON. DEINZE T.C. B 8057 T.C. MERELBEKE 6-0 / 6-0 / 54-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2110 T.C. BOSTERHOUT 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B 1-5 / 1-5 / 30-50 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 27/04/2019 2195 PADEL CLUB ROESELARE D 8183 PADEL 4U2 GENT D 1-5 / 1-5 / 37-46 Beëindigd door Tennis Vlaanderen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2075 WAREGEM TENNIS CLUB B (T1) 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B (T1)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (P2) 2013 OSTEND TENNIS CLUB A (P2)
8143 T.C. FOR EVER A (R1) 8143 T.C. FOR EVER A (R1)
8183 PADEL 4U2 GENT C (C2) 8183 PADEL 4U2 GENT C (C2)
7012 TENZA A (D1) 7012 TENZA A (D1)
8182 RECREAN PADEL A (A2) 8182 RECREAN PADEL A (A2)
5012 T.C. WINTERSLAG B (H1) 5012 T.C. WINTERSLAG B (H1)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (J2) 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (J2)
2024 K.T.C. AZALEA B (M1) 2024 K.T.C. AZALEA B (M1)
8180 PADEL WAASLAND A (F2) 8180 PADEL WAASLAND A (F2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (K1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (K1)
7044 T.C. LOVANIUM (O2) 7044 T.C. LOVANIUM (O2)
2013 OSTEND TENNIS CLUB C (N1) (T) 0 0 16 0152 TENNIS TER BREME A (G2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
0152 TENNIS TER BREME A (G2) (U) 6 6 54
8145 TS KENTA (S1) (T) 2 2 43 0215 FUN IN TENNIS VZW B (E2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
0215 FUN IN TENNIS VZW B (E2) (U) 4 4 49
2024 K.T.C. AZALEA A (L1) (T) 5 5 52 2024 K.T.C. AZALEA A (L1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
8183 PADEL 4U2 GENT A (B2) (U) 1 1 30
5052 T.C. ZELEM E (I1) (T) 5 5 49 5052 T.C. ZELEM E (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
8005 KON. DEINZE T.C. A (Q2) (U) 1 1 30
0048 T.C. DE HASSELT (F1) (T) 5 5 53 0048 T.C. DE HASSELT (F1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
2050 TC RUMBEKE (K2) (U) 1 1 41
5052 T.C. ZELEM D (J1) (T) 3 3 43 2194 PADELCLUB BRUGGE C (M2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE C (M2) (U) 3 3 45
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (E1) (T) 4 4 50 0107 PADELCLUB TER EIKEN B (E1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
8005 KON. DEINZE T.C. B (T2) (U) 2 2 33
8022 T.C. EEKLO A (B1) (T) 4 4 44 8022 T.C. EEKLO A (B1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 11/05/2019)
5052 T.C. ZELEM A (I2) (U) 2 2 33
2195 PADEL CLUB ROESELARE C (Q1)
2195 PADEL CLUB ROESELARE C (Q1)
8023 T.C. LIERDE B (R2)
8023 T.C. LIERDE B (R2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (P1)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (P1)
0107 PADELCLUB TER EIKEN E (D2)
0107 PADELCLUB TER EIKEN E (D2)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (O1)
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (O1)
5052 T.C. ZELEM B (H2)
5052 T.C. ZELEM B (H2)
8023 T.C. LIERDE A (A1)
8023 T.C. LIERDE A (A1)
2194 PADELCLUB BRUGGE B (L2)
2194 PADELCLUB BRUGGE B (L2)
8180 PADEL WAASLAND B (C1)
8180 PADEL WAASLAND B (C1)
8183 PADEL 4U2 GENT B (S2)
8183 PADEL 4U2 GENT B (S2)
0077 T.C. FOREST HILLS A (G1)
0077 T.C. FOREST HILLS A (G1)
2090 T.C. KOKSIJDE A (N2)
2090 T.C. KOKSIJDE A (N2)
2075 WAREGEM TENNIS CLUB B (T1) (T) 5 5 52 2075 WAREGEM TENNIS CLUB B (T1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (P2) (U) 1 1 24
8143 T.C. FOR EVER A (R1) (T) 2 2 41 8183 PADEL 4U2 GENT C (C2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
8183 PADEL 4U2 GENT C (C2) (U) 4 4 46
7012 TENZA A (D1) (T) 2 2 39 8182 RECREAN PADEL A (A2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
8182 RECREAN PADEL A (A2) (U) 4 4 47
5012 T.C. WINTERSLAG B (H1) (T) 2 2 38 5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (J2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
5107 PADELCLUB MAASEIK VZW B (J2) (U) 4 4 44
2024 K.T.C. AZALEA B (M1) (T) 1 1 30 8180 PADEL WAASLAND A (F2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
8180 PADEL WAASLAND A (F2) (U) 5 5 52
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX D (K1) (T) 2 2 38 7044 T.C. LOVANIUM (O2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
7044 T.C. LOVANIUM (O2) (U) 4 4 43
0152 TENNIS TER BREME A (T) 4 4 49 0152 TENNIS TER BREME A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
0215 FUN IN TENNIS VZW B (U) 2 2 34
2024 K.T.C. AZALEA A (T) 3 3 35 5052 T.C. ZELEM E Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
5052 T.C. ZELEM E (U) 3 3 41
0048 T.C. DE HASSELT (U) 2 2 41 2194 PADELCLUB BRUGGE C Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE C (T) 4 4 46
0107 PADELCLUB TER EIKEN B (T) 2 2 31 8022 T.C. EEKLO A Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
8022 T.C. EEKLO A (U) 4 4 49
2195 PADEL CLUB ROESELARE C (Q1) (T) 2 2 28 8023 T.C. LIERDE B (R2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
8023 T.C. LIERDE B (R2) (U) 4 4 47
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (P1) (T) 6 6 54 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A (P1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
0107 PADELCLUB TER EIKEN E (D2) (U) 0 0 34
7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (O1) (T) 6 6 54 7021 TENNIS EN PADELCLUB ROELANDSVELD B (O1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
5052 T.C. ZELEM B (H2) (U) 0 0 16
8023 T.C. LIERDE A (A1) (T) 2 2 26 2194 PADELCLUB BRUGGE B (L2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
2194 PADELCLUB BRUGGE B (L2) (U) 4 4 52
8180 PADEL WAASLAND B (C1) (T) 4 4 50 8180 PADEL WAASLAND B (C1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
8183 PADEL 4U2 GENT B (S2) (U) 2 2 36
0077 T.C. FOREST HILLS A (G1) (T) 3 3 46 0077 T.C. FOREST HILLS A (G1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 18/05/2019)
2090 T.C. KOKSIJDE A (N2) (U) 3 3 40